IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
چگونه به زبان انگلیسی حرفای عاشقانه بزنیم
امتیاز کاربران: 5/5
نویسنده: ایرانمهر
21 آذر 1401

چگونه به زبان انگلیسی حرف‌های عاشقانه بزنیم

معاشقه یک هنر اصیل است. مقالات و صفحات بیشماری از کتاب‌ها به رازهای اغوا اختصاص داده شده است. اما آیا واقعاً برای یادگیری قدیمی‌ترین هنر تاریخ، مطالعه و آماده سازی خود لازم است؟ بسیاری بر این باورند که بهترین دستور غذا این است که خود، طبیعی و صادق باشیم.

اگر فردی که جذب او می‌شویم به زبان ما صحبت نکند، همه چیز پیچیده‌تر می‌شود. اضطرابی که معمولاً هنگام بیان خودمان به زبانی که زبان خودمان نیست به ما حمله می‌کند، می‌تواند به حدی افزایش یابد که ما را از برداشتن اولین قدم باز دارد. ممکن است خودمان را بپرسیم: «اگر اشتباهاتی در گرامر زبان انگلیسی داشته باشم چه؟ در مورد لهجه من چه فکری خواهند کرد؟ آیا می‌توانم روان و طبیعی صحبت کنم؟» وحشت نکنید! حتی در این مورد، آنچه به نظر ضعف می‌رسد می‌تواند به یک نقطه قوت تبدیل شود. آنچه واقعا مهم است نگرش شماست! پس یک نفس عمیق بکشید و شجاعت را در درونتان پیدا کنید. اما ابتدا، نکات و عباراتی را که می‌توانید برای شکستن یخ یا درخواست از کسی برای قرار ملاقات استفاده کنید، بررسی کنید.

چگونه به زبان انگلیسی حرفای عاشقانه بزنیم

دوره های آموزش زبان انگلیسی

دوره های حضوری انگلیسی ایرانمهر
دوره حضوری  آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
دوره حضوری آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان
دوره حضوری آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان

نکات کلیدی برای معاشقه در زبان انگلیسی

در حالی که درست است که هیچ دستور العمل جهانی وجود ندارد که برای هر موقعیتی مناسب باشد، رعایت برخی از قوانین کلی که برای هر رابطه انسانی معتبر است، اما زمانی که خود را تحت فشار قرار می‌دهیم می‌تواند فراموش شود، مهم است. قبل از هر اقدامی ‌آنها را در نظر بگیرید و به یاد داشته باشید: هر فرد متفاوت است. هنگامی ‌که مکالمه شروع شد، شما خودتان می‌توانید کلمات و استدلال‌های صحیح را برای موقعیت پیدا کنید.

 طبیعی بودن

مردم به زبان بدن بسیار توجه دارند. اگر کمی‌آشفته هستید اما سعی می‌کنید اعتماد به نفس خود را به رخ بکشید، زبان بدن شما سیگنال‌های مخالفی را ارسال می‌کند که شما را کمی ‌دست و پا چلفتی نشان می‌دهد. برای شکستن یخ و شروع گفتگو، با موضوعات کلی مانند آب و هوا، عصر، کشور خود یا رویدادهای جاری شروع کنید.

  شوخ طبعی

هیچ چیز قدرتمندتر از خنده نیست که افراد را به هم نزدیکتر کند و درک متقابل ایجاد کند. خودتان را خیلی جدی نگیرید و همه چیز خوب پیش خواهد رفت. در عین حال، اغراق نکنید و به یاد داشته باشید که وقتی به یک زبان خارجی صحبت می‌کنید، در خطر بیهوده‌گویی هستید.

  صداقت

  در تمجید یا غرور خود اغراق نکنید. از این گذشته، آنها قبلاً علاقه شما را درک کرده‌اند و طولی نمی‌کشد که هر گونه ناهماهنگی را در تصویری که می‌خواهید از خود ایجاد کنید، تشخیص دهند. صادق باشید. چرا که نه؟ به آنها بگویید چه چیزی را در مورد او دوست دارید.

