IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+

زبان اسپانیایی یکی از جذاب‌ترین و محبوب‌ترین زبان‌های دنیاست که تقاضا برای یادگیری آن همواره به طور افزایشی، در بسیاری از کشورهای جهان وجود دارد. شاید وقتی نام زبان اسپانیایی را می‌شنوید، فکر کنید که این زبان تنها در کشور اسپانیا کاربرد دارد، اما بهتر است بدانید که هم اکنون، زبان نخست مردم بیست کشور دنیا، اسپانیایی است. همچنین، در کشورهای بزرگ و پرمهاجری مانند آمریکا، اسپانیایی دومین زبان محسوب می‌شود.

نکته مثبت درباره زبان اسپانیایی این است که اگر به انگلیسی تا حدودی مسلط باشید، یادگیری آن برایتان بسیار راحت‌تر خواهد شد چرا که این زبان، اشتراکات زیادی با انگلیسی دارد.

زبان اسپانیایی

دوره های زبان اسپانیایی برای کودکان و نوجوانان

یادگیری یک زبان جدید در سنین کم می‌تواند بر میزان تسلط و زمان یادگیری افراد تاثیر زیادی بگذارد. به همین دلیل، موسسه ایرانمهر به عنوان یکی از بهترین موسسه‌های یادگیری زبان در کشور،  دوره‌های اختصاصی آموزش زبان اسپانیایی برای کودکان و نوجوانان به صورت حضوری، خصوصی و آنلاین تدارک دیده است.

آموزش زبان اسپانیایی کودکان

در طول این دوره جذاب، کتاب‌های تخصصی زبان اسپانیایی برای کودکان و نوجوانان به نام 7 Clan تدریس می‌شود که دارای چهار جلد است. پس از تمام هر کتاب، مدرک مربوط به پایان دوره به زبان‌آموزان تقدیم می‌شود.

برای بهره‌مندی از دوره زبان اسپانیایی برای کودکان و نوجوانان، اولین قدم، شرکت در یک جلسه مشاوره و تعیین سطح است. با شرکت در این جلسه، ناظر آموزشی، یک دید کلی نسبت به سطح زبان کودک و نوجوان به دست می‌آورد و بر اساس آن، سطحی که زبان‌آموز باید از آن شروع کند را برمی‌گزیند.  هر دوره آموزش زبان اسپانیایی برای کودکان و نوجوانان در موسسه ایرانمهر، بیست و یک ساعت است.

نکته مثبت درباره این دوره‌ها این است که شما هم به صورت حضوری و هم آنلاین می‌توانید در آن‌ها شرکت کنید. با وجود این امکان، تداخل برنامه‌های کلاس‌های مدرسه با کلاس‌های کودکان و نوجوانان وجود نخواهد داشت و دیگر دور بودن موسسه، مشکلی برای آنان ایجاد نمی‌کند.

اگر به دنبال یک  هستید که زبان اسپانیایی را با بهترین کیفیت به فرزندان شما بیاموزد، موسسه ایرانمهر بهترین گزینه است چرا که بهترین اساتید کشور با بیشترین تجربه در این دوره‌ها تدریس می‌کنند. انتخاب معلم‌ها با برگزاری دوره‌های تربیت مدرس صورت می‌گیرد و گزینش نهایی، با بیشترین وسواس همراه است تا کسانی به عنوان معلم در ایرانمهر کار کنند که بیشترین صلاحیت را دارند.

دوره آموزش آنلاین زبان اسپانیایی برای کودکان و نوجوانان

نکته مهم درباره محتوای دوره‌های آنلاین زبان اسپانیایی موسسه ایرانمهر این است که تمامی موارد کلاس‌های حضوری، در جلسات مجازی نیز تدریس می‌شوند. دانش آموزان با ورود به سیستم BIG BLUE BUTTON که تمامی استانداردهای یک پلتفرم یادگیری را دارد، در کلاس‌های آنلاین حاضر می‌شوند. شما می‌توانید بدون دغدغه مسیر و رفت و آمد، هر شعبه‌ای که دوست دارید را برای کلاس‌های آنلاین انتخاب کرده و در آن‌ها به یادگیری اسپانیایی بپردازید.

