IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
پنج برنامه آموزشی زبان اسپانیایی برای حرفه ای ها
امتیاز کاربران: 5/5
نویسنده: محمد اشرفی
20 آذر 1397

پنج برنامه آموزشی زبان اسپانیایی برای حرفه ای ها

بلوغ!

از این کلمه برای تمایز دو دوره در زندگی هر فرد استفاده می شود؛ بی خیالی و سبکبالی دوران جوانی و دغدغه ها و مشکلات دوران میانسالی و بعد از آن.

این کلمه یعنی پیدا کردن شغل، کسب درآمد، پرداخت صورتحساب، قبض ها و به عبارت دیگر تمام مسئولیت هایی که با بالغ شدن همراه است.

هر کسی که به این سن می رسد، می دانید حتی با بالاترین سطح تحصیلات، اغلب پبدا کردن یک شغل «عالی» سخت است.

برای حل این مشکل، کسب و کارها جهانی شدند و بسیاری از شرکت ها ترجیح می دهند یا فقط افرادی را استخدام می کنند که مهارت های زبان اسپانیایی بلد باشند.

پنج برنامه آموزشی زبان اسپانیایی برای حرفه ای ها

اما اگر شما زبان اسپانیا بلد نباشید چه؟ به این فکر کنید شغل رویایی شما در شرکتی است که باید به زبان اسپانیایی صحبت کنید، بخوانید و بنویسید و زبان اسپانیایی را بفهمید، اما تنها چیزی که از زبان اسپانیایی بلد هستید چند عبارت ساده و معمولی است که در بهترین حالت می توانید یک burrito برای صبحانه سفارش بدهید. یا در بدترین حالت از کسی بپرسید دستشویی کجاست؟ (¿Dónde está el baño?)؛ البته اگر میز کارتان در دستشویی باشد دیگر لازم نیست این سوال را بپرسید.

حرف های بالا را با لحنی تهاجمی گفتیم برای اینکه بدانید باید خیلی بیشتر از این حرف ها اسپانیایی یاد بگیرید.

سوال اساسی این است که: چطور می توانید خودتان زبان اسپانیایی را تمرین کنید و بهترین نسخه بزرگسال که مناسب شماست کدام است؟

در حالیکه به نظر می رسد این مسئله سخت ترین قسمت پازل بزرگسالی باشد، نترسید. ما هوای شما را داریم!

ما همه جا را گشتیم تا برنامه های آموزشی و تمرینی فوق العاده و عالی اسپانیایی را برای شما پیدا کنیم.

برنامه هایی که در این مقاله به شما معرفی می کنیم، مهم ترین الزامات و صلاحیت آموزش و تمرین زبان را دارند: محتوای معتبر، تناسب و تنوع سطوح برای اینکه بتوانید راحت پیشرفت کنید.

این مقاله را بخوانید و برنامه ای را انتخاب کنید که نیازهای شما را رفع می کند. بعد از آن، تمرین کردن را شروع کنید!

چرا آموزش زبان مهم است؟

اسپانیایی زبان ها بخش بزرگی از جمعیت جهان را در بر می گیرند. کسب و کارها تحت تاثیر این واقعیت هستند و بسیاری از تاجران و مدیران کسب و کار می دانند رابطه و تعامل با کشورهای اسپانیایی زبان و کسب و کارهای آن ها فقط در صورتی تسهیل می شود که کارمندان و حتی خودشان به زبان اسپانیایی صحبت کنند.

وقتی بتوانید راحت ارتباط برقرار کنید، تجارت هم راحت تر است.

خبر خوب اینکه: بسیاری از شرکت ها برای کارمندانشان کلاس مکالمه زبان اسپانیایی برگزار می کند تا بتوانند به طور موثر کارشان را انجام بدهند. بعضی شرکت ها هزینه این کلاس ها را تقبل می کنند و به این ترتیب کارمندان هزینه ای متحمل نمی شوند.

این کار یک معامله دو سر برد برای همه است!

ممکن است بخواهید در خارج از کشور مشغول به کار شوید یا در محیطی کار کنید که عمدتا همه به زبان اسپانیایی صحبت می کنند، یا شاید شغلتان کار کردن یا آموزش دادن به اسپانیایی زبان هاست.

موضوع هر چه که هست، نمی توانید بدون ابزار مناسب کارتان را درست انجام بدهید و زبان بدون شک یک ابزار ارزشمند است.

یاد گرفتن زبان اسپانیایی؟ می تواند یک سرمایه گذاری فوق العاده در مهارت های شغلی قابل عرضه و قدمی بزرگ به سمت بلوغ و رشد در محیطی باشد که زبان اسپانیایی نشانه شخصیت و سواد است.

با تمرین و تقویت مهارت های زبان، می توانید در کارتان هم پیشرفت کنید!

