IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
دوره های انگلیسی بزرگسالان

آموزش زبان انگلیسی

دوره های آموزش زبان انگلیسی برای خردسالان,کودکان,نوجوانان و بزرگسالان در آموزشگاه ایرانمهر برقرار است برای مشاوره رایگان و تعیین سطح تماس بگیرید .

توضیحات دوره آموزشی

آموزش زبان انگلیسی به کودکان در دوران کودکی یک روش طبیعی و سرگرم‌کننده است که بازی، تعامل اجتماعی و تمرکز بر موضوعات محبوب کودکان را در بر می‌گیرد. با استفاده از شعر، داستان‌های کوتاه، بازی‌ها و تمرینات تعاملی، کودکان به طور غیرمستقیم با لغات و اصطلاحات انگلیسی آشنا می‌شوند و قدرت شنیداری و گفتاری خود را بهبود می‌بخشند.

دوره های انگلیسی کودکان

دوره های کودکان

دوره حضوری  آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
دوره آنلاین آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان
دوره خصوصی آموزش خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان
دوره خصوصی آنلاین آموزش خصوصی آنلاین زبان انگلیسی کودکان

برای نوجوانان، آموزش زبان انگلیسی می‌تواند بیشتر بر تقویت مهارت‌های چهارگانه شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن تمرکز کند. استفاده از منابع متنوع مانند کتاب‌ها، مجلات، فیلم‌ها، پادکست‌ها و منابع آموزشی آنلاین، به همراه تمرین‌های گروهی و تعاملی، به نوجوانان کمک می‌کند تا لغات جدید را فرا بگیرند، مهارت‌های خواندن و شنیداری خود را تقویت کنند و قدرت تفکر و بیان خود را در زبان انگلیسی افزایش دهند.

دوره های نوجوانان

دوره های انگلیسی نوجوانان

 

دوره حضوری  آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان
دوره آنلاین آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای نوجوانان
دوره خصوصی آموزش خصوصی زبان انگلیسی برای نوجوانان
دوره خصوصی آنلاین آموزش خصوصی آنلاین زبان انگلیسی برای نوجوانان
دوره آمادگی آزمون آمادگی آزمون بین المللی A2 Key 
دوره آمادگی آزمون آمادگی آزمون بین المللی PET

آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان، به عنوان یک زبان دوم، به توانایی ارتباط در محیط‌های کاری، تحصیلی و اجتماعی بزرگسالان کمک می‌کند. بزرگسالان معمولاً دارای هدف‌های خاصی برای یادگیری زبان انگلیسی هستند، مانند بهبود مهارت‌های شغلی، ارتقای تحصیلات، سفر به کشورهای انگلیسی زبان و یا ارتباط با افراد بین‌المللی. بنابراین، آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان باید به این هدف‌ها پاسخ دهد و بر مواردی مانند مهارت‌های ارتباطی، تخصصی، تجاری و اجتماعی تمرکز کند.

دوره های بزرگسالان

دوره های انگلیسی بزرگسالان

 

دوره حضوری آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان
دوره آنلاین آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای بزرگسالان
دوره خصوصی آموزش خصوصی زبان انگلیسی برای بزرگسالان
دوره خصوصی آنلاین آموزش خصوصی آنلاین زبان انگلیسی برای بزرگسالان

استفاده از روش‌های تعاملی و عملی مانند بحث و گفتگو، تمرین‌های نقش‌آفرینی و بازی‌های تعاملی، نقش مهمی در آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان دارد. این روش‌ها به بزرگسالان امکان می‌دهد تا در موقعیت‌های واقعی مکالمه قرار بگیرند، مهارت‌های شنیداری و گفتاری خود را بهبود بخشند و خود را در مواجهه با موقعیت‌های مختلف قرار دهند.

