IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
آموزش زبان آلمانی خصوصی بزرگسالان

تدریس خصوصی زبان آلمانی

تدریس خصوصی زبان آلمانی مناسب بزرگسالان، کودکان و نوجوانانی است که زمان کافی برای حضور فیزیکی در کلاسها را ندارند و نیازمند یادگیری سریعتر زبان آلمانی هستند.

رده سنی
بزرگسالان

توضیحات دوره آموزشی

به طور کلی، کلاس‌هایی که 1 الی 4 زبان آموز در آن شرکت کنند کلاس خصوصی هستند. تنوع زمان کلاس در کلاس‌های خصوصی زیاد است و به همین دلیل توجه بسیاری از مخاطبان و متقاضیان زبان‌آموز را به خود جلب کرده است.

متاسفانه این باور غلط در میان برخی افراد وجود دارد که کلاس‌های خصوصی در امر آموزش و انتقال مطلب، به اندازه کلاس‌های گروهی موثر نیستند و روند آموزش و یادگیری رضایت‌بخش و مفیدنخواهد بود. اما سال‌ها تحقیق درباره آموزش زبان آلمانی، این امر را اثبات کرده است که با برنامه‌ریزی درست و اجرای دقیق و درست مطالب آموزشی به راحتی می‌توان کیفیت و تاثیر مثبت قابل ملاحظه‌ای را در کلاس‌های زبان خصوصی، تجربه کرد. کارنامه و رزومه صدها و بلکه هزاران زبان‌آموز آموزشگاه زبان ایرانمهر، مهر تاییدی بر این ادعا است.

تدریس خصوصی زبان آلمانی مناسب چه کسانی است؟

تدریس خصوصی آموزش زبان آلمانی مناسب افرادی است که به‌ علت کمبود وقت و یا شرایط خاص، نیاز به یادگیری هرچه سریع‌تر زبان دارند. این افراد، در مقایسه با زبان‌آموزان دوره‌های گروهی، با صرفه‌جویی در زمان خود خیلی سریع‌تر از دیگر زبان‌آموزان به اهداف زبانی خود دست می‌یابند.

از این رو چنانچه شما فرصت شرکت در کلاس‌های گروهی را ندارید به شما پیشنهاد می‌کنیم که از کلاس‌های خصوصی آموزشگاه زبان ایرانمهر استفاده کنید و با بهره‌ گرفتن از خدمات این آموزشگاه روند آموزش و پیشرفت خود را با سرعت بیشتری طی کنید.

کلاس‌های خصوصی آموزشگاه زبان ایرانمهر به صورت حضوری یا آنلاین (در پلتفرم بیگ بلو باتن) و برون سازمانی (امکان ارسال استاد به شرکت‌ها، نهادها، سازمان‌ها و منازل) با توجه به روز و ساعت مورد درخواست متقاضیان و همچنین آدرس آن‌ها برگزار می‌گردد.

دوره تدریس خصوصی زبان آلمانی برای خردسالان

آموزش زبان آلمانی خصوصی خردسالان

دوره تدریس خصوصی زبان آلمانی برای خردسالان در آموزشگاه زبان ایرانمهر، مختص افراد 3 تا 7 سال است و در این دوره مجموعه کتاب‌های HALLO ANNA تدریس خواهد شد. این دوره شامل 3 جلد کتاب

HALLO ANNA1,2,3 است. در پایان هر کتاب، همانند دوره‌های گروهی، مدرک پایان دوره و یا گواهی شرکت در دوره هولگرام‌دار و قابل استعلام ارائه می‌گردد. لازم به توضیح است که در پایان هر 12 جلسه، در صورت موافقت زبان‌آموز، سطح زبان‌آموز به وسیله آزمون‌های کتبی و شفاهی، توسط سوپروایزر شعبه مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

دوره تدریس خصوصی زبان آلمانی برای کودکان

آموزش زبان آلمانی خصوصی کودکان

دوره تدریس خصوصی زبان آلمانی کودکان در آموزشگاه زبان ایرانمهر، مختص افراد 7 تا 12 سال است و در این دوره مجموعه کتاب‌های PLANETINO تدریس خواهد شد. این دوره شامل 3 جلد کتاب

