IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
کتاب های آموزشی Got it!
امتیاز کاربران: 4.2/5
نویسنده: ایرانمهر
18 دی 1397

کتاب های آموزشی Got it!

کتاب های آموزشی Got it!، دوره چهار مرحله ای زبان انگلیسی آمریکایی برای زبان آموزان سطح متوسطه است که چاپ فوق العاده و بی نظیر انتشارات دانشگاه آکسفورد است و منابع دیجیتالی زیادی به عنوان مکمل های آموزشی دارد و روی مکالمه و ارتباط برقرار کردن موثر و تقویت مهارت ها تمرکز دارد. این کتاب توسط «فیلیپا بوون» (Philippa Bowen) و «دنیس دلانی» (Denis Delany) تالیف شده است و یکی از کتاب های آموزشی با ارزش و عالی در زمینه آموزش زبان انگلیسی است.

 

دوره های آموزش زبان آلمانی

دوره های حضوری آلمانی ایرانمهر
دوره حضوری آموزش زبان آلمانی برای کودکان
دوره حضوری آموزش زبان آلمانی برای نوجوانان
دوره حضوری آموزش زبان آلمانی برای بزرگسالان

با طیف وسیعی از منابع به روز، خلاقانه و جامع، مجموعه کتاب های Got it! از مطالب مناسب و کاربردی استفاده می کند تا زبان آموزان بتوانند زبان انگلیسی را به طور مستقیم درک کنند و با ساختارهای جدید زبان آشنا شوند. با شخصی سازی مطالب و دیالوگ هایی که در متن کتاب های این مجموعه قرار دارد، زبان آموزان می توانند معنی و مفهوم کلام را در چارچوبی از مسائل مختلف که آن ها را درگیر می کند، بررسی کنند. شایستگی و توانایی در مهارت های فردی و آگاهی از پیشرفت و رسیدن به موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی از مواردی هستند که به طور جدی در این کتاب ها به آن ها پرداخته شده است. نسخه الکترونیکی این کتاب ها را می توان از فروشگاه کتاب آنلاین دانشگاه آکسفورد (Oxford Learner’s Bookshelf) تهیه کرد.

کتب آموزش زبان got it!

ویژگی های مجموعه کتاب های Got it!

 • مطالب مرتبط و مناسب، درک مطلب زبان آموز را محک می زند و آن ها را تشویق می کند تا ساختارهای کلامی جدید بسازند.
 • کشف و ماجراجویی هدایت شده از طریق دیالوگ های این کتاب امکان پذیر است و شخصی سازی مطالب به زبان آموزان این امکان را می دهد تا معنی و کاربرد کلام را درک کنند و پیش از استفاده از فحوای کلام در موقعیت های رسمی آن را تمرین کنند و آمادگی کامل داشته باشند.
 • بخشی به نام Culture Club و برنامه های درسی با چند هدف مشخص، باعث می شود مهارت های زبانی زبان آموزان در بازه گسترده تری از دنیای انگلیسی زبان ها تقویت شود.
 • بخش هایی در این کتاب وجود دارند که زبان آموزان می توانند به طور مداوم مطالبی را که مطالعه کرده اند مرور کنند و می توانند خودشان را محک بزنند. این قسمت ها به زبان آموزان کمک می کنند میزان پیشرفت خودشان را در قالب مرجع چارچوب اتحادیه اروپا بررسی کنند.
 • طیف وسیعی از مطالب خلاقانه و جامع که به صورت چاپی و منابع دیجیتالی در اختیار زبان آموز قرار می گیرد، حداکثر حمایت و انعطاف پذیری را تضمین می کند. منابع دیجیتالی شامل iTools است که تخته سفید اینتراکتیو، کلیپ های ویدیویی و دی وی دی ها و منبعی به نام Online Skills Practice  در Got it! Plus است که برای تمرین بیشتر زبان آموزان طراحی شده است.
 • کتاب های الکترونیکی جدید با ویژگی های اینتراکتیو برای کمک و راهنمایی زبان آموزان طراحی شده است.
 • برای دسترسی به تمام امکانات آنلاین این مجموعه آموزشی، آموزشگاه های زبان می توانند دسترسی کامل را خریداری کنند.

 

دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی

دوره های آنلاین انگلیسی ایرانمهر
دوره آنلاین آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان
دوره آنلاین آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای نوجوانان
دوره آنلاین آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای بزرگسالان
 

نحوه کار مجموعه کتاب های Got it!

