IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
دوره‌های آموزشی کوتاه در اپلیکیشن‌های آموزش زبان
امتیاز کاربران: 5/5
نویسنده: محمد اشرفی
22 اسفند 1397

دوره‌های آموزشی کوتاه در اپلیکیشن‌های آموزش زبان

پروفسور زبان درونت را بیدار کن

سیزده اپلیکیشن که جایگزینی مناسب برای اپلیکیشن Busuu است.

ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. پس هیچ‌وقت برای تغییر دیر نشده است.

وقتی شلوار جین شما پاره می‌شود، احتمالا یک شلوار جدید می‌خرید. مهم نیست که چه مدت شلوار قبلی را استفاده می‌کردید، وقتی پاره می‌شود یعنی عمرش تمام شده و باید یکی دیگر بخرید.

وقتی می‌فهمید عادت شیرینی خوردن شما باعث شده حسابی اضافه وزن بیاورید، رژیم می‌گیرید و کمتر شیرینی می‌خورید. درست است؟

این قضیه راجع به یادگیری یک زبان جدید نیز صدق می‌کند. گهگاه، باید در روش یادگیری خود تغییر ایجاد کنید. فرقی نمی‌کند که از چه روشی برای یادگیری استفاده می‌کنید، حتی اگر عاشق روش یادگیری خود باشید، گاهی لازم است در آن کمی تغییر ایجاد کنید.

حتی اگر از اپلیکیشنی مثل busuu استفاده می‌کنید، همیشه باید جایگزینی برای آن درنظر بگیرید. البته اپلیکیشن busuu قابلیت‌های زیادی دارد و از 12 زبان مختلف پشتیبانی می‌کند. همچنین به شما قول می‌دهد که روزانه در عرض ده دقیقه، یک درس و نکته‌ی جدید یادتان دهد. این تنها یکی از هزاران ویژگی‌ کاربردی و جالب این برنامه است. برای مثال، در busuu‌ می‌توانید با بومی‌های انگلیسی زبان تمرین کنید، گرامر و لغت بیاموزید و حتی مدرک رسمی اخذ کنید. این ویژگی‌ها باعث شده که busuu به یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان در زبان آموزان تبدیل شود. چه اپلیکیشنی می‌تواند با چنین برنامه‌ی قدرتمندی رقابت کند؟

خوشبختانه، اپلیکیشن‌هایی نظیر Duolingo و  Pimsleur جایگزینی فوق‌العاده برای busuu هستند. با اینکه این اپلیکیشن‌ها ویژگی‌های busuu را ندارند، ولی قابلیت‌هایی متنوع و شبیه busuu را ارائه می‌دهند که آن‌ها را به اپلیکیشن‌هایی بسیار کاربردی تبدیل می‌کند.

در ادامه شما را با اپلیکیشن‌های جایگزین busuu آشنا می‌کنیم.

چرا Busuu را با اپلیکیشن دیگری جایگزین کنیم؟

یکی از این دلایل، استفاده از اپلیکیشن‌های جایگزین، تکمیل آموزش خود با busuu است. اگر از busuu راضی هستید و در استفاده از آن لذت می‌برید، نیازی نیست که آن را کاملا کنار بگذارید. در حقیقت، این اپلیکیشن با ابزار زیادی مچ میشود، این ابزار شامل اپلیکیشن‌های انگیزشی و آموزشی نظیر FluentU می‌شود.

برای ایجاد یک پرسپکتیو جدید در زبان دوم، از اپلیکیشنی جایگزین استفاده کنید. هر یک از این اپلیکیشن‌ها، زبان را از زوایا و جنبه‌های متفاوتی یاد می‌دهند. بنابراین اگر جایگزین یا مکملی برای busuu انتخاب کنید، پرسپکتیو جدیدی پیدا می‌کنید که وسعت یادگیری را در شما افزایش می‌دهد.