آموزش آنلاین زبان اسپانیایی نوجوانان

کلاس‌های مجازی دوره اسپانیایی ایرانمهر برخلاف بسیاری دیگر از موسسات آموزشی کشور، از پیش ضبط شده نیستند و به صورت کاملاً تعاملی برگزار می‌شوند. این یعنی دانش‌ آموزان هر زمان که بخواهند می‌توانند به صورت مستقیم با معلمان ارتباط برقرار کرده و سوال‌های خود را از انان بپرسند. امکان روشن کردن وبکم در کلاس‌های آنلاین باعث می‌شود که شرایط هر چه بیشتر به شرایط کلاس‌های حضوری نزدیک شود و دانش‌ آموزان بیشترین بهره را از  آموزشی ببرند.

اما شاید از خود بپرسید که در آموزش زبان اسپانیایی برای کودکان یکی از مهم‌ترین ابزار آموزش، کار گروهی و صحبت با دانش آموزان دیگر است. در این جا باید بگوییم که اصلاً نگران نباشید چرا که در کلاس‌های آنلاین نیز این امکان فراهم شده که در مواقع نیاز، زبان آموزان با یکدیگر صحبت و کار گروهی کنند. با توجه به موارد عنوان شده، می‌توان گفت که محتوای دوره‌های آنلاین هیچ کم و کاستی نسبت به کلاس‌های حضوری ندارند و شما با خیال راحت می‌توانید کودکان و نوجوانان را در این کلاس‌های ثبت نام کنید.

در دوره‌های آنلاین آموزش زبان اسپانیایی برای نوجوانان و کودکان، هر چهار مهارت شنیدار، نگارش، خواندن و گفتار با تمرکز روی مکالمه، به دانش آموزان یاد داده می‌شود. یکی از مزایای کلاس‌های آنلاین نسبت به دوره‌های حضوری، این است که شما می‌توانید تمامی محتویات آموزشی این کلاس‌ها را ضبط کرده و در صورت وجود هر گونه مشکل در بخشی از درس، آن‌ها را مجددا تماشا کنید. همچنین، معلمان در طول دوره، فایل‌هایی را ممکن است در اختیار زبان آموزان قرار دهند که به آنان در پیشبرد اهداف یادگیری‌شان کمک می‌کنند.

تعداد جلسات دوره آموزش اسپانیایی برای کودکان و نوجوانان، در هر ترم، دوازده جلسه است که هر یک از این جلسات، نود دقیقه‌ای هستند. همچنین، در فصول بهار، پاییز و زمستان، کلاس‌های حضوری به صورت دو جلسه در هفته و در تابستان، به صورت سه جلسه در هفته برگزار می‌شوند تا برنامه‌های آموزشی، تداخلی با برنامه‌های مدارس نداشته باشند و زبان آموزان بتوانند با خیال راحت به مرور دروس خود بپردازند. اما کلاس‌های آنلاین چنین محدودیتی ندارند و به صورت سه جلسه در هفته، در روزهای فرد یا زوج، برگزار می‌شوند.

کتاب‌های دوره‌های آموزش اسپانیایی برای کودکان و نوجوانان

در کلاس‌های مربوط به دوره‌های کودکان و نوجوانان، سری کتاب‌های 7 Clan تدریس می‌شوند. این مجموعه کتاب‌ها از بهترین و بروزترین سری‌‌های تدریس زبان اسپانیایی در کل دنیا محسوب می‌شوند که در آن‌ها جدیدترین متدهای مربوط به یادگیری رعایت شده‌اند. مولفان این کتاب سعی کرده‌اند که تمامی بخش‌های یادگیری زبان، از مکالمه گرفته تا گرامر را به بهترین شکل در اختیار دانش‌ آموزان قرار بگیرند.

کتاب‌های 7 Clan در چهار دوره آموزشی تدارک دیده‌ شده‌اند که هر یک، مربوط به سطح متفاوتی هستند. در پایان دوره آموزش این کتاب، انتظار می‌رود که دانش آموزان کاملاً به دو سطح اول زبان A1 و A2 مسلط شده باشند. نکته جذاب درباره کتاب‌های 7 Clan این است که از طریق انواع و اقسام ابزارهای سرگرم کننده مانند داستان، بازی و آهنگ، سعی می‌کند که روش‌های تدریس را کاملاً متناسب با سن دانش آموزان در نظر بگیرد.

