IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
آموزش ترکی استانبولی نوجوانان

آموزش زبان ترکی استانبولی برای نوجوانان

آموزش زبان ترکی استانبولی برای نوجوانان: از مبتدی تا پیشرفته با سری کتابهای
Türkçe Öğreniyorum در 24 ترم تدریس میشود. برای تعیین سطح و مشاوره رایگان تماس بگیرید.

رده سنی
نوجوانان

توضیحات دوره آموزشی

آموزش و پرورش ترکیه مجموعه کتاب Türkçe Öğreniyorum” را که شامل 3 کتاب با عناوین کتاب درسی، کتاب کار و کتابچه  متون شنیداری است برای آموزش زبان ترکی به نوجوانان تهیه کرده است.

جلد 1 و جلد 2 این کتاب برای سطح A1 است و جلد 3 و 4 برای سطح A2 در نظر گرفته شده است. این کتاب‌ها در مراکز فرهنگی ترکیه برای کودکان 9 تا 12 سال و نوجوانان 12 تا 18 سال قابل تدریس است و در کشورهای دیگر به عنوان زبان دوم به‌صورت اختیاری یا اجباری به منظور یادگیری زبان ترکی تدریس می‌گردد.

آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه ایرانمهر

آموزشگاه زبان ایرانمهر برای گروه سنی کودک و نوجوان علاقه‌مند به یادگیری زبان ترکی این مجموعه کتاب را در سطح A2 که سطح مبتدی زبان ترکی استانبولی است آموزش می‌دهد.

این دوره‌ها برای علاقه‌مندان به یادگیری زبان ترکی استانبولی به‌صورت خصوصی تدریس خواهد شد و سطح آن با مقیاس CEFR مطابقت دارد.

مجموعه کتاب Türkçe Öğreniyorum” برای گروه سنی کودک و نوجوان متناسب با روش‌های مختلف ادراکی و رویکردی آن‌ها تهیه شده است و ویژگی‌های بصری، فیزیکی و شنیداری این رده‌های سنی را در تهیه این مجموعه در نظر گرفته است.

هر درس از این کتاب بخش‌های مختلفی برای تقویت 4 مهارت اصلی گفتاری، نوشتاری، شنیداری و روخوانی دارد و همچنین بخش‌هایی برای آموزش لغات جدید و دستور زبان همراه با سرگرمی و بازی درنظر گرفته شده است و در نهایت بخشی جهت ارزیابی عملکرد و میزان یادگیری زبان‌آموزان قرار دارد.

okuyalm,tamamlayalm

 

Yazalm

Dinleyelim

 

Isaretleyelim

 

امتیاز شما برای این دوره
1
2
3
4
5
4 از 5 از 5 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

 1. آواتار دنیز معینی
  دنیز معینی
  25 دی 1401
  پاسخ دادن

  سلام میخواستم بدونم کلاس ها مختلط هستند؟

  • آواتار ایرانمهر
   ایرانمهر
   25 دی 1401
   پاسخ دادن

   سلام روز بخیر تمامی کلاس ها بصورت غیر مختلط برگزار میشود.

برای مشاوره رایگان کلیک کنید