IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
آموزش زبان اسپانیایی بزرگسالان

آموزش زبان اسپانیایی بزرگسالان

دوره زبان اسپانیایی ویژه بزرگسالان

رده سنی
بزرگسالان

توضیحات دوره آموزشی

زبان اسپانیایی امروزه به عنوان زبان دوم در بسیاری از کشورهای جهان تدریس می‌شود. از این رو آموزش زبان اسپانیایی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. یادگیری این زبان کیفیت زندگی شما را بهبود می‌بخشد. زیرا همواره قادر به استخراج تازه‌های دنیای پیرامون خود خواهید بود.

طبق اعلام سازمان ملل متحد، زبان اسپانیایی، یکی از 6 زبان رسمی این سازمان است. زبان اسپانیایی، به عنوان زبان مادری کشورهای زیادی از جمله اسپانیا ،کلمبیا، اکوادور، پاراگوئه، کوبا و … شناخته می‌شود. یادگیری زبان اسپانیایی، باعث ایجاد دسترسی نامحدود به دنیای علم و تکنولوژی، آشنایی با فرهنگ‌های جوامع مختلف، مشاغل و بیزنس‌های بین‌المللی و همچنین ارتباطات برون مرزی می‌شود. همچنین با افزایش مهارت‌های ارتباطی و ضریب هوشی افراد، باعث تقویت اعتماد به نفس زبان آموزان نیز می‌گردد.

دوره آموزش زبان اسپانیایی بزرگسالان در آموزشگاه ایرانمهر، مختص افراد بالای 18 سال است. در این دوره از سری کتاب‌های SUENA برای تدریس استفاده می‌شود.

 در طول این دوره آموزشی 4 جلد کتاب SUENA  (A1 A2,B1,B2,C1) تدریس می‌شود. همچنین پس از پایان هر کتاب و در آخر تمامی دوره‌ها، مدرک یا گواهی پایان دوره هولگرام دار و قابل استعلام به کلیه زبان آموزان محترم ارائه می‌شود. لازم به توضیح است که در پایان هر ترم آموزشی، سطح زبان آموز به وسیله آزمون‌های کتبی و شفاهی، توسط سوپزوایزر، مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

مزایای شرکت در دوره های مجموعه ایرانمهر

مجموع ساعات آموزشی هر دوره، در بخش کودکان و نوجوانان، 21 ساعت است. متقاضیان و زبان آموزان محترم با شرکت در این دوره‌ها، از مزایای زیر بهره‌ مند خواهند شد.

✅مشاوره و تعیین سطح رایگان

هر فراگیر پیش از انتخاب پکیج آموزشی ضمن صحبت با مشاور آموزشگاه، نیازهای خود را شناسایی و بهترین پکیج آموزشی را انتخاب می‌‌کند. در ادامه فراگیر با تعیین سطح، درک واقع‌ بینانه‌‌ای از سطح دانش زبان خود به دست می‌آورد.

✅امکان شرکت در کلاس های حضوری و یا آنلاین

در ایرانمهر، دوره‌های آموزشی زبان اسپانیایی کودک و نوجوان به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود. کلاس‌های آنلاین در پلتفرم BIG BLUE BUTTON، برگزار می‌شود و کلیه زبان آموزان ‌می‌توانند یکی از این دو گزینه را انتخاب و دوره آموزشی خود را آغاز کنند.

متقاضیان یادگیری زبان اسپانیایی با شرکت در دوره‌های آنلاین این مجموعه دیگر دغدغه مشغله یا دوری محل زندگی از آموزشگاه را نداشته و با خیال راحت از آموزش این دوره ها بهره‌مند می‌شوند.

✅اساتید مجرب آموزش زبان اسپانیایی

تمامی اساتید زبان اسپانیایی آموزشگاه ایرانمهر، دارای تحصیلات عالی مرتبط و همچنین مدارک داخلی و بین‌المللی مهارت تدریس هستند. در حقیقت شما دوست‌داران زبان اسپانیایی با شرکت در دوره آموزش اسپانیایی ایرانمهر این امکان را دارید که با اساتید برتر حوزه آموزش زبان در کشور در ارتباط باشید و از دانش آن‌ها استفاده نمایید.

✅نظارت دقیق

کلیه کلاس‌های آموزشگاه زبان ایرانمهر، به صورت مستمرتوسط سوپروایزر شعبه و همچنین واحد آموزش دفترمرکزی نظارت می‌شوند. به این ترتیب همواره نحوه تدریس، عملکرد مدرسان و روند یادگیری زبان آموزان، مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

✅کلاس های خصوصی و نیمه گروهی

کلاسهای آموزشگاه زبان ایرانمهر به دو صورت خصوصی و نیمه گروهی برگزار می‌شوند.