شاید busuu پاسخگوی تمام اهداف و نیازهای شما نباشد. شاید busuu تمام چیزی که نیاز دارید را یادتان ندهد. شاید هزینه‌ی اشتراکش زیادی بالا باشد. به هر دلیلی، باید برنامه‌ی دیگری را نیز در نظر داشته باشید تا از آن استفاده کرده و نکاتی جدید بیاموزید.

در نهایت، تنوع چاشنی یادگیری است. استفاده‌ی روزانه از تنها یک اپلیکیشن ممکن است خسته کننده باشد. پس اگر زمانی به این مرحله رسیدید، باید اپلیکیشن خود را عوض کنید. افزودن چند ابزار متنوع برای یادگیری، می‌تواند انگیزه‌ی شما در آموختن را تازه کند. علاوه بر این، بعد از استفاده، وقتی دوباره از busuu استفاده کنید، مجددا آن را جدید و مهیج یافته و از آن استفاده می‌کنید.

چگونه جایگزینی مناسب برای busuu پیدا کنیم

دقت کنید که از کدام قابلیت busuu استفاده‌ی زیادی داشتید و می‌خواهید در اپلیکیشن‌های دیگر نیز وجود داشته باشد.

Busuu قابلیت‌های متنوع و فراوانی دارد که شامل برقراری ارتباط با بومی‌های زبان خارجی، تشخیص تلفظ و … می‌شود.

با اینکه سایر اپلیکیشن‌ها تمام این ویژگی‌ها را ندارند، اما پیدا کردن ابزاری که حداقل یکی از قابلیت‌های busuu را داشته باشد سخت نیست. کافی است کمی بگردید تا این اپلیکیشن‌ها را پیدا کنید.

سعی کنید چیزی که بیشتر با آن سروکار داشته و تمرین دارید را تشخیص دهید.

بیشتر چه چیزی را تمرین می‌کنید؟ در مکالمه مشکل دارید؟ دایره لغات شما کوچک است؟ نقطه ضعفتان چیست؟

در یادگیری زبان تشخیص نقاط ضعف شما کمک می‌کند تا منابعی مناسب جهت تمرین پیدا کنید. همچنین می‌توانید توانایی‌ها را سنجیده و نقطه ضعف‌های اصلی خود را تشخیص دهید.

دوره‌های آموزشی کوتاه در اپلیکیشن‌های آموزش زبان

از جایگزین‌های متنوعی استفاده کنید.

تا وقتی امتحان نکنید، متوجه نمی‌شوید که با آن اپلیکیشن چه چیزی یاد می‌گیرید. پس با دانلود نسخه‌ی آزمایشی، قابلیت یادگیری در اپلیکیشن‌های متفاوت را امتحان کنید. به این ترتیب می‌توانید گزینه‌ای که بیش از بقیه به شما کمک می‌کند را در یک یا چند اپلیکیشن پیدا کرده و از آن‌ها استفاده کنید.

بسته به قیمت، حجم، سطح و قابلیت‌ها، این اپلیکیشن‌ها با یکدیگر متفاوت هستند. شما می‌توانید با در نظر گرفتن تمام این موارد جایگزین مناسبی پیدا کنید.

13 جایگزین جالب برای اپلیکیشن Busuu

اپلیکیشن‌های چند کاره

یکی از ویژگی‌های محبوب busuu چند کاره بودن آن است. منظور از چند کاره، ارائه انواع گزینه‌های یادگیری است. برای مثال هم ویدیوهای آموزشی دارد، هم متن و فایل‌های صوتی که توسط بومی‌های انگلیسی زبان طراحی شده‌اند. پس اگر به دنبال اپلیکیشنی هستید که گزینه‌های زیادی جهت یادگیری ارائه دهد، می‌توانید از نمونه‌های زیر استفاده کنید.

FluentU

سازگار با سیستم عامل iOS  و اندروید

به دنبال یک اپلیکیشن یادگیری زبان می‌گردید که گزینه‌های زیادی داشته و از قابلیت‌های بالایی برخوردار است؟ FluentU‌را امتحان کنید.