دیسک‌های همراه این کتاب نیز یک منبع چند رسانه‌ای بسیار قوی برای هرچه بیشتر علاقه مند کردن دانش‌ آموزان به یادگیری زبان به شمار می‌روند. همچنین، سری سری کتاب‌ها هر یک دارای یک راهنمای مربوط به معلمان هستند تا در هنگام تدریس، تمامی نکات لازم به مدرسان یادآوری شود.

کلاس‌های خصوصی دوره آموزش زبان اسپانیایی برای کودکان و نوجوانان

کلاس‌های خصوصی موسسه زبان ایرانمهر، از یک الی چهار دانش آموز تشکیل شده‌اند و به همین دلیل، مدرسین امکان داشتن تمرکز بیشتری روی هر یک از زبان آموزان دارند. نکته مثبت درباره این کلاس‌ها این است که به دلیل تنوع زمانی که دارند، مورد توجه بسیاری از والدین و متقاضیان یادگیری زبان اسپانیایی هستند.

آموزش خصوصی زبان اسپانیایی نوجوانان

متاسفانه این باور غلط در میان برخی افراد وجود دارد که کلاس‌های خصوصی در امر آموزش و انتقال مطلب، به اندازه کلاس‌های گروهی تاثیر ندارند و روند آموزش و یادگیری در این کلاس‌ها که با تعداد زبان آموزان کمتر برگزار می‌شوند، رضایت بخش و مفید نخواهد بود. اما پژوهش‌های اخیر درباره آموزش زبان خارجه، این امر را اثبات کرده که با برنامه ریزی درست و اجرای دقیق و درست گام به گام مطالب آموزشی، به راحتی می‌توان در کلاس‌های خصوصی به بهترین نتایج رسید و همان عملکرد کلاس‌های گروهی و حتی بهتر از آن را داشت.

کلاس زبان خصوصی، مناسب دانش آموزانی است که به علت کمبود وقت، و یا شرایط خاص، نیاز به یادگیری هرچه سریع تر زبان دارند. این افراد، در مقایسه با زبان آموزان دوره های گروهی، با صرفه جویی در زمان خود، خیلی زودتر از دیگر زبان آموزان، به اهداف زبانی خود دست می یابند چرا که معلمان، نیازهای هر یک از دانش آموزان را بهتر درک می‌کنند و می‌توانند برنامه بهتری برای هر یک از انان در نظر بگیرند.

از این رو، چنانچه شما فرصت شرکت در کلاس‌های گروهی را ندارید، به شما پیشنهاد میکنیم که از کلاس های خصوصی آموزشگاه زبان ایرانمهر استفاده کرده و ضمن بهره وری از  خدمات آموزشگاه، روند آموزش و پیشرفت خود را با سرعت بیشتری ملاحظه خواهید کرد.

کلاس‌های خصوصی نیز همانند کلاس‌های گروهی، هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین در دسترس هستند و شما بنا بر نیاز خود، می‌توانید در هر یک از آنان ثبت نام کنید. به دلیل مزایایی که بالاتر نیز به آن‌ها اشاره شد، بیشتر والدین و زبان آموزان،  کلاس‌های آنلاین را به حضوری ترجیح می‌دهند.

در پایان هر ترم نیز، دانش آموزان با استفاده از آزمون‌های کتبی و شفاهی، مورد ارزیابی قرار می‌گیرند تا ناظران آموزشی نسبت به روند یادگیری آنان آگاهی لازم را داشته باشند.

چرا کلاس‌های خصوصی آموزش زبان اسپانیایی برای کودکان و نوجوانان؟

یکی از مهم‌ترین دلایل برای شرکت در کلاس‌های خصوصی آموزش زبان اسپانیایی این است که در این دوره‌ها، نیازهای آموزشی زبان آموزان به صورت فرد به فرد در نظر گرفته می‌شوند و  آموزشی، با بهترین کیفیت در اختیار آنان قرار می‌گیرد. در این گونه کلاس‌ها، هم معلم‌ها و هم دانش آموزان می‌توانند اهداف آموزشی را بسیار منعطف‌تر برنامه ریزی کنند.

