IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
بهترین منابع آزمون آیلتس
امتیاز کاربران: 3.7/5
نویسنده: ایرانمهر
19 دی 1401

بهترین منابع آزمون آیلتس برای روش خودخوان (نمره بالای 7)

کتاب‌ها بهترین همراهان زبان‌آموزان هستند. آنها می‌توانند دانش شما بسیار بالا برده و افق دید شما را گسترش دهند. کتاب‌ها در آزمون آیلتس نقش مهمی در رسیدن شما به نمره باند مورد نظرتان دارند. اما باید در انتخاب کتاب‌های خود بسیار دقت کنید زیرا آنقدر منابع فراوان هستند که فرصت امتحان کردن همه آن‌ها را ندارید. در نتیجه، ما در این مقاله سعی کرده‌ایم بهترین منابع خودخوان برای آزمون آیلتس را معرفی کنیم تا شما براحتی بتوانید با خیال راحت دست به انتخاب بزنید.

مؤسسه ایرانمهر با داشتن سال‌ها سابقه در زمینه آموزش زبان انگلیسی مشغول فعالیت است و به علاقمندانی که در پی یادگیری زبان انگلیسی و مکالمه انگلیسی هستند اطلاعاتی ارزشمند را ارائه می‌دهد.

هترین منابع آزمومن آیلتس برای مطالعه خودخوان

دوره های آموزش زبان انگلیسی

دوره های حضوری انگلیسی ایرانمهر
دوره حضوری  آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
دوره حضوری آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان
دوره حضوری آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان

کتاب‌های آمادگی آیلتس

IELTS (Academic) 5 in 1 Actual Tests eBook combo

این یکی از بهترین کتاب‌های الکترونیکی برای آیلتس آکادمیک است. این مجموعه دربردارنده 5 کتاب الکترونیکی برای هر چهار بخش آیلتس: Listening، Reading، Writing  و Speaking  است. نکته مهم است این است که این مجموعه دربردارنده آخرین سؤالات آزمون آیلتس است. پاسخ این سؤالات نیز توسط کارشناسان آیلتس ارائه شده است.

این بسته شامل 41 تست لیسنینگ و 35 تست ریدینگ با پاسخ است. کتاب Speaking دارای ۱۱۰ سؤال فشرده قسمت ۱ و دربردارنده ۹۲ سؤال برای قسمت‌های 2 و 3 همراه با پاسخ است. شما برای 84 سؤال آیلتس در Writing task 2 و 100 report در Writing task 1 نمونه پاسخ‌ها و ایده‌های انشا دریافت می‌کنید. این منبع گزینه‌ای عالی برای یادگیری آیلتس به صورت خودخوان است اگرچه می‌توان آن را در کلاس نیز تدریس کرد.

IELTS (General) 5 in 1 Actual Tests eBook combo

این منبع یک مجموعه شامل 5 کتاب الکترونیکی است. این ترکیب دارای آخرین سؤالات در بخش‌های مختلف آزمون شامل Listening، Speaking، Reading، Writing Task 1 و Writing Task 2 از ماژول عمومی است. همچنین دارای نمونه پاسخ [ For Speaking and Writing ] که توسط کارشناسان آیلتس نوشته شده است.

این بسته دارای 41 تست لیسنینگ و 20 تست ریدینگ با پاسخ است. در حالی که کتاب Speaking دارای 110 سوال قسمت 1 فشرده و 92 سوال قسمت‌های 2 و 3 اسپیکینگ همراه با پاسخ است، کتاب رایتینگ تسک 2 دارای 84 سؤال با پاسخ است. همچنین 27 مجموعه نامه برای رایتینگ تسک 1 در آن موجود است. هر مجموعه شامل یک نامه رسمی، نیمه رسمی و یک نامه غیررسمی خواهد بود. این کتاب برای آماده‌سازی آیلتس به‌صورت خودخوان ایده‌آل است اما می‌تواند در محیط کلاس نیز استفاده شود.

The Official Cambridge Guide to IELTS

“راهنمای رسمی کمبریج برای آیلتس” راهنمای قطعی آیلتس از سوی سازمان مدیریت کننده آزمون ۀیلتس یعنی Cambridge Assessment English است. این راهنما هر 4 بخش آیلتس (writing، reading، speaking، listening) را پوشش می‌دهد تا دستورالعمل‌ها، نکات مفید آیلتس را  قدم به قدم و گام  به گام در اختیار شما قرار دهد. تمرکز این کتاب بر توسعه مهارت‌ها و استراتژی تست‌زنی است دارد تا به شما کمک کند بتوانید نمره خود را به حداکثر برسانید. این کتاب دارای 10 آزمون تمرینی برای هر دو آموزش آکادمیک و عمومی است. اگر می‌خواهید به صورت کامل برای آزمون آیلتس خود را آماده کنید، “راهنمای رسمی کمبریج برای آیلتس” را انتخاب کنید. این راهنمایی حتمی برای موفقیت در امتحان خواهد بود.

