IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
آموزش خصوصی زبان اسپانیایی نوجوانان

آموزش خصوصی زبان اسپانیایی برای نوجوانان

به طور کلی، کلاسهای خصوصی به کلاس هایی

رده سنی
نوجوانان

توضیحات دوره آموزشی

به طور کلی، کلاسهای خصوصی به کلاس هایی اطلاق می شود که از 1 الی 4 زبان آموز تشکیل شده اند. این کلاسها به دلیل تنوع تایمی که دارند، مورد توجه بسیاری از مخاطبان و متقاضیان یادگیری زبان اسپانیایی می باشند. متاسفانه این باور غلط در میان برخی افراد وجود دارد که : کلاسهایی خصوصی در امر آموزش و انتقال مطلب، به اندازه کلاسهای گروهی موثر نیستند و عموما روند آموزش و یادگیری رضایت بخش و مفیدنخواهد بود. اما سال ها تحقیق درباره آموزش زبان خارجه، این امر را اثبات کرده است که با برنامه ریزی درست و اجرای دقیق و درست گام به گام مطالب آموزشی، به راحتی می توان کیفیت و تاثیر مثبت قابل ملاحظه ای را در کلاس های زبان خصوصی، تجربه کرد. کارنامه و رزومه صد ها و بلکه هزاران زبان آموز آموزشگاه زبان ایرانمهر، مهر تاییدی بر این ادعا است.

کلاس زبان خصوصی، مناسب برای افرادی است که به علت کمبود وقت، و یا شرایط خاص، نیاز به یادگیری هرچه سریع تر زبان دارند. این افراد، در مقایسه با زبان آموزان دوره های گروهی، باصرفه جویی در زمان خود، خیلی سریع تر از دیگر زبان آموزان، به اهداف زبانی خود دست می یابند.

از این رو، چنانچه شما فرصت شرکت در کلاسهای گروهی را ندارید، به شما پیشنهاد میکنیم که از کلاس های خصوصی آموزشگاه زبان ایرانمهر استفاده کرده و ضمن بهره وری از خدمات آموزشگاه، روند آموزش و پیشرفت خود را با سرعت بیشتری ملاحظه خواهید کرد.

کلاس های خصوصی آموزشگاه زبان ایرانمهر، به صورت: حضوری، آنلاین ( در پلتفرم بیگ بلو باتن )، و برون سازمانی( امکان ارسال استاد به شرکت ها، نهادها، سازمان ها و منازل)  با توجه به روز و ساعت مورد درخواست متقاضیان و همچنین آدرس آنها، برگزار می گردند.

درباره دوره

دوره آموزش زبان اسپانیایی نوجوانان در آموزشگاه زبان ایرانمهر، مختص افراد بالای 18 سال می باشد. در پایان هر کتاب، همانند دوره های گروهی، مدرک پایان دوره و یا گواهی شرکت در دوره هولگرام دار و قابل استعلام، ارائه می گردد. لازم به توضیح است که در پایان هر 12 جلسه، در صورت موافقت زبان آموز، سطح زبان آموز به وسیله آزمون های کتبی و شفاهی، توسط سوپروایزر شعبه مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

کلاس های خصوصی ایرانمهر مناسب افراد ذیل می باشد:

افرادی که به هر علتی تمایل و علاقه ای به حضور در کلاسهای آموزشی گروهی و پرجمعیت را ندارند.

افرادی که جهت ادامه تحصیل، نیازمند شرکت در دوره خصوصی و اخذ مدرک زبان در مدت زمان محدود هستند.

افرادی که به هر دلیلی، در سریع ترین زمان ممکن،باید به سطح مورد نظر خود از دانش زبان برسند.

افرادی که در سال های گذشته زبان خوانده اند، و صرفا نیازمند آموزش زبان به منظور یادآوری و مرور مطالب گذشته در زمان کوتاه می باشند.

شاغلینی که به دلیل مشغله ی کاری فراوان، توانایی حضور در کلاس های گروهی آموزش زبان، به صورت منظم و مداوم شرکت داشته باشند.

افرادی که احساس می کنند یادگیری زبان برای آنها، در کلاس خصوصی تطابق بیشتری با شخصیت شان دارد و احساس راحتی بیشتری دارند.

اهداف آموزشی در کلاس های خصوصی

 • آموزش زبان به روشی کاملا کاربردی در حداقل زمان ممکن.
 • آموزش زبان منطبق با شرایط و فعالیت ذهنی و میزان یادگیری زبان آموزان جهت ایجاد کیفیت مناسب.
 • آموزش زبان مترکز بر مکالمه که مورددرخواست بسیاری از متقاضیان می باشد.
 • ایجاد انگیزه مضاعف در زبان آموزان با در نظر گرفتن نیازهای آموزشی هر فرد.

خدمات آموزش خصوصی زبان برای همه ی زبانها و همه ی سنین در تمام شعب ایرانمهر طبق ساختاری یکسان و یکپارچه بصورت حضوری و آنلاین درحال برگزاریست.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش خصوصی زبان، با کارشناسان آموزشی ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی همکاران ما بهره مند شوید.

