IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
دوره های ترکی استانبولی بزرگسالان

آموزش زبان ترکی استانبولی

دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی برای کودکان,نوجوانان و بزرگسالان در آموزشگاه ایرانمهر برقرار است برای مشاوره رایگان و تعیین سطح تماس بگیرید .

توضیحات دوره آموزشی

شاید تصور کنید هر کسی که سراغ آموزش زبان ترکی استانبولی می‌رود، در واقع برای علاقه‌ی شخصی رفته و یادگیری آن، دردی دوا نخواهد کرد. اما این زبان فواید بسیار زیادی دارد و امروزه، به عنوان یکی از کاربردی‌ترین و مطرح‌ترین زبان‌های محبوب دنیا از آن یاد می‌شود.

احتمالا تعجب کنید اما، زبان ترکی توسط بیش از هشتاد میلیون بومی‌ترک زبان در ترکیه و بیش از شش میلیون نفر در اروپا، قفقاز و دیگر مناطق جهان صحبت می‌شود. ترکیه در واقع، سیزدهمین اقتصاد بزرگ جهان است و نقش ژئوپلیتیکی آن به طور فزاینده‌ای حیاتی است. همچنین یادگیری زبان ترکی درک بیشتری از سیاست منطقه‌ای، اقتصاد، تاریخ و جامعه شناسی ارائه می‌دهد. حمایت دولتی قوی از دانشجویانی که مایل به یادگیری زبان ترکی هستند، از جمله مواردی است که می‌تواند شما را به یادگیری زبان ترکی استانبولی، تشویق کند.

گویش‌های مختلف زبان ترکی در سراسر آسیا از ترکیه تا چین صحبت می‌شوند و پس از یادگیری ترکی استانبولی مدرن، می‌توانید سایر زبان‌های ترکی مدرن مانند قزاقی، قرقیزی، ترکمنی، ازبکی، آذربایجانی و اویغوری را یاد بگیرید که در مناطق استراتژیک مهم در منطقه مسیر ابریشم صحبت می‌شوند.

یادگیری زبان ترکی

در واقع با یادگیری این زبان، هم می‌توانید با تعداد زیادی از مردم دنیا در سفرهای خود ارتباط بگیرید، هم می‌توانید در حرفه و شغل خود از آن بهره ببرید. از آنجا که کشور ترکیه در نزدیکی کشورمان قرار دارد، می‌توانید به راحتی امور تجاری با این کشور را جلو ببرید و برای خود، کسب و کاری بر مبنای سواد و دانشتان از زبان ترکی استانبولی راه بیندازید.

در این میان، روش‌های بسیار متفاوتی برای یادگیری زبان ترکی استانبولی وجود دارد. برخی ترجیح می‌دهند که سلف استادی داشته باشند و خودشان با کتاب کار و اپلیکیشن‌های یادگیری مثل دولینگو، زبان را یاد بگیرند. برخی دیگر ترجیح می‌دهند که در دوره‌های آموزشی که توسط آموزشگاه‌ها برگزار می‌شود شرکت کنند.

به طور کلی، اگر ترکی استانبولی اولین زبانی است که یاد می‌گیرید، یا برای یادگیری یک زبان به فشار یک معلم یا استاد نیاز دارید، بهتر است از دوره‌های آموزشی آموزشگاه‌های مطرحی مثل آموزشگاه زبان ایرانمهر استفاده کنید. چراکه تمام موارد مورد نیاز را می‌توانید به کمک اساتید حرفه‌ای و مجرب خود پیش ببرید، خطاهایتان را سر کلاس جبران کنید، دائم تکرار و تمرین کنید و چند ساعت از هفته، کاملا در زبان ترکی استانبولی غوطه‌ور شوید.

در کلاس زبان ترکی استانبولی که توسط آموزشگاه زبان ایرانمهر برگزار می‌شود، شما نه تنها زبان را یاد می‌گیرید، بلکه بینشی در مورد فرهنگ، هنر، موسیقی، ادبیات، رقص، آشپزی و تاریخ ترکیه نیز به دست خواهید آورد.

شما در این کلاس‌ها، راجع به هر موضوعی نسبت به مردم بومی ترک زبان اطلاعات به دست می‌آورید و در محیطی پویا، فعال و پرانرژی، به یادگیری این زبان می‌پردازید. در واقع ایرانمهر برای آموزش زبان ترکی استانبولی، از اساتیدی که دارای مدارک عالی در این رشته هستند، مثل کارشناسی ارشد، دکترا، یا مدارک بین‌المللی، کمک می‌گیرد و بهترین و باکیفیت‌ترین آموزش را ارائه می‌دهد.