چگونه به انگلیسی حرفای عاشقانه بزنیم

ارتباط چشمی

  در تمام روابط انسانی، تماس چشمی ‌نشانه اخلاص و اعتماد به نفس است. از نگاه کردن به چشم شخص مورد علاقه خود نترسید.

عباراتی برای پیشنهاد چیزی یا ابراز احساسات

ما می‌دانیم که خواستگاری شامل مراحل بسیاری است، از اولین رویکردها شروع می‌شود تا آن لحظه سرنوشت ساز که در آن آشکارا احساسات خود را بیان می‌کنید. خودتان را به خوبی آماده کنید تا یک شب فراموش نشدنی داشته باشید، چه یک فیلم عاشقانه را انتخاب کرده باشید یا یک قدم زدن در مرکز شهر، چه اولین قرار ملاقات باشد و چه زمانی که بگویید واقعا چه احساسی دارید. در هر حال، عبارات زیر طی یادگیری زبان انگلیسی به شما کمک خواهد کرد.

 • Do you use (Facebook/Instagram)?
 • Are you on (Facebook/Twitter)?
 • I’d love to grab your number. Maybe we could get something to drink sometime.
 • I know this is a little forward, but I would love to get your number and see you again.
 • I’ve been thinking that we should go for dinner sometime.
 • I can’t stop thinking about you. We should go out and see if this is something more.
 • So, I have a question. There’s this nice girl that I recently had fun talking to. Should I ask her out on a date or would that be too direct?
 • Hey! I know an amazing place where we can get a cup of coffee. What are your plans this coming Friday?
 • We are meant for each other.
 • I’m falling for you.
 • I’d like for us to get together.
 • آیا از (فیس بوک/اینستاگرام) استفاده می‌کنید؟
 • آیا در (فیس بوک / توییتر) هستید؟
 • من دوست دارم شماره شما را داشته باشم تا گاهی باهم نوشیدنی بخوریم.
 • می‌دانم که ممکن است از حدم گذشته باشم، اما دوست دارم شماره شما را بگیرم و دوباره شما را ببینم.
 • داشتم فکر میکردم گاهی اوقات باید باهم شام بخوریم.
 • نمی‌توانم به تو فکر نکنم. ما باید بیرون برویم و ببینیم آیا احساساتمان چیزی فراتر از این است یا نه.
 • بسیار خوب، من یک سوال دارم. یک دختر خوبی هست که اخیراً از صحبت کردن با او لذت بردم. آیا باید از او بخواهم قرار بگذاریم یا خیلی مستقیم و رک است؟
 • سلام! من یک مکان عالی را می‌شناسم که در آن می‌توانیم یک فنجان قهوه بخوریم. این جمعه پیش رو چه برنامه‌ای دارید؟
 • ما برای یکدیگر ساخته شده‌ایم.
 • من دارم عاشقت می‌شم.
 • دوست دارم دور هم جمع شویم
چگونه درک مطلب و واژگان را یاد بگیریم

سخن آخر

اگر هنوز نیمه بهتر خود را در حلقه اجتماعی خود پیدا نکرده‌اید، ممکن است در برنامه‌های دوستیابی به دنبال بهترین گزینه خود باشید. شما هرگز نمی‌دانید، یک پروفایل کامل و معتبر می‌تواند عشق زندگی شما را جذب کند.

اکنون عبارات مخصوص معاشقه در زبان انگلیسی را می‌دانید. بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که یاد بگیرید انگلیسی را روان و طبیعی صحبت کنید و بتوانید بدون ترس از اشتباه مکالمه داشته باشید. اگر زمان زیادی ندارید، چرا دوره‌های زبان انگلیسی ما را انتخاب نمی‌کنید؟ دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان، تکنیک‌های آموزشی مختلفی را به کار می‌برد که شما را برای صحبت به زبان انگلیسی در مدت زمان کوتاه و با حداقل تلاش روزانه آماده می‌کند.

بیشتر بخوانید:هفتاد اصطلاح برای ابراز علاقه به کسی که دوستش دارید

بیشتر بخوانید:سخنان زیبا به زبان انگلیسی

چقدر این پست برایتان مفید بود؟
1
2
3
4
5
5 از 5 از 5 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

مقالات مرتبط

برای مشاوره رایگان کلیک کنید