کتاب های آموزشی Got it! دوره ای جامع و خلاقانه هستند که طیف وسیعی از منابع آموزشی و کمک آموزشی برای زبان آموز دارند ولی با کتاب ها و منابع مختلف، حمایت و انعطاف پذیری برای مدرس را هم فراهم می کند.

با ارائه نکات گرامری از طریق دیالوگ ها یا متن و تحلیل های دقیق، زبان آموزان می توانند فهم معنی و متن را در خودشان محک بزنند. با شیوه تدریس این کتاب زبان آموزان تشویق می شوند ساختارهای کلامی جدید بسازند و فرصت هایی در اختیار آن ها قرار می گیرد تا معنی کلام را درک کنند و پیش از آنکه از ساختارهای زبانی در موقعیت های رسمی استفاده کنند؛ معنی و کاربرد آن ها را یاد بگیرند. این شیوه به آن ها این امکان را می دهد تا زبان را به طور کامل و عمیق درک کنند و این حس پیروزی آن ها را تشویق می کنند یادگیری زبان انگلیسی را ادامه بدهند.

با تمرکز قوی روی دیالوگ و تمرین مکالمه و شخصی سازی مطالب، زبان آموزان می توانند بفهمند و درک کنند زبان انگلیسی دقیقا چطور به آن ها خدمت می کند. درس هایی با هدف آموزش مهارت های خاص، این مسئله را امکان پذیر می کند و شایستگی و توانایی زبان آموز را بیش از پیش شکوفا می کند.

با وجود طیف گسترده ای از عناصر آموزشی، مجموعه Got it! تضمین می کند هر درس متنوع و سرگرم کننده است. فرقی نمی کند نسخه چاپی، نسخه دیجیتال یا ترکیبی از هر دوی آن ها را انتخاب کنید؛ منابعی که در اختیار شما قرار می گیرد بالاترین سطح کیفیت، پیشتیبانی و انعطاف پذیری را ارائه می کنند.

بخش Online Skills Practice (تمرین آنلاین مهارت ها) در نسخه Got it! Plus، طیف گسترده ای از منابع را در اختیار شما قرار می دهد که مدیریت آن ها با سیستم مدیریت یادگیری (Learning Management System) آنلاین بسیار راحت است. مدرسان هم می توانند در روند یادگیری زبان آموزان با این نظام آموزشی به طور همزمان به آن ها کمک کنند و این کار باعث می شود زبان آموزان تشویق شوند و فیدبک های لازم را بگیرند.

حفظ انگیزه و شوق زبان آموزان نوجوان برای ادامه یادگیری زبان انگلیسی، یکی از مهم ترین و دشوارترین چالش های مدرسان زبان است. به همین دلیل موضوعات هر درس با دقت و وسواس زیادی انتخاب شده اند تا به مدرسان و زبان آموزان کمک کنند همیشه از نظر فرهنگی به روز باشند و مطالب، جذاب و مطابق سلیقه زبان آموزان باشد. طیف وسیعی از موضوعات که پیرامون مسائل مختلف روزانه و اجتماعی هستند، درک و فهم زبان آموزان را تقویت می کند.

رسیدن به موفقیت های کوچک و مقطعی اما ادامه دار، بهترین راه است برای اینکه زبان آموزان مشتاق یادگیری بمانند. با در نظر گرفتن چنین دیدگاهی، این کتاب فرصت های زیادی در اختیار زبان آموز قرار می دهد تا مهارت های خودشان را محک بزنند و روند پیشرفتشان را رصد کنند.

سطوح مختلف مجموعه کتاب های Got it!

همانطور که در ابتدا گفته شد، این مجموعه شامل چهار سطح است. این چهار سطح به ترتیب Starter، Level 1، Level 2 و Level 3 هستند.

ویرایش دوم کتاب های Got it!، همان شیوه و سبک و سیاق تدریس ویرایش اول را دارند اما مطالب و موضوعات آن ها %100 جدید هستند.

هر سطح این کتاب ها مجموعه ای از مطالب چاپی و منابع کمک آموزشی آنلاین است. موارد زیر در هر کدام از این چهار سطح وجود دارند:

 • کتاب درسی و کتاب کار زبان آموز (Student Book & Workbook)
 • کتاب کار آنلاین و تمرین های اضافی (Online Workbook and Extra Practice)
 • DVD
 • منابع آنلاین برای مدرس (Online Teacher Resources)
 • کتاب زبان آموز و کتاب کار Split edition (Split edition Student Book & Workbook)
 • ابزار قابل استفاده در کلاس درس (Classroom Presentation Tool)
 • سی دی های صوتی مخصوص کلاس درس (Class audio CDs)
 • کتاب مدرس (Teacher’s Book)

در مجموعه کتاب های Got it!، مطالبی که قرار است آموزش داده شوند، در ابتدای هر درس و در قالب یک داستان تصویری ارائه شده اند که برای زبان آموزان سطح پایین تر است و برای زبان آموزان سطح بالاتر از متن هایی جذاب که برای رده سنی نوجوانان مناسب است، استفاده می شود.

