IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+

زبان اسپانیایی

دلایل زیادی برای یادگیری اسپانیایی وجود دارد - این یک انتخاب محبوب برای زبان آموزان بسیاری در سراسر جهان است، اما شاید از خودتان بپرسید که چرا باید به آموزش زبان اسپانیایی مشغول شویم یا در دنیای انگلیسی زبان، اسپانیایی چه فایده‌هایی دارد.

اولین نکته‌ای که باید به یاد داشته باشید، این است که بر خلاف بسیاری از گفته‌ها، یادگیری زبان اسپانیایی آسان است. اکثر کارشناسان زبان به شما خواهند گفت که اسپانیایی به دلیل املا، تلفظ و دستور زبان ساده، زبان بسیار خوبی برای یادگیری است. البته، زبان مادری و انگیزه‌های شخصی شما بر توانایی‌های یادگیری زبان شما تأثیر می‌گذارد و همچنان باید مدتی را به یک دوره اسپانیایی اختصاص دهید. اما به طور کلی، اگر برای اولین بار است که به دنیای زبان‌ها شیرجه می‌زنید، اسپانیایی نقطه‌ای عالی برای شروع است.

اسپانیایی همچنین شباهت‌های زیادی با سایر زبان‌های رومی‌ مانند ایتالیایی، پرتغالی و فرانسوی دارد. پس اگر قصد داشته باشید که بعد از اسپانیایی، به یک مولتی لینگوآل و چند زبانه تبدیل شوید و سایر زبان‌های رومی را یاد بگیرید، می‌توانید ابتدا خود را به راحتی با ساختار آن آشنا کرده و برای یادگیری سایر این زبان‌ها، سختی کمتری بکشید و زمان کمتری صرف کنید. چراکه اسپانیایی زبانی بسیار رسا، رنگارنگ و رمانتیک است. تلفظ آن آنقدر ساده است که شروع صحبت را از همان روز اول آسان و سرگرم کننده می‌کند. این یعنی از همان لحظه اول یادگیری این زبان، شما به جذابیت‌های اکسنت، لهجه و ... پی می‌برید و از تکرار و تمرین، لذت خواهید برد.

شایان ذکر است که در یادگیری زبان اسپانیایی، به سرعت پیشرفت خواهید کرد و انگیزه‌ی شما بالا می‌ماند. حتی اگر شرکت در کلاس زبان اسپانیایی آنلاین و حضوری را انتخاب نکنید و قصد سلف استادی داشته باشید! در واقع، با انگیزه ماندن در مسیر یادگیری یک زبان، می‌تواند کار نسبتا سختی باشد. اما زبان اسپانیایی آنقدر به شما انگیزه و انرژی می‌بخشد که دیگر نگران افت انرژی خود نباشید. اگرچه شرکت در کلاس‌هایی که زیر نظر یک مربی باتجربه و حرفه‌ای باشد نیز می‌تواند در این زمینه، تاثیرگذار باشد. چراکه شما با اشتباهاتتان روبه‌رو می‌شوید، اصلاح می‌شوید و دائم تکرار و تمرین می‌کنید و در زبان اسپانیایی، غوطه‌ور می‌گردید.

نکته‌ی دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که زبان اسپانیایی، در 20 کشور صحبت می‌شود. اسپانیایی یک زبان جهانی است و بیش از 500 میلیون بومی که به آن صحبت می‌کنند، در سراسر جهان دارد. یادگیری این زبان به شما اعتماد به نفس می‌دهد تا به راحتی به کشورهای اسپانیایی زبان سفر کنید، با مردم محلی به زبان اسپانیایی صحبت کنید، در غرفه‌های کنار جاده تاکو سفارش دهید، به کارهای داوطلبانه در مدرسه ملحق شوید یا در یک کلاس سالسا شرکت کنید. به زبان ساده، اسپانیایی را یاد بگیرید تا واقعاً با فرهنگ، مردم و جوامعی که بازدید می‌کنید ارتباط برقرار کنید.

این زبان در حال رشد است. تعداد کل اسپانیایی زبانان در سراسر جهان به طور پیوسته در حال افزایش است. در بریتانیا، اسپانیایی به عنوان مهمترین زبان دوم برای یادگیری در نظر گرفته می‌شود، در حالی که ایالات متحده در مسیر تبدیل شدن به بزرگترین کشور اسپانیایی زبان در جهان در آینده است، زیرا جمعیت لاتین تبار همچنان در حال افزایش است. بنابراین اگر می‌خواهید زبان آینده را بیاموزید، ثبت نام در کلاس زبان اسپانیایی آموزشگاه زبان ایرانمهر یک انتخاب هوشمندانه برای زبان‌آموزان است.

اگرچه با وجود انواع و اقسام روش‌ها و آموزشگاه‌ها در یادگیری زبان اسپانیایی، شاید برای انتخاب آموزشگاه به مشکل بخورید یا سردرگم شوید. ما به شما می‌گوییم که چرا ایرانمهر، گزینه‌ای مناسب برای شما در یادگیری این زبان است.

ایرانمهر با بیش از بیست سال سابقه‌ی درخشان در زمینه‌ی‌ آموزش زبان‌های بین‌المللی، محبوبیتی بالا در میان زبان‌آموزان دارد. این آموزشگاه از اساتید برجسته و حرفه‌ای که مدارک عالی نظیر کارشناسی ارشد و دکترا یا مدارک تدریس بین‌المللی دارند، جهت آموزش زبان اسپانیایی (و سایر زبان‌ها) استفاده می‌کند. اساتید این آموزشگاه از کتاب‌ها و بهترین تکنیک‌ها برای یادگیری زبان‌آموزان بهره می‌گیرند تا اشتیاق و انگیزه‌ی آن‌ها را بالا نگه دارند و در یادگیری، کمکشان کنند.

