IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
با اپلیکیشن Busuu زبان را سریع یاد بگیرید
امتیاز کاربران: 5/5
نویسنده: محمد اشرفی
14 مرداد 1398

با اپلیکیشن Busuu زبان را سریع یاد بگیرید

یادگیری یک زبان جدید درست مثل چالش است و گاهی بزرگ‌ترین چالش این است که چگونه یادگیری آن را آغاز کنید.

به دنبال راه‌حلی می‌گردید تا یادگیری را آغاز کنید؟ اپلیکیشن busuu را امتحان کنید تا به شما هم ثابت شود که این سریع‌ترین راه برای یادگیری یک زبان جدید است.

خوشبختانه اساتید دانشگاه City در نیویورک و دانشگاه South Carolina به طور مستقل تحقیقات و مطالعاتی را شروع کردند تا به کمک آن بهترین و سریع‌ترین ابزار برای یادگیری زبان را پیدا کنند.

این گروه تحقیقاتی توسط دکتر Roumen Vesselinov از دانشگاه City در نیویورک رهبری می‌شد. او که روی سایر اپلیکیشن‌ها هم تحقیقاتی مشابه انجام داده است، اظهار داشت: در بین تمام اپلیکیشن‌های یادگیری یک زبان جدید، بدون شک busuu را می‌توان بهترین و سریع‌ترین اپلیکیشن دانست.

از همه مهم‌تر، مطالعات نشان داده که اپلیکیشن busuu طی یک برنامه‌ریزی هدفمند این امکان را برای کاربران به وجود می‌آورد که برای یادگیری و آشنایی با قوانین و ساختار‌های مختلف یک زبان، بتوانند با میانگین 22 ساعت مطالعه در مدت دو ماه، خود را برای نیم‌سال تحصیلی زبان اسپانیایی آماده کنند.

بسیار خوب، چرا استفاده از اپلیکیشن busuu سریع‌ترین روش برای یادگیری یک زبان جدید است؟ در ادامه با پنج دلیل به شما ثابت می‌کنیم که با busuu سریع‌تر یاد می‌گیرید.

به پنج دلیل، استفاده از این اپلیکیشن سریع‌ترین راه یادگیری یک زبان جدید است

1.اپلیکیشن busuu به شما انگیزه‌ی یادگیری می‌دهد

ابتدا برای اینکه برای یادگیری باانگیزه باقی بمانید، یک برنامه‌ی درسی مختص خودتان به شما ارائه می‌شود تا بتوانید به مسیر خود ادامه دهید و به اهدافتان در یادگیری زبان جدید دست پیدا کنید.

ویژگی جالب‌تر اپلیکیشن این است که به کمک آن می‌فهمید که آیا به اهداف خود در یادگیری زبان جدید رسیده‌اید و می‌توانید به آن زبان صحبت کنید یا خیر.

با اپلیکیشن Busuu زبان را سریع یاد بگیرید

2.شما می‌توانید با افراد واقعی تمرین کنید

به کمک اپلیکیشن busuu می‌توانید مهارت‌های مکالمه‌ی خود را از طریق صحبت با بومی‌‌زبان‌ها بسنجید و نسبت به مهارت نوشتاری و مکالمه‌ی خود سریعا فیدبک بگیرید.

از همان روز اول که به استفاده از این اپلیکیشن مشغول ‌شوید، تعامل و ارتباط با زبان جدید را آغاز خواهید کرد و مهارت‌های مفیدی برای مکالمه در شرایط واقعی به دست خواهید آورد.

3.هیچ‌وقت نکته‌ای را که یاد گرفته‌اید فراموش نخواهید کرد.

سیستم هوشمند آموزش واژگان در این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند تا با کلماتی که آموخته‌اید، تمرین کنید. این اپلیکیشن حتی می‌داند روی چه لغاتی تمرکز کند و آن کلماتی را که بیش از بقیه ممکن است فراموش کنید تقویت کند.

4.با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید طی مسیر یا حتی در محل کار، زبان یاد بگیرید

همیشه از این شکایت دارید که سرکار می‌روید و وقت کافی برای یادگیری زبان جدید ندارید؟ در صف نان ایستاده‌اید؟ منتظر دوستتان هستید؟ اپلیکیشن busuu را در تلفن همراهتان باز کنید و هروقت فرصت پیدا می‌کنید، به یادگیری بپردازید.

حتی می‌توانید در سفر یا محل کارتان به یادگیری بپردازید؛ فقط کافی است درس‌های مورد نظرتان را دانلود کنید و سپس در حالت آفلاین به یادگیری آن‌ها بپردازید.

با اپلیکیشن Busuu زبان را سریع یاد بگیرید

5.به جای ربات، متخصصان زبان به شما مکالمه می‌آموزند

متخصصان زبان که تجربه‌ی تدریس در دنیای واقعی را داشته‌اند، مسئول آموزش تمام درس‌های این اپلیکیشن هستند. علاوه بر آن، درس‌های بند انگشتی و نکته‌های کوتاه به شما کمک می‌کنند تا از یادگیری سریع و موثر آن نکات مطمئن شوید.

البته ویژگی‌های این اپلیکیشن، فقط به مواردی که ما گفتیم محدود نمی‌شود، آیا نمی‌خواهید خودتان استفاده از این اپلیکیشن را امتحان کنید؟


بیشتر بخوانید:دوره‌های آموزشی کوتاه در اپلیکیشن‌های آموزش زبان


چقدر این پست برایتان مفید بود؟
1
2
3
4
5
5 از 5 از 4 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

مقالات مرتبط

برای مشاوره رایگان کلیک کنید