FluentU شامل ویدیوهای زبان اصل، موزیک‌ ویدیوهای متنوع، تریلر فیلم‌ها، اخبار و سخنرانی‌های انگیزشی است که از آن‌ها دروسی تخصصی برای آموزش زبان انگلیسی مهیا می‌سازد. هر ویدیو رونوشت و توضیحات مخصوص به خودش را دارد و این رونوشت‌ها معنای کلمات را با تصویر و جملات مختلف نشان می‌دهد.

می‌توانید ویدیوی دلخواه خود را انتخاب کنید. همچنین FluentU سطح یادگیری شما را دنبال می‌کند تا بتواند سوالات و دروسی متناسب با دانش شما طراحی کند. به این ترتیب با پاسخ به این سوالات، از سطح خود کاملا مطلع می‌شوید. بنابراین FluentU گزینه‌ای مناسب برای دانش آموزان و زبان آموزان تازه کار است.

در این اپلیکیشن امکان تغییر سطح موارد آموزشی نیز وجود دارد. پس زمانی که خواستید وارد مرحله‌ای پیشرفته‌تر شوید، به سوالات آن پاسخ دهید. کوییزهای این مرحله از طریق عکس و ویدیوهای متفاوتی اجرا می‌شوند.

نکته‌ی دیگری که باید راجع به FluentU بدانید این است که یک نسخه‌ی نرم‌افزاری نیز برای نصب روی کامپیوتر وجود دارد. شما می‌توانید از این اپلیکیشن به صورت آنلاین بهره ببرید یا آن را دانلود کرده و آفلاین از آن استفاده کنید.

Living Language

این اپلیکیشن گزینه‌های زیادی برای یادگیری زبان در بر دارد و سوالات شما را برطرف می‌سازد. بنابراین با استفاده از آن، ضعف خود را در هر یک از مهارت‌ها برطرف می‌سازید.

اپلیکیشن Living Language در دو صورت برای کاربران موجود است. نسخه‌ی رایگان آن به صورت آنلاین در دسترس است و می‌توان محصولات آموزشی آن را به صورت اینترنتی خریداری کرد. این محصولات شامل کتاب‌ها، سی‌دی‌ها و لینک دانلود فایل‌های صوتی می‌شود.

دروس آنلاین دارای رونوشت و توضیحات‌ هستند و اگر سرعتتان در یادگیری بالا باشد، به خرید شما چند درصد تخفیف تعلق می‌گیرد. اما اگر تمایل دارید که در روز چند دقیقه بیشتر به مطالعه‌ی دروس بپردازید، این اپلیکیشن بر اساس برنامه‌های شما پیش می‌رود.

برنامه‌های یادگیری متفاوتی در این اپلیکیشن وجود دارد. از میان آن‌ها می‌توان به فلش‌کارت‌ها، بازی‌ها، نکات گرامری و دیالوگ‌های آموزشی اشاره کرد.

نهایتا، یکی از بهترین ویژگی‌های این اپلیکیشن دروس تخصصی آن است که نیاز شما در یادگیری را بهتر پاسخ می‌دهد. برای مثال، می‌توان به متن‌های اختصاصی آن راجع به رشته‌های مختلف اشاره کرد. درس‌هایی مربوط به تجارت و فعالیت‌های اقتصادی نیز در این اپلیکیشن قرار گرفته تا به شما در تجارت بین‌المللی کمک کند و به راحتی بتوانید به زبان خارجی، ارتباط برقرار کنید.

در این اپلیکیشن نکاتی راجع به پاسپورت بین‌المللی نیز قرار دارد. پس اگر قصد سفر دارید، چنین آموزشی می‌تواند حسابی کمکتان کرده و در سفر رو سفیدتان کند.

Memrise

سازگار با سیستم‌ عامل iOS  و اندروید

Memrise ویژگی‌های متنوعی دارد. گزینه‌هایی چون تنظیمات زبان این اپلیکیشن‌ را به گزینه‌ای محبوب برای زبان آموزان تبدیل کرده است. قابلیت‌های آموزشی این اپلیکیشن شامل ویدیوهای زبان اصلی، راهنمای تلفظ و بازی‌هایی برای یادگیری زبان می‌شود.

