IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
آموزش زبان فرانسه کودکان

آموزش زبان فرانسه کودکان

دوره های فرانسه ویژه کودکان سطح پایه ( A1)

رده سنی
کودکان

توضیحات دوره آموزشی

سری کتاب‌های Passe Passe از انتشارات didier برای کودکان 6 تا 10 سال و در 3 سطح تالیف شده‌اند. در این کتاب‌ها کودکان با 6 شخصیت کارتونی آشنا می‌شوند و به روشی خلاقانه، زندگی روزمره‌ی آنها را مطالعه می‌کنند. کودکان در درس‌های این کتاب 12 شعر به زبان فرانسوی و جملات کوتاه و ساده مربوط به زندگی روزانه را یاد می‌گیرند و از این رو، محتوای این کتاب‌ها در کنار آموزش صحبت به زبان فرانسوی، به رشد فرهنگی کودکان نیز کمک می‌کند. کتاب‌های Passe Passe برای سطوح A1.1 تا A2.1 در مقیاس CEFR طراحی شده‌اند و بر تقویت ابعاد چندفرهنگی و چندزبانی تاکید دارند. مبنای آموزشی این کتاب‌ها، به‌کارگیری هوش و قدرت تطبیق کودکان در یادگیری زبان فرانسوی و آماده‌سازی آنها برای آزمون DELF Prim است. هر مجموعه از کتاب‌ها شامل یک کتاب درسی و یک کتاب کار به همراه CD فایل‌های صوتی و DVD انیمیشن‌های آموزشی است.

در آموزشگاه ایرانمهر سطح A1.1 زبان فرانسوی برای گروه سنی کودکان 6 الی 10 سال با بهره گیری از سری کتاب‌های‌ Passe Passe 1 و صرفا به صورت خصوصی برگزار می‌گردد. کتاب Passe Passe 1 شامل 6 بخش است و هر بخش دارای 4 درس است. این کتاب بر اساس علایق کودکان طراحی شده‌ است و استفاده از آن نیازی به آشنایی قبلی کودکان با زبان فرانسوی ندارد. در تمرین‌های کتاب درسی و کتاب کار از انواع بازی‌ها‌، شعرها و آهنگ‌ها‌ استفاده شده است تا به آشنایی کودکان با فرهنگ و زبان فرانسوی کمک کند.

 

در آموزشگاه ایرانمهر سطح A1.2 زبان فرانسوی برای گروه سنی کودکان 6 الی 10 سال با بهره گیری از سری کتاب‌های‌ Passe Passe 2 و صرفا به صورت خصوصی برگزار می‌گردد. کتاب‌ Passe Passe 2 شامل 6 بخش است و هر بخش دارای 4 درس است. این کتاب بر اساس علایق کودکان طراحی شده‌ است و استفاده از آن نیازی به آشنایی قبلی کودکان با زبان فرانسوی ندارد. در تمرین‌های کتاب درسی و کتاب کار از انواع بازی‌ها‌، شعرها و آهنگ‌ها‌ استفاده شده است تا به آشنایی کودکان با فرهنگ و زبان فرانسوی کمک کند.

در آموزشگاه ایرانمهر سطح A2.1 زبان فرانسوی برای گروه سنی کودکان 6 الی 10 سال با بهره گیری از سری کتاب‌های‌ Passe Passe 3 و صرفا به صورت خصوصی برگزار می‌گردد. کتاب‌ Passe Passe 3 شامل 6 بخش است و هر بخش دارای 4 درس است. این کتاب بر اساس علایق کودکان طراحی شده‌ است و استفاده از آن نیازی به آشنایی قبلی کودکان با زبان فرانسوی ندارد. در تمرین‌های کتاب درسی و کتاب کار از انواع بازی‌ها‌، شعرها و آهنگ‌ها‌ استفاده شده است تا به آشنایی کودکان با فرهنگ و زبان فرانسوی کمک کند.

 

امتیاز شما برای این دوره
1
2
3
4
5
5 از 5 از 3 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

 1. آواتار النا عباسی
  النا عباسی
  16 آذر 1401
  پاسخ دادن

  سلام و خسته نباشید. آیا ایرانمهر کلاسهای آیلتس هم برگزار میکند

  • آواتار ایرانمهر
   ایرانمهر
   16 آذر 1401
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر بله این کلاس ها بصورت خصوصی در تمامی شعب برگزار میشود

 2. آواتار النا عباسی
  النا عباسی
  8 آبان 1400
  پاسخ دادن

  سلام و خسته نباشید. آیا ایرانمهر کلاسهای آیلتس هم برگزار میکند

  • آواتار آموزشگاه ایرانمهر
   آموزشگاه ایرانمهر
   8 آبان 1400
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر بله تمامی سطوح تدریس میگردد

جهت مشاوره رایگان کلیک کنید