Loading ...
IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
آموزش زبان فرانسه خصوصی بزرگسالان

تدریس خصوصی زبان فرانسه

دوره های خصوصی فرانسه ویژه بزرگسالان

رده سنی
بزرگسالان

توضیحات دوره آموزشی

به طور کلی، کلاس‌هایی که 1 الی 4 زبان آموز در آن شرکت کنند کلاس خصوصی هستند. تنوع زمان کلاس در کلاس‌های خصوصی زیاد است و به همین دلیل توجه بسیاری از مخاطبان و متقاضیان زبان‌آموز را به خود جلب کرده است.

متاسفانه این باور غلط در میان برخی افراد وجود دارد که کلاس‌های خصوصی در امر آموزش و انتقال مطلب، به اندازه کلاس‌های گروهی موثر نیستند و روند آموزش و یادگیری رضایت‌بخش و مفیدنخواهد بود. اما سال‌ها تحقیق درباره آموزش زبان فرانسه، این امر را اثبات کرده است که با برنامه‌ریزی درست و اجرای دقیق و درست مطالب آموزشی به راحتی می‌توان کیفیت و تاثیر مثبت قابل ملاحظه‌ای را در کلاس‌های زبان خصوصی، تجربه کرد. کارنامه و رزومه صدها و بلکه هزاران زبان‌آموز آموزشگاه زبان ایرانمهر، مهر تاییدی بر این ادعا است.

کلاس خصوصی مناسب چه کسانی است؟

آموزش خصوصی زبان فرانسه مناسب افرادی است که به‌ علت کمبود وقت و یا شرایط خاص، نیاز به یادگیری هرچه سریع‌تر زبان دارند. این افراد، در مقایسه با زبان‌آموزان دوره‌های گروهی، با صرفه‌جویی در زمان خود خیلی سریع‌تر از دیگر زبان‌آموزان به اهداف زبانی خود دست می‌یابند.

از این رو چنانچه شما فرصت شرکت در کلاس‌های گروهی را ندارید به شما پیش‌نهاد می‌کنیم که از کلاس‌های خصوصی آموزشگاه زبان ایرانمهر استفاده کنید و با بهره‌ گرفتن از خدمات این آموزشگاه روند آموزش و پیشرفت خود را با سرعت بیشتری طی کنید.

کلاس‌های خصوصی آموزشگاه زبان ایرانمهر به صورت حضوری یا آنلاین (در پلتفرم بیگ بلو باتن) و برون سازمانی (امکان ارسال استاد به شرکت‌ها، نهادها، سازمان‌ها و منازل) با توجه به روز و ساعت مورد درخواست متقاضیان و همچنین آدرس آن‌ها برگزار می‌گردد.

تدریس خصوصی زبان فرانسه برای خردسالان

آموزش خصوصی زبان فرانسه برای خردسالان

دوره آموزش خصوصی زبان فرانسه برای خردسالان در آموزشگاه زبان ایرانمهر، مختص افراد 3 تا 7 سال است و در این دوره مجموعه کتاب‌های PASSE PASSE تدریس خواهد شد. این دوره شامل 3 جلد کتاب PASSE PASSE 1, 2, 3 است. در پایان هر کتاب، همانند دوره‌های گروهی، مدرک پایان دوره و یا گواهی شرکت در دوره هولگرام‌دار و قابل استعلام ارائه می‌گردد. لازم به توضیح است که در پایان هر 12 جلسه، در صورت موافقت زبان‌آموز، سطح زبان‌آموز به وسیله آزمون‌های کتبی و شفاهی، توسط سوپروایزر شعبه مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