یادگیری زبان ترکی استانبولی

البته به خاطر داشته باشید که یادگیری زبان ترکی ساده تر از چیزی است که فکر می‌کنید. ترکی از الفبای لاتین استفاده می‌کند و هر حرف تنها با یک صدا مطابقت دارد. بنابراین، همانطور که نوشته شده است تلفظ می‌شود. زبان آموزان می‌توانند تنها پس از یک کلاس به طور موثر ترکی بخوانند.

ترکی زبان بسیار کارآمدی است که به شدت به پسوندها متکی است. یک جمله در انگلیسی حاوی پنج یا چند کلمه اغلب به راحتی تنها با یک کلمه در ترکی بیان می‌شود. این زبان برای یادگیری آسان است زیرا ساختار منظم و قوانین تکراری دارد. استثناء‌ها نیز در ترکی نادر است. پس با انبوهی از قواعد و قوانین گرامری پیچیده، گیج نخواهید شد.

حجم بالای کلمات قرضی آن از زبان‌های دیگر کار را برای زبان آموزان آسان تر می‌کند. اگر عربی، فارسی یا فرانسوی می‌دانید، از دیدن اینکه چگونه این زبان‌ها با ترکی آمیخته شده اند، لذت خواهید برد. در این زبان حتی از کلمات متعدد انگلیسی نیز استفاده شده که برای کسانی که فارسی و انگلیسی را کاملا بلد هستند، اوضاع را ساده‌تر می‌سازد.

ما در آموزشگاه زبان ایرانمهر، ترکی استانبولی را در دوره‌های متفاوتی ارائه می‌دهیم که همگی به سه گروه اصلی آموزش به کودکان، نوجوانان و بزرگسالان تقسیم بندی می‌شود. در ادامه، اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیارتان قرار می‌دهیم.

آموزش زبان ترکی استانبولی برای کودکان

آموزش زبان ترکی برای کودکان

دوره های کودکان

دوره های ترکی کودکان

دوره حضوری آموزش زبان ترکی استانبولی برای کودکان
دوره آنلاینآموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی برای کودکان
دوره خصوصیآموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی برای کودکان
دوره خصوصی آنلاینآموزش خصوصی آنلاین زبان ترکی استانبولی برای کودکان

مطمئنا بهترین سن یادگیری یک زبان خارجی، دوران کودکی است. چراکه مغز به تازگی در حال الگوسازی است و حین رشد کردن، می‌تواند آن زبان را در تمام تاروپود خود جای دهد. آموزشگاه زبان ایرانمهر، آموزش زبان ترکی استانبولی برای کودکان را با کتاب‌های Çocuklar İçin Türkçe (ÇİT) و در بازه‌ی سنی 6 تا 9 سال ارائه می‌دهد. این کتاب‌ها که توسط کمیته‌ی مربیان زبان ترکی استانبولی و کارشناسان میدانی زیر نظر موسسه یونس امره تهیه شده است، با روش‌هایی نوین و تکنیک‌های خاص و مدرن به کودکان، ترکی را آموزش می‌دهد. این کتاب‌ها توسط اساتید برجسته‌ی ایرانمهر، به بهترین شکل ارائه می‌شوند تا کودک شما را به سادگی، به سطح A1 برساند. این دوره‌ها صرفا به صورت خصوصی برگزار می‌شوند.

آموزش زبان ترکی استانبولی برای نوجوانان

آموزش زبان ترکی برای نوجوانان

دوره های نوجوانان

دوره های ترکی نوجوانان

دوره حضوری آموزش زبان ترکی استانبولی برای نوجوانان
دوره آنلاینآموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی برای نوجوانان
دوره خصوصیآموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی برای نوجوانان
دوره خصوصی آنلاینآموزش خصوصی آنلاین زبان ترکی استانبولی برای نوجوانان

تماشای دراماهای ترکی یا هر دلیل دیگری می‌تواند توجه نوجوانان را به یادگیری زبان ترکی استانبولی جذب کند. پس شرکت در کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی برای نوجوانان که توسط آموزشگاه ما برگزار می‌شود، گزینه ای مناسب است. چراکه ما برای ارائه‌ی این دوره‌، از کتاب‌های Türkçe Öğreniyorum استفاده می‌کنیم و این کتاب‌ها شما را تا سطح A2 آموزش می‌دهند.