PLANETINO 1,2,3 ))است. در پایان هر کتاب، همانند دوره‌های گروهی، مدرک پایان دوره و یا گواهی شرکت در دوره هولگرام‌دار و قابل استعلام ارائه می‌گردد. لازم به توضیح است که در پایان هر 12 جلسه، در صورت موافقت زبان‌آموز، سطح زبان‌آموز به وسیله آزمون‌های کتبی و شفاهی، توسط سوپروایزر شعبه مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

دوره تدریس خصوصی زبان آلمانی برای نوجوانان

%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4 %D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86 %D8%A7%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C %D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5%DB%8C %D9%86%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86

دوره تدریس خصوصی زبان آلمانی نوجوانان در آموزشگاه زبان ایرانمهر، مختص افراد 12 تا 18 سال است و در این دوره مجموعه کتاب‌های BESTE FREUNDE تدریس خواهد شد. این دوره شامل 3 جلد کتاب

(BESTE FREUNDE A1, A2, B1)است. در پایان هر کتاب، همانند دوره‌های گروهی، مدرک پایان دوره و یا گواهی شرکت در دوره هولگرام‌دار و قابل استعلام ارائه می‌گردد. لازم به توضیح است که در پایان هر 12 جلسه، در صورت موافقت زبان‌آموز، سطح زبان‌آموز به وسیله آزمون‌های کتبی و شفاهی، توسط سوپروایزر شعبه مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

دوره تدریس خصوصی زبان آلمانی برای بزرگسالان

آموزش زبان آلمانی خصوصی بزرگسالان

دوره آموزش خصوصی زبان آلمانی بزرگسالان در آموزشگاه زبان ایرانمهر، مختص افراد بالای 18 سال است و در این دوره مجموعه کتاب‌های STARTEN WIR  و SICHER تدریس خواهد شد. این دوره شامل 5 جلد کتاب  SICHE B2,C1 & STARTEN WIR A1,A2,B1 است. در پایان هر کتاب، همانند دوره‌های گروهی، مدرک پایان دوره و یا گواهی شرکت در دوره هولگرام‌دار و قابل استعلام ارائه می‌گردد. لازم به توضیح است که در پایان هر 12 جلسه، در صورت موافقت زبان‌آموز، سطح زبان‌آموز به وسیله آزمون‌های کتبی و شفاهی، توسط سوپروایزر شعبه مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

کلاس های خصوصی ایرانمهر را چه کسانی انتخاب می کنند؟

✅ افرادی که به هر علتی تمایل و علاقه‌ای به حضور در کلاس‌های آموزشی گروهی و پرجمعیت ندارند.

✅ افرادی که جهت ادامه تحصیل، نیازمند شرکت در دوره خصوصی و اخذ مدرک زبان در مدت زمان محدود هستند.

✅ افرادی که به هر دلیلی، در سریع‌ترین زمان ممکن باید به سطح مورد نظر خود از دانش زبان برسند.

✅ افرادی که در سال‌های گذشته زبان خوانده‌اند، و صرفا نیازمند آموزش زبان به منظور یادآوری و مرور مطالب گذشته در زمان کوتاه هستند.

شاغلینی که به دلیل مشغله کاری فراوان، توانایی حضور در کلاس‌های گروهی آموزش زبان را به صورت منظم و مداوم ندارند.

✅ افرادی که احساس می‌کنند یادگیری زبان در کلاس خصوصی تطابق بیشتری با شخصیت آن‌ها دارد و با آموزش خصوصی احساس راحتی بیشتری دارند.

اهداف آموزشی در کلاس های خصوصی

⭐ آموزش زبان به روشی کاملا کاربردی در حداقل زمان ممکن.

⭐ آموزش زبان منطبق با شرایط و فعالیت ذهنی و میزان یادگیری زبان‌آموزان جهت ایجاد کیفیت مناسب.

⭐آموزش زبان مکالمه محور مورد درخواست بسیاری از متقاضیان.

⭐ ایجاد انگیزه مضاعف در زبان‌آموزان با در نظر گرفتن نیازهای آموزشی فردی.

مزایای شرکت در کلاس های خصوصی آموزشگاه زبان ایرانمهر

✅ بهره‌مندی از جدیدترین مطالب آموزشی مطابق با نیازهای روز زبان‌آموزان توسط مدرسین با تجربه.

✅ بهره‌مندی کامل از کلاس با توجه به خصوصی بودن جلسات و تمرکز کامل مدرس روی زبان‌آموز.