مکالمه و لغات کاربردی انگلیسی

Cambridge IELTS 10 – 11 – 12 – 13

“این کتاب‌ها آخرین آزمون‌های تمرینی کمبریج برای سری آیلتس است. در هر کتاب از این مجموعه چهار آزمون معتبر آیلتس از Cambridge Assessment English را پوشش می‌دهد که برای تمرین آزمون اصلی آیلتس عالی است. کتاب دانشجو با پاسخ به زبان‌آموزان اجازه می‌دهد تا با ساختار و محتوای آیلتس آشنا شده و تکنیک‌های امتحان را با استفاده از تست‌های معتبر تمرین کنند.

English Collocations in Use

برای اینکه شبیه یک بومی انگلیسی زبان به‌نظر برسید، باید این کتاب را به‌صورت دقیق مطالعه کنید. این کتاب به شما کمک می‌کند تا سبک گفتاری و نوشتاری انگلیسی خود را با 60 درس در موضوعات متنوع و غنی که هر کدام شامل 2 صفحه برای تمرینات تئوری و عملی با مجموع بیش از 1500 کالوکیشن است، بهبود بخشید. این کتاب برای زبان‌آموزان آیلتس در سطح متوسط و بالاتر ایده آل است.

English Vocabulary in Use

این مجموعه کتاب به‌عنوان پرفروش‌ترین کتاب مرجع و تمرین واژگان از سطح ابتدایی تا پیشرفته شناخته می‌شود و برای زبان‌آموزان آیلتس که می‌خواهند مهارت‌های واژگانی خود را تقویت کنند، بهترین انتخاب است. کتاب مورد علاقه شخصی من در خانواده پرفروش‌ترین کتاب‌های لغت، « English Vocabulary in Use » (ویرایش Upper-Intermediate) است. ویژگی‌های اصلی این کتاب عبارتند از:

  • واژگان در صفحات سمت چپ با انبوهی از فعالیت‌های نوآورانه بعدی توضیح داده شده و ارائه می‌شود.
  • 100 واحد که تقریباً 3000 مورد واژگان جدید را پوشش می‌دهد
  • به زبان‌آموزان فرصتی برای تثبیت و گسترش واژگان موجود ارائه می‌دهد
  • این کتاب برای هر کسی که میل شدید به گرفتن نمره 6.5 یا بالاتر در آزمون آیلتس دارد مناسب است.

بهترین منابع آزمون آیلـتس برای مطالعه خودخوان

دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی

دوره های آنلاین انگلیسی ایرانمهر
دوره آنلاین آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان
دوره آنلاین آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای نوجوانان
دوره آنلاین آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای بزرگسالان

New Insight into IELTS

آمادگی و تمرین جامعی را برای آیلتس ارائه می‌دهد. این دوره مهارت‌ها، زبان و تکنیک‌های آزمونی را که زبان‌آموزان برای نزدیک شدن به آیلتس با اعتماد به نفس نیاز دارند، ایجاد می‌کند. این دوره شامل مقدمه‌ای دقیق برای آزمون و پاسخنامه کامل است و یکی از بهترین کتاب‌های آیلتس برای استفاده در کلاس درس یا برای خودآموزی است.

این کتاب بیشتر برای زبان‌آموزانی مناسب است که نمره کنونی آن‌ها در آزمون آیلتس 6 است و همچنین برای داوطلبان آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال مناسب است.

Barron’s IELTS Practice Exams

Barron’s پیشرو در آمادگی آزمون و انتخاب شماره 1 دانش آموزان است. این نسخه دوم به تازگی به روز شده با دو سی دی صوتی، شرکت کنندگان در آزمون را برای موفقیت در آیلتس آماده می‌کند.

Official IELTS Practice Materials Volume 1 & 2

این کتاب یک بسته منبع جامع برای معلمان است که به‌منظور کمک به آمادگی زبان‌آموزان برای آزمون آیلتس در نظر گرفته شده است. این بسته که توسط ممتحنین ESOL کمبریج و نویسندگان مطالب با سال‌ها تجربه در تهیه آزمون‌های آیلتس نوشته شده است، به داوطلبان نحوه ارزیابی هر یک از آزمون‌ها را نشان داده و نکات ارزشمندی را ارائه می‌دهد. «این کتاب‌های آموزشی رسمی آیلتس جلد 1 و 2» نمونه‌هایی از آزمون‌های Reading، Listening، Writing و Speaking را به همراه پاسخ‌های نمونه و نظرات امتحان‌کننده ارائه می‌دهند.