این اپلیکیشن چند زبان زنده‌ی دنیا را پشتیبانی می‌کند. برای مثال این اپلیکیشن می‌تواند اسپانیایی را به زبان فارسی و انگلیسی توضیح دهد.

از طریق منوی Memrise می‌توانید زبان توضیحات آن را انتخاب کنید. برای مثال قصد دارید اسپانیایی را به چه زبانی بیاموزید؟ انگلیسی، عربی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، کره‌ای، ژاپنی، چینی، پرتقالی و روسی زبان‌هایی است که این اپلیکیشن پشتیبانی می‌کند. به این ترتیب به جای فارسی، اگر انگلیسی را انتخاب کنید، بهتر می‌توانید بین زبان‌های مختلف لینک شده و به یک مترجم چند زبانه تبدیل شوید.

علاوه بر این، چون این اپلیکیشن به دو صورت آنلاین و یا دانلود در دسترس است، زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد.  امکان استفاده‌ی آفلاین از این برنامه نیز وجود دارد و اگر به اینترنت دسترسی نداشتید، می‌توانید به صورت آفلاین درس‌ها را مطالعه کرده و به یادگیری ادامه دهید.

دوره‌های آموزشی کوتاه در اپلیکیشن‌های آموزش زبان

نمی‌خواهید ساعت‌ها به مطالعه بپردازید؟ بسیاری از کاربران busuu عاشق قابلیت آن در آموزش ده دقیقه‌ای زبان هستند. چون این اپلیکیشن روزانه ده دقیقه به آموزش زبان انگلیسی می‌پردازد.

اپلیکیشن‌های زیادی وجود دارند که دوره‌های کوتاه آموزشی برپا می‌کنند. چند دقیقه از وقتتان را برای کار با اپلیکیشن‌های زیر صرف کنید. آن‌ها نیز مانند busuu دوره‌های کوتاه آموزشی برقرار می‌کنند.

Duolingo

سازگار با سیستم iOS و اندروید

اگر از دوره‌های آموزش ده دقیقه‌ای برنامه‌ی busuu  کاملا راضی هستید، اپلیکیشن Duolingo را نیز امتحان کنید. این اپلیکیشن روزانه در پنج دقیقه به شما درس‌هایی را آموزش می‌دهد. گفته شده که در این پنج دقیقه آموزش، هیچ‌چیزی نمی‌تواند شما را محدود کند یا حواستان را پرت کند. اگر بخواهید بیشتر هم می‌توانید وقت گذاشته و به یادگیری ادامه دهید!

درس‌های این برنامه به نحوی طراحی شده که بتوانید هر زمانی که وقتتان آزاد بود به مطالعه و یادگیری بپردازید. درس‌ها به حدی جذاب است که قبل از آنکه به خودتان بیایید می‌بینید ساعت‌ها به مطالعه نشسته‌اید.

این اپلیکیشن علاوه بر درس‌های کوتاه انگلیسی، فعالیت‌هایی را شامل می‌شود که چهار مهارت reading writing, speaking و  listening را در شما تقویت می‌کند. فقط کافی است چند دقیقه از وقتتان را برای کار با آن صرف کنید تا به خوبی زبان را یاد بگیرید.

WordBrewery

WordBrewery گزینه‌ی دیگری است که به کمک آن می‌توان دوره‌های کوتاه آموزشی را گذراند. این اپلیکیشن جملات کاملا بومی و Advanced را شامل می‌شود و به شما کمک می‌کند انگلیسی را مانند یک بومی انگلیسی زبان بیاموزید. شما می‌توانید به فایل صوتی این جملات گوش دهید، آن‌ها را ترجمه و ذخیره کنید و حتی مهارت reading را با مطالعه‌ی مقالاتی که جملات از میان آن‌ها انتخاب شده، تقویت کنید.

