IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
آموزش زبان انگلیسی بزرگسال

آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان

دوره آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان از پایه تا پیشرفته با سری کتاب‌های AMERICAN…
حضوری
ثبت نام
آموزش انگلیسی خردسالان

آموزش زبان انگلیسی برای خردسالان

آموزش زبان انگلیسی برای خردسالان: از پایه تا پیشرفته، با سری کتابهای Little Pockets،…
حضوری
ثبت نام
آموزش زبان انگلیسی کودکان

آموزش زبان انگلیسی کودکان (۷ تا ۱۲ سال)

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان: از پایه تا پیشرفته با سری کتابهای Family &…
حضوری
ثبت نام
آموزش زبان انگلیسی نوجوانان

آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان

آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان: از پایه تا پیشرفته با سری کتابهای GOT IT…
حضوری
ثبت نام
آموزش آنلاین زبان انگلیسی بزرگسالان

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

کلاس‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی، حاصل ماه‌ها تجربه، تحقیق و تلاش متخصصان و اساتید…
آنلاین
ثبت نام
آموزش آنلاین زبان انگلیسی خردسالان

آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای خردسالان

دوره های آنلاین زبان انگلیسی ویژه خردسالان
آنلاین
ثبت نام
آموزش آنلاین زبان انگلیسی کودکان

آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان

دوره های آنلاین زبان انگلیسی ویژه کودکان
آنلاین
ثبت نام
آموزش آنلاین زبان انگلیسی نوجوانان

آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای نوجوانان

دوره های آنلاین زبان انگلیسی ویژه نوجوانان
آنلاین
ثبت نام

زبان انگلیسی

به سال 2023 نزدیک می‌شویم و این روزها عجیب‌ترین سوال، این می‌تواند باشد که «چرا باید زبان انگلیسی یاد بگیریم». این روزها در دنیایی زندگی می‌کنیم که هزار و یک دلیل برای یادگیری زبان‌های خارجه، از جمله زبان انگلیسی ایجاد می‌کند.

در واقع، حدود یک پنجم جمعیت کره‌ی زمین که حدود 1.5 میلیارد انسان را شامل می‌شود، به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند. علاوه بر این، شما برای اکثر تجارت‌ها و ارتباطات مختلف، باید به این زبان مسلط باشید، چراکه زبان انگلیسی، یک زبان بین‌المللی است. پس با توجه به همین مورد، عده‌ی  زیادی از مردم نیز تصمیم می‌گیرند که این زبان را یاد بگیرند.

اما روش‌های بسیار زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد. این روش‌ها آنقدر زیاد هستند که می‌توانند شما را سردرگم کنند. اما ساده‌ترین و در دسترس‌ترین راه آموزش زبان انگلیسی، استفاده از کلاس‌های آموزشی است.

البته با وجود پیشرفت تکنولوژی، شاید روش‌هایی مثل خودآموزی و شیوه‌های خود‌خوان را برای یادگیری زبان ترجیح دهید. در واقع اکثر زبان‌آموزان، حین جستجو برای یادگیری زبان با گزینه‌هایی مثل کتاب‌های آموزشی، اپلیکیشن‌های هوشمند و دوره‌های آنلاین روبه‌رو می‌شوند. گزینه‌هایی که آن‌ها را از شرکت در کلاس‌های حضوری منصرف می‌کند. ولی استفاده از کلاس زبان انگلیسی، فواید و مزایای زیادتری دارد. فوایدی که هر زبان‌آموزی می‌تواند از آن‌ها بهره ببرد و تجربه‌ای به یادماندنی داشته باشد. در واقع، یادگیری زبان انگلیسی از طریق یک مربی با تجربه و واجدالشرایط، چیزی است که بیشتر از هرچیزی، برای یادگیری زبان به طور موثر به آن نیاز دارید.

ما در آموزشگاه زبان ایرانمهر، سالهاست که از مربیان و مدرسان با تجربه و حرفه‌ای کمک می‌گیریم تا تجربه‌ای بی‌نظیر را در یادگیری زبان انگلیسی، برای شما فراهم کنیم. استفاده از اساتیدی که دارای مدارک کارشناسی ارشد، دکترا یا مدارک بین‌المللی در آموزش زبان انگلیسی به کودکان، نوجوانان و بزرگسالان هستند، از افتخارات ماست. ما همچنین با 24 شعبه از آموزشگاه زبان ایرانمهر، امکان دسترسی شما عزیزان را در هر نقطه از تهران و بخش‌هایی از کرج فراهم کرده‌ایم تا به راحتی و در کمترین زمان، به آموزشگاه برسید و یادگیری و تمرین مغز خود را، به راحتی انجام دهید. استفاده از خدمات و ویژگی‌های مطرح و برتر آموزشگاه زبان ایرانمهر، مطمئنا فواید بسیار زیادی را برای شما خواهد داشت، ما در میان آن‌ها، به چند مورد کوتاه اشاره خواهیم کرد. پس اگر می‌خواهید به فواید شرکت در کلاس‌های آموزشگاه زبان ایرانمهر پی ببرید، به خواندن ادامه دهید.