بزرگسالان نیز می‌توانند از فناوری‌های مدرن مانند نرم‌افزارهای آموزشی آنلاین، پلتفرم‌های یادگیری مجازی و دوره‌های آموزشی آنلاین بهره‌برداری کنند. این ابزارها به بزرگسالان امکان می‌دهند با توجه به زمان و مکان مورد نظر خود، به صورت خودآموز و در قالب درس‌های تعاملی و تنوع‌بخش، زبان انگلیسی را یاد بگیرند.

تقویت مهارت‌های شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن از طریق فعالیت‌های تعاملی، استفاده از منابع متنوع و مشارکت در محیط‌هایآموزشی انگلیسی زبان، به کودکان، نوجوانان و بزرگسالان این  امکان را می‌دهد تا به صورت جامع و کاربردی زبان انگلیسی را یاد بگیرند.

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

مطمئنا اگر از سن کم مشغول یادگیری زبان انگلیسی شوید، سریع‌تر و ساده‌تر آن را یاد می‌گیرید. در واقع کودکان، همانطور که قدشان بلند می‌شود و راجع به علوم، ریاضیات، اخلاقیات و … یاد می‌گیرند، زبان انگلیسی را نیز به خاطر می‌سپارند و دیگر «فرار بودن زبان» شامل حال آن‌ها نمی‌شود.

ما در آموزشگاه زبان ایرانمهر، دوره‌های خاص آنلاین و حضوری را جهت آموزش زبان انگلیسی برای کودکان در نظر گرفته‌ایم. این دوره‌ها که مخصوص سنین 7 تا 12 سال است، با کتابی چون family and friends، به کودکان راجع به مکالمات، دستور زبان، اشتباهات، تفاوت‌های جنسیتی و … آموزش می‌دهد.

این دوره‌ها، توسط اساتید برجسته که دارای مدارک بین‌المللی در زمینه‌ی آموزش به کودکان است، ارائه می‌شود. پس می‌توانید با خیال راحت، در دوره‌های آموزش آنلاین و حضوری ایرانمهر ثبت نام کنید.

یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان می‌تواند به آن‌ها در دستیابی به مهارت‌های زبانی و ارتباطی کمک کند. در زیر چند راهنمایی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان ارائه می‌دهم:

آموزشگاه زبان

سعی کنید کودک را در آموزشگاه زبان انگلیسی ثبت نام کنید. در این محیط‌ها، کودک با استفاده از روش‌های آموزشی مناسب سن و سطح خود، با معلمان کارآزموده در تمامی مهارت‌های زبانی تمرین می‌کند و فرصتی را برای تعامل با دیگران در زبان انگلیسی دارد.

بازی و سرگرمی

ساختن محیط زبانی

ایجاد محیط زبان انگلیسی در خانه، مهمترین قدم در آموزش زبان به کودکان است. استفاده از تصاویر، پوسترها، کتاب‌ها و اسباب‌بازی‌های آموزشی در زبان انگلیسی، آنها را تحریک می‌کند تا با زبان جدید در تمامی جوانب زندگی خود برخورد کنند.

بازی و سرگرمی

استفاده از بازی‌های آموزشی و سرگرمی که در زبان انگلیسی باشند، کودکان را ترغیب می‌کند تا با لغات و عبارات جدید آشنا شوند. بازی‌هایی مانند شاخه‌بازی، نقاشی، بازی‌های کارتی و بازی‌های رویایی مناسب هستند.

آهنگ‌ها و ریتم

آهنگ‌های آموزشی با ملودی‌های ساده و تکرار‌پذیر، به کودکان کمک می‌کند تا واژگان و عبارات را به خاطر بسپارند. با گوش دادن به آهنگ‌ها و شعرهای ساده، کودکان می‌توانند لغات و ساختارهای زبانی را یاد بگیرند.

داستان‌ها

خواندن داستان‌های کودکانه در زبان انگلیسی یک روش بسیار مؤثر برای یادگیری زبان است. داستان‌های با تصاویر جذاب و ساده باعث می‌شوند که کودکان با لغات جدید و ساختارهای زبانی آشنا شوند و در عین حال لذت ببرند.

