IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
12 خبرنامه انگلیسی برای تقویت گرامر و لغات
امتیاز کاربران: 5/5
نویسنده: ایرانمهر
12 اسفند 1402

12 خبرنامه انگلیسی برای تقویت گرامر و لغات

استفاده از خبرنامه‌ها می‌تواند یک راهکار بسیار خوب و مفید برای تقویت مهارت زبان انگلیسی در هر کسی باشد که شما هم می‌توانید از این فرصت استفاده کرده و نهایت سودآوری را داشته باشید. آشنایی با 12 خبرنامه انگلیسی برای تقویت گرامر و لغات به شما کمک می‌کند تا بتوانید خیلی سریع و راحت به طیف وسیعی از مهارت‌های خود دسترسی پیدا کرده و مهارت‌های مختلف زبان انگلیسی را در خودتان تقویت کنید. به همین علت نیز وقتی که صحبت از آموزش گرامر زبان انگلیسی می‌شود شما حتما باید با این خبرنامه‌ها نیز آشنا شوید.

اهمیت بسیار زیادی که آشنایی با این خبرنامه‌ها و استفاده از آنها می‌تواند به همراه داشته باشد باعث شده تا ما تصمیم بگیریم در این مطلب کمی بیشتر درباره برخی از مهم‌ترین این خبرنامه‌ها صحبت کرده و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. پس اگر شما هم علاقه‌مند هستید تا با برخی از مهم‌ترین اصطلاحات عامیانه به زبان انگلیسی آشنا شوید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما ادامه این بخش از آموزش زبان انگلیسی را بادقت مطالعه کنید.

خبرنامه Grammar Girl

یکی از 12 خبرنامه انگلیسی برای تقویت گرامر و لغات که قصد داریم درباره آن صحبت کنیم خبرنامه Grammar Girl است که یکی از جدیدترین خبرنامه‌ها به منظور تقویت مهارت زبان انگلیسی به شمار می‌آید. اذین خبرنامه نکات مهم و مثبت گرامر زبان انگلیسی را در کمترین زمان ممکن به شما آموزش می‌دهد. همین عامل نیز باعث می‌شود تا شما بتوانید خیلی سریع مهارت گرامر خود در این زبان را ارتقا دهید. نکته مهم درباره این خبرنامه این است که از انواع مختلف رسانه‌های اجتماعی، وبلاگ‌ها و کتاب‌ها الهام گرفته شده است.

همین موضوع نیز باعث می‌شود تا شما خیلی سریع و راحت با آن ارتباط بگیرید. از طرف دیگر باید دقت داشته باشید که اگر قصد دارید زبان انگلیسی را به‌صورت شفاهی بیاموزید نیز این خبرنامه می‌تواند اطلاعات مفید و کاربردی را در این زمینه در اختیار شما قرار داده و به شما کمک کند تا خیلی سریع مهارت‌های خود را ارتقا دهید.

12 خبرنامه زبان انگلیسی برای تقویت گرامر و لغات

دوره های آموزش زبان انگلیسی

دوره های حضوری انگلیسی ایرانمهر
دوره حضوری  آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
دوره حضوری آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان
دوره حضوری آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان

خبرنامه VOA Learning English

اگر قصد دارید زبان انگلیسی را با لهجه آمریکایی بیاموزید VOA Learning English بدون شک بهترین خبرنامه‌ای خواهد بود که برای این کار پیش روی شما قرار دارد. این خبرنامه روی لهجه آمریکایی تمرکز دارد و داده‌ها و محتواهای جذابی را از منابع مختلف تهیه کرده و در اختیار شما قرار می‌دهد. فرقی ندارد که شما یک زبان‌آموز مبتدی، متوسط یا در سطح پیشرفته باشید. این خبرنامه محتواهای جذابی را برای هریک از این سطوح در اختیار شما قرار می‌دهد. همین ویژگی بسیار مهم نیز باعث می‌شود تا شما بتوانید به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنید.

