IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
آموزش زبان فرانسه نوجوانان

آموزش زبان فرانسه نوجوانان

دوره زبان فرانسه پایه نوجوانان (A1)

رده سنی
نوجوانان

توضیحات دوره آموزشی

سری کتاب‌های génération از انتشارات didier برای نوجوانان گروه سنی 11 الی 18 ساله تالیف شده‌اند. در این کتاب‌ها زبان‌آموزان با انجام تمرین‌های تعاملی و تماشای ویدیوها، با زندگی روزمره‌ی نوجوانان کشور فرانسه آشنا می‌شوند و انواع دستور زبان‌ها و واژگان کاربردی را می‌آموزند. این کتاب‌ها در چهار سطح A1، A2، B1 و B2 و مطابق با مقیاس CEFR تالیف شده‌اند. نمونه سوالات آزمون بین‌المللی DELF موجود در کتاب‌ها، زبان‌آموزان را با فرمت آزمون آشنا می‌کنند و بخش‌هایی تحت عنوان “Culture” به آشنایی فراگیران با فرهنگ دنیای فرانسوی‌زبانان می‌پردازند. هر سطح از کتاب‌ها شامل یک کتاب درسی، یک کتاب کار، CD فایل‌های صوتی و DVD ویدیوهای داخل کتاب است. 

در آموزشگاه ایرانمهر دوره‌های سطح مبتدی زبان فرانسوی (A1) گروه سنی نوجوانان، با بهره‌گیری از کتاب génération 1 از انتشارات didier برگزار می‌گردد. این دوره‌ها با سطح A1 در مقیاس CEFR مطابقت دارند و به صورت گروهی و خصوصی برگزار می‌شوند.

در این کتاب، زبان فرانسوی در قالب‌ داستان‌ها و اتفاقات روزمره آموزش داده می‌شود و با تمرکز بر تقویت مهارت‌های مکالمه، فعالیت‌ها گام به گام و به تفصیل شرح داده شده است تا فراگیران با آزمون DELF آشنایی پیدا کنند. در دوره‌های مبتدی یاد می‌گیرید در مکالمه و نوشتار سوالات ساده‌ای بپرسید، مهارت‌های گرامر پایه خود را تقویت کنید و دایره‌ی واژگان خود را افزایش ‌دهید.

پس از پایان دوره‌های A1 قادر خواهید بود :

 • عبارات روزمره‌ی آشنا را درک کرده و جملات بسیار ساده را برای برآورده کردن نیازهای ابتدایی خود به کار ببرید.
 • خود و دیگران را معرفی کنید و در مورد محل زندگی، اشخاص آشنا و چیزهایی که در اختیار دارید، سوال بپرسید و به آنها پاسخ دهید.
 • می‌توانید با مخاطبی که آهسته و واضح صحبت می‌کند گفتگوی تعاملی ساده‌ای داشته باشید.

در آموزشگاه ایرانمهر دوره‌های سطح مبتدی زبان فرانسوی (A2) گروه سنی نوجوانان، با بهره‌گیری از کتاب génération 2 از انتشارات didier برگزار می‌گردد. این دوره‌ها با سطح A2 در مقیاس CEFR مطابقت دارند و به صورت گروهی و خصوصی برگزار می‌شوند.

در این کتاب، زبان فرانسوی در قالب‌ داستان‌ها و اتفاقات روزمره آموزش داده می‌شود و با تمرکز بر تقویت مهارت‌های مکالمه، فعالیت‌ها گام به گام و به تفصیل شرح داده شده است تا فراگیران با آزمون DELF آشنایی پیدا کنند. در دوره‌های مقدماتی یاد می‌گیرید در موقعیت‌های آشنا و روزمره منظور خود را تا حدودی واضح بیان کنید و متون ساده را بخوانید و درک کنید.

پس از پایان دوره‌های A2 قادر خواهید بود :

 • جملات و عبارات پرتکرار در زمینه‌ی اطلاعات شخصی و خانوادگی، خرید، تعطیلات، مدرسه و… را درک کنید.
 • در کارهای ساده و روتین که مستلزم تبادل اطلاعات ساده و مستقیم است با دیگران ارتباط برقرار کنید.
 • به زبان ساده جنبه‌هایی از گذشته خود، محل زندگی، مدرسه و موضوعات مرتبط با این موارد را شرح دهید.

در آموزشگاه ایرانمهر دوره‌های سطح پیش‌متوسط زبان فرانسوی (B1) گروه سنی نوجوانان، با بهره‌گیری از کتاب génération 4 از انتشارات didier برگزار می‌گردد. این دوره‌ها با سطح B1 در مقیاس CEFR مطابقت دارند و به صورت گروهی و خصوصی برگزار می‌شوند.

در این کتاب، زبان فرانسوی در قالب‌ داستان‌ها و اتفاقات روزمره آموزش داده می‌شود و با تمرکز بر تقویت مهارت‌های مکالمه، فعالیت‌ها گام به گام و به تفصیل شرح داده شده است تا فراگیران با آزمون DELF آشنایی پیدا کنند. در دوره‌های پیش‌متوسط یاد می‌گیرید که ساختارهای اصلی گرامر را تلفیق و بازبینی کنید و در مباحث با موضوعات جالب، جریان بحث را هدایت کنید.

پس از پایان دوره‌های B1 قادر خواهید بود :

 • در مواجهه با موضوعات آشنا در مورد مدرسه، اوقات فراغت، خانواده و دوستان و… نکات اصلی و واضح را درک کنید.
 • هنگام سفر به کشورهای فرانسوی‌زبان، می‌توانید بیشتر موقعیت‌های احتمالی پیش رو را مدیریت کنید.
 • متون ساده‌ای در خصوص علایق شخصی، تجربیات و رویدادها، آرزوها، امیدها و اهداف بنویسید و دلایل، نظرات و برنامه‌ها را به صورت خلاصه توضیح دهید.

در آموزشگاه ایرانمهر دوره‌های سطح متوسطه زبان فرانسوی (B2) گروه سنی نوجوانان، با بهره‌گیری از کتاب génération 4 از انتشارات didier برگزار می‌گردد. این دوره‌ها با سطح B2 در مقیاس CEFR مطابقت دارند و به صورت گروهی و خصوصی برگزار می‌شوند. 

در این کتاب، زبان فرانسوی در قالب‌ داستان‌ها و اتفاقات روزمره آموزش داده می‌شود و با تمرکز بر تقویت مهارت‌های مکالمه، فعالیت‌ها گام به گام و به تفصیل شرح داده شده است تا فراگیران با آزمون DELF آشنایی پیدا کنند. در دوره‌های متوسطه ساختارهای اصلی گرامر را مرور می‌کنید، جزئیات موضوعات مربوط به مدرسه، تفریح، سفر، هنر و… درک می‌کنید و از ساختارهای مشابه آنها در صحبت خود استفاده می‌کنید.

پس از پایان دوره‌های سطح B2 قادر خواهید بود:

 • ایده‌های اصلی متون با موضوعات ملموس و انتزاعی و نیز مباحث فنی در زمینه‌ی تخصص خود را درک کنید.
 • با بیانی روان و شیوا با فرانسوی‌زبانان ارتباط برقرار کنید و منظور آنها را متوجه شوید.
 • متون واضح و مفصلی را در طیف وسیعی از موضوعات بنویسید و دیدگاه خود را در مورد موضوعات با بیان مزایا و معایب آنها توضیح دهید.
امتیاز شما برای این دوره
1
2
3
4
5
4.1 از 5 از 8 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

جهت مشاوره رایگان کلیک کنید