برای مثال، فرض کنید که یک دانش آموز در حیطه مکالمه مشکل دارد اما توانایی شنیداری او به سطح بسیار خوبی رسیده است. در این موقع، زبان آموز و مدرس می‌توانند توافق کنند که بیشتر زمان کلاس را روی مکالمه و یادگیری لغات بگذارند تا فرد در زمینه مورد نظر نیز به سطح مطلوبی برسد. طبیعتاً در کلاس‌های گروهی که هشت و یا نه دانش آموز با نیازهای مختلف حضور دارند، امکان چنین برنامه ریزی دقیقی وجود ندارد و همه افراد باید تابع یک برنامه بخصوص باشند.

دلیل دیگر برای شرکت در کلاس‌های خصوصی آموزش زبان اسپانیایی، این است که سرعت آموزش بنابر نیازهای کودکان و نوجوانان تنظیم می‌شوند. در این گونه کلاس‌ها، معلم می‌تواند اطمینان حاصل کند که فرد در یک حوزه به مهارت کافی رسیده و اکنون می‌تواند به سراغ مهارت بعدی برود. اما در کلاس‌های گروهی، سرعت تدریس باید در حد ثابتی باشد تا تمامی موارد آموزشی در پایان ترم آموخته شده باشند.

گاهی حتی لازم است که دانش آموز، در یک حیطه مشخص،  و منابع بیشتری در اختیار داشته باشد و روی آن کار کند. شرکت در کلاس‌های خصوصی، این امکان را می‌دهد که منابع مورد نیاز در دسترس افراد قرار بگیرند.

همچنین، یکی از بزرگ‌ترین مزایای شرکت در کلاس‌های خصوصی آموزش زبان این است که زبان آموز هر سوالی که دارد را می‌تواند بپرسد. شاید برای شما هم بارها پیش آمده باشد که در کلاس‌های گروهی، نتوانسته باشید تمامی سوالات خود را از مدرس بپرسید و به همین دلیل، احساس کلافگی و عدم یادگیری داشته باشید. اما در کلاس‌های خصوصی این گونه نیست و هر چه قدر که دل‌تان بخواهد، می‌توانید از معلمان خود سوال بپرسید.

اما دیگر نکته مثبت شرکت در کلاس‌های خصوصی مخصوصاً برای کودکان و نوجوانان، این است که این دسته از افراد، بدون احساس خجالت و این که آیا مورد قضاوت قرار بگیرند، می‌توانند صحبت کنند. شاید برخی دانش آموزان در ابتدای یادگیری یک زبان، به اندازه کافی اعتماد به نفس نداشته باشند که با معلمان خود گفتگو کنند و این در حالی است که صحبت کردن، یکی از مهم‌ترین روش‌های یادگیری هر زبانی است.

در کلاس‌های خصوصی، این نگرانی وجود ندارد و افراد می‌توانند هر چه قدر که می‌خواهند، بدون مورد قضاوت قرار گرفتن، اشتباه کنند و معلمان به تصحیح آن‌ها بپردازند.

دوره آموزش زبان اسپانیایی برای بزرگسالان

موسسه ایرانمهر در دوره‌های تخصصی آموزش زبان اسپانیایی برای بزرگسالان شما را از ابتدایی‌ترین تا پیشرفته‌ترین سطوح همراهی می‌کند. با توجه به تعداد زیاد کشورهایی که در آن‌ها اسپانیایی به عنوان اولین و دومین زبان پر استفاده به شمار می‌رود، یادگیری این زبان می‌تواند برای شما که قصد مهاجرت دارید، یک مزیت بسیار مهم به شمار برود.