بازی‌های نقش‌آفرینی

انجام بازی‌های نقش‌آفرینی در زبان انگلیسی، کودکان را ترغیب می‌کند تا در موقعیت‌های واقعی زبان انگلیسی را تمرین کنند. می‌توانید با کودکان داستان‌ها را بازی کنید، نقش‌ها را تقسیم کنید و با هم دیالوگ‌ها را تمرین کنید.

استفاده از فیلم و انیمیشن

تماشای فیلم‌ها و انیمیشن‌ها در زبان انگلیسی به کودکان کمک می‌کند تا با تلفظ، لغات و عبارات جدید آشنا شوند. می‌توانید فیلم‌ها و انیمیشن‌های مناسب سن کودک را انتخاب کنید و بعد از تماشا، درباره آنها با کودک صحبت کنید.

کلاس‌های زبان انگلیسی

کلاس زبان انگلیسی

ثبت نام کودک در کلاس‌های زبان انگلیسی می‌تواند به شیوه‌ای ساختارمند و سیستماتیک در یادگیری زبان به آنها کمک کند. در این کلاس‌ها، کودکان با استفاده از فعالیت‌های گروهی، بازی‌ها و تمرینات آموزشی، مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی را تقویت می‌کنند.

ترکیب منابع چندرسانه‌ای

استفاده از منابع چندرسانه‌ای متنوع مانند نرم‌افزارهای آموزشی، برنامه‌های آموزشی آنلاین، ویدئوها، بازی‌های آموزشی و برنامه‌های تعاملی، به کودکان کمک می‌کند تا به صورت تعاملی و پویا زبان را یاد بگیرند.

ترکیب بازی و آموزش

تلاش کنید بازی‌ها و فعالیت‌های آموزشی را ترکیب کنید. به طور مثال، می‌توانید بازی‌هایی که بر اساس تشخیص و جمع‌آوری اشیا هستند، را به زبان انگلیسی با کودکان انجام دهید و در هنگام بازی از عبارات و واژگان انگلیسی استفاده کنید.

تمرین و تکرار منظم

برنامه‌ریزی برای تمرین و تکرار منظم زبان انگلیسی برای کودکان بسیار مهم است. مطمئن شوید که زمان مشخصی را هر روز برای تمرین زبان در نظر بگیرید و از فعالیت‌هایی مانند خواندن، نوشتن، گوش دادن و مکالمه استفاده کنید.

تشویق و پاداش

تشویق و پادادش

هنگامی که کودکان پیشرفت می‌کنند و تلاش می‌کنند، آنها را تشویق کنید و به آنها پاداش دهید. این می‌تواند به عنوان انگیزه‌بخش برای ادامه یادگیری زبان انگلیسی در کودکان عمل کند.

ایجاد فرصت‌های مکالمه

سعی کنید فرصت‌های مکالمه در زبان انگلیسی را برای کودک فراهم کنید. می‌توانید با کودک در مورد روزمره صحبت کنید، سوالاتی بپرسید و او را ترغیب کنید تا به زبان انگلیسی پاسخ دهد.

استفاده از فناوری

به کودکان اجازه دهید از فناوری مانند نرم‌افزارها، بازی‌های آموزشی و منابع آموزشی آنلاین برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنند. این منابع معمولاً با روش‌های تعاملی و جذاب طراحی شده‌اند که کودکان را درگیر و مشتاق یادگیری می‌کنند.

تعامل با کودکان انگلیسی‌زبان

تعامل با کودکان انگلیسی زبان

اگر امکانش وجود دارد، برقراری ارتباط با کودکان انگلیسی‌زبان و ایجاد فرصت‌های تعامل با آنها می‌تواند به کودک شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک کند. می‌توانید از رویدادهای محلی، دوستان یا خانواده ای که زبان انگلیسی را به طور طبیعی صحبت می‌کنند، استفاده کنید.

