IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
دوره آمادگی آزمون KET

دوره آمادگی آزمون A2 Key

دوره های آمادگی آزمون بین المللی A2 Key (نوجوانان)

سطح
Elementary
رده سنی
نوجوانان

توضیحات دوره آموزشی

در دنیای امروزه با ارتباطات گسترده و جهانی یادگیری زبان انگلیسی اهمیت زیادی دارد. انگلیسی‌زبانی بین‌المللی است که برای بسیاری از امور مهم زندگی نیاز است که آن را یاد بگیریم. برای مثال در زمان استفاده از اینترنت و رسانه‌های اجتماعی، سفر به کشورهای مختلف، ادامه تحصیل در دانشگاه‌ها و موسسه‌های سراسر جهان و غیره به این زبان نیاز داریم. بنابراین هر چه زودتر برای فراگیری آن اقدام کنید بهتر و فرایند یادگیری راحت‌تر است.

در این رابطه باید بدانید که یادگیری زبان انگلیسی در نوجوانی بسیار آسان‌تر از سن بزرگ‌سالی است. ضمن اینکه نوجوانان وقت آزادتری نسبت به افراد بزرگ‌سال دارند.

یادگیری زبان انگلیسی در سن نوجوانی اعتماد به نفس و مهارت‌های ارتباطی افراد را افزایش می‌دهد. همچنین به آن‌ها کمک می‌کند در دانشگاه‌های معتبر اروپایی و آمریکایی تحصیل کنند. ضمن اینکه افراد دو زبانه در یافتن شغل مناسب و مورد علاقه خود در آینده موفق‌تر هستند.

درباره دوره KET

دوره زبان انگلیسی در ایران‌مهر ویژه نوجوانان 12 تا 18 ساله است و ویرایش دوم مجموعه کتاب‌های Got it در این موسسه آموزش داده می‌شود. تعداد کل دروس مقدماتی 24 ترم است که کتاب‌های زیر در این دوره تدریس می‌شوند.

✅Got it

✅starter,1,2,3 Got

✅Cambridge English Objective Key

✅Cambridge English Objective PET

بعد از تکمیل کتاب‌های Got it  starter , Got it 1 نوجوانان زبان‌آموز در آموزشگاه زبان ایران‌مهر به مدت چهار ترم کتاب Objective key را مطالعه می‌کنند. سپس در پایان ترم در آزمون عملی (ماک) KET4 که در دفتر مرکزی ایران‌مهر برگزار می‌شود شرکت می‌کنند.

اگر افراد در آزمون KET4 قبول شوند در دوره‌های Got 2 و Got 3 آموزش می‌بینند و پس از گذراندن این دوره وارد دوره PET می‌شوند و برای این دوره باید در آزمون عملی (شبیه سازی شده ماک) مانند KET شرکت کنند. این آزمون نیز در دفتر مرکزی برگزار می‌شود. پس از این مدت، سطح زبان انگلیسی نوجوانان به پایان می‌رسد و هنگامی که سرپرست سطح زبان فرد را تعیین کرد، او می‌توانند وارد کلاس‌های بزرگ‌سالان شود.

لازم به ذکر است که دوره‌های مبتدی در 14 جلسه یک ساعت و نیم تشکیل می‌شود. اما برای استفاده حداکثری و بهینه از تعطیلات تابستانی، کلاس‌های این فصل در 10 جلسه دو ساعته با مطالب درسی مرتبط برگزار می‌شود.

مزایای برگزاری دوره KET

نوجوانان با شرکت در این دوره‌ها از مزایای زیر برخوردار خواهند شد:

  • بهره‌مندی از تعیین سطح و مشاوره و پشتیبانی رایگان
  • تنوع بالای ساعات برگزاری دوره که به فرد قدرت انتخاب و تطابق بیشتری با برنامه‌های می‌دهد. (روزهای شنبه و چهارشنبه، روزهای یکشنبه و سه‌شنبه، روزهای دوشنبه و پنج‌شنبه).