Cambridge Vocabulary for IELTS

این نسخه پیشرفته از «واژگان کمبریج برای آیلتس» واژگان مورد نیاز زبان‌آموزانی را که در آزمون‌های آیلتس باند 6.5 و بالاتر را هدف قرار می‌دهند، پوشش می‌دهد و همچنین تکالیف امتحانی تمرینی را از هر مقاله به زبان‌آموزان ارائه می‌دهد. این کتاب با کار بر روی استراتژی‌های لازم برای ایجاد واژگان ضروری برای موفقیت در سطوح پیشرفته، زبان‌آموزان را به 6.5 و بالاتر هدایت می‌کند و شامل نکات مفیدی در مورد نحوه نزدیک شدن به وظایف امتحانی آیلتس است.

Cambridge Grammar for IELTS

این کتاب یکی از بهترین منابع گرامر برای آمادگی آیلتس است. “Cambridge Grammar for IELTS” شما را از نظر گرامر مورد نیاز برای آزمون آیلتس کاملاً حمایت کرده و همچنین به توسعه مهارت‌های شنیداری شما کمک می‌کند. این منبع شامل طیف گسترده‌ای از تسک‌های آیلتس از ماژول‌های Reading، Writing و Listening آموزش آکادمیک و عمومی است و حاوی توضیحات گرامری مفید و واژه‌نامه گرامر است.

IELTS Advantage Series

مهارت نوشتن

بخش مهارت‌های نوشتاری این مجموعه نوشته ریچارد براون (نویسنده)، لوئیس ریچاردز (نویسنده) یک منبع کاملاً جامع است که برای آن دسته از زبان‌آموزان آیلتس طراحی شده است که می‌خواهند در بخش Writing آزمون آیلتس آکادمیک به نمره 7.0 یا بالاتر برسند. زبان‌آموزان قدم‌ به قدم از طریق وظایف مختلف در بخش رایتینگ، با استفاده از مطالب پیشرفته در کلاس درس، توسط نویسندگانی با تجربه چندین ساله در کمک به صدها داوطلب آیلتس برای دستیابی به نمره بالای آیلتس راهنمایی می‌شوند. این یکی از بهترین کتاب‌ها برای یادگیری نحوه نوشتن مقاله است.

مهارت خواندن

این کتاب برای آن دسته از زبان‌آموزانی مناسب است که می‌خواهند در آزمون ریدینگ آیلتس با نمره 6.5-7.5 یا بالاتر قبول شوند. این کتاب آماده‌سازی فشرده برای موفقیت در ریدینگ آیلتس با تمرکز بر توسعه واژگان و آموزش Paraphrasing است. این به زبان آموزان آیلتس طیفی از استراتژی‌های کلیدی برای خواندن مؤثر و درک آسان متون، مانند تکنیک‌های scan، skim و تندخوانی را آموزش می‌دهد که به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا نتیجه بهتری در بخش Reading آیلتس کسب کنند.

مهارت‌های شنیداری و صحبت کردن

کتاب که برای این دو مهارت آماده شده است یک منبع جامع برای آن دسته از داوطلبان که هدفشان کسب نمره 6.5 یا بالاتر در ماژول‌های Speaking و Listening است. زبان‌آموزان آیلتس گام به گام از طریق مراحل مختلف ماژول‌های صحبت کردن و شنیدن، با استفاده از مطالبی که طیف گسترده‌ای از موضوعات پر تکرار آزمون آیلتس را در بر می‌گیرد، هدایت می‌شوند.

بهترین منابع آزمون آیلتس برای مطالعـــه خودخوان

Cambridge IELTS Trainer with Answers

“مربی آیلتس” توسط کمبریج انگلیسی شامل شش تست کامل تمرینی با راهنمایی آسان متخصص و نکات امتحانی است که برای تضمین موفقیت طراحی شده است. دو آزمون اول به طور کامل با توصیه های گام به گام در مورد چگونگی مقابله با هر مقاله راهنمایی می شوند. فعالیت‌های تمرینی اضافی توسط بانکی از اوراق امتحانی داوطلب واقعی اطلاع‌رسانی می‌شود و بر مناطقی متمرکز می‌شود که دانش‌آموزان معمولاً به بیشترین کمک نیاز دارند.

English Grammar in Use

این کتاب پرفروش‌ترین کتاب گرامر خودآموز در جهان برای زبان آموزان انگلیسی است که توسط ریموند مورفی نوشته شده و توسط انتشارات دانشگاه کمبریج منتشر شده است. این یک کتاب مرجع و مخصوص مطالعه خودآموز برای زبان‌آموزان متوسط تا پیشرفته زبان انگلیسی بوده و دربردارنده 136 درس دو صفحه‌ای است که تمام زمینه‎های گرامر انگلیسی را با تمرین‌های اضافی برای تثبیت یادگیری در خود دارد.

