IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
کتاب های آموزشی زبان آلمانی Sicher!
امتیاز کاربران: 3.7/5
نویسنده: ایرانمهر
15 بهمن 1397

کتاب های آموزشی زبان آلمانی Sicher!

آلمانی برای زبان آموزان سطح پیشرفته

مجموعه کتاب های !Sicher؛ کتابی درسی در سیستم ماژولار

مجموعه کتاب های آموزشی زبان آلمانی !Sicher شما را برای فعالیت در زندگی روزمره، کار، تحصیل و آموزش آماده می کند و می توانید با داشتن مهارت در این حوزه ها، امنیت شغلی و اجتماعی داشته باشید. تقویت مهارت های جامع برای زبان آموزان سطح پیشرفته زبان آلمانی از ویژگی های کلیدی و اصلی این مجموعه آموزشی است.

دوره های آموزش زبان آلمانی

دوره های حضوری آلمانی ایرانمهر
دوره حضوری آموزش زبان آلمانی برای کودکان
دوره حضوری آموزش زبان آلمانی برای نوجوانان
دوره حضوری آموزش زبان آلمانی برای بزرگسالان

ادراک؛ چند  منظوره، ماژولار و انعطاف پذیر

مجموعه کتاب های آموزشی زبان آلمانی !Sicher، موضوعات متنوع و جالبی دارد و با ساختار ماژولار و تمرین های متنوع و کاملا حساب شده به تربیت و آموزش زبان آموزان کمک شایانی می کند. به همین دلیل مجموعه کتاب های !Sicher پایه و اساسی ایده آل برای آموزش انعطاف پذیر است و این پروژه عظیم و موفق را نویسندگان بزرگ و صاحب نامی همچون «میشلا پرلمن-بالم» (Michaela Perlmann-Balme) و «سوزان شوآلب» (Susanne Schwalb) تالیف کرده اند.

گروه هدف

گروه هدف این مجموعه کتاب ها، بزرگسالان و جوانان در تمام موسسات آموزش عالی و آموزشگاه های زبان در سراسر جهان و دوره متوسطه هستند.

سطوح و جلدها:

کتاب های !Sicher در چهار سطح به زبان آموزان ارائه می شود و در دو ویرایش سه و پنج جلدی منتشر شده است. سطوحی که در این مجموعه کتاب ها آموزش داده می شود، سطح پیشرفته است و شامل دوره های B1+، B2، B2 Current و C1 است.

کتاب های آموزشی زبان آلمانی Sicher

محتویات مجموعه

نسخه پنج جلدی شامل کتاب درسی و کتاب کار (به همراه سی دی) است که با کتاب کار یکی شده است و نسخه سه جلدی شامل کتاب درسی و کتاب کار جدا (به همراه سی دی) است.

مدت دوره

همانطور که در بالا اشاره کردیم دوره های B1+، B2، B2 Current و C1، سطوحی هستند که با این کتاب ها تدریس می شوند. مدت زمان هر سطح متفاوت است. دوره B1+ از 80 تا 120 درس و دوره های B2، B2 current و C1 از 120 تا 180 درس است که هر کدام از درس ها، 45 دقیقه است.

این کتاب ها و دوره های آموزشی، زبان آموزان آلمانی را برای آزمون های Goethe-Zertifikat، ÖSD، TestDaF و telc آماده می کند.

دوره های آنلاین آموزش زبان آلمانی

دوره های آنلاین آلمانی ایرانمهر
دوره آنلاین آموزش آنلاین زبان آلمانی برای کودکان
دوره آنلاین آموزش آنلاین زبان آلمانی برای نوجوانان
دوره آنلاین آموزش آنلاین زبان آلمانی برای بزرگسالان

نکاتی درباره  محتوای آموزشی کتاب های !Sicher

سیستم آموزشی و ماژولار هوشمند این فرصت را فراهم کرده تا هر درس این کتاب به موضوع خاصی اختصاص داده شود و هر درس، مولفه های خواندن، شنیدن، نگارش و مکالمه و همچنین دیدن، شنیدن، واژگان و گرامر را با شیوه ای به روز به زبان آموزان تدریس کند.