تدریس خصوصی زبان فرانسه برای نوجوانان

 آموزش خصوصی زبان فرانسه برای نوجوانان

دوره آموزش خصوصی زبان فرانسه برای نوجوانان در آموزشگاه زبان ایرانمهر، مختص افراد 12 تا 18 سال است و در این دوره مجموعه کتاب‌های Générationتدریس خواهد شد. این دوره شامل 4 جلد کتابGénération  A1, A2, B1, B2 است. در پایان هر کتاب، همانند دوره‌های گروهی، مدرک پایان دوره و یا گواهی شرکت در دوره هولگرام‌دار و قابل استعلام ارائه می‌گردد. لازم به توضیح است که در پایان هر 12 جلسه، در صورت موافقت زبان‌آموز، سطح زبان‌آموز به وسیله آزمون‌های کتبی و شفاهی، توسط سوپروایزر شعبه مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

تدریس خصوصی زبان فرانسه برای کودکان

 آموزش خصوصی زبان فرانسه برای کودکان

دوره آموزش خصوصی زبان فرانسه برای کودکان در آموزشگاه زبان ایرانمهر، مختص افراد 7 تا 12 سال است و در این دوره مجموعه کتاب‌های BONNE NOUVELLEتدریس خواهد شد. این دوره شامل 3 جلد کتابBONNE NOUVELLE 1, 2, 3 است. در پایان هر کتاب، همانند دوره‌های گروهی، مدرک پایان دوره و یا گواهی شرکت در دوره هولگرام‌دار و قابل استعلام ارائه می‌گردد. لازم به توضیح است که در پایان هر 12 جلسه، در صورت موافقت زبان‌آموز، سطح زبان‌آموز به وسیله آزمون‌های کتبی و شفاهی، توسط سوپروایزر شعبه مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

تدریس خصوصی زبان فرانسه برای بزرگسالان

آموزش خصوصی زبان فرانسه برای بزرگسالان

دوره آموزش خصوصی زبان فرانسه برای بزرگسالان در آموزشگاه زبان ایرانمهر، مختص افراد بالای 18 سال است و در این دوره مجموعه کتاب‌های EDITOتدریس خواهد شد. این دوره شامل 4 جلد کتابEDITO A1, A2,B1, B2است. در پایان هر کتاب، همانند دوره‌های گروهی، مدرک پایان دوره و یا گواهی شرکت در دوره هولگرام‌دار و قابل استعلام ارائه می‌گردد. لازم به توضیح است که در پایان هر 12 جلسه، در صورت موافقت زبان‌آموز، سطح زبان‌آموز به وسیله آزمون‌های کتبی و شفاهی، توسط سوپروایزر شعبه مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

کلاس های خصوصی ایرانمهر را چه کسانی انتخاب می کنند؟

✅افرادی که به هر علتی تمایل و علاقه‌ای به حضور در کلاس‌های آموزشی گروهی و پرجمعیت ندارند.

✅افرادی که جهت ادامه تحصیل، نیازمند شرکت در دوره خصوصی و اخذ مدرک زبان در مدت زمان محدود هستند.

✅افرادی که به هردلیلی، در سریع‌ترین زمان ممکن باید به سطح مورد نظر خود از دانش زبان برسند.

✅افرادی که در سال‌های گذشته زبان خوانده‌اند، و صرفا نیازمند آموزش زبان به منظور یادآوری و مرور مطالب گذشته در زمان کوتاه هستند.

شاغلینی که به دلیل مشغله کاری فراوان، توانایی حضور در کلاس‌های گروهی آموزش زبان را به صورت منظم و مداوم ندارند.

✅افرادی که احساس می‌کنند یادگیری زباندر کلاس خصوصی تطابق بیشتری با شخصیت آن‌هادارد و با آموزش خصوصی احساس راحتی بیشتری دارند.

اهداف آموزشی در کلاس های خصوصی

✅ آموزش زبان به روشی کاملا کاربردی در حداقل زمان ممکن.

✅ آموزش زبان منطبق با شرایط و فعالیت ذهنی و میزان یادگیری زبان‌آموزان جهت ایجاد کیفیت مناسب.

✅ آموزش زبان مکالمه محور مورددرخواست بسیاری از متقاضیان.

✅ایجاد انگیزه مضاعف در زبان‌آموزان با در نظر گرفتن نیازهای آموزشی فردی.