آموزش زبان اسپانیایی بزرگسالان

زبان اسپانیایی نیز مانند انگلیسی به طور گسترده توسط مردم دنیا استفاده می‌شود و با یادگیری آن، به منابع بسیار زیادی از دانش روز دسترسی خواهید داشت. در دوره‌های آموزش زبان اسپانیایی که برای افراد بالای 18 سال است، کتاب‌های سری SUENA مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مجموعه کتاب‌ها دارای 4 جلد هستند که نمامی سطوح را پوشش می‌دهند و به طور گسترده در موسسه‌های آموزش زبان اسپانیایی سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

برای بهره‌مندی از  دوره زبان اسپانیایی برای بزرگسالان، در اولین قدم، باید در یک جلسه مشاوره و تعیین سطح شرکت کنید. با شرکت در این جلسه، ناظر آموزشی، یک دید کلی نسبت به سطح زبان فرد به دست می‌آورد و بر اساس آن، سطحی که زبان‌آموز باید از آن شروع کند را برمی‌گزیند.  هر دوره آموزش زبان اسپانیایی برای بزرگسالان در موسسه ایرانمهر، بیست و یک ساعت است.

نکته مثبت درباره این دوره‌ها این است که شما هم به صورت حضوری و هم آنلاین می‌توانید در آن‌ها شرکت کنید. با وجود این امکان، تداخل برنامه‌های محل کار با کلاس زبان وجود نخواهد داشت و دیگر دور بودن موسسه، مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

اگر به دنبال یک موسسه  هستید که زبان اسپانیایی را با بهترین کیفیت به شما بیاموزد، موسسه ایرانمهر بهترین گزینه است چرا که بهترین اساتید کشور با بیشترین تجربه در این دوره‌ها تدریس می‌کنند. انتخاب معلم‌ها با برگزاری دوره‌های تربیت مدرس صورت می‌گیرد و گزینش نهایی، با بیشترین وسواس همراه است تا کسانی به عنوان معلم در ایرانمهر کار کنند که بیشترین صلاحیت را دارند.

دوره آموزش آنلاین زبان اسپانیایی برای بزرگسالان

همانند دوره‌های کودکان و نوجوانان، این امکان برای بزرگسالان نیز فراهم شده که به صورت آنلاین در کلاس‌های زبان اسپانیایی ایرانمهر شرکت کنند. با استفاده از پلتفرم Big Blue Button، شرکت در این کلاس‌ها با کیفیت بسیار زیادی انجام می‌شود و شما از هر جای ایران و جهان می‌توانید به سادگی از این  بهره مند شرکت کنید.

آموزش آنلاین زبان اسپانیایی بزرگسالان

کلاس‌های آنلاین آموزش زبان اسپانیایی موسسه ایرانمهر،  سال‌ها تجربه، تحقیق و تلاش متخصصان و بهترین اساتید مجرب آموزش زبان اسپانیایی و کارشناسان فنی حوزه آموزش الکترونیک موسسه زبان ایرانمهر است و به همین دلیل، شما با خیال راحت می‌توانید برای ثبت نام در این کلاس‌ها اقدام کنید و بهترین نتیجه را بگیرید.

آموزشگاه ایرانمهر به منظور رسیدن به حداکثر بازدهی و جذابیت فرآیند یادگیری و آموزش، جدیدترین کتاب‌های انتشارات دانشگاه آکسفورد و روش‌های آموزشی به روز دنیا را در برگزاری کلاس‌های گروهی و خصوصی آنلاین اسپانیایی به کار گرفته است. با استفاده از این متدها روز دنیا، دیگر کلاس‌های آنلاین چیزی از کلاس‌های حضوری کم ندارند و حتی بازدهی بیشتری را برای شما فراهم خواهند آورد.

برگزاری کلاس‌های آنلاین ایرانمهر توسط مجرب‌ترین اساتید زبان اسپانیایی ایران صورت می‌گیرد که همگی دارای تحصیلات مرتبط در سطح عالی و مدارک بین المللی معتبر بوده و به صورت تخصصی برای تدریس آنلاین آموزش دیده‌اند.

پلتفرم Big Blue Button به طور تخصصی برای آموزش از راه دور طراحی شده و تمامی ابزارهای مورد نیاز برای یادگیری را در اختیار دانش آموزان و معلمان قرار می‌دهد. با استفاده از امکانات این سیستم، هم با دیگر دانش‌ آموزان و هم با معلمان می‌توانید ارتباط برقرار کنید و به سادگی در فعالیت‌های گروهی و کلاسی سهیم باشید.

