IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
آموزش زبان آلمانی برای نوجوانان

آموزش زبان آلمانی نوجوانان

دوره زبان آلمانی ویژه نوجوانان سطح پیشرفته (C1)

رده سنی
نوجوانان

توضیحات دوره آموزشی

در ایرانمهر سطوح مبتدی زبان آلمانی (A1) گروه سنی نوجوانان با بهره گیری از سری کتاب‌های‌ درسی و کتاب‌های کار Beste Freunde از انتشارات Hueber صرفا به صورت خصوصی برگزار می‌گردد. این دوره‌ها با سطوح هم‌نام خود در مقیاس CEFR مطابقت دارند. 

در این کتاب‌ها‌ گروهی از نوجوانان با روایت داستان‌های زندگی روزمره‌ی خود، زبان آلمانی را آموزش می‌دهند. ایده‌ی محوری این کتاب‌ها، نوع تعامل نوجوانان است و تمرکز بر این موضوع است که آنها از یکدیگر و با یکدیگر یاد می‌گیرند. در طول کتاب‌های Beste Freunde گروهی از نوجوانان با زبان‌آموزان همراه می‌شوند تا زندگی روزمره در آلمان را در قالب داستان‌های سرگرم کننده به آنها نشان دهند. در دوره‌های مبتدی شما یاد می‌گیرید سوالات ساده‌ای در گفتار و نوشتار بسازید و دستورالعمل‌ها را بیان کنید. همچنین مهارت‌های گرامری پایه خود را تقویت می‌کنید و دایره‌ی واژگان خود را افزایش می‌دهید.

پس از پایان دوره‌های سطح A1 قادر خواهید بود :

  • عبارات روزمره‌ی آشنا را درک کرده و عبارات بسیار پایه‌ای را برای برآورده کردن نیازهای ابتدایی خود به کار ببرید.
  • خود و دیگران را معرفی کنید و در مورد جزئیات شخصی مانند محل زندگی، اشخاصی که می‌شناسید و چیزهایی که در اختیار دارید، سوال کرده و به آنها پاسخ دهید.
  • هنگامی که طرف مقابل مکالمه با سرعتی آهسته و واضح صحبت کند، می‌توانید با روشی ساده با آنها تعامل داشته باشید.

در ایرانمهر سطوح مقدماتی زبان آلمانی (A2) گروه سنی نوجوانان با بهره گیری از سری کتاب‌های‌ درسی و کتاب‌های کار Beste Freunde از انتشارات Hueber صرفا به صورت خصوصی برگزار می‌گردد. این دوره‌ها با سطوح هم‌نام خود در مقیاس CEFR مطابقت دارند. 

در این کتاب‌ها‌ گروهی از نوجوانان با روایت داستان‌های زندگی روزمره‌ی خود، زبان آلمانی را آموزش می‌دهند. ایده‌ی محوری این کتاب‌ها، نوع تعامل نوجوانان است و تمرکز بر این موضوع است که آنها از یکدیگر و با یکدیگر یاد می‌گیرند. در طول کتاب‌های Beste Freunde گروهی از نوجوانان با زبان‌آموزان همراه می‌شوند تا زندگی روزمره در آلمان را در قالب داستان‌های سرگرم کننده به آنها نشان دهند. در دوره‌های مقدماتی شما یاد می‌گیرید در موقعیت‌های آشنا و روزمره منظور خود را تا حدودی واضح بیان کنید و متون ساده را بخوانید و درک کنید.

پس از پایان دوره‌های سطح A2 قادر خواهید بود :

  • جملات و عبارات مورد استفاده‌ی پرتکرار در زمینه‌های مرتبطی چون اطلاعات شخصی و خانوادگی، خرید، مکان، اشتغال و… را درک کنید.
  • در کارهای ساده و روتین که مستلزم تبادل اطلاعات ساده و مستقیم در مورد مسائل معمول و روزمره است با دیگران ارتباط برقرار کنید.
  • به زبان ساده جنبه‌هایی از گذشته خود، محل زندگی و موضوعات مرتبط با این موارد را شرح دهید.

در ایرانمهر سطوح متوسط زبان آلمانی (B1) گروه سنی نوجوانان با بهره گیری از سری کتاب‌های‌ درسی و کتاب‌های کار Beste Freunde از انتشارات Hueber صرفا به صورت خصوصی برگزار می‌گردد. این دوره‌ها با سطوح هم‌نام خود در مقیاس CEFR مطابقت دارند.

در این کتاب‌ها‌ گروهی از نوجوانان با روایت داستان‌های زندگی روزمره‌ی خود، زبان آلمانی را آموزش می‌دهند. ایده‌ی محوری این کتاب‌ها، نوع تعامل نوجوانان است و تمرکز بر این موضوع است که آنها از یکدیگر و با یکدیگر یاد می‌گیرند. در طول کتاب‌های Beste Freunde گروهی از نوجوانان با زبان‌آموزان همراه می‌شوند تا زندگی روزمره در آلمان را در قالب داستان‌های سرگرم کننده به آنها نشان دهند. در دوره‌های متوسط شما ساختارهای اصلی گرامر را تلفیق و بازبینی می‌کنید و یاد می‌گیرید موضوعات جالب مورد بحث را هدایت کنید.

پس از پایان دوره‌های سطح B1 قادر خواهید بود :

  • نکات اصلی و واضح در موضوعات آشنا که به طور مرتب در محل کار، مدرسه، اوقات فراغت و… با آنها مواجه می‌شوید را درک کنید.
  • هنگام سفر به منطقه‌ای که در آن به زبان آلمانی صحبت می‌شود، می‌توانید بیشتر موقعیت‌های احتمالی پیش رو را مدیریت کنید.
  • متون ساده که موضوعات آشنا یا مورد علاقه‌ی شخصی، تجربیات و رویدادها، آرزوها، امیدها و اهداف را توصیف می کنند را بنویسید و دلایل، نظرات و برنامه‌ها را به صورت خلاصه توضیح دهید.
امتیاز شما برای این دوره
1
2
3
4
5
2.4 از 5 از 5 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

جهت مشاوره رایگان کلیک کنید