IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
پیج اینستاگرام آموزش زبان انگلیسی
امتیاز کاربران: 4.3/5
نویسنده: محمد اشرفی
30 خرداد 1398

پیج اینستاگرام آموزش زبان انگلیسی

پیج اینستاگرام آموزش زبان انگلیسی، بهترین صفحه آموزش زبان در اینستاگرام

بیایید با ما و خودتان روراست باشید.

چند ساعت در روز بی‌هدف و برای وقت‌گذرانی در اینستاگرام می‌چرخید؟

می‌دانستید کاربران اینستاگرام بیش از هشتصد میلیون هستند؟ یعنی روزانه هشتصد میلیون نفر، هزاران عکس و ویدیو می‌گذارند، کپشن‌های مختلف می‌نویسند و از ده‌ها هشتگ برای عکس‌ها و ویدیوهایشان استفاده می‌کنند.

اینستاگرام به بیش از سی زبان زنده دنیا در دسترس است و همین اطلاعات کافی است تا بدانید این شبکه اجتماعی، یکی از بهترین ابزارها برای یادگیری یک زبان جدید است.

دوره های آموزش زبان انگلیسی

دوره های حضوری انگلیسی ایرانمهر
دوره حضوری  آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
دوره حضوری آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان
دوره حضوری آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان

در این مقاله می‌خواهیم پیج اینستاگرام آموزش زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ایرانمهر در اینستاگرام را به شما معرفی کنیم که یکی از بهترین صفحه‌های آموزش زبان است و روزانه پست‌ها و ویدیوهای جذابی برای زبان‌آموزان و مدرسان آپلود می‌کند و در کنار جنبه‌های آموزشی که هدف اصلی این صفحه است، پست‌هایی جهت سرگرمی هم تولید و آپلود می‌کند.

در صفحه آموزشگاه زبان ایرانمهر در اینستاگرام زبان‌های مختلفی از جمله انگلیسی، آلمانی، فرانسه، اسپانیایی و ترکی استانبولی آموزش داده می‌شود.

پست‌هایی که برای زبان‌آموزان در نظر گرفته شده است، به چند دسته تقسیم می‌شود. آموزش لغت، ویدیوهایی آموزشی و سرگرمی، گرامر، جملات کاربردی، ضرب‌المثل‌ها، کلمات متفاوت در زبان آمریکایی و انگلیسی، جوک، پست‌های مناسبتی، آموزش کلمات متضاد، مترادف، همایندها، هم‌آواها، جملات انگیزشی، ترانه و آهنگ، اصطلاحات روزمره به زبان انگلیسی و زبان‌های دیگر و ویدیوهای تولید شده توسط آموزشگاه زبان ایرانمهر از جمله این پست‌ها هستند.

در ادامه درباره هر کدام از این پست‌ها توضیح می‌دهیم و نمونه‌هایی از آن‌ها را به شما نشان می‌دهیم.

آموزش لغت

در این قسمت، هر مبحثی که به آموزش لغات مربوط باشد به زبان‌آموزان آموزش داده می‌شود. کلمات متضاد یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین مسائل در زبان انگلیسی و زبان‌های دیگر است. در این پست‌ها، دو کلمه متضاد انتخاب می‌شوند، تلفظ و معنی فارسی آن نوشته می‌شود و کاربران می‌توانند با عکسی که برای هر کلمه انتخاب می‌شود معنی و مفهوم آن را به خوبی بفهمند و یاد بگیرند.

یکی دیگر از پست‌های آموزش لغت، نام انگلیسی اشیا و خوراکی‌های مختلف است. در این پست‌ها که اخیرا به مجموعه محتوای صفحه اینستاگرام آموزشگاه زبان ایرانمهر اضافه شده است، طرفدار زیادی دارد و با عکس و معنی فارسی کلمات، خیلی راحت می‌توانید معنی هر کلمه و عنوان انگلیسی آن را یاد بگیرید.