از دیگر مزایای شرکت در کلاس‌های آنلاین آموزش زبان اسپانیایی موسسه ایرانمهر، می‌توان به دسترسی به یک شبیه ساز تخته کلاسی اشاره کرد که در پلتفرم Big Blue Button وجود دارد و تمامی زبان آموزان به آن دسترسی دارند. همچنین، معلمان می‌توانند به سادگی هر فایلی که نیاز است را برای افراد بارگذاری کنند و در نتیجه، شما علاوه بر کتاب‌های درسی خود، به منابع نامحدود آموزشی دسترسی خواهید داشت که تنها با یک کلیک می‌توانید آن‌ها را اجرا کنید.

در اتاق‌های بحث مجزا به نام breakout rooms نیز این امکان وجود دارد که همانند کلاس‌های حضوری، در بحث‌ها با دیگر زبان آموزان شرکت کنید و با همفکری هم، فعالیت‌های گروهی را پیش ببرید. تمامی این موارد باعث شده‌اند که در سال‌های اخیر، استفاده از  دوره‌های آنلاین زبان اسپانیایی رواج بیشتری پیدا کند و افراد بیشتری خواهان شرکت در آن‌ها باشند.

کتاب‌های دوره‌های آموزش اسپانیایی برای بزرگسالان

در دوره‌های آموزش زبان اسپانیایی برای بزرگسالان در موسسه ایرانمهر، یکی از پر استفاده‌ترین کتاب‌ها در جهان یعنی سری SUENA تدریس می‌شوند. این کتاب‌ها هر سال توسط بهترین کارشناسان در زمینه آموزش زبان اسپانیایی ویرایش می‌شوند تا زبان آموزان به بروزترین نسخه‌ها دسترسی داشته باشند.

کتاب‌های سری SUENA هر چهار مهارت مورد نیاز برای یادگیری یک زبان یعنی گفتار، شنیدار، نوشتار و خواندن را به طور موازی جلو می‌برند و شما با تاکید بر مکالمه، زبان اسپانیایی را خواهید آموخت. وجود انواع و اقسام فعالیت‌ها و تمرین‌های متنوع در این کتاب باعث شده که آموزش زبان اسپانیایی از حالت خشک خارج و به امری لذت بخش برای زبان آموز تبدیل شود.

همچنین، محتوای آموزشی موجود در دیسک‌های همراه این کتاب، یک منبع چند رسانه‌ای فوق‌العاده تکمیلی در روند یادگیری شما محسوب می‌شوند که به همراه معلم خود، بهترین استفاده را از آن خواهید داشت. با وجود فعالیت‌های موجود در این دیسک‌ها، دیگر نیازی به منابع اضافه برای قوی شدن در مهارت شنیدار نیاز نخواهد بود.

کلاس‌های خصوصی دوره آموزش زبان اسپانیایی برای بزرگسالان

همانند کلاس‌های دوره کودکان و نوجوانان، کلاس‌های خصوصی موسسه زبان ایرانمهر برای بزرگسالان نیز، از یک الی چهار دانش آموز تشکیل شده‌اند و به همین دلیل، مدرسین امکان داشتن تمرکز بیشتری روی هر یک از زبان آموزان دارند. نکته مثبت درباره این کلاس‌ها این است که به دلیل تنوع زمانی که دارند، مورد توجه بسیاری از متقاضیان یادگیری زبان اسپانیایی هستند.

آموزش خصوصی زبان اسپانیایی بزرگسالان

چنانچه شما فرصت شرکت در کلاس‌های گروهی را ندارید، به شما پیشنهاد میکنیم که از کلاس های خصوصی آموزشگاه زبان ایرانمهر استفاده کرده و ضمن بهره وری از  خدمات آموزشگاه، روند آموزش و پیشرفت خود را با سرعت بیشتری ملاحظه خواهید کرد.