پنج برنامه آموزش زبان اسپانیایی برای بهبود شایستگی های حرفه ای

پنج برنامه آموزشی زبان اسپانیایی برای حرفه ای ها

FluentU

وبسایت و برنامه FluentU برنامه منحصربه¬فردی در اختیار کاربر قرار می دهد که می تواند یادگیری زبان اسپانیایی را با شیوه غوطه وری و به صورت آنلاین تجربه کنید. درست است، حتی بدون اینکه از خانه خارج شوید می توانید خودتان را در زبان اسپانیایی غرق کنید! بهتر از این نمی¬شود، نه؟

زبان اسپانیایی را با ویدیوهای معتبر و باارزشی که برای یادگیری زبان تهیه شده اند، یاد بگیرید. پیش نمایش فیلم ها، اخبار، سخنرانی های انگیزشی و الهام بخش و بسیاری از ویدیوهای دیگر این امکان را برای شما فراهم می کند که در زبان اسپانیایی شیرجه بزنید.

ویدیوها به راحتی به صورت درس هایی مجزا و کاربردی دسته بندی شدند و به بنابراین می توانید خیلی راحت موضوع، هدف یا مهارت خاصی را انتخاب کنید.

زیرنویس ها و توضیحات اینتراکتیو کار را برای زبان آموز راحت کرده است، و در هر مرحله از یادگیری می توانید روی کلمه یا عبارتی که معنی آن را نمی دانید کلیک کنید تا هر اطلاعاتی که درباره آن کلمه لازم دارید به دست آورید. همچنین می توانید ببینید آیا کلمه ای خاص در ویدیوهای دیگر هم استفاده شده یا نه و متون و مثال های بیشتری از آن ببینید و یاد بگیرید.

محتوای سرگرم کننده که با روش غوطه وری تهیه شده، باعث می شود گرامر و لغت بهتر یادتان بماند.

می توانید FluentU را در لپ تاپ یا گوشی های همراهی که سیستم عامل iOS دارند استفاده کنید (این برنامه برای سیستم عامل اندروید به زودی در دسترس کاربران قرار می گیرد). حرفه ای ها می توانند هر زمان یا هر جایی از این برنامه استفاده کنند، چون هر وقت شما آماده باشید، FluentU هم آماده است!

Fluent Spanish Academy

وبسایت و برنامه Fluent Spanish Academy یادگیری زبان اسپانیایی را کاملا شخصی می کند و توضیح می دهد اصلا چرا و چطور این برنامه توسعه پیدا کرده است. همچنین به زبان آموزان می گوید بهترین روش یادگیری زبان اسپانیایی بعد از شروع این مسیر سخت چیست.

برنامه هایی برای تمام سطوح در نظر گرفته شده و مسائل و موضوعاتی برای هر سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید.

این برنامه آموزش لایو توسط مدرسان تربیت شده و کارآمد را ارائه می دهد و می توانید هر سوالی که دارید بپرسید.

انجمنی از زبان آموزان یا بومیان اسپانیایی زبان از سراسر جهان در یک جلسه لایو در فیسبوک دور هم جمع می شوند. این گردهمایی فرصت فوق العاده ای است که از دیگران نکات با ارزش یاد بگیرید و مهارت های مکالمه را تقویت کنید.

به علاوه، ویدیوهای آموزشی، فایل های صوتی، داستان های کوتاه و مجموعه بزرگی از مکالمات ضبط شده برای زبان آموزان تهیه شده است که می توانند هر لحظه که اراده کردند از آن ها استفاده کنند. زبان اسپانیایی را هر طور و با هر سرعتی که راحتید یاد بگیرید.

Cactus Language Training

برنامه Cactus Language Training از سال 1998 دوره های آموزش خصوصی، کسب و کار و شرکتی را در سراسر دنیا برگزار می کند. تیم این مجموعه متخصصانی هستند که با آموزش مهارت های زبان و تسهیل در ارتباط برقرار کردن با دیگران به افراد و کسب و کارها کمک می کنند در بازار جهانی رونق بگیرند و موفق باشند.

به عبارت دیگر، آن ها زبان اسپانیایی (و زبان های دیگر) را آموزش می دهند، به طوری که شرکت هایی که در دنیای اقتصادی و کسب و کار در جهان فعالیت دارند، می توانند راحت تر ارتباط برقرار کنند. یادتان باشد، زبان ابزاری است که برای انجام یک کار به بهترین روش باید همیشه آن را در اختیار داشته باشید.

کاکتوس در سراسر جهان بیش از 3 هزار مدرس دارد و با بیش از 200 آموزشگاه زبان همکاری می کند؛ بنابراین احتمال اینکه بتوانید آموزشگاهی را پیدا کنید که در محله شما یا حتی شهر شما باید و رو در رو یا مدرسان در ارتباط باشید، خیلی زیاد است. اگر در کشور و شهر شما این امکان وجود نداشت، نگرانی ندارد! آن ها از طریق اسکایپ هم به شما آموزش می دهند.

زبان آموزان اسپانیایی گزینه های مختلف و دوره های متعددی دارند که می توانند از بین آن ها انتخاب کنند: اسپانیایی عمومی، کسب و کار، فنی و صنعتی.

