IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
دوره آنلاین آیلتس

دوره آنلاین آیلتس

دوره های آنلاین آیلتس

رده سنی
بزرگسالان

توضیحات دوره آموزشی

امروزه آیلتس (IELTS) به عنوان یکی از مهمترین آزمون های زبان انگلیسی در سراسر جهان شناخته می شود. این آزمون، به عنوان یکی از معیار های اصلی برای ورود به دانشگاه ها و کسب مهارت های زبانی در کشورهای انگلیسی زبان شناخته شده است. اگر شما نیز به دنبال راه حلی سریع و آسان برای یادگیری آیلتس هستید، دوره های آیلتس آنلاین آموزشگاه ایرانمهر  بهترین انتخاب  برای شما می باشد.

در آموزشگاه ایرانمهر،‌ دوره های فشرده آمادگی آزمون آیلتس بصورت گروهی و خصوصی ارائه می شود که شامل سه سطح Pre-IELTS (تقویت هر چهار مهارت به همراه افزایش دایره واژگان و گرامر برای زبان آموزانی که هنوز سطح مناسب برای شرکت در دوره های آیلتس را ندارند)‌، IELTS ( تقویت ۴ مهارت Listening, Reading, Writing, Speaking‌) در راستای اهداف آزمون آیلتس) و Exam Preparation (تمرین تکنیک ها و سوالات آزمون آیلتس به همراه ارائه فیدبک و آزمون های آزمایشی رایگان)می باشد. زبان آموزان پیش از ثبت نام در کلاس های آنلاین و حضوری، یک آزمون تعیین سطح رایگان به همراه مشاوره فردی خواهند داشت و سپس با توجه به نتیجه ارزیابی سطح خود، میتوانند در دوره مناسب ثبت نام کنند.

چارت دوره آیلتس

در دوره های Pre-IELTS آموزشگاه ایرانمهر چه منابعی کار میشود؟

در آموزشگاه ایرانمهر، کتاب Speakout در دو سطح Pre-Intermediate و Intermediate بصورت فشرده (۳۶ جلسه در دو ماه) برگزار می شود. کتاب Speakout نسبت به سایر کتاب های موجود مزایای بسیاری دارد که در این مقاله بصورت مفصل به آنها اشاره کرده ایم، اما بطور خلاصه، تمرکز روی لهجه بریتانیایی در بخش شنیداری و تمرین های متمرکز آزمون آیلتس از جمله مزایای این کتاب می باشد.

کتاب Speakout
Speakout

در دوره های IELTS آموزشگاه ایرانمهر چه منابعی کار میشود؟

مجموعه کتاب های Mindset for IELTS جدید ترین و به روز ترین سری کتاب های آمادگی آزمون آیلتس است که توسط انتشارات دانشگاه کمبریج (Cambridge University Press) و مرکز آزمون دانشگاه کمبریج Cambridge University Examination بصورت مشترک منتشر شده است. این سری کتاب ها اولین مجموعه ای است که توسط طراح ها و ممتحنین آزمون آیلتس بصورت مستقیم ارائه شده است و روی هر ۴ مهارت آزمون آیلتس تمرکز کرده است. در آموزشگاه ایرانمهر، زبان آموزان پس از گذراندن دوره های Pre-IELTS یا در صورت داشتن سطح مطلوب پس از تعیین سطح، در دو دوره فشرده IELTS 1 و IELTS 2، دو کتاب از مجموعه Mindset for IELTS را مطالعه و مهارت های زبانی خود را برای شرکت در آزمون آیلتس تقویت می کنند.

کتاب های mindset for ielts
mindset for ielts

دوره های Exam Preparation چیست؟

کلاس های Exam Preparation یا آمادگی آزمون آیلتس،‌ مرحله ای است که زبان آموزان ایرانمهری پس از تقویت سطح زبان و تقویت دایره واژگان در کلاس های Pre-IELTS و آشنایی با فرمت آزمون آیلتس در دوره های IELTS، بصورت کاملا تخصصی روی انواع سوالات، تکنیک های مربوط به هر مهارت و هر بخش، تمرین و فیدبک، و شبیه سازی آزمون آیلتس کار می کنند. بهترین اساتید موسسه ایرانمهر پس از سال ها تجربه و موفقیت در آماده کردن متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس، در این دوره تمام تجربیات خود را با زبان آموزان به اشتراک میگذارند و زبان آموزان را با اعتماد به نفس کافی و کاملا آماده به آزمون آیلتس راهی می کنند.