ظرفیت کلاس‌های اسپانیایی نیمه گروهی حداقل 5 و حداکثر 9 نفر است.

از مزایای شرکت در کلاس‌های خصوصی می‌توان به :

✅متنوع و گسترده بودن ساعات و روزهای کلاسی

✅امکان کنسلی کلاس‌ها بدون از بین رفتن جلسه ( به ازای هر 14 جلسه، 1 مرتبه )

✅بهره‌مندی از پشتیبانی آموزشی ویژه اشاره کرد.

کلاس‌های خصوصی آموزشگاه نیز به 3 صورت : حضوری، آنلاین و برون سازمانی برگزار می‌شوند.

در کلاس‌های برون سازمانی این امکان وجود دارد که جلسه کلاس در محل موردنظر زبان آموز ( منزل، محل کار و … ) برگزار شود.

دوره های آموزش زبان اسپانیایی آنلاین

آموزشگاه زبان‌های خارجی ایرانمهر، علاوه بر برگزاری کلاس‌های حضوری، به عنوان یکی از بهترین برگزارکننده‌های کلاس‌های آموزش زبان به صورت آنلاین نیز شناخته می‌شود. سیستم و مواد آموزشی این دوره‌ها، دقیقاً مانند دوره‌های حضوری است. این کلاس‌ها در پلتفرم BIG BLUE BUTTON که یکی از قوی‌ترین محیط‌های برگزاری کلاس‌های آموزشی است، برگزار می‌شود. برخی از مزایای شرکت در دوره‌های آنلاین به شرح زیر است:

✅با توجه به آنلاین بودن کلاس‌ها، زبان‌آموزان می‌توانند در هر شعبه‌ای ثبت نام و در کلاس‌ها شرکت کنند و در صورت بروز هر گونه مشکل و یا عدم برگزاری کلاس، به شعبه دیگری منتقل شوند.

✅کلاس هاINTERACTIVE ( تعاملی ( است و زبان‌آموزان و مدرسان می‌توانند با روشن کردن وبکم و برقراری ارتباط چشمی، شرایط برگزاری کلاس آنلاین را به کلاس‌های حضوری نزدیک‌تر کنند.

آنلاین بودن کلاس‌ها این فرصت را به مؤسسه داده است که از حضور بهترین و حرفه‌ای‌ترین اساتید بهره‌مند شوند. اساتیدی که خارج از کشور و یا در شهرستان‌ها زندگی می‌کنند.

✅استفاده از ابزار اتاق‌های مجازی ( BREAKOUT ROOM ) بیگ بلو باتن، امکان کار گروهی و یا دو نفره را فراهم می‌کند. این امر در یاد‌گیری زبان اسپانیایی اهمیت بسزایی دارد.

✅در صورت بروز هرگونه مشکل فنی برای زبان‌آموزان ایرانمهری، پشتیبان‌های فنی کلاس‌های آنلاین، تلفنی و به سرعت مشکل را برطرف خواهند کرد.

✅همچنین شرایط برقراری ارتباط مستقیم با سوپروایزر واحد آنلاین جهت پاسخگویی به مشکلات و سؤالات فراهم شده است.

✅زبان‌آموزان ساکن تهران و کرج، در پایان هر ترم، صرفاً با یک تماس تلفنی می‌توانند دوره خود را از آنلاین به حضوری و بالعکس تغییر دهند.

✅با قاطعیت می‌توان عنوان کرد که کلاس‌های آنلاین و حضوری از لحاظ کیفی، هیچ گونه تفاوتی با یکدیگر ندارند. تعداد بسیار زیاد زبان‌آموزان آنلاین ساکن شهرستان و خارج از کشوری که از خدمات آموزشگاه زبان ایرانمهر استفاده می‌کنند، خود گواهی بر صحت این ادعا است.

جدول روزها و ساعات برگزاری کلاس ها

شنبه دوشنبه چهارشنبهیکشنبه سه شنبهپنجشنبهجمعه
17:30_16:0017:00_15:0013:15_09:0013:15_09:00
19:15_17:4519:15_17:1518:30_14:15
21:00_19:3021:30_19:30

درباره کتاب های آموزشی

در دوره‌‌های آموزش زبان اسپانیایی، کتاب‌های   SUENA به بزرگسالان تدریس می‌شود. این کتاب‌ها از به‌‌روزترین و قوی ‌ترین منابع آموزش زبان اسپانیایی برای این رده سنی به شمار می‌آیند.

