IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
کتاب های آموزشی زبان ترکی EBRU Türkçe
امتیاز کاربران: 4/5
نویسنده: محمد اشرفی
23 بهمن 1397

کتاب های آموزشی زبان ترکی EBRU Türkçe

زبان ترکی، زبانی است که در بخش بزرگی از جهان صحبت می شود و پیش زمینه تاریخی و فرهنگی بسیار قدیمی و غنی دارد. زبان ترکی، که با پیشرفت های اجتماعی و سیاسی اهمیت زیادی پیدا کرد، در کشورهای مختلف با علاقه بسیار روبرو شد و در نتیجه تقاضا برای یادگیری زبان ترکی در حال افزایش است.

زبان ترکی استانبولی یکی از زبان های زنده دنیاست که خارجی ها در ترکیه و کشورهای دیگر سعی می کنند آن را یاد بگیرند. برای رفع این تقاضا، با توجه به آموزش مدرن و شیوه های تدریس مختلف، آماده سازی، تالیف و نگارش کتاب های آموزش زبان ترکی استانبولی با روش های جدید و شیوه های تدریس مدرن، یک نیاز و ضرورت است.

کتاب های آموزشی Ebru Türkçe

مجموعه کتاب های آموزشی Ebru Türkçe، دستاورد تحقیقات علمی مدرسان و زبان شناسان ترکی و انگلیسی است. اهمیت زبان ترکی استانبولی و فرهنگ این کشور و یکپارچگی موضوع، محتوا و تصاویر بسیار مهم است. این مجموعه آموزشی بر پایه تحقیقات فشرده و دقیق و تجربیات و اهداف آموزش زبان ترکی استانبولی تالیف و نگاشته شده است و موثرترین و بهترین روش های تدریس در این کتاب مورد استفاده قرار گرفته است تا بالاترین بازدهی را در کلاس های درس زبان ترکی استانبولی، چه در آموزشگاه های زبان چه به صورت فردی داشته باشد.

برای اینکه یادگیری زبان ترکی استانبولی فرآیندی لذت بخش و سرگرم کننده و آموزش این زبان بر پایه مولفه های فرهنگی و اجتماعی باشد، یکی از اهداف بزرگ مجموعه آموزشی زبان ترکی استانبولی Ebru Türkçe بوده است.

این مجموعه آموزشی بر پایه تنوع مخاطبین زبان آموز در سراسر جهان طراحی و تالیف شده است و ویژگی های بصری، سمعی و عملی آن بر اساس سبک های حسی و روش های تدریس متفاوت است. به همین دلیل مهارت های یادگیری زبان در سطوح مختلف با درک و دریافت محتوا امکان پذیر و قابل مشاهده است.

کتاب های این مجموعه به نحوی تالیف شده است که با کمک محتوای بصری به راحتی قابل درک است و فرآیند یادگیری ساده و لذت بخش خواهد بود. مولفه های فرهنگی در این کتاب با توجه به نیازهای زبان آموز ارائه شده است. مثال هایی که در این کتاب استفاده شده است منعکس کننده غنای زبان ترکی، عمق معنا و تجلی و جلال این زبان است.

همانطور که قبلا گفته شد، روش تدریس این مجموعه آموزشی بر پایه محتوای بصری است و خواندن، شنیدن، مکالمه و نگارش را با فعالیت های گرامری و بازی های سرگرم کننده به زبان آموز یاد می دهد.

کتاب های آموزشی زبان ترکی EBRU Türkçe

اجزای کتاب های  آموزش ترکی Ebru Türkçe

در این مجموعه آموزشی، مثل اکثر پکیج کتاب های آموزشی زبان های خارجی موارد زیر وجود دارند:

 • کتاب درس
 • کتاب کار
 • کتاب مدرس
 • سی دی صوتی به زبان انگلیسی
 • سی دی فعالیت های اینتراکتیو به زبان انگلیسی

مجموعه کتاب های Ebru Türkçe در شش سطح شامل دوره پایه (A1)، مقدماتی (A2)، پیش متوسطه (A2+)، متوسطه (B1)، فوق متوسطه (B2) و پیشرفته (C1) تالیف و نگاشته شده است و زبان آموزان می توانند از سطح پایه تا پیشرفته زبان ترکی استانبولی را با این کتاب ها یاد بگیرند. این مجموعه آموزشی مناسب رده سنی نوجوانان است.

آموزشگاه زبان ایرانمهر کلیه دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی برای نوجوانان را با این مجموعه آموزشی و به صورت خصوصی برگزار می کند. تعداد جلسات این کلاس ها و همچنین نحوه برگزاری آن ها با توجه به توافق صورت گرفته بین آموزشگاه زبان ایرانمهر و زبان آموز تعیین  می گردد.


بیشتر بخوانید: ده عبارت کاربردی به زبان ترکی استانبولی برای صفرکیلومترها

بیشتر بخوانید: درک زبان ترکی استانبولی؛ دیگ جوشان زبان‌ها


چقدر این پست برایتان مفید بود؟
1
2
3
4
5
4 از 5 از 7 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

 1. مهرداد
  26 فروردین 1402
  پاسخ دادن

  سلام زبان ترکی رو دوست دارم چطور میتونم ثبت نام کنم آیا برای بزرگسالان هم دوره ای دارین ؟

  • ایرانمهر
   26 فروردین 1402
   پاسخ دادن

   سلام روز بخیر شما میتوانید جهت ثبت نام در دوره آموزشی زبان ترکی برای بزرگسالان به قسمت ارتباط با شعب سایت مراجعه نمایید و با تماس با یکی از شعب همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار میدهند.

 2. شیدا خوشخو
  4 اسفند 1398
  پاسخ دادن

  از کجا میتونم کتاب رو تهیه کنم؟

  • آموزشگاه ایرانمهر
   4 اسفند 1398
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر از انتشارات دنیای زبان 09122175664

مقالات مرتبط

برای مشاوره رایگان کلیک کنید