یکی از مباحث جذاب و مهم در آموزش زبان انگلیسی، کلمات هم‌آوا (Homohones) هستند. کلماتی که تلفظ یکسان اما معنای متفاوت دارند. این کلمات اغلب به اشتباه به جای هم مورد استفاده قرار می‌گیرند که گاهی باعث ناامیدی و سوتفاهم می‌شود و بهتر است این مباحث به طور کامل آموزش داده شوند.

ضرب‌المثل‌ها و اصطلاحات رایج هم از مباحث به درد بخور دیگری هستند که برای مکالمه بسیار مهم و ضروری تلقی می‌شوند. این اصطلاحات و ضرب‌المثل‌ها در کنار جنبه آموزشی‌ای که دارند، سرگرم‌کننده هم هستند و زبان‌آموزان می‌توانند از یادگیری لذت ببرند و با به کار بردن این جملات و عبارات در مکالماتشان، دانش زبانشان را به رخ دیگران بکشند و هر زمان که لازم بود با یک بومی صحبت کنند، بتوانند از بهترین و جذاب‌ترین کلمات و عبارات استفاده کنند. در صفحه آموزشگاه زبان ایرانمهر، ضرب‌المثل‌ها و اصطلاحات با بهترین روش به زبان‌آموزان آموزش داده می‌شود و تصاویری که برای آن‌ها انتخاب می‌شود، جذاب و دوست‌داشتنی است.

اگر با زبان انگلیسی آشنا باشید، می‌دانید لهجه‌های مختلفی در این زبان وجود دارد. دو مورد از مهم‌ترین آن‌ها، انگلیسی بریتانیایی و آمریکایی است. کلمات و تلفظ آن‌ها در این دو زبان با هم متفاوت است. در صفحه آموزشگاه زبان ایرانمهر سعی شده است هر هفته یک جفت از این کلمات آموزش داده شوند تا زبان‌آموزان با هر دو واژه آشنایی پیدا کنند. در این پست‌ها، کلمه، تلفظ آن و عکس مناسب قرار می‌گیرد و همه چیز در کمال سادگی آموزش داده می‌شود که در عین حال تاثیرگذاری زیادی هم دارد.

افعال عبارتی یکی از زیرمجموعه‌های مباحث گرامری است که استفاده از آن‌ها در مکالمات روزمره بومیان به وفور دیده می‌شود. این افعال از دو یا چند بخش تشکیل شده‌اند و فهم معنی آن‌ها معمولا سخت است؛ چون معنی تک تک کلمات با معنی فعل کلی یکسان نیست و همین باعث سردرگمی می‌شود. در پست‌های مربوط به آموزش افعال عبارتی در صفحه اینستاگرام آموزشگاه زبان ایرانمهر، این افعال با تصویر، معنی و مثالی ساده آموزش داده می‌شود که فهم و درک آن برای همه راحت خواهد بود.

جملات انگیزشی به زبان‌های مختلف، از قسمت‌هایی است که همه به آن علاقه دارند و می‌توانند این جملات را سرلوحه زندگی‌شان قرار بدهند یا اگر خیلی آن را دوست داشتند، از صفحه اینستاگرام آموزشگاه زبان ایرانمهر برای استوری صفحه خودشان استفاده کنند تا بقیه هم از آن لذت ببرند.

با توجه به اینکه یکی از مهم‌ترین قسمت‌های یادگیری هر زبانی گرامر است، تدریس آن در کلاس‌ها و دوره‌های زبان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به همین دلیل یکی از پست‌های حتمی که هر هفته در این صفحه آپلود می‌شود، پست‌های مربوط به گرامر است که مباحث متنوعی را پوشش می‌دهد. از جملات و عبارات کاربردی گرفته تا اشتباهات رایج در زبان.