WordBrewery سعی کرده تا آموزش را تا جایی که ممکن است، سریع انجام دهد و روی لغات رایج در زبان دوم تمرکز دارد. برای آموزش موثرتر می‌توانید سطح و موضوع مدنظرتان را انتخاب کنید. سپس، WordBrewery سطح پیشرفت شما را دنبال می‌کند و سطح آموزش رفته رفته سخت‌تر می‌شود.

آموزش‌های WordBrewery باید در مدت زمان کوتاهی اجرا شوند. بنابراین این اپلیکیشن نیز جایگزین مناسبی برای busuu خواهد بود.

Lingvist

سازگار با سیستم عامل iOS و اندروید

Lingvist نیز یکی دیگر از  اپلیکیشن‌هایی است که آموزشی سریع را فراهم می‌کنند. این اپلیکیشن مخصوص آن دسته از زبان آموزانی است که سرعت در ارائه‌ی مطلب، برایشان اهمیت بالایی دارد.

Lingvist به شما کمک می‌کند از مطالعه‌ی مواردی که می‌دانید یا مواردی که اهمیت چندانی ندارند، به راحتی رد شده و سرعت پیشرفتتان را بالاتر ببرید. قبل از شروع آموزش، Lingvist دانش شما را می‌سنجد تا بتوانید بر اساس ضعفتان در زبان مقصد، یادگیری را آغاز کنید.

هدف اصلی Lingvist آموزش لغات در محتوای مقالات واقعی و جدی است. البته نگران نباشید، نکات گرامری نیز به شما آموزش داده می‌شود.

وقت ندارید که دائما تلفنتان را در دست بگیرید؟ Lingvist برای شما گزینه‌ای فراهم کرده که به کمک آن با سیستم speak to answer و بدون دخالت دست انگلیسی بیاموزید.

Bliu Bliu

درست همانند busuu، اپلیکیشن Bliu Bliu نیز روزی ده دقیقه به شما انگلیسی می‌آموزد. البته اگر از نسخه‌ی رایگان آن استفاده کنید، فقط روزی پنج دقیقه آموزش می‌بینید. بنابراین یادگیری زبان انگلیسی کل روزتان را نمی‌گیرد و تنها با پنج الی ده دقیقه در روز می توانید پیشرفت کنید.

Bliu Bliu با کوییز کوچکی سطحتان را تشخیص می‌دهد. سپس ویدیوها، فایل‌های صوتی و متن‌هایی متناسب با سطح شما فراهم می‌کند. از همه‌ی فایل‌ها رونوشتی نیز وجود دارد. حین یادگیری می‌توانید یک کلمه را هایلایت کنید تا معنی اش را یاد بگیرید یا آن را به لیست علاقه‌مندی‌های خود بیفزایید.

این اپلیکیشن حقیقتا برای زبان آموزان مبتدی طراحی نشده است. بنابراین اگر تازه شروع کرده‌اید، شاید با این برنامه گیج شده و نتوانید به خوبی چیزی یاد بگیرید.

دوره‌های آموزشی کوتاه در اپلیکیشن‌های آموزش زبان

اپلیکیشن‌هایی که امکان ارتباط با بومی‌های انگلیسی زبان را فراهم می‌کند.

بدون شک، یکی از بهترین روش‌های یادگیری و پیشرفت در زبان انگلیسی، صحبت با بومی‌های انگلیسی زبان است. به همین دلیل اپلیکیشن busuu به شما کمک می کند تا با این بومی ها در ارتباط باشید و به این ترتیب، زبان خودت را تقویت کنید.

در ادامه شما را با اپلیکیشن‌هایی آشنا می‌کنیم که امکان تمرین و صحبت با بومی‌های انگلیسی زبان را برقرار می‌سازد.

HelloTalk

سازگار با سیستم عامل iOS و اندروید

با اپلیکیشن HelloTalk، می‌توانید بومی‌های انگلیسی زبان (یا زبان‌های دیگر) را پیدا کرده و تمرین کنید.