مرور و تقویت

به مرور و تقویت مهارت‌های زبانی کودک اهمیت دهید. بازبینی و تمرین مجدد در مورد واژگان، گرامر و مهارت‌های مکالمه باعث می‌شود که کودکان به طور پیوسته در حال پیشرفت باشند.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان نیازمند روش‌های آموزشی مناسب سن، جذاب و تعاملی است. ایجاد محیط زبانی، استفاده از بازی‌ها، آهنگ‌ها، داستان‌ها و فیلم‌ها، تشویق به مکالمه و مشارکت خانواده، از جمله روش‌های مؤثر در یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان هستند.

همچنین، استفاده از منابع چندرسانه‌ای، ثبت نام در کلاس‌های زبان و ترکیب بازی و آموزش نیز بهترین نتایج را در یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان به همراه دارد. حفظ تمرین و تکرار منظم، ارائه فرصت‌های مکالمه و ایجاد فرصت‌های مکالمه با زبان زبان انگلیسی‌زبانان نیز مهم است. با رعایت این راهنمایی‌ها، کودکان می‌توانند با لذت و به شیوه‌ای مؤثر زبان انگلیسی را یاد بگیرند.

آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان

آموزش زبان انگلیسی نوجوانان

این روزها کمتر نوجوانی را می‌توان یافت که به زبان انگلیسی مسلط نباشد. اگر در دوره‌ی نوجوانی به سر می‌برید و قصد دارید هرچه سریع‌تر، به زبان انگلیسی مسلط شوید، به شما توصیه می‌کنیم که از دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان ایرانمهر استفاده کنید.

این دوره‌ها که به صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌شوند، Pre-starter، Got it starter نام دارند و در آن‌ها، به نوجوانانی که در بازه‌ی سنی 12 تا 18 سال قرار دارند و با استفاده از کتاب‌هایی چون     Cambridge English Objective Key و Cambridge English Objective PET ، زبان انگلیسی آموزش داده می‌شود. پس از آن نیز وارد دوره‌های سطح Got 2 و Got 3 می‌شوند و در نهایت، به دوره‌ی  PET وارد خواهند شد.

در ادامه، به برخی روش‌ها و توصیه‌ها برای آموزش زبان انگلیسی به نوجوانان اشاره می‌کنم:

توجه به علایق

برای جذب نوجوانان به زبان انگلیسی، سعی کنید موضوعاتی را در نظر بگیرید که با علایق آنها همخوانی دارد. می‌توانید متن‌ها، داستان‌ها و ویدئوهایی را در این زمینه استفاده کنید تا آنها را به خواندن و یادگیری زبان انگلیسی ترغیب کنید.

استفاده از منابع چندرسانه‌ای

نوجوانان به طبیعت خود علاقه زیادی به فناوری و رسانه‌های چندرسانه‌ای دارند. استفاده از منابع متنوع مانند ویدئوها، پادکست‌ها، نرم‌افزارهای آموزشی و پلتفرم‌های آنلاین می‌تواند یادگیری زبان انگلیسی را برای آنها جذاب‌تر کند.

تمرین مهارت‌های چهارگانه

تاکید بر تقویت مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی (شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن) در طول فرایند آموزش بسیار مهم است. تمرین‌های متنوع در هر یک از این مهارت‌ها را در برنامه آموزشی نوجوانان در نظر بگیرید.

تشویق به مکالمه

تشویق مکالمه

تمرین مکالمه در زبان انگلیسی برای نوجوانان بسیار ارزشمند است. ایجاد فرصت‌های مکالمه با استفاده از نقش‌آفرینی، بحث و گفتگو، بازی‌های نقش‌آفرینی و برنامه‌های تعاملی می‌تواند به تقویت مهارت مکالمه آنها کمک کند.

استفاده از موسیقی و آهنگ‌ها

موسیقی و آهنگ‌ها می‌توانند یک ابزار مؤثر برای آموزش زبان انگلیسی به نوجوانان باشند. از طریق گوش دادن به آهنگ‌های انگلیسی، خواندن متن آهنگ و ترجمه آن، می‌توانید دایره لغات آنها را افزایش دهید و با تلفظ و گرامر آشنا شوید.