جدول زیر تنوع ساعت‌ها و روزهای برگزاری کلاس‌های KET را نشان می‌دهد:

روز شنبه-چهارشنبه یکشنبه- سه‌شنبه دوشنبه-پنج شنبه
ساعت برگزاری کلاس‌ها 16:00-17:30 15:30-17:00 16:00-17:30
17:45-19:15 17:15-18:45 17:45-19:15
19:30-21:00 19:15-20:45 19:30-21:00

آموزش زبان انگلیسی با توجه نیاز ویژه نوجوانان و در نظر گرفتن توانایی‌ها و ویژگی‌های این رده سنی

✅امکان گذراندن دوره‌های حضوری یا آنلاین: دوره‌ها هم در به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین در بستر بیگ بلو باتن ارائه می‌شوند. شما نوجوانان عزیز می‌توانید با توجه به شرایط خود بهترین گزینه را انتخاب کنید.

✅بهره‌گیری از بهترین اساتید داخل و خارج از کشور برای آموزش زبان انگلیسی: همه اساتید موسسه ایران‌مهر در دپارتمان آموزش زبان انگلیسی نوجوانان دارای مدرک ملی و بین‌المللی مانند TESOL، CELTA، DELTA، TKT و TTC هستند.

✅نظارت دائمی و مستمر بر شیوه برگزاری کلاس‌ها توسط مدرسان و سطح پیشرفت زبان‌آموز توسط سرپرست دوره

امکان گزینش میان کلاس‌های KET گروهی و خصوصی

✅حداقل ظرفیت کلاس‌های گروهی 6 نفر و حداکثر ظرفیت 15 نفر است.

✅در صورتی که دانشجو فرصت شرکت در کلاس‌های گروهی را نداشته باشد، می‌تواند در کلاس‌های خصوصی شرکت کند. کلاس‌های خصوصی با تنوع زمانی بیشتر و با سرعت مورد نظر متقاضی تشکیل می‌شوند.

✅توانایی صحبت و مکالمه به زبان انگلیسی با سرپرست در صورت درخواست

✅امکان تماس حضوری یا تلفنی با سرپرست دوره KET در صورت بروز مشکل یا نارضایتی از عملکرد مدرسان یا مرکز

✅ارتباط مستقیم با دفتر مرکزی در صورت بروز مشکل، انتقاد و ارائه پیشنهاد

✅هماهنگی در برنامه‌های 21 شعبه: همه دوره‌ها در همه شعب در یک تاریخ شروع می‌شوند و پایان می‌یابند.

✅امکان انتقال و جابجایی از یک شعبه به شعبه دیگر در محدوده فعالیت حضوری و آنلاین.

امکان شرکت در آزمون‌های ماک (شبیه سازی شده) KET و PET در دفتر مرکزی و دریافت گواهی معتبر پایان دوره

✅پشتیبانی رایگان: هر زبان‌آموز در موسسه ایران‌مهر هر ترم یک ساعت پشتیبانی و رفع اشکال رایگان دریافت می‌کند.

✅ارزیابی عملکرد دانشجو با شرکت در آزمون کتبی و شفاهی: در پایان هر ترم آزمون شفاهی برای سنجش عملکرد فرد توسط مشاور برگزار شده و بازخورد لازم به زبان‌آموز داده می‌شود. ضمن اینکه در آخرین جلسه هر ترم، افراد برای شروع ترم بعد موظف به شرکت در امتحان کتبی نهایی و کسب نمره قبولی هستند.

✅شرکت در برنامه‌های مفرح و آموزشی سرگرم کننده و محک زدن مهارت زبان انگلیسی خود

✅حق بهره‌مندی از تخفیف ثبت‌نام در زمان‌های مختلف ابلاغی از سوی دفتر مرکزی موسسه ایران‌مهر

دوره های آنلاین KET برای نوجوانان

موسسه ایران‌مهر کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی را در کنار کلاس‌های حضوری برگزار می‌کند. سیستم آموزشی این دوره‌ها با دوره‌های حضوری مطابقت دارد. با شرکت در دوره‌های آنلاین، علاوه بر مزایای ذکر شده در بخش حضوری، از مزایای زیر نیز برخوردار می‌شوید:

  • کتابی که در دوره‌های آنلاین برای جوانان تدریس می‌شود Got It که بر پایه تقویت مکالمه بوده و مخصوص آموزش نوجوانان طراحی شده است.
  • فرصت انتخاب و شرکت در دوره‌های آنلاین گروهی یا خصوصی
  • زبان‌آموزان به صورت آنلاین می‌توانند در هر یک از 21 شعبه ایران ثبت‌نام کنند و در صورت تغییر برنامه نوجوان قادر است به شعبه دیگری منتقل شود.
  • این دوره‌ها در بستر Big Blue Button که یکی از قدرتمندترین محیط‌ها برای اجرای دوره‌های آنلاین است، برگزار می‌شود.
  • درس‌های ارائه شده در دوره‌های آنلاین کاملا تعاملی است. به این معنی که زبان‌آموز و اساتید می‌توانند وبکم را روشن کنند تا یکدیگر را ببینند و با برقراری ارتباط چشمی کیفیت یادگیری را بالا ببرند.
  • بهره‌گیری از بهترین اساتید آنلاین مقیم خارج از کشور یا شهرستان‌ها
  • کاربرد بازی‌ها و فعالیت‌های سرگرم‌کننده آنلاین برای اجتناب از دوره‌های آنلاین خسته کننده
  • استفاده از ابزار Big Blue Button breakout room فرصتی را برای کار زوجی و گروهی فراهم کرد که متخصصان در یادگیری زبان انگلیسی بسیار بر آن تاکید کرده‌اند.
  • امکان طرح سوال و حل مسائل از طریق ارتباط با مدرس خارج از ساعت کلاس
  • تکالیف ارائه شده برای بعد از کلاس توسط معلم بررسی شده و بازخورد آن به زبان‌آموز داده می‌شود.
  • امکان کمک رایگان و اصلاح مشکلات دوره توسط استاد راهنما یا اساتید دوره‌های آنلاین
  • در صورت بروز مشکل فنی برای زبان‌آموزان آموزشگاه ایران‌مهر، پشتیبانی آنلاین به سرعت و تلفنی مشکل را حل می‌کند.
  • برای فراگیران آنلاین در صورت سوال یا مشکل امکان تماس مستقیم و سریع با استاد راهنما وجود دارد.
  • زبان‌آموزان نوجوان ساکن تهران می‌توانند به راحتی و تنها با یک تماس تلفنی در پایان ترم در کلاس‌های حضوری شرکت کنند و از دوره آنلاین به حضوری منتقل شوند.
  • به جرات می‌توان گفت دوره‌های آنلاین از نظر کیفیت و کمیت با دوره‌های حضوری برابری می‌کنند. تعداد زیاد دانشجویان زبان از خارج از کشور، شهرهای گوناگون ایران و حتی نقاط مختلف تهران کیفیت بالای این دوره‌ها و رضایت‌مندی افراد را نشان می‌دهد.

درباره کتاب های دوره نوجوانان

دوره‌های یادگیری زبان انگلیسی این رده سنی 24 ترم است. در این دوره کتاب‌های Got it 2nd Edition، Cambridge Objective Key و Objective PET Cambridge را آموزش می‌دهند.

Got it 2nd Edition یکی از جدیدترین و معتبرترین منابع آموزش زبان انگلیسی برای زبان‌آموزان نوجوان است. سیستم آوایی و لهجه‌ای این کتاب آمریکایی است و برای پاسخگویی به نیازهای یادگیری این گروه سنی طراحی شده است. با این کتاب آموزش زبان انگلیسی از حالت خشک، کسل‌کننده و تک بعدی خارج شده و ضمن آموزش مهم‌ترین مباحث کاربردی این زبان، یادگیری بسیار جذاب و سرم کننده است.

در دنیای امروز آموزش زبان انگلیسی با خارج شدن از وضعیت خشک، مکانیکی و تک بعدی شکل جدیدی به خود گرفته است.

مجموعه Got it با ارائه گرامر، واژگان و مکالمه انگلیسی در قالب تمرین و مکالمه، تجربه یادگیری زبان بهتر و جذاب‌تری را به نوجوانان ارائه می‌دهد.