مزایای شرکت در کلاس های خصوصی آموزشگاه زبان ایرانمهر

بهره مندی از جدیدترین مطالب آموزشی مطابق با نیازهای روز زبان آموزان توسط مدرسین با تجربه.

با توجه به اینکه کلاس خصوصی بوده و تمرکز مدرس به طور کامل بر روی زبان آموز است، از کلاس به طور کامل بهره برداری می شود.

نقاط ضعف و قوت زبان آموز به طور کامل رصد شده و مشکلات زبانی در کلاس بر طرف خواهند شد.

تشکیل کلاس با توجه به روز و ساعت مورد دلخواه شما.

صرفه جویی قابل توجه در وقت.

نظارت و پشتیبانی دقیق از سوی مدرس و همچنین سوپروایزر شعبه و تیم آموزش دفترمرکزی آموزشگاه زبان ایرانمهر

فراگیری زبان اسپانیایی، توسط برترین مدرسان حوزه آموزش زبان اسپانیایی کشور. ( تمامی مدرسین زبان اسپانیایی ایرانمهر، دارای مدارک معتبر داخلی و بین المللی مهارت تدریس می باشند.

تمامی کلاس های آموزشگاه زبان ایرانمهر، به صورت منظم و مستمر توسط سوپروایزر شعبه و واحد آموزش دفتر مرکزی موسسه نظارت و کنترل شده و کیفیت تدریس و عملکرد مدرسین و همچنین روند فراگیری زبان آموزان، مورد بررسی و ارزیابی دقیق قرار خواهد گرفت.

امکان برقراری مکالمه تلفنی به زبان اسپانیایی با سوپروایزر و پشتیبان آموزشثی شعبه، در صورت تمایل و درخواست زبان آموز.

برخورداری از تخفیف های ثبت نام و تمدید ثبت نام در مناسبت ها و جشنواره های مختلف که توسط ابلاغیه های دفترمرکزی، اطلاع رسانی می شود.

تعیین سطح و مشاوره رایگان

خدمات آموزش خصوصی زبان برای همه ی زبان ها در تمامی سنین در کلیه ی شعب ایرانمهر، با ساختاری کاملا یکپارچه به صورت حضوری، آنلاین و برون سازمانی ( امکان ارسال استاد به شرکت ها، نهادها، سازمان ها و منازل)  در حال برگزاری می باشد.

متقاضیان گرامی، می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره های آموزش خصوصی زبان، با کارشناسان ثبت نام و کارشناسان آموزشی شعبه تماس حاصل نموده و از مشاوره تخصصی و رایگان همکاران ما بهره مند شوند.

امتیاز شما برای این دوره
1
2
3
4
5
5 از 5 از 1 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

 1. bahar
  1 بهمن 1402
  پاسخ دادن

  ببخشید شهریه کلاس هاتون چقدر است ؟ و زبان اسپانیایی در حال حاضر تدریس دارین ؟

  • ایرانمهر
   1 بهمن 1402
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر بله تمامی شعب زبان های خاص را دارند , جهت آگاهی از نحوه ثبت نام و میزان شهریه و برگزاری دوره به قسمت ارتباط با شعب سایت مراجعه نمایید و با تماس با یکی از شعب همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار میدهند .

 2. زمانی اصل
  10 دی 1402
  پاسخ دادن

  سلام کلاس اسپانیایی حضوری شعبه پاسداران دارین ؟

  • ایرانمهر
   10 دی 1402
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر بله شما میتوانید جهت آگاهی از نحوه ثبت نام و برگزاری دوره به قسمت ارتباط با شعب سایت مراجعه نمایید و با تماس با شعبه پاسداران همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار میدهند.

 3. mehdi saremi
  3 آبان 1402
  پاسخ دادن

  سلام زبان کره ای میخوام یاد بگیرم آیا شما دارین / کلا چجوری باید ثبت نام کرد ؟

  • ایرانمهر
   3 آبان 1402
   پاسخ دادن

   سلام روز بخیر بله زبان کره ای هم در مجموعه تدریس میشود شما میتوانید جهت آگاهی از نحوه ثبت نام به قسمت ارتباط با شعب سایت مراجعه نمایید و با تماس با یکی از شعب همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار میدهند .

 4. نیلوفر مرزانی
  9 خرداد 1402
  پاسخ دادن

  با سلام نحوه تشکیل کلاس های خصوصی و هزینه هاش چجوریه ؟

  • ایرانمهر
   9 خرداد 1402
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر جهت آگاهی از نحوه ثبت نام و برگزاری دورره های آموزشی خصوصی و آنلاین و حضوری به قسمت ارتباط با شعب سایت مراجعه نمایید و با تماس با یکی از شعب همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار میدهند.

برای مشاوره رایگان کلیک کنید