نکته مهم دیگری که باعث شده تا این خبرنامه را در لیست 12 خبرنامه انگلیسی برای تقویت گرامر و لغات قرار دهیم این است که این خبرنامه به‌صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. این رایگان بودن به شما اجازه می‌دهد تا بدون هیچ محدودیتی بتوانید از آن استفاده کنید.

خبرنامه The London School

برای زبان‌آموزانی که قصد دارند زبان انگلیسی را با لهجه بریتانیایی بیاموزند بدون شک خبرنامه The London School یکی از بهترین گزینه‌هایی خواهد بود که پیش روی آنها قرار دارد. شما باید حتما این خبرنامه را نیز به لیست گزینه‌های خود برای مطالعه اضافه کندی. این خبرنامه نکات آموزشی بسیار جذابی را در اختیار شما قرار می‌دهد و می‌توان آن را یک مدرسه کامل برای یادگیری زبان انگلیسی به شمار آورد. در این خبرنامه شما می‌توانید نکات مفید مربوط به زبان انگلیسی و همینطور نکات مربوط به بهبود مهارت‌های مختلف را مشاهده کرده و بیاموزید.

از طرف دیگر در این خبرنامه لینک‌های پخش زنده و کلاس‌های صوتی وجود دارند که به شما کمک می‌کنند تا بتوانید روی تلفظ‌های خود تمرکز کرده و بهترین نتایج را دریافت کنید. پس اگر شما هم به دنبال این هستید تا به بهترین شکل ممکن بتوانید زبان انگلیسی را بیاموزید قطعا این خبر نامه را نیز باید در لیست 12 خبرنامه انگلیسی برای تقویت گرامر و لغات برای مطالعه قرار دهید.

خبرنامه Perfect English Grammar برای یادگیری انگلیسی

گاهی اوقات ممکن است شما مطمئن نباشید که در چه سطحی از زبان انگلیسی قرار دهید و در عین حال به دنبال بهترین منبع برای یادگیری زبان در چنین شرایطی باشید. اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید باید بدانید که Perfect English Grammar یکی از بهترین خبرنامه‌هایی است که می‌توانید از آن استفاده کنید. این خبرنامه نه‌تنها اطلاعاتی را برای یادگیری زبان در هر سطحی در اختیار شما قرار می‌دهد بلکه دارای یک آزمون کاملا رایگان نیز هست که می‌توانید برای تشخیص سطح تسلط خود از آن استفاده کنید.

پس از این‌که در این خبرنامه ثبت‌نام کردید تمامی نکات مربوط به یادگیری زبان در اختیار شما قرار می‌گیرد و نکته مهم این است که تمامی این اطلاعات به‌صورت کاملا رایگان به شما ارائه می‌شوند. علاوه بر این شما ایمیل‌هایی را نیز از این خبرنامه دریافت می‌کنید که اطلاعات جذاب و تخفیف‌های ویژه را به شما ارائه می‌دهد پس اگر شما هم به دنبال آشنایی با 12 خبرنامه انگلیسی برای تقویت گرامر و لغات هستید حتما باید این خبرنامه را نیز به لیست گزینه‌های خود اضافه کنید.

آشنایی با خبرنامه Oxford Dictionary Word Of The Day

بدون شک برای یادگیری زبان انگلیسی نمی‌توان از کنار نام آکسفورد گذشت. Oxford Dictionary Word Of The Day یکی از بهترین خبرنامه‌هایی است که برای یادگیری زبان انگلیسی و بهبود مهارت‌ها در این زمینه مورداستفاده قرار می‌گیرد. امروزه آکسفورد بزرگ‌ترین فرهنگ لغت زبان انگلیسی را به زبان‌آموزان در سراسر دنیا ارائه می‌دهد و خوشبختانه دارای یک خبرنامه کاملا رایگان نیز هست که می‌توانید از آن استفاده کنید. مطالعه این خبرنامه روزانه به شما کمک می‌کند تا بتوانید یک لغت را به دایره لغات خود اضافه کنید.