ضمن اینکه، یکی از سخت‌ترین و مهم‌ترین جنبه‌های آموزش زبان به نوجوانان ایجاد و حفظ انگیزه در آن‌هاست. مجموعه Got it در انتخاب عناوین و مضامین خود دقت زیادی به خرج داده است تا نوجوانان را برای یادگیری زبان انگلیسی علاقه‌مند کند.

در این دوره پس از 8 ترم، زبان‌آموزان دوره KET را با سیستم آوایی بریتیش شروع می‌کنند و نوجوانان این امکان را دارند که با لهجه بریتیش آشنا شوند.

در این رابطه باید بدانید که KET یک امتحان بین‌المللی است و افراد بعد از 4 ترم در آزمون ماک یا شبیه سازی شده KET که در دفتر مرکزی ایران‌مهر برگزار می‌شود شرکت می‌کنند. این دوره در اصل مروری بر مباحث تدریس شده در 8 ترم گذشته است و عمدتا بر 4 مهارت گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن (Speaking, Listening, Reading, Writing) تمرکز دارد.

پس از اتمام دوره زبان انگلیسی نوجوانان با استفاده از کتاب‌های Got It به عنوان منبع آموزشی و گذراندن دوره آمادگی آزمون PET، سطح زبان افراد توسط مشاور دوره تعیین ده و وارد مرحله بعدی یعنی سطح بزرگ‌سالان می‌شوند.

در سطح پیشرفته، کتاب‌های American English File منبع آموزشی اولیه هستند. این کتاب‌ها بر مهارت‌های گفتاری و گفتاری و مکالمه تاکید دارند و بر اساس سیستم آوایی و تلفظ آمریکایی طراحی شده‌اند. برای نگاهی دقیق‌تر به این دوره‌ها و اطلاعات بیشتر، به جستجوی دوره‌های ویژه بزرگ‌سالان ادامه دهید.

ویژگی های دوره

  • گروه سنی افراد 12 سال تا 18 سال
  • شیوه برگزاری دوره نوجوانان: گروهی و خصوصی
  • مدت زمان برگزاری دوره: 24 ترم
  • منابع آموزشی کلیدی: مجموعه کتاب‌های Got it، Objective PET، Objective KET
  • محوریت دوره: یادگیری زمان‌های فعل، آشنایی با عملکرد افعال وجهی، معرفی اسامی قابل شمارش و غیرقابل شمارش، شناخت نحوه استفاده از صفت‌های برتر و تفضیلی، آشنایی با افعال معلوم و مجهول و کاربرد نقل قول، تقویت خواندن با متون مختلف و موضوعات جالب، تقویت شنیداری نوجوان از طریق منابع صوتی مختلف مانند پادکست صوتی، برنامه‌های تلویزیونی، برنامه‌های رادیویی و سخنرانی، تقویت مهارت‌های نوشتاری با داستان‌نویسی و انشا، بهبود مهارت گفتاری از طریق گفتگو با همکلاسی‌ها، مصاحبه‌های شغلی و نقش‌آفرینی.
  • سایر ویژگی‌های دوره: مرور منظم و مکرر مطالب درسی، استفاده از نرم‌افزارهای تعاملی، ارائه کتب درسی خارج از برنامه درسی برای افزایش کارایی و سرعت یادگیری، جذب افراد در کلاس درس با استفاده از موضوعات جذاب، نظارت مستمر بر موفقیت جوانانی که زبان می‌آموزند.

سطح KET

  • کتاب Objective Key در این دوره تدریس می‌شود.
  • این کتاب شامل بیست درس است که در هر ترم پنج درس ارائه می‌شود.
  • این دوره در موسسه زبان ایران‌مهر در چهار ترم برگزار می‌شود و اسامی دروس به شرح زیر است:

KET 1

KET 2

KET 3

KET 4

  • دوره زبان انگلیسی KET برای یادگیرندگان جوان 12-18 سال مناسب است و شامل افراد کمتر از این رده سنی نمی‌شود.
  • لهجه این کتاب بریتیش است.
  • این دوره به‌عنوان آمادگی برای آزمون بین‌المللی KET که توسط موسسه کمبریج برگزار می‌شود مناسب است.
  • این کتاب مانند سایر کتاب‌های موسسه ایران‌مهر برای نوجوانان، بر 4 مهارت اصلی گوش دادن، گفتار، نوشتن و خواندن (Speaking, Listening, Reading, Writing) تمرکز دارد.
  • این دوره برای نوجوانانی مناسب است که کتاب‌های Getting Started and Got it 1 را تکمیل کرده‌اند.
  • این سطح در موسسه زبان ایران‌مهر به صورت خصوصی و گروهی صورت می‌گیرد.
  • در پایان دوره KET 4، نوجوانان باید در آزمون شبیه سازی شده ماک شرکت کنند.
  • نام دیگر این دوره Key A2 بوده و نخستین امتحان از سری امتحان‌های ESOL است که توسط موسسه کمبریج برگزار می‌شود.
  • موسسه ایرانمهر امکان حضور در دوره‌های حضوری و آنلاین در شعب مختلف خود را برای نوجوانان فراهم کرده است. دوره‌های آنلاین در محیط Big Blue Button برگزار می‌شود که مزایای متعددی از جمله تعامل بیشتر با هم‌کلاسی‌ها و کار گروهی را ارائه می‌دهد.
  • دوره‌های آنلاین به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده‌اند که هیچ تفاوتی با آموزش حضوری نداشته باشند.

برنامه برگزاری ساعات و روزهای دوره ket در شعب ایران‌مهر به شرح زیر است. این برنامه برای همه شعب این موسسه در سراسر کشور یکسان است.

روز شنبه-چهارشنبه یک شنبه- سه‌شنبه دوشنبه-پنج شنبه
ساعت برگزاری کلاس‌ها 16:00-17:30 15:30-17:00 16:00-17:30
17:45-19:15 17:15-18:45 17:45-19:15
19:30-21:00 19:15-20:45 19:30-21:00

درباره آزمون

گذراندن این دوره و آزمون بین‌المللی KET معیاری برای سنجش عملکرد افراد زبان‌آموز تا این سطح است.

آزمون A2 Key که قبلا با نام KET شناخته می‌شد، اولین آزمون از سری امتحانات ESOL کمبریج است. در واقع این آزمون یکی از ابتدایی‌ترین امتحان‌ها برای سنجش دانش عمومی زبان انگلیسی محسوب می‌شود. این امتحان مانند دیگر امتحان‌های دانشگاه کمبریج، چهار مهارت اصلی گوش دادن، گفتار، نوشتن و خواندن را بررسی می‌کند و توانایی افراد را در برقراری ارتباط، استفاده از واژگان و دستور زبان در زبان انگلیسی پایه و روزمره می‌سنجد. آزمون  A2 Key هر سال سطح تسلط کلی بیش از 30000 زبان‌آموز در بیش از شصت کشور سراسر جهان را ارزیابی می‌کند.

آزمون A2 Key در سه بخش مهارت‌های خواندن و نوشتن، درک شنیداری و مهارت‌های گفتاری برگزار می‌شود. سهم هر یک از این مهارت‌ها در آزمون یکسان است. در حوزه خواندن، افراد با متن‌های کوتاه در موضوع‌های عمومی و اجتماعی مواجه می‌شوند. در بخش نوشتن از زبان‌آموزان خواسته می‌شود تا مهارت‌های نوشتاری خود را در قالب‌هایی مانند پر کردن جاهای خالی، پر کردن فرم‌ها و نوشتن یادداشت‌های کوتاه نشان دهند.

بخش Listening به بررسی توانایی آن‌ها برای تجزیه و تحلیل اطلاعات از طریق مهارت‌های شنیداری می‌پردازد. قسمت مکالمه و speaking این آزمون با حضور دو نفر از زبان‌آموزان برگزار می‌شود. در این بخش، ناظر امتحان با طرح سوالات شخصی، با استفاده از دستور زبان و واژگان مناسب، مهارت‌های ارتباطی افراد را می‌سنجد.

