IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
دوره خصوصی آنلاین آیلتس

دوره خصوصی آنلاین آیلتس

دوره های خصوصی آنلاین آیلتس

رده سنی
بزرگسالان

توضیحات دوره آموزشی

دوره‌های آیلتس ایرانمهر با بهترین کیفیت تدریس و زیرساخت قدرتمند Big Blue Button برای متقاضیان سراسر کشور و خارج از کشور ارائه می‌شود. این دوره از کلاس‌های آنلاین آیلتس آموزشگاه زبان ایرانمهر به طور خاص با هدف آموزش به متقاضیان مدرک آیلتس طراحی شده است و مناسب عزیزانی است که امکان استفاده از کلاس‌های حضوری در شعب ایرانمهر را ندارند.

کلاس‌های آنلاین آیلتس ایرانمهر، حاصل ماه‌ها تجربه، تحقیق و تلاش متخصصان و اساتید مجرب آموزش آیلتس و کارشناسان فنی حوزه آموزش الکترونیک موسسه زبان ایرانمهر است.

آموزشگاه ایرانمهر به منظور دست‌یابی به حداکثر بازدهی و جذابیت فرآیند یادگیری، جدیدترین کتاب‌های انتشارات دانشگاه آکسفورد و کمبریج و همچنین متدهای آموزشی به روز دنیا را در برگزاری کلاس‌های گروهی و خصوصی آنلاین آیلتس به کار گرفته است.

برگزاری کلاس‌های آنلاین ایرانمهر توسط مجرب‌ترین اساتید زبان انگلیسی ایران صورت می‌گیرد که همگی دارای تحصیلات مرتبط در سطح عالی و مدارک بین المللی معتبر بوده و به صورت تخصصی برای تدریس آنلاین آموزش دیده‌اند.

محیط یادگیری مجازی آموزشگاه ایرانمهر

دوره‌های آنلاین کلیه زبان‌های خارجی ایرانمهر، در یکی از پرکاربردترین و قدرتمندترین پلتفرم‌های روز دنیا به نام Big Blue Button برگزار می‌گردند.

محیط یادگیری Big Blue Button به صورت تخصصی برای آموزش مجازی طراحی و ساخته شده است و بستری بسیار مناسب برای یادگیری لذت بخش، موثر و چندجانبه بین استاد و زبان‌آموزان (interactive) است. این محیط در عین سهولت و سادگی، امکانات متنوع و مفیدی برای انواع فعالیت‌های کلاسی و ارتباط صوتی و تصویری باکیفیت و مستمر بین زبان‌آموزان و استاد دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

دستاوردهای محیط Big Blue Button

 • برقراری ارتباط صوتی بدون محدودیت.
 • برقراری ارتباط تصویری بدون محدودیت.
 • سایر امکانات ارتباطی غیرکلامی، شامل گفتگوی عمومی (chat)، انتخاب صورتک، دست بلند کردن و ‌غیره.
 • دارای تخته، با ارائه دسترسی نوشتن به کاربران.
 • یادداشت‌های اشتراکی.
 • نظرسنجی عمومی.
 • بارگزاری انواع فایل‌های متنی و ارائه ها.
 • پخش فایل‌های صوتی و تصویری.
 • اتاق‌های بحث مجزا (breakout rooms).
 • امکان ضبط جلسات، و امکانات متنوع دیگر.

به واسطه وجود ابزارهای کاربردی و متنوع این محی؛ط امکان انجام انواع فعالیت‌های آموزشی، از قبیل بازی‌های آموزشی، بحث‌های گروهی و همفکری برای حل تمرین‌ها در کلاس فراهم شده  و بستری مناسب و مفید برای تعامل و مشارکت حداکثری زبان‌آموزان در روند یادگیری به وجود آمده است.

ابزارهای صوتی و تصویری بستر Big Blue Button، این امکان را برای اساتید آموزشگاه ایرانمهر فراهم کرده است که انواع سبک‌های یادگیری زبان‌آموزان با ویژگی‌های شخصیتی گوناگون آن‌ها را مورد توجه قرار دهد و تمامی پتانسیل‌های کلاس را به مرحله اجرایی برسانند.

ویژگی بسیار مفید اتاق‌های بحث مجزا برای گفتگوها و فعالیت‌های دو نفره و گروهی، زمان صحبت مفید هر زبان‌آموز در کلاس آنلاین را به حداکثر رسانده و موجب ارتقا مهارت مکالمه و اعتماد به‌نفس زبان‌آموزان آموزشگاه ایرانمهر شده است.