در این اپلیکیشن نه تنها شخصی جهت صحبت پیدا می‌کنید، بلکه می‌توانید از قابلیت‌های voice calls، voice massage، video calss و texting‌ آن استفاده کنید. حتی می‌توانید راجع به فرهنگ و اجتماع مدنظرتان، سوالی پرسیده و اجازه دهید تا بومی‌ها جوابتان را بدهند.

نگران هستید که شاید به حد کافی در زبان ماهر نبوده و نتوانید به خوبی یک مکالمه را کنترل کنید؟ HelloTalk ابزار خیلی مفیدی برای شما فراهم کرده که این ابزار یادگیری شامل آموزش تلفظ، تصحیح، ترجمه و … می‌شود و می‌توانید در طی چت از آن‌ها استفاده کنید. بنابراین دلیلی ندارد که چت کردن با بومی‌های انگلیسی زبان را آغاز نکنید.

HiNative

سازگار با سیستم عامل iOS و اندروید

آرزو می‌کردید که ای کاش دوستی داشتید تا به تمام سوالات شما پاسخ دهد؟ HiNative جایگزینی بسیار مناسب برای اپلیکیشن busuu است و مثل یک غول چراغ جادو، این آرزویتان را برآورده می‌کند.

در HiNative می‌توانید از بومی‌های انگلیسی زبان تمام سوالات را بپرسید تا بتوانید راحت‌تر به یادگیری زبان بپردازید. این اپلیکیشن فقط مخصوص زبان انگلیسی نیست و اگر راجع به زبان دیگری نیز سوال داشته باشید با مطرح کردن آن‌ها، به پاسختان می‌رسید.

روش‌های گوناگونی برای مطرح کردن سوال وجود دارد. می‌توانید از طریق متن سوالتان را مطرح کنید. البته امکان پرسش سوال به صورت شفاحی نیز وجود دارد. حتی می‌توانید راجع به تلفظ صحیح کلمه نیز سوالی مطرح کنید.

اگر در spelling و املای یک کلمه مشکل دارید یا می‌خواهید میزان بومی بودن جمله‌ی خود را تشخیص دهید، از نوشته‌ی خود عکس بگیرید و آن را در سایت ارسال کنید.

 italki

سازگار با سیستم عامل iOS  و اندروید

فرقی نمی‌کند که بخواهید با یک بومی زبان چت کنید یا یک معلم خصوصی استخدام کنید، در هر صورت می‌توانید از اپلیکیشن italki استفاده کنید. این اپلیکیشن به شما در پیدا کردن چیزی که دنبالش هستید، کمک می‌کند.

به کمک italki یک برنامه ریزی مناسب جهت یادگیری زبان انجام داده و مقالات نوشته شده توسط معلم‌ها و اساتید را بخوانید.

ترجیح می‌دهید که با یک بومی زبان چتی دوستانه داشته و رسمی صحبت نکنید؟ کمی تمرین لازم است. مثلا سوالاتی در موضوعات متفاوت مطرح کرده و از توصیه‌ی دوستانه‌ی بومی‌ها بهره ببرید و با آن‌ها به گفتگو بپردازید.

اپلیکیشن‌هایی با قابلیت تصحیح تلفظ

تمرینات و یادگیری انگلیسی ممکن است سخت باشد. خصوصا اگر برای برقراری ارتباط با یک بومی انگلیسی زبان، استرس بگیرید.

در اپلیکیشن Busuu تکنولوژی‌ جهت تشخیص صحت تلفظ کلمات وجود دارد که به کمک آن کاربران می‌توانند خود را سنجیده و اعتماد به نفسشان را باز یابند.

در ادامه شما را با اپلیکیشن‌هایی آشنا می‌کنیم که همانند Busuu این قابلیت را دارند.

Mango Languages

سازگار با سیستم عامل iOS و اندروید

اگر یک بومی انگلیسی زبان به شما بگوید که کلمه‌ای را اشتباه تلفظ می‌کنید، ممکن است کمی اذیت شوید و خجالت بکشید. اما اگر با رباتی هوشمند سروکله بزنید چه؟

به کمک Mango Language ، دیگر نگران pronunciation نباشید، چراکه می‌توانید نحوه‌ی تلفظ خود را با یک بومی زبان مقایسه کنید. بدون اینکه اصلا با او حرف بزنید یا خطایتان را متوجه شود! این اپلیکیشن شامل فایل‌های صوتی ارجینالی است که با گوش دادن به آن‌ها، تلفظ خود را اصلاح می‌کنید.