مزایای شرکت در کلاس های خصوصی آموزشگاه زبان ایرانمهر

✅ بهره‌مندی از جدیدترین مطالب آموزشی مطابق با نیازهای روز زبان‌آموزان توسط مدرسین با تجربه.

✅ بهره‌مندی کامل از کلاس با توجه به خصوصی بودن جلسات و تمرکز کامل مدرس روی زبان‌آموز.

✅مشخص شدن نقاط ضعف و قوت زبان‌آموز به طور کامل و رفع مشکلات زبانی در کلاس.

✅ تشکیل کلاس با توجه به روز و ساعت مورد دلخواه شما.

✅صرفه جویی قابل توجه در وقت.

✅نظارت و پشتیبانی دقیق از سوی مدرس و سوپروایزر شعبه و همچنین تیم آموزش دفترمرکزی آموزشگاه زبان ایرانمهر

✅فراگیری زبان فرانسه، توسط برترین مدرسان حوزه آموزش زبان فرانسه کشور.

نظارت و کنترل کیفیت تدریس و عملکرد مدرسین و همچنین روند فراگیری زبان‌آموزان تمامی کلاس‌های آموزشگاه زبان ایرانمهر، به صورت منظم و مستمر توسط سوپروایزر شعبه و واحد آموزش دفتر مرکزی موسسه.

✅امکان برقراری مکالمه تلفنی به زبان فرانسه با سوپروایزر و پشتیبان آموزشی شعبه.

✅برخورداری از تخفیف‌های ثبت نام و تمدید ثبت نام در مناسبت‌ها و جشنواره‌های مختلف ارائه شده توسط دفترمرکزی.

✅تعیین سطح و مشاوره رایگان.

خدمات آموزش خصوصی زبان برای همه زبان‌ها و همه سنین در تمام شعب ایرانمهر طبق ساختاری یکسان و یکپارچه به صورت حضوری و آنلاین درحال برگزاری است.

شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره‌های آموزش خصوصی زبان، با کارشناسان آموزشی ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی همکاران ما بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

نحوه ارزیابی پایان ترم به چه شکل است؟
در پایان هر ترم، یک آزمون کتبی و همچنین یک آزمون شفاهی از کلیه زبان آموزان گرفته خواهد شد. ملاک قبولی زبان آموزان، نمره ای اسنت که از آزمون اخذ میکنند.
حد نصاب قبولی در هر ترم، چه نمره ای می باشد؟
در صورت کسب نمره 75 از 100 نمره قبولی را کسب خواهید کرد.
آیا کلاسهای شما، به صورت مختلط برگزار می شوند؟
خیر. با توجه به قوانین وزارت آموزش و پرورش، کلیه ی کلاسهای آموزشگاه زبان ایرانمهر، به صورت تفکیک جنسیتی برگزار می گردند.
نحوه ی تعیین سطح شما به چه صورت می باشد؟
بعد از هماهنگی وقت با نیروهای اداری شعبه، تعیین سطح به صورت یک مصاحبه شفاهی حضوری با سوپروایزر شعبه انجام خواهد شد.
آیا میتوانم بدون آزمون تعیین سطح؛ ثبت نام و شروع به خواندن زبان بکنم؟
خیر. با هر دانش و پیشینه ی زبانی که داشته باشید، شرکت در آزمون تعیین سطح الزامی است.
امتیاز شما برای این دوره
1
2
3
4
5
3.7 از 5 از 3 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

 1. آواتار سینا اسزافی
  سینا اسزافی
  2 شهریور 1402
  پاسخ دادن

  سلام بنده میخوام در کلاس های خصوصی فرانسه شرکت کنم سه نفر هستیم شهریه چقدر میشه ؟

  • آواتار ایرانمهر
   ایرانمهر
   2 شهریور 1402
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر شما میتوانید جهت آگاهی از نحوه ثبت نام در کلاس های خصوصی زبان فرانسه و نیز میزان شهریه به قسمت ارتباط با شعب سایت مراجعه نمایید و با تماس با یکی از شعب همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار میدهند.

برای مشاوره رایگان کلیک کنید