✅ مشخص شدن نقاط ضعف و قوت زبان‌آموز به طور کامل و رفع مشکلات زبانی در کلاس.

✅ تشکیل کلاس با توجه به روز و ساعت مورد دلخواه شما.

✅ صرفه جویی قابل توجه در وقت.

نظارت و پشتیبانی دقیق از سوی مدرس و سوپروایزر شعبه و همچنین تیم آموزش دفترمرکزی آموزشگاه زبان ایرانمهر

✅ فراگیری زبان انگلیسی، توسط برترین مدرسان حوزه آموزش زبان آلمانی کشور.

✅ نظارت و کنترل کیفیت تدریس و عملکرد مدرسین و همچنین روند فراگیری زبان‌آموزان تمامی کلاس‌های آموزشگاه زبان ایرانمهر، به صورت منظم و مستمر توسط سوپروایزر شعبه و واحد آموزش دفتر مرکزی موسسه.

✅ امکان برقراری مکالمه تلفنی به زبان انگلیسی با سوپروایزر و پشتیبان آموزشی شعبه.

✅ برخورداری از تخفیف‌های ثبت نام و تمدید ثبت نام در مناسبت‌ها و جشنواره‌های مختلف ارائه شده توسط دفترمرکزی.

✅ تعیین سطح و مشاوره رایگان.

خدمات تدریس خصوصی زبان آلمانی برای همه زبان‌ها و همه سنین در تمام شعب ایرانمهر طبق ساختاری یکسان و یکپارچه به صورت حضوری و آنلاین درحال برگزاری است.

شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره‌های تدریس خصوصی زبان، با کارشناسان آموزشی ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی همکاران ما بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

نحوه ارزیابی پایان ترم به چه شکل است؟
در پایان هر ترم، یک آزمون کتبی و همچنین یک آزمون شفاهی از کلیه زبان آموزان گرفته خواهد شد. ملاک قبولی زبان آموزان، نمره ای اسنت که از آزمون اخذ میکنند.
حد نصاب قبولی در هر ترم، چه نمره ای می باشد؟
در صورت کسب نمره 75 از 100 نمره قبولی را کسب خواهید کرد.
آیا کلاسهای شما، به صورت مختلط برگزار می شوند؟
خیر. با توجه به قوانین وزارت آموزش و پرورش، کلیه ی کلاسهای آموزشگاه زبان ایرانمهر، به صورت تفکیک جنسیتی برگزار می گردند.
نحوه ی تعیین سطح شما به چه صورت می باشد؟
بعد از هماهنگی وقت با نیروهای اداری شعبه، تعیین سطح به صورت یک مصاحبه شفاهی حضوری با سوپروایزر شعبه انجام خواهد شد.
آیا میتوانم بدون آزمون تعیین سطح؛ ثبت نام و شروع به خواندن زبان بکنم؟
خیر. با هر دانش و پیشینه ی زبانی که داشته باشید، شرکت در آزمون تعیین سطح الزامی است.
امتیاز شما برای این دوره
1
2
3
4
5
2.3 از 5 از 10 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

 1. آواتار صدف فدائیان
  صدف فدائیان
  18 بهمن 1402
  پاسخ دادن

  سلام. روز بخیر. من بدنبال استاد خانم زبان آلمانی برای تدیس خصوصی آنلاین( تک نفره) می گردم. برای بعد از تعطیلات عید. آیا نی توانید راهنماییم کنید؟ مدرکA2 دارم اما فکر می کنن لازمه تعیین سطح بشم

  • آواتار ایرانمهر
   ایرانمهر
   18 بهمن 1402
   پاسخ دادن

   سلام روز بخیر شماره تماس خود را بگذارید تا در اختیار کارشناسان مجموعه قرار دهم , و یا اینکه میتوانید به قسمت ارتباط با شعب سایت مراجعه نمایید و با تماس با یکی از شعب همکاران ما اطلاعات لازم را در زمینه یادگیری و نحوه ثبت نام در اختیارتان قرار میدهند .