فرض کنید که شما می‌توانید طی یک بازه زمانی 365 روزه 365 کلمه جدید را به دایره لغات خود اضافه کنید. این گسترش دایره لغات به شما کمک می‌کند تا بتوانید خیلی بهتر و قوی‌تر با دیگران به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنید. پس اگر شما هم به دنبال یکی از 12 خبرنامه انگلیسی برای تقویت گرامر و لغات هستید که با استفاده از آن بتوانید بانک کلمات خود را تقویت کرده و همینطور کلمات دشواری که در زبان انگلیسی وجود دارند را درک کنید بدون شک این خبرنامه یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما خواهد بود.

12 خبرنامه زبان انگلیسی

دوره رایگان Effortless English Free Email Course

یکی دیگر از 12 خبرنامه انگلیسی برای تقویت گرامر و لغات که حتما باید با آن آشنا شده و اطلاعات کاملی را درباره این خبرنامه نیز به دست بیاورید خبرنامه Effortless English Free Email Course خواهد بود که به‌صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. این خبرنامه به شما کمک می‌کند تا بتوانید با کمترین دردسر ممکن زبان انگلیسی را بیاموزید. مربی که اقدام به ایجاد این خبرنامه کرده است یکی از بهترین مربیان در حوزه آموزش زبان انگلیسی به شمار می‌آید.

توجه داشته باشید که مطالعه این خبرنامه به شما کمک می‌کند تا بتوانید روی مهارت‌هایی همچون تلفظ، دیکشنری و دایره لغات و همینطور مهارت‌های گفتار عمومی خود کار کرده و انتظار بهترین نتایج را نیز از آن داشته باشید. از طرف دیگر باید دقت داشته باشید که این خبرنامه یک دوره کاملا رایگان را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد که به شما کمک می‌کند تا روی مهارت‌های صحبت کردن خود نیز کار کنید.

خبرنامه جذاب Julian Northbrook’s “Doing English Daily”

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد دارید زبان انگلیسی را به‌صورت روزانه تمرین کرده و مهارت‌های خود در این زمینه را ارتقا دهید بدون شک خبرنامه Julian Northbrook’s “Doing English Daily” یکی از بهترین گزینه‌هایی خواهد بود که در این زمینه پیش روی شما قرار دارد. شما هر بار که این خبرنامه را باز می‌کنید می‌توانید با نکات جدید آشنا شده و چیزهای جدیدی را درباره زبان انگلیسی بیاموزید. این خبرنامه توسط یکی از بهترین مربیان زبان انگلیسی یعنی جولیان نورثبروک طراحی شده است.

به همین علت نیز شما می‌توانید نسبت به کیفیت محتوای آموزشی آن نهایت اطمینان را داشته باشید و با خیالی راحت اقدام به استفاده از آن کنید. او در خبرنامه‌های خود درباره موضوعات مختلفی صحبت می‌کند که یکی از مهم‌ترین این موضوعات مربوط به تسلط و داشتن اعتماد به نفس در حین صحبت کردن به زبان انگلیسی است. او همچنین در مورد موضوعات روزانه نیز صحبت می‌کند و بر اساس این موضوعات تلاش می‌کند تا در هر آموزش نکات جدیدی را در اختیار شما قرار دهد.

پس اگر شما هم به دنبال یک خبرنامه کاملا هوشمندانه هستید تا بتوانید از طریق آن مهارت‌های زبان انگلیسی خود را ارتقا دهید بدون شک یکی از بهترین گزینه‌هایی که برای این کار پیش روی شما قرار خواهد همین خبرنامه است.

خبرنامه Daily Grammar Blog Emails

یکی دیگر از 12 خبرنامه انگلیسی برای تقویت گرامر و لغات که قصد داریم در این مطلب کمی بیشتر درباره آن صحبت کرده و نکاتی را در این زمینه بیان کنیم خبرنامه Daily Grammar Blog Emails است. این خبرنامه به شما کمک می‌کند تا بتوانید تسلط خود به زبان انگلیسی را به میزان زیادی ارتقا دهید. اگر گرامر زبان انگلیسی نیز برای شما پیچیده و دشوار به نظر می‌رسد باید بدانید که این خبرنامه می‌تواند خیلی راحت این موضوعات را برای شما باز کرده و توضیحات قابل فهمی را در هر بخش به شما ارائه دهد.