در این کتاب ها با وجود منابع آموزشی اضافی و ابزارهای دیجیتال، هم مدرس و هم زبان آموز به طور کامل پشتیبانی و حمایت می شوند و مطالب ارائه شده، انعطاف پذیری کاملی برای آن ها فراهم می کند. در این مجموعه، مطالب و تمرین های اینتراکتیو گرامر و بیش از 50 برگه تمرین قابل چاپ در کتاب کار Got it! Online Workbook و Got it! Plus Practice Kit وجود دارند. در این کتاب های کار زبان آموز با فعالیت ها و ویدیوهایی که توسط مدرس و در کلاس درس نمایش داده می شود، به چالش کشیده می شود و می تواند به صورت آنلاین هم به سوالات مختلف پاسخ بدهد.

مجموعه کتاب های Got it! در آموزشگاه  زبان ایرانمهر به زبان آموزان رده سنی نوجوانان تدریس می شود.

 

دوره های خصوصی آموزش زبان انگلیسی

دوره های خصوصی انگلیسی ایرانمهر
دوره خصوصی آموزش خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان
دوره خصوصی آموزش خصوصی زبان انگلیسی برای نوجوانان
دوره خصوصی آموزش خصوصی زبان انگلیسی برای بزرگسالان
دوره خصوصی آنلاین آموزش خصوصی آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان
دوره خصوصی آنلاین آموزش خصوصی آنلاین زبان انگلیسی برای نوجوانان
دوره خصوصی آنلاین آموزش خصوصی آنلاین انگلیسی برای بزرگسالان

چقدر این پست برایتان مفید بود؟
1
2
3
4
5
4.2 از 5 از 35 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

 1. آواتار F.d
  F.d
  21 آبان 1401
  پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  این کتاب ها رده بندی سنی دارن؟
  من ۲۲سالمه و استادی که باهاش مشاوره داشتم گفت کتاب got itرو تدریس میکنم.
  من توی گوگل سرچ کردم انگار برای هر رده بندی سنی؛ کتاب های متفاوت با این اسم هست.
  که تصویر روی جلد هم فرق داره
  کتاب کامل و مناسبی هست برای سن من؟

  • آواتار ایرانمهر
   ایرانمهر
   21 آبان 1401
   پاسخ دادن

   سلام روز بخیر کتاب Got it برای رده سنی دوره نوجوانان 12 تا 18 سال است و برای رده سنی 18 سال به بالا کتاب های American English File تدریس میشود .

 2. آواتار N.sh
  N.sh
  16 آبان 1401
  پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید
  ببخشید میشه لطفا کتاب های بعد از گات ایت رو بگین و اینکه در آموزشگاه ایرانمهر مدرک چقدر طول میکشه؟

  • آواتار ایرانمهر
   ایرانمهر
   17 آبان 1401
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر پس از Got it 1 دوره آزمون KET در چهار ترم و بعد از Got it 2 و Got it 2 دوره های آزمون PET را در چهار ترم به زبان آموزان نوجوان ارائه میدهیم و پس از آن KET4 و PET4 در صورت موفقیت به زبان آموزان مدرک داده میشود .

 3. آواتار حدیث
  حدیث
  7 آبان 1401
  پاسخ دادن

  من جواب های کتاب got it 3 را میتونم از کجا بیارم؟لطفاااا زود زود جواب بدین،ممنون

  • آواتار ایرانمهر
   ایرانمهر
   7 آبان 1401
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر کتابی تحت عنوان جواب برای کتاب got it 3 نداریم .

 4. آواتار Viyana
  Viyana
  3 آبان 1401
  پاسخ دادن

  سلام ایران مهر غرب ایران هم شعبی داره ؟

  • آواتار ایرانمهر
   ایرانمهر
   3 آبان 1401
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر بله شعبه جنت آباد و فردوس واقع در غرب تهران می باشند برای کسب اطلاعات بیشتر به قسمت ارتباط با شعب سایت مراجعه نمایید .

 5. آواتار Ss
  Ss
  2 آبان 1401
  پاسخ دادن

  کتاب گاتیت۱ a سطح بالایی داره برای تعیین سطح؟؟؟؟لطف پاسخ بدید

  • آواتار ایرانمهر
   ایرانمهر
   2 آبان 1401
   پاسخ دادن

   سلام روز بخیر سطح بعد از گاتیت۱ a در مجموعه ایرانمهر کتاب KET می باشد .