دریافت فیدبک و بازخوردهای سریع

از مزایای شرکت در کلاس‌های حضوری، دریافت بازخورد شخصی و سریع است. مطمئنا اگر کسی اشتباهات شما را در لحظه اصلاح کند، همه چیز بهتر در خاطرتان خواهد ماند. همچنین طی تمریناتی که مدرسان به شما می‌دهند، حین تمرین با همکلاسی خود، به اشتباهات خود بیشتر پی می‌برید. کاری که به صورت آنلاین و مجازی، ممکن است. همچنین شما حین برقراری ارتباط در یک محیط واقعی و با دوستان و مدرس خود، بهتر به توانایی و تسلط خود به زبان پی خواهید برد.

در واقع در محیط کلاسی، همیشه مدرس باتجربه‌ی خود را کنارتان دارید تا اشتباهات شما را تصحیح کند و اشکالاتتان را برطرف نماید. همچنین اگر مطلبی برای شما سخت باشد، می‌توانید از اساتید باتجربه‌ی ما کمک بگیرید یا تمرین‌های خاصی را دریافت کنید تا نقاط ضعف خود را، به نقاط قوتتان تبدیل نمایید.

افزایش انگیزه در محیط کلاسی

اگر اهل تکرار و تمرین در خانه باشید، مطمئنا با این نکته هم برخورد کرده‌اید که انگیزه‌ی ادامه دادن به یادگیری زبان می‌تواند کار سختی باشد. زمانی که شما در یک محیط گروهی قرار می‌گیرید تا زبان یاد بگیرید، قطعا انگیزه و اشتیاق بیشتری برای یادگیری خواهید داشت. خصوصا با وجود مشکلات و دغدغه‌های مختلف، یادگیری زبان گاهی می‌تواند به انگیزه‌ی بسیار زیادی برای ادامه دادن و عدم توقف، نیاز داشته باشد.

آموزشگاه زبان ایرانمهر در آموزش زبان انگلیسی، روش‌ها و تکنیک‌های نوینی را به کار می‌برد تا شما را باانگیزه و بااشتیاق در یادگیری نگه دارد. همچنین تماشای سایر زبان‌آموزان مشتاق در یادگیری در این کلاس‌ها می‌تواند انگیزه‌ی شما را بالا نگه دارد.

همچنین زمانی که یک تایم مشخص در هفته را برای یادگیری زبان در نظر می‌گیرید، انگیزه و هدف متمرکزتری خواهید داشت.

انگلیسی را همانطور که واقعا صحبت می‌شود بیاموزید

از آنجا که اساتید استخدام شده در ایرانمهر، دارای مدارک آموزشی عالی در این زمینه هستند و همگی از تحصیلات دانشگاهی و مدارک بین‌المللی برخوردارند، شما می‌توانید زبان انگلیسی را به صورت صحیح و همانطور که به آن صحبت می‌شود، یاد بگیرید.

حتی زمانی که قصد دارید لغت و گرامر و دستور زبان یاد بگیرید، با اساتیدی روبه‌رو خواهید شد که تمام مدت به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند و به شما، نحوه‌ی استفاده از گرامر در زندگی و مهارت ارتباط گرفتن به زبان انگلیسی را یاد می‌دهند. پس شرکت در کلاس‌های آموزشگاه زبان ایرانمهر، می‌تواند تجربه‌ای جالب و مفید از یادگیری زبان را برای شما فراهم کند و باعث ایجاد درک عمیقی در انگلیسی به زبان مادری شود.

حضور در یک محیط انگلیسی زبان

اساتید و مدرسان آموزشگاه زبان ایرانمهر، طی روش‌های آکادمیک و حرفه‌ای، محیطی را فراهم می‌آورند تا شما را به نوعی، در زبان انگلیسی غوطه‌ور کنند و این می‌تواند یک فرصت فوق‌العاده برای کسانی باشد که امکان مسافرت یا حضور در محیط‌های انگلیسی زبان را ندارند. در واقع، کلاس‌های زبان انگلیسی ایرانمهر، محیطی را برای شما ایجاد می‌کند که در آن می‌توانید، حداقل برای مدتی، خود را غوطه‌ور در زبان پیدا کنید و تا جایی که می‌توانید، به یادگیری و تسلط خود سرعت دهید. شما حتی اگر زبان‌آموز کم تلاشی باشید، با حضور در کلاس‌های ما، دائما در حال نوشتن، شنیدن و خواندن به زبان انگلیسی هستید که منجر به یادگیری سریع شما می‌شود. همچنین با بازخوردهایی که دریافت می‌کنید، ناخوداگاه به اصلاح خود می‌پردازید.

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

دوره های کودکاندوره های انگلیسی کودکان

دوره حضوری  آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
دوره آنلاین آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان
دوره خصوصی آموزش خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان
دوره خصوصی آنلاین آموزش خصوصی آنلاین زبان انگلیسی کودکان

مطمئنا اگر از سن کم مشغول یادگیری زبان انگلیسی شوید، سریع‌تر و ساده‌تر آن را یاد می‌گیرید. در واقع کودکان، همانطور که قدشان بلند می‌شود و راجع به علوم، ریاضیات، اخلاقیات و ... یاد می‌گیرند، زبان انگلیسی را نیز به خاطر می‌سپارند و دیگر «فرار بودن زبان» شامل حال آن‌ها نمی‌شود.

