IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
آموزش زبان فرانسه نوجوانان

آموزش زبان فرانسه

دوره های آموزش زبان فرانسه برای خردسالان,کودکان,نوجوانان و بزرگسالان در آموزشگاه ایرانمهر برقرار است برای مشاوره رایگان و تعیین سطح تماس بگیرید .

توضیحات دوره آموزشی

فرانسوی در سراسر جهان صحبت می‌شود. شاید ندانید، اما 274 میلیون نفر در سراسر جهان به زبان فرانسه صحبت می‌کنند. فرانسه زبان رسمی ‌29 کشور و 19 نهاد مستقل است. قطعا با توجه به این اعداد و ارقام، به این نتیجه رسیده‌اید که آموزش زبان فرانسه از چه اهمیتی برخوردار است.

شما به راحتی می‌توانید کشوری را پیدا کنید که جمعیت آن به زبان فرانسه صحبت کنند یا دانش بسیار خوبی از زبان فرانسه داشته باشند. این تنها زبانی است که به همراه انگلیسی در هر 5 قاره صحبت می‌شود.

و هنوز تمام نشده، فرانسوی زبان آینده است. در واقع، به لطف رشد جمعیتی قاره آفریقا و حضور زبان فرانسوی در پویاترین مناطق جهان، زبان فرانسه می‌تواند زبان شکسپیر را در رتبه بندی پرتکلورترین زبان‌های جهان از سلطنت خلع کند.

همچنین در نظر داشته باشید که فرانسوی سومین زبان تجارت است! همانطور که خواندیم، افراد زیادی به زبان فرانسوی صحبت می‌کنند. پس این زبان، یکی از زبان‌های مورد تقاضا در دنیای تجارت است.

علاوه بر این، با برگزیت، این احتمال وجود دارد که زبان فرانسه به زبان رسمی ‌اتحادیه اروپا تبدیل شود. زبان فرانسه نیز یکی از زبان‌های رسمی ‌چندین سازمان بین المللی مانند سازمان ملل متحد و سازمان تجارت جهانی است.

زبان فرانسه

بنابراین اگر در تجارت بین‌المللی، صنعت، رسانه و فرهنگ، بخش‌هایی که به طور خلاصه اهمیت دارند، کار می‌کنید یا می‌خواهید کار کنید، زبان فرانسه یک دارایی بزرگ است.

همچنین شما نمی‌دانید چه تعداد خارجی زبان فرانسه را یاد می‌گیرند تا بعداً بتوانند وارد دانشگاه‌های فرانسه یا دانشگاه‌های فرانسوی زبان شوند. فرانسه سومین کشوری است که بیشترین پذیرش دانشجوی بین المللی را دارد. تعداد دانشجویان خارجی در فرانسه طی 10 سال 75 درصد افزایش یافته است!

فرانسه در واقع یکی از گزینه‌های ترجیحی دانشجویان خارجی برای اخذ بورسیه است. در واقع، به لطف بورسیه و بودجه‌ی دولتی، هزینه‌ی تحصیل در این کشور بسیار کمتر از حد معمول است.  علاوه بر این، فرانسه می‌خواهد که دانشجویان خارجی دقیقاً از حقوق و مزایای دانشجویان فرانسوی برخوردار باشند.

شایان ذکر است که زبان فرانسه بعد از انگلیسی و آلمانی سومین زبان پرمخاطب در اینترنت است. همچنین پس از انگلیسی در سازمان‌های بین المللی پرکاربردترین زبان است. پس یادگیری زبان فرانسه به شما این امکان را می‌دهد که به هر نقطه از جهان سفر کرده و به راحتی با مردم ارتباط برقرار کنید. مستعمرات سابق فرانسه در سرتاسر جهان حضور دارند و در بیشتر موارد استفاده از زبان فرانسوی را حفظ کرده‌اند. آن‌ها اکنون کشورهای فرانسوی زبان محسوب می‌شوند.

علاوه بر این کشورها، فرانسه دارای بخش‌های کمتر شناخته شده‌ای است که به کلان شهر محدود نمی‌شود. فرانسه چندین قلمرو ماورایی از امپراتوری‌های استعماری سابق دارد که در 5 قاره واقع شده‌اند. اگر می‌خواهید به فرانسه سفر کنید، باید بدانید که مجبور نیستید خود را به شش ضلعی محدود کنید.