بخش های آزمون محتوا امتیاز هدف
Reading and writing

1 ساعت و ده دقیقه

9 بخش

56 سوال

50% این بخش نشان می‌دهد که افراد می‌توانند علامت‌ها، بروشورها، مقالات و مجلات را درک کنند. آن‌ها همچنین قادرند سوالاتی با جاهای خالی را پر کنند و یادداشت یا پیامی کوتاه بنویسند.
Listening

30 دقیقه  شامل  8 دقیقه زمان انتقال به پاسخ نامه

5 بخش

25 سوال

25% شرکت کننده در آزمون مطالب‌ گفتاری و اعلامیه‌ها را زمانی که به صورت آرام و با طمانینه بیان می‌شود درک می‌کند و متوجه می‌شود.
Speaking

8 تا 10 دقیقه برای هر شرکت کننده

2 بخش 25% توانایی‌های زبان‌آموز را برای حضور در یک مکالمه با سوال و جواب‌های آسان ارزیابی می‌شود. آزمون speaking با حضور یک یا دو شرکت کننده دیگر برگزار می‌شود.

 

ویژگی های کتاب Cambridge Objective Key

  1. این کتاب 20 فصل دارد که هر فصل به موضوع خاص و پرکاربردی می‌پردازد. برای مثال خانواده، دوستان، خرید، غذا و نوشیدنی، حیوانات، سرگرمی‌ها، پوشاک، مسافرت، آب و هوا، سلامت، حمل و نقل و غیره را پوشش می‌دهد.
  2. هر فصل یا واحد با بخش‌های واژگان، گرامر، مهارت‌های تستی و غیره طراحی شده است.
  3. کتاب Cambridge Objective Key شامل تمرین‌ها و تست‌های منظم و ساختار یافته برای آمادگی هر چه بیشتر افراد برای امتحان است.
  4. علاوه بر این، هر بخش یا واحد دوره‌های کوتاه و متنوعی را برای زبان‌آموزان نوجوان ارائه می‌دهد.
  5. کلید واژه‌ها و کلمات مهمی که افراد باید در این سطح یاد بگیرند و استفاده کنند برجسته و هایلایت شده است.
  6. یک کتاب تکمیلی برای تمرین بیشتر به نام practice test booklet key ارائه می‌شود که شامل دو مجموعه سوال تستی است.
  7. قسمت رایتینگ بعد از دو درس با تکنیک‌های لازم برای امتحان در کتاب گنجانده شده است.
  8. کلمات و مفاهیم مورد نیاز برای صحبت کردن در گفتار کلیدی آموزش داده می‌شود.
  9. بخش Exam Folder به نوجوانان زبان‌آموز اجازه می‌دهد تا آمادگی امتحان خود را به شیوه‌ای سازمان‌یافته تقویت کنند.
  10. فصل‌های کتاب Cambridge Objective Keyبرای مرور و بازیابی مطالب تدریس شده طراحی شده است.

ساختار کتاب

ساختار کتاب

کتاب شامل بخش‌های زیر است:

واژگان (Vocabulary)

این بخش به آموزش کلمات پرکاربرد در آزمون KET می‌پردازد.

واژگان

درک مطلب (Reading)

بخش (Reading) بر توانایی درک مطالب و نکات آزمون مربوطه تمرکز دارد تا هر چه بیشتر زبان‌آموزان برای آزمون KET آماده شوند.

درک مطلب

شنیداری (Listening)

بخش شنیداری (Listening) به بررسی درک شنیداری و تکنیک‌های آزمون KET می‌پردازد.

شنیداری

دستور زبان (Grammar)

همه گرامرهای لازم برای رسیدن به سطح متوسط ​​در این قسمت آموزش داده می‌شود.

گرامر

پوشه امتحان (Exam Folder)

بخش پوشه امتحان (Exam Folder) برای آشنایی نوجوانان زبان‌آموز با سوالات امتحانی و ارائه تمرینات بیشتر و آمادگی برای امتحان طراحی شده است.

پوشه امتحان

پوشه نوشتاری (Writing Folder)

زبان‌آموزان نوجوان می‌توانند در این بخش بر مهارت‌های نوشتاری خود تمرکز کنند.