کلاس ها با صلاحدید زبان آموز یا شرکتی که با کاکتوس قرارداد دارند، برنامه ریزی و تشکیل می شوند و می توانند در محل کار یا خانه برگزار شوند. روشی برای یادگیری زبان اسپانیایی که کاملا انعطاف پذیر و قابل تغییر است.

پنج برنامه آموزشی زبان اسپانیایی برای حرفه ای ها

Pimsleur

برنامه Pimsleur نامی شناخته شده و آشنا در دوره های یادگیری زبان است.

دکتر «پاول پیمسلر» (Paul Pimsleur) روشی برای یادگیری زبان ابداع کرد که برای صدها زبان مورد استفاده قرار گرفت و زبان آموزان بی شماری با استفاده از این روش توانستند زبانی که می خواهند را به راحتی صحبت کنند.

این روش بر اساس یادآوری پله پله و با فاصله (معرفی کلمات جدید در فواصل زمانی مشخص) و اصول پیش بینی (اگر مغز تمرین داده شود، می تواند پاسخ های درست را پیش بینی کند) پایه ریزی شده است. این روش روی یادگیری طبیعی تمرکز دارد و به این معنی است که تمام محتوایی که برای آموزش ارائه می شود موقعیت ها و مکالمات زندگی واقعی را تقلید و تکرار کنند.

رویکرد Pimsleur همچنین روی این مسئله تاکید می کند که اگر از همان ابتدا کلمات و واژگان کلیدی به زبان آموزان آموزش داده شود بهتر می توانند رشد کنند تا اینکه کلمات و عباراتی به آن ها گفته شود که شاید به این زودی ها نتوانند از آن ها استفاده کنند.

بنابراین با استفاده از این برنامه، واژگانی کلیدی به شما آموزش داده می شود که می توانید در پاسخ به یک شیوه یا شرایط پیش بینی شده از آن ها استفاده کنید. به نظر می رسد این روش، دستورالعمل موفقیت در مکالمه به زبان اسپانیایی یا هر زبان دیگری است.

از آنجایی که بعضی سازمان ها نسخه کامل این برنامه را می خرند، کارمندان می توانند از محتوای یکسانی برای یادگیری استفاده می کنند. برنامه Pimsleur ابزاری عالی برای آموزش زبان اسپانیایی در سراسر جهان است.

محتوای قابل دانلود همیشه در دسترس است و برنامه ریزی برای تمرین های فردی به عهده خود زبان آموز است.

Rype

برنامه Rype رویکری جالب برای یادگیری زبان دارد: درس های روزانه.

جالب نبود؟ خب به خاطر اینکه ادامه داستان را نمی دانید!

درس های روزانه؟ درس های لایو هستند، بله! درس های لایو!

برنامه Rype برای زبان آموزان روشی طراحی کرده است که می توانند درس های روزانه با مدرسان حرفه ای را از قبل رزرو کنند. زبان آموزان می توانند دروس مقدماتی را با بیش از یک مدرس رزرو کنند تا نحوه تدریس مدرسان مختلف را ببیند و بهترین آن ها را برای ادامه مسیر یادگیری زبان انتخاب کنند.

کلاس ها و درس های گروهی هم در دسترس هستند، بنابراین شرکت هایی که می خواهند کارمندانشان اسپانیایی یاد بگیرند، می توانند جلسات آموزش روزانه را برای آن ها تنظیم کنند و به صورت گروهی زبان یاد بگیرند.

برنامه ریزی برای کلاس ها انعطاف پذیر و با صلاحدید مدرس و زبان آموز است. برنامه فوق العاده راحت است: هر جا که به اینترنت دسترسی داشته باشید می توانید یک جلسه و کلاس با استاد مورد نظرتان برگزار کنید.

با کلاس های لایو راحت نیستید و خیلی با این شیوه ارتباط برقرار نمی کنید؟ برنامه Rype دوره آزمایشی رایگان برایتان در نظر گرفته و قبل از اینکه مشترک این برنامه شوید می توانید اول آن را امتحان کنید.

پنج برنامه آموزشی زبان اسپانیایی برای حرفه ای ها

درست است، بالغ شدن و رشد کردن واقعا کار سختی است.

ولی این راه یک مسیر صاف است که شما باید با آن همسو شوید.

برای اینکه در حوزه مورد نظرتان کسب و کاری راه بیاندازید یا مشغول به کار شوید، تخصص بالا لازم است. وقتی این مهارت و تخصص را به دست آوردید، مهارت های بیشتری یاد بگیرید تا پله های ترقی را یکی یکی طی کنید.

زبان اسپانیایی یکی از بهترین دارایی هایی است که می توانید ارائه کنید. درهای جدیدی به تمام جهان باز می شود، رشد می کنید، بهتر درک می کنید و می توانید به کشورهای زیبای اسپانیایی زبان سفر کنید.

برنامه آموزش زبان اسپانیایی را انتخاب کنید و برای پیروزی بجنگید!


بیشتر بخوانید:بهترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان اسپانیایی در سال 2022


چقدر این پست برایتان مفید بود؟
1
2
3
4
5
5 از 5 از 2 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

مقالات مرتبط

برای مشاوره رایگان کلیک کنید