آموزش زبان اسپانیایی امروزه شکل کاملا جدید و مدرنی به خود گرفته و از حالت خشک و تک بعدی خود در گذشته خارج شده است. مجموعه کتاب‌‌های SUENA   با ارائه دستور زبان اسپانیایی، لغات و کلیه نکات آموزشی در قالب تمرینات مکالمه و متون (با تاکید بیشتر بر مکالمه) تجربه‌‌ای جذاب و لذت بخش ‌تر از یادگیری زبان اسپانیایی را برای زبان‌آموزان، فراهم می‌آورد. این کتاب‌ها، بر اساس متدهای آزموده شده و قابل‌ اعتماد، تالیف شده و شامل درس‌‌ها و فعالیت‌های انگیزشی منحصر‌به ‌فردی است که دانش آموزان را در خصوص بحث درباره موضوعات مختلف، هدایت می‌کنند.

سوالات متداول

آیا امکان شرکت در کلاس‌های گروهی اسپانیایی هم وجود دارد؟
بله. در آموزشگاه زبان ایرانمهر، کلاس‌های زبان اسپانیایی، به دو صورت خصوصی و گروهی برگزار می‌گردند.
آیا در پایان دوره، مدرکی به زبان‌آموز ارائه می‌شود؟
بله. زبان‌آموزان گرامی می‌توانند در پایان هر دوره یا کتاب، درخواست گواهی شرکت در دوره و یا پایان دوره را داشته باشند، که پس از آن، گواهش با هولگرام و کدرهگیری صادر خواهد شد.
نحوه تعیین سطح کلاس‌های اسپانیایی به چه صورت است؟
تمامی ازمون‌های تعیین سطح آموزشگاه ایرانمهر، به صورت شفاهی و رایگان توسط سوپروایزرین برگزار می‌گردند.
آیا کلاس زبان اسپانیایی به صورت آنلاین هم برگزار می‌شود؟
بله. امکان برگزاری کلاس‌های اسپانیایی در آموزشگاه زبان ایرانمهر، به صورت آنلاین در پلتفرم بیگ بلو باتن هم وجود دارد.

 

امتیاز شما برای این دوره
1
2
3
4
5
4.2 از 5 از 12 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

 1. نریمان
  13 آذر 1402
  پاسخ دادن

  سلام ببخشید زبان اسپانیایی انلاین بخوام یاد بگیرم هزینه هاش چقدر است /

  • ایرانمهر
   13 آذر 1402
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر بله کلاس اسپانیایی آنلاین هم داریم جهت آگاهی از نحوه ثبت نام و میزان شهریه به قسمت ارتباط با شعب سایت مراجعه نمایید و با تماس با یکی از شعب همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار میدهند.

 2. فاطیما
  21 مرداد 1402
  پاسخ دادن

  سلام من اگه براتون مقدور باشه میخوام مدرس زبان اسپانیایی بشم در آموزشگاه شما لطفا مراحلشو به من میگین متشکرم

  • ایرانمهر
   21 مرداد 1402
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر شما میتوانید جهت همکاری با مجموعه فرم جذب مدرس سایر زبانها ( زبان اسپانیایی) از سایت را تکمیل نمایید همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل می نمایند و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار میدهند.
   https://iranmehrcollege.com/other-languages-teacher-recruitment/

 3. سپیده
  3 اسفند 1401
  پاسخ دادن

  من دوست دارم زبان اسپانیایی رو یاد بگیرم چکار باید انجام بدم ؟

  • ایرانمهر
   3 اسفند 1401
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر جهت یادگیری و ثبت نام در دوره آموزشی مربوطه به قسمت ارتباط با شعب سایت مراجعه نمایید و با تماس با یکی از شعب همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار میدهند.

 4. روژان
  30 شهریور 1401
  پاسخ دادن

  سلام میخواستم قیمت و شرایط کلاس خصوصی اسپانیایی رو بدونم

  • آموزشگاه ایرانمهر
   30 شهریور 1401
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر هزینه کلاس های نیمه گروهی و خصوصی متفاوت است جهت اطلاع دقیق از شهریه هر دوره با شعبات ما در تماس باشید

 5. روژان
  30 شهریور 1401
  پاسخ دادن

  سلام میخواستم قیمت و شرایط کلاس خصوصی اسپانیایی رو بدونم

  • ایرانمهر
   24 مهر 1401
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر هزینه کلاس های نیمه گروهی و خصوصی متفاوت است جهت اطلاع دقیق از شهریه هر دوره با شعبات ما در تماس باشید

 6. صوفیا
  17 شهریور 1401
  پاسخ دادن

  سلام کلاس آنلاین هم برگزار میکنید؟ شهریه ی هر ترم چقدره؟

  • آموزشگاه ایرانمهر
   17 شهریور 1401
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر بله کلاس آنلاین هم داریم جهت بهره مندی از روند برگزاری کلاس ها و شهریه هر ترم با شعبات ما در تماس باشید . 

برای مشاوره رایگان کلیک کنید