 2. آواتار مرجان اشکانی
  مرجان اشکانی
  23 دی 1402
  پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید من تا a2خوندم میخواستم شرایط دوره هایخصوصی بدونم و هزینه رو ممنون میشم راهنمایی کنید

  • آواتار ایرانمهر
   ایرانمهر
   23 دی 1402
   پاسخ دادن

   سلام روز بخیر شما میتوانید جهت آگاهی از نحوه ثبت نام و روند برگزاری دوره و میزان شهریه دوره های خصوصی به قسمت ارتباط با شعب سایت مراجعه نمایید و با تماس با یکی از شعب همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار میدهند .

 3. آواتار محمد
  محمد
  11 آذر 1402
  پاسخ دادن

  سلام وقت بخير و خسته نباشید.
  من میخواستم از سطح a1 تا b2 به صورت خصوصی بخونم چقدر زمان میبره؟؟

  • آواتار ایرانمهر
   ایرانمهر
   11 آذر 1402
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر فرم مشاوره رایگان از سایت را تکمیل نمایید تا همکاران ما پس از تعیین سطح اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

 4. آواتار فروغ
  فروغ
  15 آبان 1402
  پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر.من زبان آلمانی رو تا سطح b1 تموم کردم و می‌خوام b 2 رو شروع کنم سری کتاب های Menschen را کار کردم .می‌خوام کلاس خصوصی بگیرم امکانش هست؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

  • آواتار ایرانمهر
   ایرانمهر
   15 آبان 1402
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر بله شما میتوانید جهت شرکت در کلاسهای خصوصی زبان آلمانی به قسمت ارتباط با شعب سایت مراجعه نمایید و با تماس با یکی از شعب همکاران ما اطلاعات لازم را در زمینه ثبت نام و میزان شهریه در اختیارتان قرار میدهند.

 5. آواتار رضا
  رضا
  11 شهریور 1402
  پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید
  من 47 سالمه و میخوام مهاجرت کنم به کشور المان
  میخوام زبان المانی رو یاد بگیرم …..
  منتهی مشکل که دارم کم شنوا هستم ویه مقدار گوشم کم شنواست
  آیا تسهیلاتی برای افرادی مثل من وجود داره ؟ممنون میشم راهنماییم کنین

  • آواتار ایرانمهر
   ایرانمهر
   11 شهریور 1402
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر شما میتوانید فرم مشاوره رایگان از سایت را تکمیل نمایید کارشناسان ما اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار میدهند . و نیز میتوانید در کلاس های خصوصی مجموعه شرکت نمایید ,جهت ثبت نام به قسمت ارتباط با شعب سایت مراجعه نمایید و با تماس با یکی از شعب همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار میدهند.

 6. آواتار سمیرا جوادی
  سمیرا جوادی
  23 مرداد 1402
  پاسخ دادن

  سلام
  من میخوام از سطح a1شروع کنم
  لطفا با من تماس بگیرید ۰۹۳۶۷۳۰۰۷۶۹

  • آواتار ایرانمهر
   ایرانمهر
   23 مرداد 1402
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر شماره تماس شما به کارشناس واحد مربوطه ارائه شد همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل می نمایند و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار میدهند.

 7. آواتار شهاب بهاری دلگشا
  شهاب بهاری دلگشا
  5 آذر 1401
  پاسخ دادن

  سلام من کتاب های منشن رو خوندم و کتاب A1.1 رو تموم کردم و باید تا سطح B1 برسم و باید اردیبهشت ماه در آلمان باشم .ما دونفریم.اگر میشه حداقل هفته ای ۴ جلسه کلاس تشکیل بدید ، واقعا ممنون میشم چون بسیار عجله دارم که تا عید تموم کنم سطح B 1 رو
  لطفا بامن تماس بگیرید
  ۰۹۲۲۷۳۸۵۵۹۵

  • آواتار ایرانمهر
   ایرانمهر
   5 آذر 1401
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر
   همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس میگیرن و اطلاعات لازم را در اختیارتان جهت ثبت نام قرار میدهند.

 8. آواتار Bahareh abolhassani
  Bahareh abolhassani
  15 آبان 1401
  پاسخ دادن

  لطفا با من‌تماس بگیرید من میخوام به صورت انلاین کلاس داشته باشم در سطح a2 تا b1 به صورت خصوصی

  • آواتار ایرانمهر
   ایرانمهر
   15 آبان 1401
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر لطفا شماره تماس خود را بگذارید همکاران ما با شما تماس میگیرند.

دوره های آموزشی مرتبط

برای مشاوره رایگان کلیک کنید