همچنین این آموزشگاه با 24 شعبه در سراسر تهران و مناطقی از کرج، امکان دسترسی زبان‌آموزان را ساده کرده است. به این ترتیب، شما می‌توانید به راحتی به نزدیک‌ترین‌ آموزشگاه ایرانمهر مراجعه کنید، یا از طریق روش‌های آنلاین اقدام نمایید تا در منزل، به بهترین و باکیفیت‌ترین آموزش، دسترسی داشته باشید.

این آموزشگاه برای آموزش زبان اسپانیایی، دوره‌های مختلفی را در نظر گرفته است که اصلی‌ترین آن‌ها، دوره‌های آموزش زبان اسپانیایی برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان است. ما در ادامه، راجع به این دوره‌ها با جزئیات بیشتری صحبت خواهیم کرد.

آموزش زبان اسپانیایی برای کودکان

یادگیری زبان اسپانیایی، یکی از قطب‌های مهم گردشگری و صنعتی اروپا و آمریکای لاتین، از بچگی می‌تواند گزینه‌ی بسیار مناسبی باشد. اگر از بچگی که مغز آماده‌ی یادگیری نکات جدید است، به یادگیری زبان اسپانیایی مشغول شوید، قطعا نتایج بهتری را تجربه خواهید کرد.

آموزشگاه زبان ایرانمهر با اساتید برجسته و حرفه‌ای خود در زمینه‌ی آموزش زبان اسپانیایی برای کودکان، امکان یادگیری اسپانیایی را از سطح A1 تا C1 فراهم کرده است و در این زمینه از مجموعه کتاب‌های Clan 7 استفاده می‌کند.

دوره‌هایی که برای کودکان برپا می‌شود، آموزش زبان اسپانیایی مقدماتی کودکان، آموزش زبان اسپانیایی پیش متوسطه کودکان، آموزش زبان اسپانیایی متوسطه کودکان، آموزش زبان اسپانیایی پیشرفته کودکان و  آموزش زبان اسپانیایی فوق متوسطه کودکان نام دارند.

 آموزش زبان اسپانیایی برای نوجوانان

سن نوجوانی چالش‌ها و هیجانات زیادی را طلب می‌کند. یادگیری زبان اسپانیایی می‌تواند یکی از این چالش‌های جذاب باشد. اگر در سن نوجوانی مشغول یادگیری شوید، می‌توانید دوستان زیادی را که سلایق مشابه و مشترکی با شما دارند پیدا کنید، ارتباطات خود را گسترش دهید، از طریق فضای مجازی دوست‌های زیادی بیابید و برای آینده‌ی خود، از همین حالا برنامه‌ریزی کنید.

آموزشگاه زبان ایرانمهر، با تکنیک‌ها و بهترین اساتید، امکان یادگیری زبان اسپانیایی را از طریق روش‌های پویا و موثر، فراهم کرده است. این آموزشگاه چه از طریق آنلاین یا فیزیکی، محیطی برای یادگیری ایجاد می‌کند که تجربه‌ای جالب و پربار را در آموزش زبان اسپانیایی برای نوجوانان رقم بزند.

از جمله دوره‌هایی که آموزشگاه زبان ایرانمهر برای نوجوانان فراهم کرده می‌توان به آموزش زبان اسپانیایی مقدماتی نوجوانان، آموزش زبان اسپانیایی پیش متوسطه نوجوانان، آموزش زبان اسپانیایی متوسطه نوجوانان، آموزش زبان اسپانیایی فوق متوسطه نوجوانان، آموزش زبان اسپانیایی پیشرفته نوجوانان و دوره‌های خصوصی و آنلاین اشاره کرد.

آموزش زبان اسپانیایی برای بزرگسالان

بزرگسالان می‌توانند دلایل بسیار زیاد و متنوعی در یادگیری زبان اسپانیایی داشته باشند. از علاقه تا اپلای برای دانشگاه‌ها یا مسافرت و ... . اما معمولا، یادگیری یک زبان جدید برای کسانی که ساعت‌ها در محل کار هستند یا سرکلاس‌های دانشگاه به سر می‌برند، کار سختی است. پس انتخاب آموزشگاه زبان ایرانمهر برای آموزش زبان اسپانیایی برای بزرگسالان، گزینه‌ای مناسب است.

این آموزشگاه با 24 شعبه در سراسر تهران و برگزاری کلاس‌های آنلاین، می‌تواند دسترسی به کلاس‌ها را ساده کرده و بهترین و باکیفیت ترین آموزش را در اختیار بزرگسالان قرار دهد. همچنین دوره‌های خصوصی و فشرده می‌تواند شما را هرچه سریع‌تر به هدفتان برساند و برای یادگیری این زبان، زمان کمتری صرف کنید.

از جمله دوره‌هایی که آموزشگاه زبان ایرانمهر برای آموزش زبان اسپانیایی برای بزرگسالان فراهم کرده، می‌توان به دوره‌های خصوصی و آنلاین، آموزش زبان اسپانیایی مقدماتی بزرگسالان، آموزش زبان اسپانیایی پیش متوسطه بزرگسالان، آموزش زبان اسپانیایی متوسطه بزرگسالان، آموزش زبان اسپانیایی پیشرفته بزرگسالان و ... اشاره کرد.

شایان ذکر است که در این کلاس‌ها، از سری کتاب‌های Prisma جهت آموزش استفاده می‌شود و تکنیک‌های نوین و به روز که استاندارد و تایید شده‌ی بین‌المللی هستند، جهت آموزش زبان اسپانیایی به بزرگسالان به کار برده می‌شود.

جهت مشاوره رایگان کلیک کنید