IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
بهترین منابع یادگیری برای زبان‌آموزان فوق پیشرفته
امتیاز کاربران: 5/5
نویسنده: ایرانمهر
27 مرداد 1398

بهترین منابع یادگیری برای زبان‌آموزان فوق پیشرفته

بهترین منابع یادگیری برای زبان‌آموزان فوق پیشرفته

هر زبان‌آموز فوق پیشرفته‌ باید چند منبع مهم داشته باشد که از طریق آن‌ها به تقویت مهارت‌های خود بپردازد. منابعی که از لحاظ علمی کاملا معتبر باشند و او را برای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی آماده کنند.

هر زبان‌آموز باید یک کتاب درسی، دیکشنری، کتاب گرامر، کتاب کار و کتاب تمرین واژگان داشته باشد. اما بین تمام منابع آموزش زبان انگلیسی، کدام منبع بهتر، کاربردی‌تر و مناسب‌تر است؟ در ادامه بهترین منابع در هر یک از این دسته‌ها و موضوعات را به زبان آموزان انگلیسی آمریکایی و بریتانیایی معرفی می‌کنیم که به کمک آن‌ها به تقویت مهارت‌های خود بپردازند و به سطح شبه بومیان (Native-like) برسند.

Advanced Grammar Book

دوره های آموزش زبان انگلیسی

دوره های حضوری آموزش زبان انگلیسی برای کودکان آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان
دوره های آنلاین آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای نوجوانان آموزش آنلاین انگلیسی برای بزرگسالان
دوره های خصوصی آموزش خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان آموزش خصوصی زبان انگلیسی برای نوجوانان آموزش خصوصی انگلیسی برای بزرگسالان
دوره های خصوصی آنلاین آموزش خصوصی آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان آموزش خصوصی آنلاین زبان انگلیسی برای نوجوانان آموزش خصوصی آنلاین انگلیسی برای بزرگسالان

کتاب گرامر پیشرفته

این کتاب گرامر مناسب زبان‌آموزانی است که در سطح TOEFL (تافل) هستند یا فقط می‌خواهند در دانشگاه‌های آمریکای شمالی به تحصیل بپردازند. تمرینات گرامری در این کتاب بر اساس زندگی آمریکای شمالی مطرح شده است و جزئیات موجود در توضیحات و مفاهیم گرامری بر اساس سطح زبان‌آموزان فوق پیشرفته نوشته شده است.

Practical English in Use

انگلیسی کاربردی

این یکی از کتاب‌های کلاسیک گرامر است که در آن تمرینات گرامر با توجه به تفاوت‌های دستورزبان آمریکایی و بریتانیایی ذکر شده است. معمولا اساتید دوره‌های تافل از این کتاب به عنوان مرجع تمرینات سخت گرامری در کلاس استفاده می‌کنند. این کتاب ابزاری فوق‌العاده برای تمرین گرامر توسط زبان‌آموزان انگلیسی در سطح فوق پیشرفته است.

American Heritage Dictionary for Learners of English

فرهنگ واژگان زبان انگلیسی امریکن هریتیج

دیکشنری American Heritage عمدتا برای زبان‌آموزانی طراحی شده است که زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم یاد می‌گیرند. لیست لغات جدید به همراه معنی که از دیتابیس دیکشنری American Heritage گرفته شده است و همچنین مثال‌های معتبری از جملات و عبارات مختلف و سیستم تلفظ الفبایی ساده، این دیکشنری را به ابزاری مناسب برای یادگیری تبدیل کرده است.

Cambridge Advanced Learner’s Dictionary

دیکشنری زبان‌آموزان پیشرفته کمبریج

این دیکشنری استاندارد که طبق معیارهای انگلیسی بریتانیایی است، ابزاری مناسب برای زبان‌آموزانی است که می‌خواهند در یکی از آزمون‌های پیشرفته‌ی کمبریج شرکت کنند (FCE، CAE و آزمون‌های تخصصی). این دیکشنری شامل یک CD با منابع و تمرینات مفید است.

How to Build a Better Vocabulary

کتاب «چگونه دایره لغات بهتری داشته باشیم»

این کتاب توسط بومی‌های انگلیسی زبان نوشته شده است و مخصوص زبان‌آموزان سطح فوق پیشرفته است. این کتاب شامل تکنیک‌هایی است که به کمک آن‌ها می‌توانید مهارت‌های یادگیری لغات را توسعه دهید و منابع این کتاب به شما کمک می‌کنند تا تاریخ و ماهیت اصلی کلمات را یاد بگیرید.

Cambridge Encyclopedia of the English Language

دایره‌المعارف زبان انگلیسی کمبریج

این کتاب توسط بومی‌های انگلیسی زبان نوشته شده است و فرصتی بی‌نظیر و با سطح بالا برای درک جنبه‌های سخت‌تر زبان انگلیسی مهیا می‌کند که شامل کاربرد اصطلاحی، کاربرد تخصصی و آکادمیک، انگلیسی در زمینه تکنولوژی و موارد خیلی بیشتر می‌شود.

American Accent Training

آموزش لهجه‌ی آمریکایی

کتاب «American Accent Training» یا آموزش لهجه‌ی آمریکایی که توسط Ann Cook نوشته شده است، کتابی خودآموز است و تلفظ صحیح را به هر زبان‌آموز سطح فوق پیشرفته‌ای آموزش می‌دهد. این کتاب شامل یک کتاب درسی و پنج فایل صوتی در CD است. تمام تمرینات، کوئیزها و مراجعی که در CD صوتی وجود دارد، در این کتاب ارائه می‌شود.

چقدر این پست برایتان مفید بود؟
1
2
3
4
5
5 از 5 از 1 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

مقالات مرتبط

برای مشاوره رایگان کلیک کنید