کلاس های آنلاین آیلتس

 • کلیه مراحل آموزشی و اداری ثبت‌ نام از قبیل تعیین سطح، مشاوره رایگان و پرداخت شهریه به صورت غیرحضوری انجام می‌شود.
 • برای بهره‌مندی از خدمات مشاوره رایگان توسط کارشناسان مجرب آموزشگاه ایرانمهر، کافی است در صفحه اصلی وبسایت ایرانمهر به قسمت “مشاوره رایگان” مراجعه کرده و با وارد نمودن اطلاعات فردی مراحل ثبت نام رایگان را انجام دهید.
 • در مرحله بعد، تیم کارشناسی خدمات مشاوره رایگان ایرانمهر با شما تماس خواهند گرفت و تمامی موارد مورد نیاز در خصوص انواع خدمات آموزشی و نحوه ثبت نام را به شما توضیح خواهند داد.
 • منابع آموزشی دردوره‌های آمادگی آزمون آیلتس، کتاب‌های جدید Mindset for IELTS از دانشگاه کمبریج است.
 • متد آموزشی کلاس‌های آنلاین ایرانمهر برگرفته از متد اصلی کلاس‌های حضوری ایرانمهر بوده، که برای حصول بهترین کیفیت، به منظورِ شرایط و محیط آموزش مجازی بهینه سازی شده است.
 • به محض ثبت نام، پنل کاربری اختصاصی شما در سامانه مدیریت آموزشی آموزشگاه ایرانمهر ایجاد شده و شما می‌توانید کلیه فرآیندهای آموزشی خود؛ از جمله ورود به کلاس‌های مجازی، برگزاری جلسات، مشاهده وضعیت تحصیلی و نمرات، مشاهده ثبت نام‌ها و دوره‌های گذرانده قبلی و بسیاری موارد دیگر را از طریق این سامانه انجام دهید.
 • شما در هر زمان می‌توانید برای رفع هر گونه مشکل و سوالات فنی با واحد پشتیبانی فنی ایرانمهر به شماره 84378 و داخلی 7 تماس حاصل نمایید.
 • در طول ترم، زبان‌آموزان همواره می‌توانند از خدمات رایگان پشتیبان آموزشی توسط اساتید مجرب ایرانمهر بهره‌مند شوند.
 • همچنین امکان برگزاری آزمون های ازمایشی آیلتس (MUCK) برای زبان آموزان ایرانمهر وجود دارد.

شما و ایرانمهر

کلاس‌های آموزش آیلتس آنلاین به متقاضیان مدرک آیلتس در سراسر ایران و جهان این امکان را می‌دهد که با هر شرایطی (مشغله کاری، تحصیلی، مالی وغیره) بتوانند از یادگیری زبان بهره‌مند شود.

از آنجایی که نحوه پیشرفت و نتیجه حاصل از این دوره‌ها مشابه نتیجه دوره‌های حضوری است، تمامی زبان‌آموزان ایرانمهر از روند پیشرفت در کلاس‌های آموزش آنلاین (آموزش غیر حضوری) خود ابراز رضایت و خرسندی می‌کنند چرا که در ایرانمهر، کیفیت برگزاری دوره به‌طور کاملا چشمگیری در اولویت قرار گرفته است و متقضیان به شکل محسوسی پیشرفت در زمینه یادگیری را حس خواهند کرد.

شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره‌های آموزش آنلاین انگلیسی با مشاورین و کارشناسان آموزشی ما در هر یک از شعب ایرانمهر تماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی همکاران ما که به‌صورت رایگان ارائه می‌گردد بهره‌مند شوید. خدمات آموزش زبان انگلیسی آنلاین در تمام شعب ایرانمهر طبق یک ساختار یکسان و یکپارچه در حال ارائه است.

سوالات متداول

آیا کلاسهای شما، به صورت مختلط برگزار می شوند؟
خیر. با توجه به قوانین وزارت آموزش و پرورش، کلیه ی کلاسهای آموزشگاه زبان ایرانمهر، به صورت تفکیک جنسیتی برگزار می گردند.
نحوه ی تعیین سطح شما به چه صورت می باشد؟
بعد از هماهنگی وقت با نیروهای اداری شعبه، تعیین سطح به صورت یک مصاحبه شفاهی حضوری با سوپروایزر شعبه انجام خواهد شد.
آیا میتوانم بدون آزمون تعیین سطح؛ ثبت نام و شروع به خواندن زبان بکنم؟
خیر. با هر دانش و پیشینه ی زبانی که داشته باشید، شرکت در آزمون تعیین سطح الزامی است.
امتیاز شما برای این دوره
1
2
3
4
5
3.8 از 5 از 10 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

 1. علی سروش
  15 اسفند 1401
  پاسخ دادن

  میخواهم انگلیسی رو شروع کنم سطح ابتدایی و پایین میخواهم

  • ایرانمهر
   15 اسفند 1401
   پاسخ دادن

   سلام روز بخیر جهت آگاهی از نحوه ثبت نام و برگزاری دوره آموزرشی انگلیسی به قسمت ارتباط با شعب سایت مراجعه نمایید و با تماس با یکی از شعب همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار میدهند.

 2. سجادرجبی
  17 آذر 1401
  پاسخ دادن

  می خواهم زبان یادبگیرم

  • ایرانمهر
   17 آذر 1401
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر جهت ثبت نام در کلاس های آنلاین به قسمت ارتباط با شعب سایت مراجعه نمایید و با تماس با یکی از شعب همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار میدهند .

برای مشاوره رایگان کلیک کنید