پوشه نوشتاری

مرور (Revision)

بعد از هر چهار درس، این کتاب شامل یک بخش مرور است تا محتوا را تقویت کند و افراد را قادر سازد تا درک بهتری از موضوع داشته باشند.

مرور

پوشه لغت (Vocabulary Folder)

همه کلمات جدید آموزش داده شده در کتاب درس به درس به پوشه واژگان  (Vocabulary Folder) اضافه می‌شود.

پوشه لغت

کتاب تمرین آزمون (Practice test booklet)

این کتاب شامل مجموعه کاملی از تست‌های KET است که برای تمرین بیشتر و آمادگی برای امتحان طراحی شده است.

کتاب تمرین آزمون

کتاب کار (Work book)

کتاب کار (Work book) برای تمرین بیشتر محتوای دوره ket طراحی شده است.

کتاب کار

مهارت های پایان دوره

در پایان این دوره شما می‌توانید:

✅اصطلاح‌ها و عبارت‌های کلیدی را درک کنید.

✅فرم‌های مختلف را پر کنید، یک کارت پستال یا یک نامه ساده با اطلاعات شخصی خود بنویسید.

✅زبان نوشتاری اولیه در انگلیسی را درک کنید.

✅متون غذایی ساده، منوهای استاندارد، علائم جاده و پیام‌های خودپرداز را درک کنید.

✅یک نامه کاری برای یک همکار یا کسی که می‌شناسید بنویسید.

✅معنی کلی یک راهنما یا مقاله ساده شده را درک کنید و به آرامی بخوانید.

✅یک متن بسیار کوتاه، یک داستان ساده یا شرح مطلبی را بنویسید.

✅سوالات و دستورالعمل‌های ساده را درک کنید.

✅یک نظر یا نیازمندی ساده را در زمینه آشنا بیان کنید.

✅آدرس‌های ساده را درک کنید.

✅در مورد علایق خود صحبت کنید.

✅برای بیان دیدگاه خود در بحث‌ها از عباراتی مانند (I don’t agree) و غیره استفاده کنید.

✅خودتان را معرفی کنید و به سوالات ساده در مورد خودتان پاسخ دهید.

با انگلیسی‌زبانان سطح مقدماتی ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول

 

بعد از تکمیل کتاب KET در کدام دوره ثبت نام خواهم کرد؟
شما بعد از تکمیل کتاب KET دوره را Got It 2 می‌گذرانید.
آیا می توانم بدون رفتن به دوره KET به Got it 2 بپیوندم؟
خیر، گذراندن موفقیت‌آمیز این دوره برای همه زبان‌آموزان در موسسه زبان ایران‌مهر الزامی است.
آزمون KET چه تفاوتی با سایر آزمون های ایران مهر دارد؟
این یک آزمون بین‌المللی است و در دفتر مرکزی موسسه ایران‌مهر برگزار می‌شود.
بعد از دوره KET به چه سطح زبانی خواهم رسید؟
در صورت قبولی در آزمون KET4 پس از گذراندن این دوره، وارد سطح (پیش متوسط) pre-intermediate می‌شوید.
آیا می توانم پس از قبولی در آزمون KET4 موسسه ایران مهر در امتحان بین المللی KET شرکت کنم؟
بله، شما می‌توانید مرکز آزمون مورد نظر را انتخاب کرده و در آزمون ثبت‌نام کنید.

امتیاز شما برای این دوره
1
2
3
4
5
4.8 از 5 از 5 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

  1. آواتار شهریار محمدی گرجی
    شهریار محمدی گرجی
    10 شهریور 1399
    پاسخ دادن

    سلام و خسته نباشید سطح Elementary رو برای بزرگسالان ندارید؟

    • آواتار آموزشگاه ایرانمهر
      آموزشگاه ایرانمهر
      10 شهریور 1399
      پاسخ دادن

      سلام وقت بخیرلطفا از طریق سایت ایرانمهر شماره شعب رو دریافت کنید و به صورت رایگان مشاوره وتعیین سطح انجام بدید

دوره های آموزشی مرتبط

برای مشاوره رایگان کلیک کنید