IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
7 اصطلاح عامیانه رسانه های اجتماعی به زبان انگلیسی
امتیاز کاربران: 3/5
نویسنده: ایرانمهر
23 آذر 1401

7 اصطلاح عامیانه رسانه‌های اجتماعی به زبان انگلیسی

آیا از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنید؟ احتمالاً در بیش از یک پلتفرم حساب کاربری دارید. این تعجب آور نیست زیرا امروزه، این یکی از راه‌هایی است که ما برای ملاقات با افراد جدید و ارتباط با دوستان و خانواده خود انتخاب می‌کنیم. در عصر مهاجرت مداوم، رسانه‌های اجتماعی به حلقه حیاتی تبدیل شده‌اند که ما را به جهان متصل می‌کند.

این واقعیت که شما در حال خواندن این مقاله در اینترنت هستید، شما را بخشی از این جهان بدون مرز می‌کند. اما آیا می‌دانید چگونه به زبان این خانه بین‌المللی صحبت کنید؟ آیا واقعاً زبان عامیانه مورد استفاده در شبکه‌های اجتماعی را می‌شناسید؟ آیا به کلمات اختصاری انگلیسی به کار رفته در کنار معانی آنها تسلط دارید؟ ما در ادامه، قرار است به شما در یادگیری زبان انگلیسی و کمک به مکالمه زبان انگلیسی در شبکه‌های اجتماعی کمک کنیم.

واژگان انگلیسی برای اینترنت و رسانه‌های اجتماعی

چندی پیش، مطالعه زبان انگلیسی در آکادمی ‌تمام چیزی بود که نیاز داشتید تا به سطحی مناسب برسید و بدون مشکل با جهان ارتباط برقرار کنید. اما همه اینها با جهش و محدودیت در حال تغییر است. امروزه، به لطف مشارکت هزاران نفری که هر روز از زبان انگلیسی در رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند – به ویژه جوان‌ترین کاربران – کلمات و اختصارات جدید دائماً متولد می‌شوند. برای اینکه واقعاً در این رسانه متصل شوید، باید زبان عامیانه را نیز بدانید. در این مقاله، می‌خواهیم اختصارات، کلمات و تمام واژگان اینترنتی به زبان انگلیسی را که برای پیمایش در اقیانوس سایبری به آن نیاز دارید، به شما بگوییم. پس از خواندن، دقیقاً می‌دانید که چه چیزی باید بگویید و همچنین دیگران در مورد چه چیزی صحبت می‌کنند.

اصطلاحات عامیانه رسانه های اجتماعی به زبان انگلیسی

دوره های آموزش زبان انگلیسی

دوره های حضوری انگلیسی ایرانمهر
دوره حضوری  آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
دوره حضوری آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان
دوره حضوری آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان

  اختصارات در انگلیسی و معنی آنها

از بین همه چیزهایی که با زبان عامیانه رسانه‌های اجتماعی انگلیسی اتفاق می‌افتد، احتمالاً سخت‌ترین آنها حفظ حروف اختصاری است. وقتی یک سری حروف بزرگ پیدا می‌کنید، نه تنها زبان انگلیسی و گرامر زبان انگلیسی لازم است، بلکه باید انگلیسی مورد استفاده در شبکه‌های اجتماعی را نیز بدانید. ما قصد داریم برخی از پرکاربردترین و اساسی ترین کلمات اختصاری را بررسی کنیم تا هیچ اتفاقی را که در اطراف شما رخ می‌دهد را از دست ندهید.

 AMA

معنی: هرچیزی می‌خواهی از من بپرس

منبع: شروع به عنوان یک سریال در Reddit . هنگامی‌که یک مرجع در مورد موضوعی امکان پرسیدن سؤال را باز می‌کند، آنها با این مخفف شروع می‌کنند: AMA.

کجا آن را پیدا کنیم: در انجمن‌ها یا در گفتگو با کارشناسان

How to use it: “Hi, I’m Sam and I came to tell you everything you want to know about phishing. AMA!”

