IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
کتاب های آموزشی Pockets
امتیاز کاربران: 3.7/5
نویسنده: محمد اشرفی
26 دی 1397

کتاب های آموزشی Pockets

اگر می خواهید کلاس زبان انگلیسی شاد و مولدی داشته باشید، از ویرایش دوم مجموعه کتاب های Pockets استفاده کنید! این کتاب مشهور در سه سطح ارائه شده و برای کودکان سن سه تا پنج سال تالیف و نگاشته شده است که مطالعه و استفاده از آن بسیار آسان است. این مجموعه روش تدریس پنج مرحله ای دارد که یادگیری زبان و تقویت مهارت ها را به همراه دارد.

این مجموعه کتاب ها توسط «ماریو هررا» (Mario Herrera) و «باربارا هوجل» (Barbara Hojel) تالیف شده است. «ماریو هررا» 25 است که مدرس زبان انگلیسی است و به زبان آموزان از مقطع ابتدایی یا بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه زبان انگلیسی تدریس کرده است. او سال ها روی روش هایی تحقیق کرده است تا بتواند به زبان آموزان خارجی و کسانی که زبان مادری آن ها انگلیسی نیست بهتر و موثرتر تدریس کند. «باربارا هوجل» فارغ التحصیل رشته کارشناسی ارشد آموزش از دانشگاه «جان هاپکینز» (John Hapkins University) است و سابقه 34 ساله در تدریس زبان به زبان آموزان کودک و تربیت مدرس دارد.

کتاب های آموزشی Pockets

ویژگی های کتاب Pockets

برنامه درسی بر پایه ارزش ها

بخش های جدیدی به ویرایش دوم این مجموعه کتاب ها اضافه شده است که با نام صفحه ارزش ها (Value Pages) شناخته می شوند. ارزش های آموزشی و رفتاری زبان آموزان مقطع پیش دبستانی مناسب با سن آن ها طراحی شده است که از طریق فعالیت های جذاب به آن ها آموزش داده می شود.

پروژه های عملی و سرگرم کننده

صفحه پروژه ها که جدیدا به این مجموعه کتاب ها اضافه شده است، کودکان را تشویق می کند همزمان با یادگیری و تثبیت زبان انگلیسی از آن استفاده کنند و محصولاتی بسازند که به موضوع درس مربوط است.

کتاب کار خواندن و نوشتن

این قسمت برای کتاب آموزشی Pockets سطح 3 طراحی شده است و می تواند برای فعالیت های بیشتر در کلاس درس یا خانه و به منظور تقویت مهارت های خواندن و نوشتن استفاده شود. یادداشت هایی که در پایین هر صفحه نوشته شده است، اهداف فعالیت را توضیح می دهد و فعالیت های اضافه برای مدرس را هم فراهم می کند.

دوره های آموزش زبان انگلیسی

دوره های حضوری انگلیسی ایرانمهر
دوره حضوری  آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
دوره حضوری آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان
دوره حضوری آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان

CD-ROM مخصوص زبان آموز

در ویرایش دوم مجموعه کتاب های Pockets سطح 2 و سطح 3، هر CD-ROM تمرین های اینتراکتیو و سرگرم کننده دارند که زبان آموزان می توانند داخل یا خارج از کلاس درس به تمرین ها و فعالیت های اضافه بپردازند.

هر پکیج از مجموعه کتاب های آموزشی Pockets شامل موارد زیر است:

 • کتاب زبان آموز (Student Book)
 • کتاب کار همراه با فایل های صوتی (Workbook with audio)
 • کتاب مدرس (Teacher Book)
 • سی دی صوتی (Audio CD)
 • کارت های تصویری (Picture Cards)
 • پوستر (Posters)

کتاب های آموزشی Pockets

کتاب های آموزشی Pockets سطح 1

در کتاب سطح 1، زبان آموزان درباره موضوعات مختلف مطلب می خوانند. زمینه موضوعات در کتاب سطح 1، کلاس درس، بدن، اسباب بازی ها، خانواده، حیوانات خانگی، لباس ها، غذا، اثاثیه خانه و طبیعت است.

کتاب های آموزشی Pockets سطح 2

در این کتاب مطالعه درباره موضوعات مختلف که به زندگی اجتماعی و فردی مربوط می شود ادامه دارد. موضوعات این کتاب، مدرسه، احساسات، نمایشگاه، افرادی که می شناسیم، حیوانات باغ وحش، لباس مناسب فصل های مختلف، غذاهای مورد علاقه، همسایه و آسمان است.

کتاب های آموزشی Pockets سطح 3

کتاب Pockets سطح 3 مثل دو کتاب دیگر شامل مطالبی درباره مدرسه، سلامت، ساخت اسباب بازی، جامعه، مزرعه، لباس دیگران، رستوران، فکر کردن درباره اینکه برای تفریح کجا باید بروید و کوهنوردی صحبت می شود.

در تمام این سه سطح، آموزش گرامر، نوشتن و خواندن هم تدریس می شود که بعد از یاد گرفتن کلمات مختلف و با دانش کافی از گرامر، کودکان می توانند در سطح ابتدایی با اعتماد به نفس کامل صحبت کنند.

این مجموعه با ارزش در آموزشگاه زبان ایرانمهر تدریس می شود و مدرسان ما با استفاده از منابع به روز و جذاب زبان انگلیسی را به کودکان آموزش می دهند.


بیشتر بخوانید:  کتاب های آموزشی Family and Friends

بیشتر بخوانید: کتاب های آموزشی American English File


چقدر این پست برایتان مفید بود؟
1
2
3
4
5
3.7 از 5 از 14 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

 1. حشمت کریمی
  10 بهمن 1398
  پاسخ دادن

  بعداز کتابهای pockets تدریس چه کتابی توصیه میگردد

  • ایرانمهر
   8 مرداد 1401
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر
   کتاب first friends و بعد family friends تدریس میشود .

مقالات مرتبط

برای مشاوره رایگان کلیک کنید