مطالعه داستان‌ها و کتاب‌ها

خواندن داستان‌ها و کتاب‌های ساده و مناسب سطح نوجوانان، به آنها کمک می‌کند تا دایره لغات، نحوه ساختار جملات و فهم متن را تقویت کنند. از روش‌های تعاملی مانند خواندن مشترک، بحث و تفسیر داستان و تمرین‌های مربوطه استفاده کنید.

تشویق به مشارکت در فعالیت‌های عملی

تشویق نوجوانان به شرکت در فعالیت‌های عملی که به زبان انگلیسی استفاده می‌کنند، می‌تواند یادگیری آنها را تقویت کند. از فعالیت‌هایی مانند نقش‌آفرینی، بحث و گفتگو، پروژه‌ها، تئاتر کوتاه و نمایشگاه‌های زبان انگلیسی استفاده کنید.

استفاده از تکنولوژی

نوجوانان به دنبال استفاده از تکنولوژی هستند، بنابراین از اپلیکیشن‌ها، نرم‌افزارها و منابع آموزشی آنلاین که متناسب با سن و سطح آنها است، بهره ببرید. این منابع می‌توانند فعالیت‌های تعاملی، بازی‌ها و تمرین‌های تعاملی را ارائه کنند.

آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان شامل استفاده از روش‌های جذاب و مؤثر است که به آنها کمک می‌کند تا به صورت فعال در فرایند یادگیری شرکت کنند.

در کل، ایجاد محیطی پرانرژی، متنوع و جذاب برای آموزش زبان انگلیسی به نوجوانان می‌تواند بهبود قابل توجهی در یادگیری و تسلط آنها بر زبان انگلیسی ایجاد کند.

آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان

آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

حتی اگر در دوران کودکی و نوجوانی زبان انگلیسی را یاد نگرفته‌اید، باز هم برای یادگیری فرصت دارید. شما می‌توانید از روش‌ها و تکنیک‌های آموزشی نوینی که در آموزشگاه زبان ایرانمهر استفاده می‌شود، در هر سنی که هستید، به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید.

همچنین اگر به عنوان یک بزرگسال می‌خواهید به یادگیری زبان انگلیسی مشغول شوید، شرکت در کلاس‌های آنلاین یا حضوری آموزشگاه زبان ایرانمهر می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد. چراکه تنوع و ظرفیت ما برای پذیرش زبا‌ن‌آموزان و همچنین تعداد زیاد شعبه‌های این آموزشگاه، می‌تواند برای بزرگسالان که دانشجو یا شاغل هستند، بهترین گزینه باشد. این آموزشگاه 24 شعبه دارد که در سراسر شهر تهران متمرکز هستند و شما را به راحتی و در هر محله‌ای که هستید، به نزدیک‌ترین شعبه‌ی مورد نظر متصل می‌کند.

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان، از مرحله‌ی مقدماتی یعنی همان PreStarter تا پیشرفته را شامل می‌شوند و در‌آن‌ها کتاب‌های موفقی از انتشارات آکسفورد از جمله AMERICAN ENGLISH FILE و کتاب کار (WORKBOOK) ، توسط اساتید برجسته و حرفه‌ای ایرانمهر آموزش داده می‌شود.

شما می‌توانید با توجه به علایق و همچنین مشغله‌ی خود، دوره‌های آنلاین یا حضوری را انتخاب کنید و از حضور در این کلاس‌ها لذت ببرید.

به یاد داشته باشید که این دوره‌ها، پکیجی کامل را شامل یادگیری واژگان، دستور زبان (گرامر)، مکالمه و نحوه‌ی برقراری ارتباط را آموزش می‌دهند. همچنین هر دوره‌ی آموزشی که به اتمام برسد، شما باید با شرکت در یک آزمون، به دوره‌ی بعدی بروید و در صورتی که در این آزمون رد شوید، نمی‌توانید به مرحله‌ی بعدی، راه یابید.

آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان نیز اهمیت بسیاری دارد و برخلاف نوجوانان، بزرگسالان می‌توانند از تجربه و دانش قبلی خود برای یادگیری زبان بهره‌برد. در زیر، چند مورد از روش‌های مؤثر در آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان را بررسی می‌کنیم:

تعیین هدف

قبل از شروع آموزش، بزرگسالان باید هدف خود را مشخص کنند. آیا قصد دارند به زبان انگلیسی برای مسافرت، کار یا تحصیل مسلط شوند؟ هدف مشخص کردن باعث می‌شود تمرکز بیشتری در یادگیری زبان داشته باشید.

استفاده از منابع متنوع

بزرگسالان می‌توانند از منابع متنوعی برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنند، از جمله کتاب‌ها، روزنامه‌ها، مجلات، وبسایت‌ها، فیلم‌ها و پادکست‌ها. با انتخاب منابعی که با علایق شخصی همخوانی دارند، می‌توانید لذت بیشتری از فرایند یادگیری داشته باشید.

شرکت در کلاس‌های آموزشی

شرکت در کلاس‌های زبان انگلیسی با دیگران در سطح مشابه می‌تواند به بزرگسالان کمک کند تا مهارت‌های شنیداری، گفتاری و نوشتاری خود را بهبود بخشند و از رفت و آمد در محیطی اجتماعی یادگیری برخوردار شوند.

تمرین مستمر

یادگیری زبان انگلیسی نیازمند تمرین مستمر است. بزرگسالان باید وقت مشخصی را برای تمرین زبان اختصاص دهند و به صورت روزانه تمرین کنند. این شامل خواندن، گوش دادن، نوشتن و مکالمه است. تمرین مستمر باعث بهبود تدریجی مهارت‌های زبانی می‌شود.

استفاده از فناوری

استفاده از فناوری

بزرگسالان می‌توانند از فناوری‌های مختلف برای آموزش زبان انگلیسی استفاده کنند. از نرم‌افزارها و برنامه‌های آموزشی آنلاین تا پلتفرم‌های یادگیری مجازی و دوره‌های آنلاین، فناوری می‌تواند بهبود یادگیری زبان را تسهیل کند.

تشویق به خواندن و نوشتن

خواندن کتاب‌ها، داستان‌ها و مقالات در زبان انگلیسی به بزرگسالان کمک می‌کند تا دایره لغات خود را افزایش دهند و مدل‌های درست نوشتاری را بیاموزند. همچنین، تمرین نوشتن مقالات، مکالمات و یادداشت‌ها به بهبود مهارت نوشتاری کمک می‌کند.

تمرین مکالمه

تمرین مکالمه منظم و مستمر، به همراه استفاده از روش‌های تعاملی و متنوع، می‌تواند بهبود قابل توجهی در مهارت مکالمه بزرگسالان داشته باشد.

آموزش زبان انگلیسی با آموزشگاه زبان ایرانمهر

روش‌های بسیار زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد. این روش‌ها آنقدر زیاد هستند که می‌توانند شما را سردرگم کنند. اما ساده‌ترین و در دسترس‌ترین راه آموزش زبان انگلیسی، استفاده از کلاس‌های آموزشی است.

البته با وجود پیشرفت تکنولوژی، شاید روش‌هایی مثل خودآموزی و شیوه‌های خود‌خوان را برای یادگیری زبان ترجیح دهید. در واقع اکثر زبان‌آموزان، حین جستجو برای یادگیری زبان با گزینه‌هایی مثل کتاب‌های آموزشی، اپلیکیشن‌های هوشمند و دوره‌های آنلاین روبه‌رو می‌شوند. گزینه‌هایی که آن‌ها را از شرکت در کلاس‌های حضوری منصرف می‌کند. ولی استفاده از کلاس زبان انگلیسی، فواید و مزایای زیادتری دارد. فوایدی که هر زبان‌آموزی می‌تواند از آن‌ها بهره ببرد و تجربه‌ای به یادماندنی داشته باشد. در واقع، یادگیری زبان انگلیسی از طریق یک مربی با تجربه و واجدالشرایط، چیزی است که بیشتر از هرچیزی، برای یادگیری زبان به طور موثر به آن نیاز دارید.