دوره های آیلتس آنلاین ایرانمهر چیست؟

دوره های آیلتس آنلاین، به عنوان یک راه حل سریع برای یادگیری آزمون آیلتس شناخته می شوند.در این دوره ها، ما در ایرانمهر با استفاده از منابع آموزشی متنوع، شما را برای شرکت در آزمون آیلتس آماده می کنیم. دوره های آنلاین آیلتس در آموزشگاه از طریق پلتفرم Big Blue Button (‌‌‌‌BBB) برگزار می شوند و شما می توانید به راحتی در هر زمان و هر مکانی که دوست دارید، به کلاس دسترسی پیدا کنید. استفاده از پلتفرم BBB نیاز به فیلترشکن ندارد و سرور های عالی وداخلی آموزشگاه ایرانمهر، سرعت بالا و کیفیت مطلوب آموزش آنلاین را برای شما فراهم می کند. شرکت در این فضای آموزشی به شما تجربه حضور در کلاس یک کلاس واقعی را می دهد و تجربه یادگیری را بسیار لذت بخش می کند.

دوره های آیلتس آنلاین ایرانمهر چه موضوعاتی را پوشش می دهند؟

دوره های آیلتس آنلاین، شامل موضوعات مختلفی هستند که شما را برای موفقیت در آزمون آیلتس آماده می کنند. این دوره ها شامل موضوعات زیر می شوند:

 گرامر و واژگان

 مهارت های شنیداری و گفتاری

 مهارت های خواندن و نوشتن

راهکارهای موثر برای موفقیت در آزمون آیلتس

 راهکار های کنترل استرس در روز آزمون

 ارائه تمرین ها و آزمون های مشابه آزمون آیلتس

 مشاوره مطالعه منابع موثر برای موفقیت در آزمون آیلتس

 آزمون های آزمایشی (ماک)‌آیلتس

 پشتیبانی مستمر در طول دوره

در هر کدام از دوره های آیلتس و پری آیلتس در آموزشگاه ایرانمهر، تمرکز روی موضوعات بالا با توجه به سطح و نیاز زبان آموزان صورت می پذیرد. در ابتدای دوره ها، بیشتر تمرکز روی تقویت زبان عمومی و مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی می باشد و با نزدیک تر شدن به انتهای دوره، تکنیک های خاص آزمون آیلتس و راهکار های مناسب برای پاسخ دادن به انواع سوالات در آزمون با زبان آموزان تمرین می شود.

دوره های آیلتس آنلاین چه مزایایی دارند؟

دوره های آیلتس آنلاین، مزایای بسیاری دارند که شامل موارد زیر می شوند:

 سرعت و راحتی: دوره های آیلتس آنلاین، به شما اجازه می دهند تا به راحتی، در هر زمان و هر مکانی که دوست دارید، به کلاس دسترسی پیدا کنید.

 هزینه کم: دوره های آیلتس آنلاین، به دلیل عدم نیاز به حضور در کلاس های حضوری، هزینه کمتری نسبت به دوره های حضوری دارند.

 منابع آموزشی متنوع: دوره های آیلتس آنلاین، شامل منابع آموزشی متنوعی هستند که شما را برای شرکت در آزمون آیلتس آماده می کنند.

هرچند که دوره های آیلتس آنلاین، معایبی نیز دارند که شامل موارد زیر می شوند:

 به نظر میرسد دوره های آیلتس آنلاین، به دلیل عدم تعامل حضوری با مربیان و دانشجویان، ممکن است برای برخی افراد کمی دشوار باشد. هر چند زبان آموزان موسسه ایرانمهر می توانند با حضور در شعب از خدمات رایگانی مانند مشاوره و رفع اشکال شرکت کنند. همچنین زبان آموزان موسسه ایرانمهر از تخفیف های خاصی برای شرکت در ورکشاپ های آموزشی آیلتس که بصورت حضوری نیز برگزار میشوند بهره مند هستند.

ساعت و روز های برگزاری کلاس های آنلاین آیلتس

خاصیت کلاس های آنلاین این است که به دلیل نیاز به فضای فیزیکی، در روز ها و ساعت های متنوع برگزار می شوند. برای اطلاع از ساعات و روز های برگزاری دوره های آنلاین آیلتس در موسسه ایرانمهر، با مشاوران ما تماس بگیرید و یا فرم پیش مشاوره رایگان را در سایت تکمیل کرده تا کارشناسان ما از دپارتمان تخصصی آیلتس باشما تماس بگیرند.