از طرف دیگر باید بدانید که شما در هر ایمیلی که از سمت این خبرنامه ارسال می‌شود می‌توانید نکات آموزشی جدیدی را بیاموزید. نکته مهم دیگر این است که این خبرنامه حتی روی مهارت مکالمه و صحبت کردن شما نیز تمرکز ویژه‌ای دارد و تلاش می‌کند تا این مهارت را نیز در شما ارتقا دهد.

آشنایی با خبرنامه Writer’s Digest Free Weekly

خبرنامه Writer’s Digest Free Weekly یکی دیگر از 12 خبرنامه انگلیسی برای تقویت گرامر و لغات به شمار می‌آید که استفاده از آن بدون شک می‌تواند مزایای بسیار زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. به همین علت نیز اگر شما قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارید پیشنهاد می‌کنیم حتما در این خبرنامه نیز عضو شده و از اطلاعات و محتواهایی که با شما به اشتراک می‌گذارد نهایت لذت را ببرید. این خبرنامه به‌صورت هفتگی ایده‌هایی را به شما ارائه می‌دهد و انگیزه کافی را از این طریق در اختیار شما قرار می‌دهد.

این ایده‌ها به شما کمک می‌کنند تا بتوانید روی مهارت نوشتن خود کار کنید و عادت‌های نوشتن به زبان انگلیسی را کم کم در خودتان به وجود بیاورید. پس اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که مهارت نوشتن شما به زبان انگلیسی ضعیف است و قصد دارید روی آن تمرکز کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما از این خبرنامه استفاده کنید.

خبرنامه Cozy Grammar

بدون شک وقتی که شروع به یادگیری یک زبان جدید می‌کنید یکی از مهم‌ترین مواردی که به آن نیاز دارید این است که سعی کنید روی مهارت‌های ارتباطی خود کار کرده و از این طریق ارتباط بهتری را با دیگران برقرار کنید. خوشبختانه باید بدانید که خبرنامه Cozy Grammar امروزه این امکان را به بهترین شکل ممکن برای شما فراهم کرده است. شما می‌توانید با استفاده از این خبرنامه مهارت‌های ارتباطی خود را بهبود دهید و از جملات درست استفاده کنید بدون این‌که حتی در استفاده از دانش گرامری خود با مشکلی مواجه شوید.

یکی از ویژگی‌های اصلی و کلیدی این خبرنامه این است که بسیاری از محتواهای خود را به‌صورت ویدئوهای زنده در اختیار شما قرار می‌دهد و همین موضوع نیز باعث می‌شود تا شما علاوه بر آشنایی با دستورات گرامری بتوانید روی تلفظ خود نیز کار کرده و این مهارت را در خود تقویت کنید. از طرف دیگر اگر شما هم به دنبال آن دسته از خبرنامه‌هایی هستید که روی مهارت‌های گفتاری شما نیز کار کنند باید بدانید که Cozy Grammar یکی از 12 خبرنامه انگلیسی برای تقویت گرامر و لغات است که این امکان را برای شما فراهم کرده است.

خبرنامه انگلیسی برای تقویت گرامر و لغات

خبرنامه Down to Business English

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد دارید زبان انگلیسی را به‌عنوان یک زبان دوم بیاموزید یکی از بهترین خبرنامه‌هایی که می‌توانید از آن استفاده کنید خبرنامه Down to Business English است. این خبرنامه به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا با استفاده از بحث‌های مربوط به کسب و کار به‌عنوان نقطه شروعی برای یادگیری گرامر، واژگان و تفاوت‌های فرهنگی استفاده کنید. این خبرنامه به شما کمک می‌کند تا با آنچه که در دنیای تجارت اتفاق می‌افتد آشنا شده و نسبت به اتفاقات مطلع شوید.