ما در آموزشگاه زبان ایرانمهر، سالهاست که از مربیان و مدرسان با تجربه و حرفه‌ای کمک می‌گیریم تا تجربه‌ای بی‌نظیر را در یادگیری زبان انگلیسی، برای شما فراهم کنیم. استفاده از اساتیدی که دارای مدارک کارشناسی ارشد، دکترا یا مدارک بین‌المللی در آموزش زبان انگلیسی به کودکان، نوجوانان و بزرگسالان هستند، از افتخارات ماست.

ما همچنین با 24 شعبه از آموزشگاه زبان ایرانمهر، امکان دسترسی شما عزیزان را در هر نقطه از تهران و بخش‌هایی از کرج فراهم کرده‌ایم تا به راحتی و در کمترین زمان، به آموزشگاه برسید و یادگیری و تمرین مغز خود را، به راحتی انجام دهید. استفاده از خدمات و ویژگی‌های مطرح و برتر آموزشگاه زبان ایرانمهر، مطمئنا فواید بسیار زیادی را برای شما خواهد داشت، ما در میان آن‌ها، به چند مورد کوتاه اشاره خواهیم کرد. پس اگر می‌خواهید به فواید شرکت در کلاس‌های آموزشگاه زبان ایرانمهر پی ببرید، به خواندن ادامه دهید.

دریافت فیدبک و بازخوردهای سریع

از مزایای شرکت در کلاس‌های حضوری، دریافت بازخورد شخصی و سریع است. مطمئنا اگر کسی اشتباهات شما را در لحظه اصلاح کند، همه چیز بهتر در خاطرتان خواهد ماند. همچنین طی تمریناتی که مدرسان به شما می‌دهند، حین تمرین با همکلاسی خود، به اشتباهات خود بیشتر پی می‌برید. کاری که به صورت آنلاین و مجازی، ممکن است. همچنین شما حین برقراری ارتباط در یک محیط واقعی و با دوستان و مدرس خود، بهتر به توانایی و تسلط خود به زبان پی خواهید برد.

در واقع در محیط کلاسی، همیشه مدرس باتجربه‌ی خود را کنارتان دارید تا اشتباهات شما را تصحیح کند و اشکالاتتان را برطرف نماید. همچنین اگر مطلبی برای شما سخت باشد، می‌توانید از اساتید باتجربه‌ی ما کمک بگیرید یا تمرین‌های خاصی را دریافت کنید تا نقاط ضعف خود را، به نقاط قوتتان تبدیل نمایید.

افزایش انگیزه در محیط کلاسی

اگر اهل تکرار و تمرین در خانه باشید، مطمئنا با این نکته هم برخورد کرده‌اید که انگیزه‌ی ادامه دادن به یادگیری زبان می‌تواند کار سختی باشد. زمانی که شما در یک محیط گروهی قرار می‌گیرید تا زبان یاد بگیرید، قطعا انگیزه و اشتیاق بیشتری برای یادگیری خواهید داشت. خصوصا با وجود مشکلات و دغدغه‌های مختلف، یادگیری زبان گاهی می‌تواند به انگیزه‌ی بسیار زیادی برای ادامه دادن و عدم توقف، نیاز داشته باشد.

آموزشگاه زبان ایرانمهر در آموزش زبان انگلیسی، روش‌ها و تکنیک‌های نوینی را به کار می‌برد تا شما را باانگیزه و بااشتیاق در یادگیری نگه دارد. همچنین تماشای سایر زبان‌آموزان مشتاق در یادگیری در این کلاس‌ها می‌تواند انگیزه‌ی شما را بالا نگه دارد.

همچنین زمانی که یک تایم مشخص در هفته را برای یادگیری زبان در نظر می‌گیرید، انگیزه و هدف متمرکزتری خواهید داشت.