کلاس‌های خصوصی نیز همانند کلاس‌های گروهی، هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین در دسترس هستند و شما بنا بر نیاز خود، می‌توانید در هر یک از آنان ثبت نام کنید. به دلیل مزایایی که بالاتر نیز به آن‌ها اشاره شد، بیشتر زبان آموزان،  کلاس‌های آنلاین را به حضوری ترجیح می‌دهند.

همچنین، شرکت در کلاس‌های خصوصی، این امکان را برای افراد به وجود می‌آورد که اگر به هر علت علاقه‌ای به حضور در کلاس‌های گروهی و پرجمعیت ندارند، بتوانند به نیازهای آموزشی خود رسیدگی کنند. علاوه بر این، بسیاری از افراد تمایل دارند در زمان کوتاه‌تری دوره‌های آموزشی را فرا بگیرند و زودتر مدرک تحصیلی خود را به دست آورند و این افراد هم می‌توانند با شرکت در کلاس‌های خصوصی، به این هدف خود برسند.

فراموش نکنید که برنامه‌های کلاس‌های خصوصی، از انعطاف بیشتری نسبت به کلاس‌های حضوری برخوردار هستند و این می‌تواند به گرفتن نتیجه بهتر در روند آموزشی کمک کند.

چرا زبان اسپانیایی؟

در این جا، به چندین مورد از مزایای یادگیری زبان اسپانیایی می‌پردازیم که قطعاً دانستن آن‌ها، شما را بیش از پیش استفاده از  آموزشی اسپانیایی ایرانمهر ترغیب می‌کند:

به آسانی با مردم بیست کشور دنیا ارتباط برقرار کنید

اگر عاشق رفتن به سفر هستید، احتمالاً اسپانیایی مهم‌ترین زبانی است که باید یاد بگیرید. کشورهای اسپانیایی زبان بسیار زیبا و متنوع هستند، مناظر خیره کننده‌ای دارند و شما با سفر به آن‌ها، با فرهنگ‌های بسیار جالبی برخورد خواهید کرد که فراموش نشدنی هستند. تعداد بسیار کمی از مردم این کشورها به زبان انگلیسی مسلط هستند و بر اساس شاخص‌های جهانی، یاده کشور از این بیست  کشور، در رده‌های پایین تعداد افراد مسلط به انگلیسی هستند، پس اگر واقعاً می‌خواهید مردم این کشورها را بشناسید و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید، راهی جز فراگیری زبان اسپانیایی نخواهید داشت.

این که بتوانید به هر یک از این کشورها سفر کرده و در هر مورد احتمالی خودتان شرایط را مدیریت کنید، یک از بزگر‌ترین دلایل یادگیری زبان اسپانیایی است. با فراگیری این زبان، بدون راهنمایان تور و یا همراهی دیگر گردشگران، خواهید توانست با اعتماد به نفس به هر نقطه‌ای که دوست دارید سر بزنید و با هر کسی ارتباط برقرار کنید. این مورد باعث خواهد شد که از تمامی لحظات سفر خود لذت برده و استرس و بلاتکلیفی از شما دور شود. با استفاده از  کلاس‌های زبان اسپانیایی موسسه ایرانمهر، به قدری در امر مکالمه قوی خواهید شد که خواهید توانست با افراد مختلف ارتباط برقرار کنید.

همچنین، اگر خودتان اسپانیایی بلد باشید، پول بسیار کمتری نیز در سفر به این کشورها پرداخت خواهید کرد. علاوه بر صرفه جویی در هزینه‌های مربوط به راهنمایان تور و مترجم‌ها، خودتان به تنهایی می‌توانید با افراد محلی بر سر قیمت اجناس چانه بزنید. با فراگیری زبان اسپانیایی، از بازار محلی میوه‌ها گرفته تا خرید سوغاتی، خواهید توانست صرفه جویی کنید. همچنین، این امکان را خواهید داشت که در مهمان‌خانه‌های محلی و خانوادگی اقامت داشته و پول خود را برای رفتن به هتل‌های گران قیمت خرج نکنید.