ما در آموزشگاه زبان ایرانمهر، دوره‌های خاص آنلاین و حضوری را جهت آموزش زبان انگلیسی برای کودکان در نظر گرفته‌ایم. این دوره‌ها که مخصوص سنین 7 تا 12 سال است، با کتابی چون family and friends، به کودکان راجع به مکالمات، دستور زبان، اشتباهات، تفاوت‌های جنسیتی و ... آموزش می‌دهد.

این دوره‌ها، توسط اساتید برجسته که دارای مدارک بین‌المللی در زمینه‌ی آموزش به کودکان است، ارائه می‌شود. پس می‌توانید با خیال راحت، در دوره‌های آموزش آنلاین و حضوری ایرانمهر ثبت نام کنید.

آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان

دوره های نوجوانان

دوره های انگلیسی نوجوانان
دوره حضوری  آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان
دوره آنلاین آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای نوجوانان
دوره خصوصی آموزش خصوصی زبان انگلیسی برای نوجوانان
دوره خصوصی آنلاین آموزش خصوصی آنلاین زبان انگلیسی برای نوجوانان
دوره آمادگی آزمون آمادگی آزمون بین المللی A2 Key 
دوره آمادگی آزمون آمادگی آزمون بین المللی PET

این روزها کمتر نوجوانی را می‌توان یافت که به زبان انگلیسی مسلط نباشد. اگر در دوره‌ی نوجوانی به سر می‌برید و قصد دارید هرچه سریع‌تر، به زبان انگلیسی مسلط شوید، به شما توصیه می‌کنیم که از دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان ایرانمهر استفاده کنید.

این دوره‌ها که به صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌شوند، Pre-starter، Got it starter نام دارند و در آن‌ها، به نوجوانانی که در بازه‌ی سنی 12 تا 18 سال قرار دارند و با استفاده از کتاب‌هایی چون     Cambridge English Objective Key و Cambridge English Objective PET ، زبان انگلیسی آموزش داده می‌شود. پس از آن نیز وارد دوره‌های سطح Got 2 و Got 3 می‌شوند و در نهایت، به دوره‌ی  PET وارد خواهند شد.

آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان

دوره های بزرگسالان

دوره های انگلیسی بزرگسالان
دوره حضوری آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان
دوره آنلاین آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای بزرگسالان
دوره خصوصی آموزش خصوصی زبان انگلیسی برای بزرگسالان
دوره خصوصی آنلاین آموزش خصوصی آنلاین زبان انگلیسی برای بزرگسالان

حتی اگر در دوران کودکی و نوجوانی زبان انگلیسی را یاد نگرفته‌اید، باز هم برای یادگیری فرصت دارید. شما می‌توانید از روش‌ها و تکنیک‌های آموزشی نوینی که در آموزشگاه زبان ایرانمهر استفاده می‌شود، در هر سنی که هستید، به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید.

همچنین اگر به عنوان یک بزرگسال می‌خواهید به یادگیری زبان انگلیسی مشغول شوید، شرکت در کلاس‌های آنلاین یا حضوری آموزشگاه زبان ایرانمهر می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد. چراکه تنوع و ظرفیت ما برای پذیرش زبا‌ن‌آموزان و همچنین تعداد زیاد شعبه‌های این آموزشگاه، می‌تواند برای بزرگسالان که دانشجو یا شاغل هستند، بهترین گزینه باشد. این آموزشگاه 24 شعبه دارد که در سراسر شهر تهران متمرکز هستند و شما را به راحتی و در هر محله‌ای که هستید، به نزدیک‌ترین شعبه‌ی مورد نظر متصل می‌کند.

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان، از مرحله‌ی مقدماتی یعنی همان PreStarter تا پیشرفته را شامل می‌شوند و در‌آن‌ها کتاب‌های موفقی از انتشارات آکسفورد از جمله AMERICAN ENGLISH FILE و کتاب کار (WORKBOOK) ، توسط اساتید برجسته و حرفه‌ای ایرانمهر آموزش داده می‌شود.

شما می‌توانید با توجه به علایق و همچنین مشغله‌ی خود، دوره‌های آنلاین یا حضوری را انتخاب کنید و از حضور در این کلاس‌ها لذت ببرید.

به یاد داشته باشید که این دوره‌ها، پکیجی کامل را شامل یادگیری واژگان، دستور زبان (گرامر)، مکالمه و نحوه‌ی برقراری ارتباط را آموزش می‌دهند. همچنین هر دوره‌ی آموزشی که به اتمام برسد، شما باید با شرکت در یک آزمون، به دوره‌ی بعدی بروید و در صورتی که در این آزمون رد شوید، نمی‌توانید به مرحله‌ی بعدی، راه یابید.

برای مشاوره رایگان کلیک کنید