چگونه می توانید برای شرکت در دوره های آیلتس آنلاین ثبت نام کنید؟

برای شرکت در دوره های آیلتس آنلاین آموزشگاه ایرانمهر، پس از تکمیل فرم پیش مشاوره، یا تماس با موسسه ایرانمهر، همکاران ما از دپارتمان تخصصی آیلتس برای تعیین سطح با شما تماس میگیرند. در آموزشگاه ایرانمهر تعیین سطح و مشاوره بصورت رایگان انجام میشود و بین ۱۰ الی ۱۵ دقیقه آزمون تعیین سطح بصورت شفاهی برگزار میشود. این آزمون میتواند بصورت تلفنی یا از طریق تماس تصویری انجام گیرد. همچنین شما میتوانید با حضور در یکی از ۲۱ شعبه آموزشگاه ایرانمهر، تعیین سطح خود  را با کارشناسان ما در شعب بصورت کاملا رایگان انجام دهید و سپس در کلاس ها ثبت نام کنید.

پس از تعیین سطح، شما امکان تکمیل ثبت نام را دارید. در آموزشگاه ایرانمهر تنوع بالایی در زمان و فشردگی کلاس ها داریم پس نگران نباشید!

چگونه می توانید برای آزمون آیلتس آماده شوید؟

برای آماده شدن برای آزمون آیلتس، شما می توانید از منابع آموزشی مختلفی استفاده کنید که شامل کتاب های درسی، منابع آموزشی آنلاین و دوره های حضوری می شوند. برای بهترین نتیجه، بهتر است از تمام منابع آموزشی مختلف استفاده کنید و به صورت مداوم و پیوسته به تمرینات و تمرینات آزمون بپردازید.

نتیجه گیری

دوره های آیلتس آنلاین ایرانمهر، به عنوان یکی از راه حل های سریع و آسان برای یادگیری آیلتس، شناخته می شوند. با استفاده از منابع آموزشی متنوع، این دوره ها به شما کمک می کنند تا به راحتی و با سرعت خود، در هر زمان و هر مکانی که دوست دارید، به آنها دسترسی پیدا کنید. با این حال، قبل از شروع به یادگیری آیلتس، بهتر است با یک مشاور آموزشی صحبت کنید تا بتوانید بهترین راه حل برای خود را پیدا کنید.ما در دپارتمان آیلتس ایرانمهر منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

شما می توانید:

  • کلاس های پری آیلتس در موسسه ایرانمهر
  • کلاس های آیلتس در موسسه ایرانمهر
  • کلاس های تقویت مهارت های مکالمه

لینک های مفید

https://www.ielts.org/

https://ielts.sanjesh.org/

سوالات متداول

آیا آزمون آیلتس در ایران برگزار می شود؟‌
بله. آزمون آیلتس در ایران توسط مراکز معتبر و نماینده های موسسه آیلتس idp در ایران برگزار می شوند. شما میتوانید با مراجعه به سایت سازمان سنجش، از تاریخ دقیق و مراکز برگزاری آزمون مطلع شوید.
آیا در موسسه ایرانمهر کلاس های متمرکز بر یک مهارت برگزار می شود؟
بله. ما در آموزشگاه زبان ایرانمهر کلاس های تقویت مهارت های رایتینگ، اسپیکینگ، ریدینگ و لیسنینگ بصورت گروهی و کارگاهی و توسط بهترین اساتید موسسه برگزار می کنیم.
آیا آموزشگاه ایرانمهر آزمون آزمایشی آیلتس (ماک)‌ برگزار می کند؟
بله. در آموزشگاه ایرانمهر آزمون آزمایشی آیلتس (ماک) و شبیه ساز آیلتس برگزار می شود و فیدبک و راهکار های افزایش نمره برای شرکت کنندگان ارائه خواهد شد. همچنین زبان آموزان آموزشگاه ایرانمهر از تخفیف ویژه ای برای شرکت در آزمون های آزمایشی برخوردار هستند.
آیا کلاس های آیلتس برای آخر هفته نیز در ایرانمهر برگزار می شود؟
بله. ما در آموزشگاه ایرانمهر کلاس های آخر هفته برای شاغلین نیز برگزار می کنیم.
آیا آزمون تعیین سطح بصورت کتبی نیز در ایرانمهر برگزار می شود؟
خیر. اصلی ترین معیار سنجش سطح زبان آموزان مهارت گفتاری آنها می باشد. شاید برخی زبان آموزان به دلیل مطالعه مقالات متعدد یا گوش دادن به موسیقی و دیدن فیلم به زبان انگلیسی، مهارت های خواندن و شنیداری خوبی داشته باشند، اما به اندازه کافی مهارت گفتاری و مکالمه نداشته باشند. برای شرکت در کلاس های آمادگی آزمون آیلتس، لازم است که مهارت مکالمه نیز به اندازه کافی تقویت شده باشد.

 

امتیاز شما برای این دوره
1
2
3
4
5
4.8 از 5 از 5 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

دوره های آموزشی مرتبط

برای مشاوره رایگان کلیک کنید