فرصت‌های شغلی بیشتر و بهتر با یادگیری زبان اسپانیایی

در دنیایی که به طور سریع به سمت جهانی شدن پیش می‌رود، بسیاری از شرکت‌های جهان در کشورهای اسپانیایی زبان در حال توسعه، با سرعت زیادی پیشرفت می‌کنند و این موضوع، شرایط کاری بهتری را در کمپانی‌های این کشورها نسبت به ایالات متحده، کانادا و بریتانیا رقم می‌زند. همچنین، با بیشتر شدن تعداد اسپانیایی زبان‌ها در سراسر جهان، کسب و کارهای بیشتری نیز به مشتریان مسلط به این زبان خدمات ارائه می‌کنند.

به همین دلیل است که بسیاری از مردم جهان در حال یادگیری اسپانیایی هستند تا خود را از دیگر متقاضیان کار متمایز کرده و به شغل رویایی که می‌خواهند برسند. استفاده از  دوره‌های زبان اسپانیایی موسسه ایرانمهر، شما را برای کار در دیگر کشورها آماده خواهد کرد و هر چه نیاز خواهید داشت را در اختیارتان خواهد گذاشت.

برخی موقعیت‌های شغلی نیز وجود دارند که شاید برای انجام آن‌ها نیاز به زبان اسپانیایی نباشد، اما تسلط بر آن می‌تواند یک امتیاز ویژه محسوب شود. برای مثال، اگر می‌خواهید در رشته‌های درمانی در آمریکا فعالیت کنید، در بسیاری از اوقات با بیماران اسپانیایی زبان ارتباط خواهید داشت. اگر بتوانید به خوبی با آن‌ها صحبت کنید، در کار خود پیشرفت قابل ملاحظه‌ای را شاهد خواهید بود.

شرکت در کلاس‌های زبان اسپانیایی و استفاده از  آموزش زبان اسپانیایی موسسه ایرانمهر، فرصت‌های شغلی پر شماری را در بسیاری از کشورهای دنیا برای شما به ارمغان خواهد آورد. فکرش را بکنید که بتوانید در کشورهای جذابی مانند اسپانیا و یا مکزیک برای خود شغلی داشته باشید و مدام بین کشورهای اسپانیایی زبان سفر کنید. فراگیری این زبان درهای شغلی جدیدی را به رویتان باز می‌کند که پیش از آن هرگز فکرشان را هم نمی‌کردید.

اما اگر بخواهیم از مزایای شغلی یادگیری زبان اسپانیایی بگوییم، واجب است که به شغل مترجمی در کشورهای اسپانیایی زبان اشاره کنیم. کشورهای اسپانیایی زبان مقصد بسیاری از مهاجران هستند که اکثرا به زبان آن‌ها تسلط ندارند و شما با یادگیری اسپانیایی، خواهید توانست به عنوان مترجم آنان را همراهی کنید و به کمک این حرفه خود، پول بسیار زیادی به دست آورید. چه کسی بدش می‌آید که هم سفر کند و هم اینطور جذاب پول در بیاورد؟

افزایش شانس مهاجرت تحصیلی به بسیاری از کشورها

امروزه، بسیاری از کشورهای اسپانیایی زبان به مقصد دانشجویان و دانش آموزان تبدیل شده‌اند که با فرصت‌های تحصیلی، به این کشورها مهاجرت می‌کنند. شرکت در دوره‌های آموزشی زبان اسپانیایی و استفاده از   دوره‌های موسسه ایرانمهر در این زمینه، تسلط شما را روی زبان اسپانیایی به قدری بالا خواهد برد که توانایی شرکت در هر آزمونی را در کشورهای اسپانیایی زبان خواهید داشت.

حتماً می‌دانید که تعداد افراد متقاضی تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان مانند انگلستان، استرالیا و ایالات متحده بسیار زیاد است و شاید در این رقابت، شما نتوانید آن جایگاه تحصیلی که دوست داشتید را به دست آورید. به همین دلیل، می‌توانید شانس خود را در کشورهای اسپانیایی زبان امتحان کنید و در این زمینه با تعداد کمتری داوطلب به رقابت بپردازید. علاوه بر خود کشور اسپانیا، تقریباً بیشت کشور دیگر نیز وجود دارند که با فراگیری زبان اسپانیایی می‌توانید در آن‌ها تحصیل کنید.

برای مشاوره رایگان کلیک کنید