انگلیسی را همانطور که واقعا صحبت می‌شود بیاموزید

انگلیسی را همانطور که واقعا صحبت می_شود بیاموزید

از آنجا که اساتید استخدام شده در ایرانمهر، دارای مدارک آموزشی عالی در این زمینه هستند و همگی از تحصیلات دانشگاهی و مدارک بین‌المللی برخوردارند، شما می‌توانید زبان انگلیسی را به صورت صحیح و همانطور که به آن صحبت می‌شود، یاد بگیرید.

حتی زمانی که قصد دارید لغت و گرامر و دستور زبان یاد بگیرید، با اساتیدی روبه‌رو خواهید شد که تمام مدت به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند و به شما، نحوه‌ی استفاده از گرامر در زندگی و مهارت ارتباط گرفتن به زبان انگلیسی را یاد می‌دهند. پس شرکت در کلاس‌های آموزشگاه زبان ایرانمهر، می‌تواند تجربه‌ای جالب و مفید از یادگیری زبان را برای شما فراهم کند و باعث ایجاد درک عمیقی در انگلیسی به زبان مادری شود.

حضور در یک محیط انگلیسی زبان

اساتید و مدرسان آموزشگاه زبان ایرانمهر، طی روش‌های آکادمیک و حرفه‌ای، محیطی را فراهم می‌آورند تا شما را به نوعی، در زبان انگلیسی غوطه‌ور کنند و این می‌تواند یک فرصت فوق‌العاده برای کسانی باشد که امکان مسافرت یا حضور در محیط‌های انگلیسی زبان را ندارند. در واقع، کلاس‌های زبان انگلیسی ایرانمهر، محیطی را برای شما ایجاد می‌کند که در آن می‌توانید، حداقل برای مدتی، خود را غوطه‌ور در زبان پیدا کنید و تا جایی که می‌توانید، به یادگیری و تسلط خود سرعت دهید. شما حتی اگر زبان‌آموز کم تلاشی باشید، با حضور در کلاس‌های ما، دائما در حال نوشتن، شنیدن و خواندن به زبان انگلیسی هستید که منجر به یادگیری سریع شما می‌شود. همچنین با بازخوردهایی که دریافت می‌کنید، ناخوداگاه به اصلاح خود می‌پردازید.

امتیاز شما برای این دوره
1
2
3
4
5
5 از 5 از 60 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

 1. آواتار مریم نیازی
  مریم نیازی
  3 اسفند 1402
  پاسخ دادن

  شما سوپروایزر هم میخواین؟ بنده بشدت آمادگی دارم و میشه راهنمایی کنید برای همکاری باید چکار انجام بدم؟

  • آواتار ایرانمهر
   ایرانمهر
   3 اسفند 1402
   پاسخ دادن

   سلام روز بخیر بله ,جهت همکاری با مجموعه شما میتوانید فرم جذب سوپروایزر (اداری و آموزشی) از سایت را تکمیل نمایید همکاران ما پس از تکمیل فرم با شما تماس حاصل می نمایند و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار میدهند.
   https://iranmehrcollege.com/recruitment-of-supervisors/

 2. آواتار نیما فلاح نژاد
  نیما فلاح نژاد
  26 بهمن 1402
  پاسخ دادن

  سلام بر شما، بنده میخوام فرزندم که چهارده سال دارد رو بیارم آموزشگاه شما ولی نمیدونم ثبت نامش چجوریه؟ اگه بنده راهنمایی کنید از شما ممنونم.

  • آواتار ایرانمهر
   ایرانمهر
   26 بهمن 1402
   پاسخ دادن

   سلام روز بخیر شما میتوانید فرزندتان را در دوره آموزشی زبان انگلیسی برای نوجوانان ثبت نام کنید جهت آگاهی از نحوه ثبت نام و برگزاری دوره و میزان شهریه به قسمت ارتباط با شعب سایت مراجعه نمایید و با تماس با یکی از شعب همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار میدهند.

دوره های آموزشی مرتبط

برای مشاوره رایگان کلیک کنید