IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+

جذب مدرس آیلتس

 

جذب مدرس آیلتس

***لطفا اطلاعات خود را به زبان فارسی ثبت کنید***

 

Please enter a number greater than or equal to 18.
نمره Speaking آیلتس (دارای اعتبار)
نمره Writing آیلتس (دارای اعتبار)
نمره Listening آیلتس (دارای اعتبار)
نمره Reading آیلتس (دارای اعتبار)
Max. file size: 10 MB.

سوالات متداول

من در آزمــون آیلتس شرکت کرده ام و میخواهم آیلتس تدریس کنم اما سابقه تدریس ندارم. آیا میتوانم برای تدریس در آموزشگاه ایرانمهر اقدام کنم؟‌
برای تدریس کلاس های آمادگی آزمون آیلتس، لازم است که مدرس علاوه بر آشنایی کامل با آزمون آیلتس و برخورداری از سطح زبان مناسب،‌ تجربه تدریس کلاس های زبان عمومی را هم داشته باشد. تدریس مانند هر حرفه ای دیگری تکنیک ها و مهارت های خاص خود را دارد و هر مدرسی باید تجربه تدریس داشته باشد تا بتواند کلاس های آمادگی آزمون آیلتس را برگزار کند. پیشنهاد ما به شما شرکت در دوره های TTC، تدریس زبان حداقل به مدت ۱ سال و سپس شرکت در پروسه جذب مدرسین آیلتس در آموزشگاه ایرانمهر می باشد.
پرداختی کلاس های آیلتس در آموزشگاه ایرانمهر چقدر است؟
مبلغ حق التدریس کلاس های آیلتس در آموزشگاه ایرانمهر به عوامل متعددی مانند مدرک تحصیلی، مدارک بین المللی، سطح زبانی، کیفیت تدریس،‌ سابقه تدریس، و … دارد و مبلغ حق التدریس بسته به این عوامل متغیر است. ولی در صورت احراز شرایط لازم برای تدریس کلاس های آیلتس، ما اطمینان میدهیم آموزشگاه ایرانمهر یکی از بالاترین مبالغ حق التدریس را با اساتید محترم قرارداد می بندد.
3. پروسه جذب مدرسین آیلتس ایرانمهر به چه صورت می باشد؟‌
پس از تکمیل فرم، در صورت احراز شرایط اولیه کارشناسان ما از دپارتمان آیلتس مستقر در دفتر مرکزی موسسه ایرانمهر با شما تماس میگیرند و زمان مصاحبه و دمو را با شما هماهنگ میکنند. در صورت داشتن مدرک آیلتس که منقضی نشده باشد، شما نیاز به مصاحبه شفاهی نخواهید داشت اما در صورت نداشتن مدرک آیلتس، ابتدا یک مصاحبه از شما گرفته می شود و در صورت گرفتن نمره قبولی، یک دمو از قسمتی از کتاب Mindset for IELTS از شما گرفته می شود. فایل دمو از قبل برای شما ارسال شده است و ارائه یک Lesson Plan الزامی است. در صورت قبولی در دمو، قرارداد آیلتس با شما بسته و به شعب ایرانمهر در تهران یا البرز معرفی می شوید.
4. آیا در آموزشگاه ایرانمهر، دوره های تربیت مدرس آیلتس نیز برگزار می شود؟
بله. ما در آموزشگاه ایرانمهر غیر از دوره های عمومی تربیت مدرس زبان انگلیسی، دوره های تربیت مدرس تخصصی آیلتس نیز برگزار میکنیم. این دوره های توسط مدیر دپارتمان آیلتس آموزشگاه ایرانمهر و برخی از بهترین مدرسین آیلتس کشور برگزار می شود.
برای مشاوره رایگان کلیک کنید