IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
کتاب های آموزشی زبان آلمانی Beste Fruende
امتیاز کاربران: 5/5
نویسنده: ایرانمهر
15 بهمن 1397

کتاب های آموزشی زبان آلمانی Beste Fruende

کتاب های آموزشی زبان آلمانی Beste Fruende

آموزش زبان آلمانی یا هر زبان دیگری نیازمند منابع معتبر و محتوای به روز و جذاب است تا انگیزه کافی در زبان آموز ایجاد شود و این انگیزه در تمام مدت دوره باقی بماند. زبان آموزان جوان زمانی یادگیری را فرآیندی ساده و آسان می بینند که با هم و به صورت گروهی کار کنند و از یکدیگر مطالب جدید یاد بگیرند و به هم کمک کنند.

دوره های آموزش زبان آلمانی

دوره های حضوری آلمانی ایرانمهر
دوره حضوری آموزش زبان آلمانی برای کودکان
دوره حضوری آموزش زبان آلمانی برای نوجوانان
دوره حضوری آموزش زبان آلمانی برای بزرگسالان

کتاب های آموزشی زبان آلمانی Beste Freunde از شیوه تدریس و یادگیری گروهی استفاده می کند تا زبان آموزان را از راه های درست هدایت کند. مطالب و مباحثی که در این کتاب آموزش داده می شوند شامل وقایع و اتفاقاتی هستند که در زندگی روزمره جریان دارند و زبان آموزان می توانند از زبان معتبر، درست و مناسب شرایط استفاده کنند.

جمعیت هدف مجموعه کتاب های Bestre Freunde، نوجوانان در آلمان و کشورهای خارجی هستند که دانش قبلی زبان آلمانی ندارد. این مجموعه کتاب ها در سه جلد و سه سطح A1، A2 و B1 برای آموزش زبان آموزان مبتدی تا متوسط تالیف و نگاشته شده است.

همانطور که از نام این کتاب یعنی(Beste Freunde (Best Friends مشخص است، ایدئولوژی و روش تدریس بر اساس کار گروهی و یادگیری در کنار زبان آموزان دیگر است. شعار این کتاب که فلسفه نگارش و طراحی متون آن را توجیه می کند این است که «با هم بهتر یاد می گیرید!».

تجربیاتی که با دوستانتان داشتید قطعا یکی از شیرین ترین و بهترین خاطرات شما را رقم می زنند و این خاطرات همیشه در ذهنتان می مانند. مجموعه کتاب های آموزشی Beste Fruende محتوایی دارد که برای آموزش مدارس و آموزشگاه های زبان تالیف شده است که در آن زبان آلمانی به عنوان یک زبان خارجی حتی اگر چند ساعت در هفته هم تدریس شود، می تواند انگیزشی و موفقیت آمیز باشد. کتاب درسی Bestre Freunde بر پایه روش های تدریس تضمین شده و تست شده زبان و پیشنهاد روش های قابل اعتماد آموزشی است.

یادگیری آلمانی را با دوستانتان تجربه کنید

نوجوانان و جوانان همه چیز را از یکدیگر و با یکدیگر یاد می گیرند. با همین رویکرد، کتاب های آموزشی Beste Freunde به گروهی از افراد جوان متکی است. آن ها زبان آموزان را در تمام مراحل یادگیری، راهنمایی و هدایت می کنند و زندگی روزمره آلمانی ها را با داستان های سرگرم کننده به آن ها نشان می دهند. در هر درس این کتاب، زبان آموزان زبان را به طور مستقیم و بدون واسطه از شخصیت اصلی یاد می گیرند و این روش جالب و انگیزشی است!

کتاب های آموزشی زبان آلمانی

دوره های آنلاین آموزش زبان آلمانی

دوره های آنلاین آلمانی ایرانمهر
دوره آنلاین آموزش آنلاین زبان آلمانی برای کودکان
دوره آنلاین آموزش آنلاین زبان آلمانی برای نوجوانان
دوره آنلاین آموزش آنلاین زبان آلمانی برای بزرگسالان

نکاتی با مدرسان

آموزش محتوای این کتاب برای مدرسان هم بسیار ساده است. ساختار شفاف و شالوده حرفه ای این کتاب جهت گیری و روش تدریس امن را تضمین می کند و درس های کوتاه به مدرس این امکان را می دهد تا روش های تدریس متنوعی را به کار گیرد و از تکرار و یکنواختی در روند کلاس جلوگیری کند. با استفاده از توالی فعالیت های مشخص و متون حرفه ای و معتبر، روند پیشرفت یکپارچه، و آموزش زبان آلمانی ساده و لذت بخش خواهد بود.

به این ترتیب درس های کوتاه هفتگی هم می تواند موفقیت در یادگیری و آموزش زبان آلمانی را تضمین کند.

با موفقیت تمرین کنید

کتاب کار (workbook) این مجموعه با تمرین های قابل اعتماد به طور کاملا منطقی و مناسب با کتاب درسی همسو و هماهنگ است و به طور کامل نیازهای مدارس و آموزشگاه های زبان را تامین می کند. تمرینات گرامر و نگارش با تمرکز روی مباحث کاربردی و مهم زبان آلمانی در زندگی واقعی، در مقیاس کوچک تر یعنی کتاب کار طراحی شده اند و می توان از آن ها به عنوان ابزاری در کلاس درس یا فعالیت های مستقل و شخصی در خانه استفاده کرد.

آموزشگاه زبان ایرانمهر با هدف به کارگیری بهترین و معتبرترین محتوای آموزشی، از سری کتاب های Beste Freunde استفاده می کند. مدرسان با تجربه این آموزشگاه با تکیه بر شیوه تدریس به روز و معتبر، از اولین قدم های زبان آموزان با آن ها همراه خواهند بود و در هر مرحله کمک و راهنمای آن ها هستند. مجموعه کتاب های Beste Freunde از سطح مقدماتی و پایه تا پیش متوسط و پیشرفته برای رده سنی نوجوانان تدریس می شود.


بیشتر بخوانید:مراحل یادگیری زبان آلمانی


دوره های خصوصی آموزش زبان آلمانی

دوره های خصوصی آلمانی ایرانمهر
دوره خصوصی آموزش خصوصی زبان آلمانی برای کودکان
دوره خصوصی آموزش خصوصی زبان آلمانی برای نوجوانان
دوره خصوصی آموزش خصوصی زبان آلمانی برای بزرگسالان
دوره خصوصی آنلاین آموزش خصوصی آنلاین زبان آلمانی برای کودکان
دوره خصوصی آنلاین آموزش خصوصی آنلاین زبان آلمانی برای نوجوانان
دوره خصوصی آنلاین آموزش خصوصی آنلاین زبان آلمانی برای بزرگسالان

چقدر این پست برایتان مفید بود؟
1
2
3
4
5
5 از 5 از 2 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

مقالات مرتبط

برای مشاوره رایگان کلیک کنید