کتاب‌ها شامل کتاب درسی، کتاب کار و کتابچه‌ای هستند که همگی نوشته‌ها و تکنیک‌های مدرنی جهت آموزش پویا و جذاب به نوجوانان را شامل می‌شوند. این کتاب‌ها توسط اساتید برجسته‌ی زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه ما، ارائه می‌شوند تا با خیال راحت، به یادگیری آن بپردازید. این کتاب‌ها مخصوص بازه‌ی سنی 12 تا 18 سال است و شما می‌توانید در این بازه‌ی سنی، با خیال راحت ثبت نام و شروع به یادگیری کنید.

آموزش زبان ترکی استانبولی برای بزرگسالان

آموزش زبان ترکی برای بزرگسالان

دوره های بزرگسالان

دوره های ترکی استانبولی بزرگسالان

دوره حضوری آموزش زبان ترکی استانبولی برای بزرگسالان
دوره آنلاینآموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی برای بزرگسالان
دوره خصوصیآموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی برای بزرگسالان
دوره خصوصی آنلاینآموزش حصوصی آنلاین زبان ترکی استانبولی برای بزرگسالان

اگر به عنوان یک بزرگسال، وقت زیادی برای یادگیری زبان ترکی استانبولی ندارید و به دنبال آموزشگاهی می‌گردید که دوره‌ها را به صورت آنلاین برگزار کند یا محل برگزاری آن در نزدیکی محل کار یا خانه‌ی شما باشد، آموزشگاه زبان ایرانمهر گزینه‌ای مناسب است. چرا که با 24 شعبه در سراسر تهران و بخش‌هایی از کرج، می‌تواند هم به محل کار شما و هم به خانه‌ی شما نزدیک باشد و با برگزاری دوره‌های آنلاین، امکان یادگیری را ساده‌تر از قبل سازد.

دوره‌ی آموزش زبان ترکی استانبولی برای بزرگسالان در ایرانمهر با کتاب‌های YENİ HİTİT ارائه می‌شوند. این کتاب‌ها سه جلدی هستند و از سطوح مقدماتی تا پیشرفته را شامل می‌شوند. پس با خیال راحت می‌توانید در این کلاس‌ها شرکت کنید، با این کتاب‌ها و آموزش‌های حرفه‌ای اساتید ایرانمهر پیش بروید و در نهایت، در آزمون Tomer موفق شوید. شما با شرکت در این دوره می‌توانید تا سطح C1 پیش بروید و به راحتی و مشابه یک بومی ترک زبان، به صحبت و مکالمه به زبان ترکی استانبولی مشغول شوید، عبارات و مکالمات را بفهمید، مقالات مختلف را بخوانید یا حتی بدون نیاز به ترجمه، مراحل اپلای برای ثبت نام در یک دانشگاه مطرح در ترکیه (یا کشوری ترک زبان) را پیش ببرید. برای اطلاعات بیشتر، حتما لینک‌های پیوند شده را مطالعه کنید تا با ساختار کلی کتاب‌های مورد استفاده در این دوره، بخش‌های مختلف آن و نوع پیشرفت در مراحل یادگیری زبان ترکی استانبولی بیشتر آشنا شوید.

امتیاز شما برای این دوره
1
2
3
4
5
5 از 5 از 41 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

 1. آواتار صدف محصل زاذه
  صدف محصل زاذه
  3 اسفند 1402
  پاسخ دادن

  بسیار کاربردی من و همسرم خیلی دوست داریم زبان ترکی یاد بگیریم میشه توضیح بدین برای ثبت نام باید چکار کنیم؟ و اینکه کلاساتون مختلط هست؟

  • آواتار ایرانمهر
   ایرانمهر
   3 اسفند 1402
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر تمامی کلاسها بصورت غیر مختلط برگزار میشود شما میتوانید جهت شرکت در کلاسهای آموزشی زبان ترکی استانبولی و نیز آگاهی از نحوه ثبت نام و میزان شهریه دوره به قسمت ارتباط با شعب سایت مراجعه نمایید و با تماس با یکی از شعب همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار میدهند .

دوره های آموزشی مرتبط

برای مشاوره رایگان کلیک کنید