زمانی که در این خبرنامه شرکت و ثبت نام می‌کنید می‌توانید از میان موضوعات مختلف تجاری که وجود دارند یکی را انتخاب کرده و اخبار مربوط به آن را مطالعه کنید. از جمله این موضوعات می‌توان به شخصیت‌های تجاری، امور مالی، سیاست‌های تجاری و … اشاره کرد. پس اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد دارید با 12 خبرنامه انگلیسی برای تقویت گرامر و لغات آشنا شوید پیشنهاد ما به شما این است که خبرنامه Down to Business English را حتما به لیست گزینه‌های خود برای ثبت نام اضافه کنید.

آشنایی با خبرنامه Investopedia

خبرنامه Investopedia بدون شک یکی از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین خبرنامه‌هایی است که در حال حاضر خدمات خود را به زبان‌آموزان ارائه می‌دهد. این خبرنامه، خبرنامه‌ای است که در آن می‌توانید محتواهای بسیار زیادی را در خصوص مسائل مالی و مسائل مربوط به دنیای تجارت مطالعه کنید. تمرکز اصلی این خبرنامه روی مسائل دنیای تجارت است و همین موضوع نیز باعث می‌شود تا شما در حین آشنایی با دنیای تجارت روی مهارت‌های مختلف زبان انگلیسی خود نیز کار کنید.

نکته بسیار مهمی که درباره این خبرنامه وجود دارد و باعث شده تا ما آن را در لیست 12 خبرنامه انگلیسی برای تقویت گرامر و لغات قرار دهیم این است که در این خبرنامه شما می‌توانید به طیف وسیعی از کلمات جدید در دنیای تجارت دسترسی پیدا کنید که هم به شما کمک می‌کند تا با مفاهیم دنیای تجارت آشنا شوید و هم دایره لغات خود را به میزان زیادی در زبان انگلیسی ارتقا دهید. از طرف دیگر در این خبرنامه شما می‌توانید لینک‌هایی را مشاهده کنید که برای آموزش زبان بسیار مفید و کاربردی هستند.

سخن پایانی

استفاده از 12 خبرنامه انگلیسی برای تقویت گرامر و لغات به شما کمک می‌کند تا بتوانید خیلی سریع و راحت اقدام به یادگیری زبان انگلیسی کنید. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد دارید روی مهارت زبان انگلیسی خود کار کنید پیشنهاد می‌کنیم حتما در کلاس زبان انگلیسی که امروزه توسط آموزشگاه زبان ایرانمهر برگزار می‌شود شرکت کنید. با شرکت در این کلاس زبان می‌توانید با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت زبان انگلیسی را بیاموزید.

سوالات متداول

در این بخش قصد داریم به برخی از رایج‌ترین سوالات در خصوص 12 خبرنامه انگلیسی برای تقویت گرامر و لغات پاسخ دهیم.

چرا باید از خبرنامه‌های انگلیسی برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنیم؟

دلایل بسیار زیادی برای استفاده از 12 خبرنامه انگلیسی برای تقویت گرامر و لغات وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به بهبود مهارت‌های نوشتاری و مهارت‌های مربوط به خواندن، بهبود گرامر، گسترش دایره لغات و … اشاره کرد. پس اگر شما هم قصد دارید زبان انگلیسی را به بهترین شکل بیاموزید حتما باید از این خبرنامه‌ها استفاده کنید.

چگونه از خبرنامه‌ها برای بهبود مهارت زبان انگلیسی استفاده کنیم؟

برای این‌که بتوانید از این خبرنامه‌ها به بهترین شکل برای بهبود مهارت زبان انگلیسی استفاده کنید در اولین قدم باید سعی کنید آنها را به‌صورت روزانه مطالعه کنید. در ادامه اگر این خبرنامه‌ها تمریناتی را نیز به شما ارائه می‌دهند حتما سعی کنید آنها را دنبال کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را دریافت کنید.

بیشتر بخوانید: 16 کلمه انگلیسی منحصر به فرد برای گسترش دایره لغات

بیشتر بخوانید: نحوه یادگیری زبان انگلیسی با ترجمه: راهنمای جامع گام به گام

چقدر این پست برایتان مفید بود؟
1
2
3
4
5
5 از 5 از 32 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

مقالات مرتبط

برای مشاوره رایگان کلیک کنید