IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی

دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی

دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی

سطح
Advanced
رده سنی
بزرگسالان

توضیحات دوره آموزشی

یکی از موضوعات مورد علاقه‌ی زبان‌آموزان در سطوح پیشرفته و نیز فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف دانشگاهی، تدریس و آموزش زبان انگلیسی به دیگران است. با توجه به نیاز روزافزون متقاضیان تدریس و نیز به منظور یکپارچگی روش تدریس در سراسر شعب، دپارتمان آموزش ایرانمهر اقدام به برگزاری دوره‌های تخصصی تربیت مدرس زبان انگلیسی نموده است. شرکت در دوره‌های تربیت مدرس یا TTC ضمن بهبود مهارت‌های آموزش و افزایش سطح آگاهی از مبانی تخصصی تدریس زبان، در آینده‌ی حرفه‌ای و کاری متقاضیان نیز نقش مهمی را ایفا خواهد کرد. 

شرکت‌کنندگان در دوره‌های TTC ایرانمهر تجربه‌ی واقعی تدریس و مواجهه با شرایط متنوع کلاسی را خواهند داشت و آموزش‌های کامل و استانداردی را برای تدریس مهارت‌های مختلف زبان انگلیسی دریافت خواهند کرد. در این دوره‌ها تلفیقی از سیستم‌های جهانی آموزش و یادگیری زبان انگلیسی در محیط کلاسی با بهره‌گیری از دانش مدرسین مجرب سطوح دانشگاهی و بین‌المللی، تدریس می‌شود. 

متقاضیان پیش از شرکت در دوره‌های TTC در یک مصاحبه‌ی ارزیابی دانش و سطح زبان انگلیسی شرکت خواهند نمود و افراد واجد شرایط، می‌توانند در دوره‌ها ثبت نام کنند. همچنین به منظور تسهیل روند شرکت در دوره‌های TTC، متقاضیانی که مدارک معتبر IELTS، TOEFL یا گواهینامه‌ی رسمی کمبریج (FCE, CAE, CPE) را دارند نیازی به انجام مصاحبه‌ی اولیه نداشته و می‌توانند در دوره‌ها ثبت نام نمایند.

در آموزشگاه ایرانمهر، دوره‌های TTC در سه گروه تخصصی برگزار می‌گردند:

 • TTC کودک و نوجوان: مختص آن دسته از متقاضیانی است که تمایل دارند به گروه‌های سنی خردسالان، کودکان و نوجوانان تدریس کنند. این دوره‌ها در 12 جلسه‌ی 3 ساعته برگزار می‌گردند و به نحوه‌ی تدریس زبان به زبان‌آموزان کودک و نوجوان، تعامل با آنها و روش تدریس کتاب‌های مورد استفاده در دوره‌ها می‌پردازند.
 • TTC بزرگسالان: مختص آن دسته از متقاضیانی است که تمایل دارند به گروه‌های سنی نوجوانان و بزرگسالان تدریس کنند. این دوره‌ها در 12 جلسه‌ی 3 ساعته برگزار می‌گردند و  به نحوه‌ی تدریس زبان‌ به بزرگسالان، شیوه‌ی صحیح هدایت کلاس‌ها و روش تدریس کتاب‌های مورد استفاده می‌پردازند.
 • TTC IELTS: مختص آن دسته از متقاضیانی است که قصد تدریس دوره‌های تخصصی IELTS را دارند. این دوره‌ها طی 1 ماه و در روزهای آخر هفته برگزار می‌گردند. در این دوره‌ها مدرسین با روش تدریس زبان انگلیسی در قالب آزمون IELTS و آموزش مهارت‌های شرکت در آزمون آشنا خواهند شد.

در پایان هر یک از دوره‌های TTC، متقاضیان در یک ارزیابی نهایی از آموزه‌های خود شرکت نموده و پس از موفقیت در این مرحله، مدرک پایان دوره‌ی خود را‌ دریافت خواهند کرد. همچنین پس از اعطای گواهینامه و عقد قرارداد تدریس، مدرسین به تدریس در شعب منتخب شروع خواهند نمود. 

برای آن دسته از متقاضیانی که خواهان تدریس کلاس‌های آنلاین هستند نیز یک جلسه‌ آموزش کار با پلتفرم کلاس‌های آنلاین در نظر گرفته شده است.

مزایای شرکت در دوره‌های TTC ایرانمهر به شرح زیر است:

 • دریافت گواهینامه‌ی پایان دوره‌ی TTC
 • عقد قرارداد و شروع به کار در شعب ایرانمهر پس از پایان دوره
 • شرکت در کارگاه‌های آموزشی حین خدمت به صورت رایگان
 • امکان ارتقای سطح تدریس و دانش زبان انگلیسی در آینده

برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از زمان برگزاری دوره‌ها، می‌توانید با یکی از شعب آموزشگاه یا دفتر مرکزی ایرانمهر تماس حاصل نمایید.

 

امتیاز شما برای این دوره
1
2
3
4
5
3.7 از 5 از 15 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

 1. آواتار ایدا بهجتی
  ایدا بهجتی
  29 آبان 1401
  پاسخ دادن

  سلام فرم ثبت نام کلاس های تربیت مدرس رو کجا باید پر کنیم لینکش رو برام میزارید لطفا،؟

 2. آواتار Aida behjati
  Aida behjati
  29 آبان 1401
  پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  فرم ثبت نام برای دوره های ttc رو لینکش و قرار میدید لطفا ؟

 3. آواتار لادن
  لادن
  17 آبان 1401
  پاسخ دادن

  سلام دوره ی تی تی سی آنلاین بزرگسال برگزار میکنید؟

  • آواتار ایرانمهر
   ایرانمهر
   17 آبان 1401
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر دوره های تی تی سی فقط بصورت حضوری در دفتر مرکزی برگزار میشود .

 4. آواتار Poormand Maryam
  Poormand Maryam
  7 آبان 1401
  پاسخ دادن

  سلام بنده متقاضی حضور در دوره های ttc کودک و نوجوان هستم شماره تماس بنده 09109272045

  • آواتار ایرانمهر
   ایرانمهر
   7 آبان 1401
   پاسخ دادن

   سلام روز بخیر فرم ثبت نام دوره تربیت مدرس سایت را تکمیل نمایید همکاران ما در اولین فرصت جهت ثبت نام با شما تماس حاصل می فرمایند.

 5. آواتار Yshym
  Yshym
  7 آبان 1401
  پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید شرکت در این دوره شرط سنی داره؟
  خیلی ازتون ممنونم ⚘

  • آواتار ایرانمهر
   ایرانمهر
   7 آبان 1401
   پاسخ دادن

   سلام وقت بخیر فرم ثبت نام دوره تربیت مدرس سایت را تکمیل نمایید همکاران ما جهت ثبت نام در اولین فرصت با شما تماس حاصل میفرمایند .

دوره های آموزشی مرتبط

جهت مشاوره رایگان کلیک کنید