بعد از گوش دادن به فایل‌ها، صدای خود را ضبط کرده و همان کلمه را ادا کنید. سپس، صدای شما با فایل صوتی که توسط یک بومی انگلیسی زبان ضبط شده مقایسه می‌شود. اگر هنوز آنقدری که می‌خواهید خوب تلفظش نکرده‌اید، بارها این تمرین را تکرار کنید تا به تلفظ صحیح کلمه کاملا مسلط شوید.

علاوه بر این، Mango Languages بر مهارت‌های مکالمه نیز تمرکز دارد، بنابراین با کلمات و جملاتی سروکار خواهید داشت که عموما طی یک مکالمه از آن‌ها استفاده می‌کنید.

Rocket Languages

سازگار با سیستم عامل iOS و اندروید

Rocket Languages دارای قابلیت تشخیص وویس است و به شما کمک می‌کند تا تلفظ هزاران عبارت را بیاموزید. این اپلیکیشن لبخند را بر لب هر زبان آموزی، ثبت می‌کند.

درس‌ها شامل مکالمات نیز هستند. این مکالمات را خوانده، به فایل صوتی آن گوش داده و سپس عبارات کلیدی را بیان کنید و صدای خودتان را ضبط کنید. اگر خواستید که مکالمه به یک مکالمه‌ی واقعی و بومی شباهت داشته باشد، دیالوگ‌های یک کاراکتر را در نظر گرفته و سپس پاسخ خود را ضبط کنید.

در هر درس فایل‌های صوتی جذابی وجود دارد و تعداد آن‌ها آنقدر زیاد است که ولع زبان ‌آموزان از برنامه‌های تصحیح تلفظ در busuu را سیر می‌کند.

Babbel

سازگار با سیستم عامل iOS و اندروید

هدف اصلی این اپلیکیشن آموزش مهارت‌ در مکالمه است. بنابراین زبان آموز می‌تواند زبان را برای استفاده در زندگی واقعی یاد بگیرد.

برای چنین آموزشی، فایل‌های صوتی‌ای وجود دارد که توسط بومی‌های انگلیسی زبان ضبط شده و دیالوگ‌های جذابی را بیان می‌کنند. سیستم این دیالوگ‌ها دقیقا شبیه مکالمه‌های واقعی است و با پاسخ به آن‌ها به نحوی در یک مکالمه‌ی واقعی شرکت کرده‌اید. این برنامه هم pronunciation شما را قوی می‌سازد و هم اعتماد به نفستان برای ارتباط با بومی های انگلیسی زبان را افزایش می‌دهد.

اگر خواستید بیشتر تمرین کنید، در بخش Review Manager صحبت‌های خودتان را ضبط کرده و از کلمات و عباراتی که آموخته‌اید، استفاده کنید.

علاوه بر موارد بالا، Babbel به شما فعالیت‌هایی پیشنهاد می‌کند که نهایتا ده دقیقه از وقتتان را می‌گیرد و شباهتش به اپلیکیشن busuu‌ را بیشتر می‌سازد.

دوره های آموزشی کوتاه در اپلیکیشن های آموزش زبان

خب؟ منتظر چی هستید؟ اینکه باز هم بگردید و از busuu‌ استفاده کنید یا با سایر اپلیکیشن‌ها، دانش خود را به چالش بکشید؟ شاید این سیزده اپلیکیشن، همانی باشد که مدت‌ها دنبالش می‌گشتید.


بیشتر بخوانید:با اپلیکیشن Busuu زبان را سریع یاد بگیرید


چقدر این پست برایتان مفید بود؟
1
2
3
4
5
5 از 5 از 2 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

مقالات مرتبط

برای مشاوره رایگان کلیک کنید