نحوه استفاده از آن: «سلام، من سم هستم و آمدم تا هر آنچه می‌خواهید درباره فیشینگ بدانید به شما بگویم. هرچیزی می‌خواهی از من بپرس»

Bae

معنی: اولیت من

منبع: در حالی که دیکشنری Urban این کلمه را اصطلاحی دانمارکی می‌داند که به مواد مدفوع اشاره می‌کند، در رسانه‌های اجتماعی به عنوان بیان عشق در انگلیسی استفاده می‌شود. این جایگزینی برای «babe» است (baby, love, sweetie, boyfriend, girlfriend و …).

کجا آن را پیدا کنیم: در میم‌ها و پست‌های بی شمار

How to use it: “I’m meeting bae tonight. I’ve missed him all week!!”

نحوه استفاده از آن: «امشب با bae ملاقات می‌کنم. تمام هفته دلم برایش تنگ شده بود!!»

مراحل یادگیری زبان

Dafuq

معنی: چه مزخرفاتی؟

منبع: به عنوان جایگزینی برای مخفف WTF موجود ایجاد شده است.

کجا می‌توان آن را پیدا کرد: در میم‌ها و پست‌هایی که تعجب یا حیرت را نشان می‌دهد

Wanna go for a picnic in the graveyard?

No, man! Dafuq is wrong with you?

نحوه استفاده از آن:

میخوای بریم یه پیک نیک به قبرستان؟

نه مرد! مشکل کوفتیت چیه؟

واژگان رسانه های اجتماعی انگلیسی

واژگان رسانه‌های اجتماعی انگلیسی

  اکنون که تردیدهای شما را در مورد متداول ترین اختصارات انگلیسی برطرف کردیم، بیایید برخی از اصطلاحات عامیانه را که باید هنگام مرور شبکه‌های رسانه‌های اجتماعی بدانید را مشاهده کنید. این واژگان همچنین هنگام ارسال پست بسیار مفید خواهد بود زیرا دسترسی به پست‌های شما را بهبود می‌بخشد و به افزایش فالوورهای شما کمک می‌کند.

Instafamous

این به شخصی اشاره دارد که در اینستاگرام مشهور است زیرا هزاران فالوور دارد. این افراد اغلب برای تلویزیون و مجلات مصاحبه می‌کنند و توسط برندها برای تبلیغات استفاده می‌شود.

Hey, isn’t that girl you went to school with Instafamous? I’ve heard she’s got like 20k followers!

هی، اون دختری نیست که با اینستافاموس به مدرسه رفتید؟ من شنیده‌ام که او 20 هزار دنبال کننده دارد!

#nofilter

این به عنوان هشتگ استفاده می‌شود تا نشان دهد آنچه در پست گفته شده یا در عکس نشان داده شده طبیعی است و ویرایش نشده است.

I’m so sick of all those fake girls posting #nofilter photos of them “just woken up”. It’s obvious they’ve all done their makeup and hair for hours before taking the pic!

خیلی حالم به هم میخوره از اون دخترای قلابی که عکسای #nofilter ازشون پست میکنن «تازه بیدار شدم». واضحه که همه‌ی اونا ساعت‌ها قبل از گرفتن عکس آرایش کردن و موهاشونو مدل دادن!

سخن آخر

آیا می‌خواهید در مورد واژگان مورد استفاده در رسانه‌های اجتماعی و اینترنت اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ آیا می‌خواهید بدون مشکل در فضای مجازی پیمایش کنید؟ چرا دوره‌های زبان انگلیسی ما را امتحان نمی‌کنید؟ دوره‌ی‌ آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان، کلاس‌های ویدیویی و همچنین تعداد فیلم کوتاه ارائه می‌دهد تا به شما کمک کند انگلیسی را با استفاده از روشی بصری و طبیعی بیاموزید که بر ارتباط در همه زمینه‌ها تاکید می‌کند، بدون اینکه دقت گرامری را به خطر بیندازند.

بیشتر بخوانید:اصطلاحات عامیانه به زبان انگلیسی – قسمت دوم

بیشتر بخوانید:اصطلاحات عامیانه به زبان انگلیسی – قسمت اول

چقدر این پست برایتان مفید بود؟
1
2
3
4
5
3 از 5 از 2 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

مقالات مرتبط

برای مشاوره رایگان کلیک کنید