 6. آواتار مریم
  مریم
  2 آبان 1401
  پاسخ دادن

  سلام ببخشید سطح کتابهای got it مثل کتابهای teen2teenهست

  • آواتار ایرانمهر
   ایرانمهر
   2 آبان 1401
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر این کتاب ها در چهار سطح برای نوجوانان مورد استفاده قرار میگیرد و بطور کلی معادل کتاب های teen2teenهست

 7. آواتار رحمت ا... نادریان
  رحمت ا... نادریان
  16 مهر 1401
  پاسخ دادن

  سلام، چطور میتوانم چند جلد got it starter خریداری کنم

  • آواتار ایرانمهر
   ایرانمهر
   2 آبان 1401
   پاسخ دادن

   سلام روز بخیر شما میتوانید از کتابفروشی های داخل شعب کتابهای مدنظر خود را خریداری نمایید .

 8. آواتار Selen
  Selen
  7 مهر 1401
  پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم که کلا تمام کتاب های got it starter از four corners 1 سطحش بالاتر هست یا خیر ؟
  ممنون میشم زود پاسخ بدین

  • آواتار آموزشگاه ایرانمهر
   آموزشگاه ایرانمهر
   7 مهر 1401
   پاسخ دادن

   متفاوت استgot it starter   برای بزرگسالان است و سطح 1 از لحاظ محتوا از کتاب four corners1برای نوجوانان و کتاب  got it starter سلام وقت بخیر کتاب 

 9. آواتار Maddie
  Maddie
  5 مهر 1401
  پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخير
  ميخواستم ازتون در مورد زبان آموزي كه نوجوان هست و تا به حال زبان نخونده و از سطح استارتر پايين تر هست چه كتابي رو پيشنهاد ميديد كه بعد از اون بتونه استارتر رو شروع كنه و مشكلي نداشته باشه؟ و اين كتاب British و يا American هست؟
  ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

  • آواتار آموزشگاه ایرانمهر
   آموزشگاه ایرانمهر
   5 مهر 1401
   پاسخ دادن

   (pre-starter)

   سلام روز بخیربرای افرادی که هیچگونه آشناییتی با زبان ندارند از کتاب که تالیف مجموعه ایرانمهر می باشد استفاده میشود که انگلیسی آمریکایی است و مقدمه ای برای چهار مهارت فراگیری زبان در سطح مقدماتی می باشد .

 10. آواتار M
  M
  5 مرداد 1401
  پاسخ دادن

  سلام ببخشید من می‌خوام برم کلاس دهم قبلا تا کتاب famili 2خوندم ولی یادم رفته از مدرسه های مجازی هم چیزی بلد نیستم به نظر شما Topnotch بهتره یا Got it1?

  • آواتار آموزشگاه ایرانمهر
   آموزشگاه ایرانمهر
   5 مرداد 1401
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر با توجه به سن شما دوره انگلیسی نوجوانان از طریق کتاب GOT IT 

   به شما پیشنهاد میشود جهت ارزیابی یا تعیین سطح میتوانید با شعبات ا در تماس باشید .

    

 11. آواتار ستایش
  ستایش
  3 مرداد 1401
  پاسخ دادن

  ببخشید کتاب ها چند جلد هستند؟

  • آواتار آموزشگاه ایرانمهر
   آموزشگاه ایرانمهر
   3 مرداد 1401
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر 

   چهار جلد 

 12. آواتار ناشناس
  ناشناس
  13 تیر 1401
  پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من 14 سالمه کتاب Everybody up مناسبه یا got it?

  • آواتار آموزشگاه ایرانمهر
   آموزشگاه ایرانمهر
   13 تیر 1401
   پاسخ دادن

    سلام وقت بخیر 
   Got itکتاب 

  • آواتار سحر حیدری
   سحر حیدری
   2 مرداد 1401
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر
   کتاب Got it

 13. آواتار M
  M
  2 تیر 1401
  پاسخ دادن

  ایا کتاب got it 3 جدیدتر از got it 3A وgot it 3B هست ؟
  واینکه کتابکار در got it 3 در انتهای کتاب قرار داره ؟

  • آواتار سحر حیدری
   سحر حیدری
   3 مرداد 1401
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر
   در مجموعه ما کتاب got it با ویرایش دوم مورد استفاده قرار می گیرد .

مقالات مرتبط

جهت مشاوره رایگان کلیک کنید