این کتاب برای تمام زبان‌آموزانی که می‌خواهد نمره 6.0 یا بالاتر در آزمون آیلتس داشته باشند، به شدت توصیه می‌شود.

Target Band 7: IELTS Academic Module – How to Maximize Your Score

این کتاب خودآموز عالی برای آمادگی آیلتس برای کمک به زبان‌آموزان برای دستیابی به بهترین نمره طراحی شده است. تمام نکات، تکنیک‌ها، استراتژی‌ها و توصیه‌ها برای به حداکثر رساندن امتیاز زبان‌آموزان از طریق افزایش سرعت و کارایی حل تکلیف و جلوگیری از اشتباهات معمولی متمرکز است.

Simone Braverman’s Target Band 7

Simone Braverman’s Target Band 7 یک راهنمای جامع برای آمادگی آیلتس بوده و به‌راحتی در لیست بهترین کتاب‌های آیلتس قرار می‌گیرد. یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های این کتاب، استراتژی‌های ساده آن است که داوطلبان می‌توانند به‌راحتی در آزمون آیلتس جنرال از آن استفاده کنند. این کتاب سعی دارد تا به زبان‌آموزان کمک کند تا برنامه درسی آیلتس را در مدت زمان کوتاه‌تری بدون آنکه کیفیت آسیب ببیند به سرانجام برسانند.

Mometrix IELTS Book for General Training and Academic 2021 – 2022

این کتاب با مجموعه کاملی از مقالات آیلتس، آموزش‌های ویدئویی، استراتژی‌ها و تکنیک‌های آیلتس، راهنمای مطالعه محبوبی برای داوطلبانی است که می‌خواهند به‌تنهایی برای آزمون آیلتس آماده شوند. این کتاب به‌طور گسترده تمام بخش‌های آزمون آیلتس (Listening، Reading، Writing و Speaking) را پوشش می‌دهد و همچنین آموزش‌های ویدیویی را برای موضوعات مختلف پیچیده از هر بخش ارائه می‌دهد. این کتاب همچنین تمرینات مختلفی را همراه با پاسخ‌هایشان در اختیار شما قرار می‌دهد.

Focus on IELTS Foundation: Foundation Coursebook

این کتاب دانش قابل توجهی را در اختیار خوانندگان قرار داده و به آنها کمک می‌کند مهارت‌های زبان انگلیسی خود را برای آیلتس تقویت کنند. با چندین تمرین و سوالات مختلف، داوطلبان می‌توانند با استفاده از این کتاب آمادگی برای آیلتس را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. این کتاب همچنین حاوی یک بانک زبان است که به شما در زمینه اصول اولیه زبان انگلیسی کمک می‌کند تا بتوانید در آزمون‌های آیلتس جنرال و سایر آزمون‌های زبان انگلیسی نمره خوبی کسب کنید.

بهتـــرین منابع آزمون آیلتس

دوره های خصوصی آموزش زبان انگلیسی

دوره های خصوصی انگلیسی ایرانمهر
دوره خصوصی آموزش خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان
دوره خصوصی آموزش خصوصی زبان انگلیسی برای نوجوانان
دوره خصوصی آموزش خصوصی زبان انگلیسی برای بزرگسالان
دوره خصوصی آنلاین آموزش خصوصی آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان
دوره خصوصی آنلاین آموزش خصوصی آنلاین زبان انگلیسی برای نوجوانان
دوره خصوصی آنلاین آموزش خصوصی آنلاین انگلیسی برای بزرگسالان

در این مقاله به بررسی منابع مهم آزمون آیلتس که به‌صورت خودخوان می‌توان از آن‌ها استفاده کرد پرداختیم.در صورتی که در روند یادگیری زبان انگلیسی نیاز به مشاوره داشتید به شما پیشنهاد می‌کنیم راه مطمئن را انتخاب کرده و با ما تماس بگیرید. آموزشگاه زبان ایرانمهر با ارائه مشاوره تخصصی آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در زمینه آموزش زبان است. همچنین شما می‌توانید برای مشاوره و تعیین سطح رایگان و ثبت‌نام در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه و سایر زبان‌ها فرم مشاوره رایگان را پر نمایید. کارشناسان آموزش در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگویی سوالات شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید:7 استراتژی ضروری برای به حداکثر رساندن نمره آزمون اسپیکینگ آیلتس

بیشتر بخوانید:هر آنچه که لازم است درمورد آزمون آیلتس بدانید

چقدر این پست برایتان مفید بود؟
1
2
3
4
5
3.7 از 5 از 6 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

مقالات مرتبط

برای مشاوره رایگان کلیک کنید