ویدیوهای آموزشی و سرگرمی یکی از قسمت‌هایی است که همه آن را دوست دارند. در دنیای امروز، استفاده از روش‌های سنتی آموزش زبان دیگر خیلی باب میل زبان‌آموزان نیست. شرکت‌ها و موسسات زیادی به تولید محصولات صوتی و تصویری می‌پردازند که هم روش‌های نوین آموزش زبان را ترویج دهند هم محصولاتی تولید کنند که طرفداران زیادی داشته باشد. در همین راستا، یکی از افتخارات آموزشگاه زبان ایرانمهر، تولید و ساخت سریالی چندزبانه بوده است که طرفداران زیادی داشته و دارد و بعد از پایان این سریال، ویدیوهای معتبر و جذاب آموزشی برای زبان‌های مختلف هم در صفحه آموزشگاه زبان ایرانمهر با وسواس و دقت زیادی انتخاب و آپلود می‌شوند که هم جنبه آموزشی دارند، هم سرگرمی.

ترانه و موسیقی نقش پررنگی در یادگیری زبان دارد و امروزه یکی از بهترین روش‌های یادگیری کلمات و عبارات جدید در هر زبانی است. چه کسی از گوش دادن به موسیقی و خواندن با آن بدش می‌آید؟ فکر نکنم کسی باشد!

یکی از اهداف آموزشگاه زبان ایرانمهر،‌ آموزش زبان‌های مختلف با سرگرم‌کننده‌ترین و جذاب‌ترین روش‌های ممکن است. به همین دلیل یکی از پست‌هایی که با دقت و حوصله زیاد انتخاب می‌شوند، ترانه‌ها و آهنگ‌هایی هستند که به زبان‌های مختلف برای کاربران و زبان‌آموزان ایرانمهر در نظر گرفته شده است. در این پست‌ها، متن شعر قسمتی از ترانه به همراه ترجمه فارسی آن نوشته می‌شود تا زبان‌آموزان علاوه بر تقویت مهارت شنیدن، مهارت خواندن و درک مطلبشان را هم تقویت کنند.

بعد از معرفی پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان ایرانمهر، به این صفحه سر بزنید تا با محتوای جذاب و آموزشی آن آشنا شوید. آموزشگاه زبان ایرانمهر با 16 سال سابقه درخشان در زمینه تدریس زبان‌های خارجی، با بهره‌گیری از بهترین تیم برای تولید محتوای آموزشی، همواره در جهت ارتقای سطح دانش و انگیزه زبان‌آموزان تلاش کرده است.

صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید: https://www.instagram.com/iranmehrcollege/


بیشتر بخوانید:چگونه از اینستاگرام زبان جدید یاد بگیریم؟


چقدر این پست برایتان مفید بود؟
1
2
3
4
5
4.3 از 5 از 7 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

 1. elanaz
  20 تیر 1398
  پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر من از پیج اینستاگرام شما دیدن کردم یه پیشنهاد دارم براتون
  1- پیج اختصاصی اینستاگرام آیلتس هم داشته باشید

  • آموزشگاه ایرانمهر
   20 تیر 1398
   پاسخ دادن

   با سپاس از پیشنهاد خوب شما

 2. elanaz
  20 تیر 1398
  پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر من از پیج اینستاگرام شما دیدن کردم یه پیشنهاد دارم براتون
  1- پیج اختصاصی اینستاگرام آیلتس هم داشته باشید

  • آموزشگاه ایرانمهر
   20 تیر 1398
   پاسخ دادن

   با سلام 
   تشکر از انرژی مثبتی که به ما ارزانی میکنید

 3. دلنیا
  20 تیر 1398
  پاسخ دادن

  پیج اینستاگرام آموزش زبان انگلیسی تون خیلی خوبه مرسی ازتون

  • آموزشگاه ایرانمهر
   20 تیر 1398
   پاسخ دادن

   با سپاس از انرژی مثبت شما

مقالات مرتبط

برای مشاوره رایگان کلیک کنید