مطمئنا تا کنون، دلایل کافی برای یادگیری این زبان عاشقانه به دست آورده‌اید. زبانی که پس از یادگیری آن، می‌توانید به راحتی آب خوردن ایتالیایی، اسپانیایی و پرتغالی را یاد بگیرید و از هیچ‌چیزی نترسید. فرانسوی این فرصت را به شما می‌دهد به عنوان یک ثروتمند از کشوری به کشور دیگر سفر کنید. پس برای یادگیری آن، باید به کلاس زبان فرانسه بروید.

یادگیری زبان فرانسه

آموزشگاه زبان ایرانمهر با بیش از بیست سال سابقه‌ی آموزش زبان‌های محبوب و بین‌المللی، کلاس‌های آنلاین و حضوری را برای یادگیری زبان فرانسه برپا کرده است. این کلاس‌ها توسط اساتید حرفه‌ای و مجرب، که همگی دارای مدارک کارشناسی ارشد، دکترا یا مدارک بین‌المللی زبان فرانسه هستند، برپا و اداره می‌شود.

پس اگر می‌خواهید زبان فرانسه را به شکلی حرفه‌ای و بی نقص فرا بگیرید، مراجعه به کلاس‌های آموزش زبان فرانسه در ایرانمهر، به شما توصیه می‌شود. شما با شرکت در این کلاس‌ها می‌توانید انگیزه‌ی خود در یادگیری زبان فرانسه را بالا نگه دارید، در محیطی فرانسوی زبان غوطه‌ور شوید و زیر نظر یک مربی حرفه‌ای، به اصلاح اشتباهاتتان بپردازید و روزبه‌روز، مسلط‌تر شوید.

این کلاس‌ها جدا از خصوصی، آنلاین یا حضوری بودن، به سه گروه کودکان، نوجوانان و بزرگسالان تقسیم بندی می‌شود. در ادامه راجع به این گروه‌ها بهتر و بیشتر توضیح خواهیم داد.

آموزش زبان فرانسه برای کودکان

دوره های کودکان

دوره های فرانسه کودکان

دوره حضوری آموزش زبان فرانسه برای کودکان
دوره آنلاینآموزش آنلاین زبان فرانسه برای کودکان
دوره خصوصیآموزش خصوصی زبان فرانسه برای کودکان
دوره خصوصی آنلاینآموزش خصوصی آنلاین زبان فرانسه برای کودکان
آمـــوزش زبان فرانسه برای کودکان

اگر تصمیم دارید کودکان خود را از سن کم جهت یادگیری زبان فرانسه به کلاس‌های آموزشی بفرستید، توصیه می‌کنیم که از کلاس‌های آموزش زبان فرانسه برای کودکان ایرانمهر استفاده کنید. در دوره‌های آموزشی کودکان ایرانمهر، از سری کتاب‌های Passe Passe برای آموزش استفاده می‌شود که توسط انتشارات Didier به چاپ رسیده‌اند و برای گروه سنی 6 تا 10 سال مناسب هستند. این کتاب‌ها با شعر، آهنگ و کاراکترهای کارتونی، با بچه‌ها ارتباط برقرار می‌کند و سطح اولیه در یادگیری زبان فرانسه را فراهم می‌سازند. این کتاب‌ها در واقع برای سطوح A1.1 و A2.1  مناسب هستند و ذهن کودکان را در یادگیری زبان فرانسه، تمرین می‌دهند. این کتاب‌ها با تکنیک‌های اساتید برجسته‌ای که ایرانمهر در اختیار دارد، به بهترین شکل به بچه‌ها آموزش داده می‌شود.

آموزش زبان فرانسه برای نوجوانان

دوره های نوجوانان

دوره های فرانسه نوجوانان

دوره حضوری آموزش زبان فرانسه برای نوجوانان
دوره آنلاینآموزش آنلاین زبان فرانسه برای نوجوانان
دوره خصوصیآموزش خصوصی زبان فرانسه برای نوجوانان
دوره خصوصی آنلاینآموزش خصوصی آنلاین زبان فرانسه برای نوجوانان
آموزش زبان فرانسه برای نوجوانان

یادگیری زبان فرانسه در مرحله‌ی نوجوانی می‌تواند سخت‌تر از دوران کودکی باشد. چون در این مرحله، کتاب‌ها و تکنیک‌های آموزشی باید به نوعی باشد که نوجوان به هیچ طریقی از یادگیری زده نشود و با انگیزه باقی بماند. دوره‌های آموزش زبان فرانسه برای نوجوانان ایرانمهر، می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای یادگیری زبان فرانسه در این مرحله باشد.