در پایان هر درس چک لیست کوچکی وجود دارد که به زبان آموزان کمک می کند ثمرات و نتایج یادگیری را بررسی کنند.

 در دوره های مختلف، برنامه های یادگیری و آموزش می توانند با توجه به نیازها، علایق و چارچوب زمانی زبان آموزان کنار هم قرار بگیرند. مطالبی که در این کتاب ها نگاشته شدند، محتوای به روز و معتبری درباره مسائل زندگی روزمره، کار، مطالعه، آموزش و مطالعات فرهنگی هستند. متون متنوع درباره زندگی روزمره و متون مربوط به کسب و کار مثل مقالات روزنامه، بروشورهای تبلیغاتی، دعوت نامه، مصاحبه، ایمیل و cover letter (مقدمه ای که برای مدرک یا نامه نوشته می شود) از جمله محتوایی هستند که در این کتاب های آموزشی گنجانده شده اند و زندگی واقعی زبان آموز را تحت تاثیر قرار می دهند.

در کتاب درسی تمرین ها و فعالیت های متنوعی وجود دارد و کتاب کار و تمرینات آنلاین برای تمرین عمیق و دقیق واژگان و گرامر طراحی شده اند. به همین دلیل، مهارت های اکتسابی و عملی به بهترین نحو به زبان آموز تدریس می شود.

کتاب های آموزشی زبان آلمانی Sicher!

برنامه فشرده  برای آماده سازی آزمون ها

یکی دیگر از اهداف مجموعه کتاب های آموزشی !Sicher، آماده سازی زبان آموزان برای آزمون های بین المللی زبان آلمانی است. آزمون های داخلی و خارجی مثل Goethe-Zertifikat B2، ÖSD ZB2، telc Deutsch B1-B2 Beruf و telc Deutsch B2 آزمون هایی هستند که حداقل یک بار در کتاب های درسی و کتاب کار به آن ها اشاره شده است و تکنیک ها و روش های حل مسئله در این آزمون ها به زبان آموز آموزش داده می شود.

این مجموعه آموزشی شامل نسخه های چاپی و نسخه دیجیتال است که برای آموزش و تمرین هر چه بیشتر و بهتر زبان آموزان طراحی و عرضه شده است. دی وی دی هایی که حاوی فیلم هایی به زبان آلمانی هستند، برای تقویت مهارت شنیدن و درک مطلب شنیداری در اختیار زبان آموزان و مدرسان قرار خواهد گرفت.

آموزشگاه زبان ایرانمهر یکی از بهترین آموزشگاه ها در زمینه آموزش و تربیت مدرس زبان آلمانی است. کتاب های موفق و پر اعتبار !Sicher در این موسسه آموزشی به زبان آموزان سطح پیشرفته تدریس می شود و با تمرکز بر موضوعاتی که به زندگی فردی مربوط می شود، به پیشرفت و بهبود مهارت های زبان آموزان کمک می کند.


بیشتر بخوانید:  کتاب های آموزشی زبان آلمانی Beste Fruende

بیشتر بخوانید: کتاب های آموزش زبان آلمانی Planetino

بیشتر بخوانید: کتاب های آموزشی Magnet Neu برای دوره زبان آلمانی


دوره های خصوصی آموزش زبان آلمانی

دوره های خصوصی آلمانی ایرانمهر
دوره خصوصی آموزش خصوصی زبان آلمانی برای کودکان
دوره خصوصی آموزش خصوصی زبان آلمانی برای نوجوانان
دوره خصوصی آموزش خصوصی زبان آلمانی برای بزرگسالان
دوره خصوصی آنلاین آموزش خصوصی آنلاین زبان آلمانی برای کودکان
دوره خصوصی آنلاین آموزش خصوصی آنلاین زبان آلمانی برای نوجوانان
دوره خصوصی آنلاین آموزش خصوصی آنلاین زبان آلمانی برای بزرگسالان

 

چقدر این پست برایتان مفید بود؟
1
2
3
4
5
3.7 از 5 از 3 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

مقالات مرتبط

برای مشاوره رایگان کلیک کنید