در این دوره، از سری کتاب‌های generation که توسط انتشارات Didier به چاپ رسیده، جهت آموزش به نوجوانانی که در مرحله‌ی 11 تا 18 سالگی هستند استفاده می‌شود. این کتاب‌ها شامل تمرین‌های کاربردی هستند که زبان فرانسه را در زندگی به بچه‌ها آموزش می‌دهد. همچنین شامل ویدیوهایی هستند که یادگیری را پویا و جذاب‌تر می‌سازد و از خسته کننده شدن کلاس جلوگیری می‌کند.

این کتاب‌ها، پکیج کاملی از مکالمه، خواندن و دستور زبان فرانسه را ارائه می‌دهند که باعث یادگیری همه جانبه خواهد شد. اساتید مجرب و حرفه‌ای ایرانمهر، قدم به قدم با زبان‌آموز در یادگیری تمام موارد لازم پیش خواهند رفت تا آن‌ها سطوح A1، A2، B1 و B2 را طی کنند.

شما پس از پایان دوره‌ی A1 می‌توانید درک عمومی از عبارات فرانسوی پیدا کنید، مکالمات ساده و آهسته را بفهمید، جمله‌های ساده بسازید و آن‌ها را بیان کنید. اما هرچه سطح شما بالاتر می‌رود، بهتر می‌توانید ارتباط بگیرید و در مکالمه زبان فرانسه، تبحر پیدا کنید.

برای مثال، در سطح A2 دوره‌ی نوجوانان، می‌توانید از جملات و عبارات پرکاربرد‌تر استفاده کنید، راجع به موضوعات پیش پا افتاده صحبت کنید و مطالب ساده را نیز بخوانید و متوجه شوید. در سطح B2 نیز در نهایت، می‌توانید ایده‌های اصلی‌تر، پیچیده‌تر و … را بیان کنید، اکسنت و لهجه‌ی خاص فرانسوی را بگیرید و مقاله‌های پیچیده‌تر را بخوانید. این‌ها همگی، در دوره آموزش زبان فرانسه برای نوجوانان امکان پذیر خواهد بود.

آموزش زبان فرانسه برای بزرگسالان

دوره های بزرگسال

دوره های فرانسه بزرگسالان

دوره حضوری آموزش زبان فرانسه برای بزرگسالان
دوره آنلاینآموزش آنلاین زبان فرانسه برای بزرگسالان
دوره خصوصیآموزش خصوصی زبان فرانسه برای بزرگسالان
دوره خصوصی آنلاینآموزش خصوصی آنلاین زبان فرانسه برای بزرگسالان
آموزش زبان فرانسه برای بزرگسالان

بزرگسالان به بهانه‌های مختلفی ممکن است سراغ زبان فرانسه بروند که برخی از این بهانه‌ها را بالاتر نیز ذکر کرده‌ایم. اما ممکن است یک دغدغه‌ی مهم داشته باشند. آن هم زمانی برای یادگیری زبان فرانسه است. خوشبختانه شما می‌توانید در دوره‌های آنلاین زبان فرانسه در ایرانمهر مشغول به یادگیری شوید. همچنین می‌توانید به صورت حضوری، در دو روز فرد (یکشنبه و سه شنبه) یا سه روز زوج (شنبه، دوشنبه و چهارشنبه) در دوره آموزش زبان فرانسه برای بزرگسالان شرکت کنید.

در این دوره، از کتاب‌های Édito: méthode de français که توسط انتشارات Didier به چاپ رسیده است، استفاده می‌شود تا بزرگسالان از سطح مبتدی تا پیشرفته، آموزش ببینند. پس از پایان هر دوره، زبان آموز باید در آزمونی شرکت کند تا نمره‌ی قبولی را از آن خود کرده و به سطح بعدی منتقل شود.

این دوره‌ها توسط اساتید حرفه‌ای و باتجربه در زمینه آموزش زبان فرانسه به بزرگسالان ارائه می‌شود و شما را از سطح C1 تا B2  همراهی خواهند کرد. شما در این دوره، با حفظ انگیزه‌ی خود در یادگیری و قرار گرفتن در محیطی فرانسوی زبان، می‌توانید به این زبان مسلط شوید، مکالمات را متوجه شوید، مثل حرفه‌ای‌ها صحبت کنید و قادر به درک و خواندن مقالات مختلف به زبان فرانسه شوید. حتی می‌توانید با خیال راحت، به تماشای فیلم‌ها و سریال‌های فرانسوی زبان بنشینید و نیازی به زیرنویس فارسی نداشته باشید.

امتیاز شما برای این دوره
1
2
3
4
5
5 از 5 از 40 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

دوره های آموزشی مرتبط

برای مشاوره رایگان کلیک کنید