IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
آموزش خصوصی آنلاین آلمانی نوجوانان

آموزش خصوصی آنلاین زبان آلمانی نوجوانان

آموزش زبان آلمانی در کلاس زبان آنلاین نوجوانان

رده سنی
نوجوانان

توضیحات دوره آموزشی

آموزش زبان آلمانی در کلاس زبان آنلاین نوجوانان موسسه ایرانمهر مختص نوجوانان سنین12 تا 18 سال میباشد. آموزش آنلاین زبان آلمانی به نوجوان بصورت تصویری و زنده (Live) انجام میشود.

دوره های زبان آلمانی آنلاین نوجوانان از سطح پایه تا پیشرفته در 31 ترم به صورت کلاسهای ترمیک گروهی یا خصوصی برگزار میگردد.

سیستم آموزش زبان آلمانی مجازی نوجوانان همانند کلاسهای حضوری آلمانی نوجوانان همراه با یادگیری شعر و انجام بازی و تماشای کارتون برگزار می شود.

در این دوره ها با استفاده ار شیوه های نوین آموزشی مهارت های چهارگانه زبان آلمانی (شنیداری، گفتاری، نگارش، خواندن) به صورت آنلاین به نوجوانان آموزش داده می شود.

در کلاسهای زبان آلمانی مجازی برای نوجوانان از برترین اساتید تهران بهره گرفته شده است تا نوجوانان تجربه لذت بخشی از یادگیری زبان را تجربه کنند.

در کلاسهای آنلاین زبان آلمانی نوجوانان از نرم افزار فوق العاده BigBlueButton بهره گرفته شده است تا یک ارتباط تصویری زنده (Live) بین اساتید و زبان آموزان برقرار شود.

زبان آموزان می توانند برای یادگیری زبان آلمانی بصورت آنلاین از تمامی نقاط ایران و جهان و بدون محدودیت زمان و مکان در این کلاسها شرکت کنند.

برای شرکت در کلاسهای آنلاین فقط کافیست با تبلت یا لپ تاپ و یا کامپیوتر خود به اینترنت وصل شوید و از یادگیری لذت ببرید.

نکته ای که کلاسهای زبان آلمانی آنلاین موسسه ایرانمهر را از سایر موسسات زبان متمایز می کند، استفاده از کتابهای جدید و آزمونهای سنجش پیشرفت با ارائه کارنامه اینترنتی پایان ترم است.

همچنین در موسسه زبان ایرانمهر علاوه بر برگزاری کلاسهای آنلاین، کلاسهای حضوری زبان آلمانی برای نوجوانان و کلاسهای آموزش زبان آلمانی برای نوجوانان با کیفیت بالایی در حال برگزاریست.

شما والدین گرامی می توانید با مشاهده لیست کلاسها از بین صدها کلاس متنوع حضوری و آنلاین موجود، کلاس مطابق با روز و ساعت دلخواه خود را برای فرزندانتان ثبت نام نمایید.

نحوه برگزاری کلاس زبان آلمانی انلاین نوجوان

در نحوه برگزاری دوره های زبان آلمانی انلاین نوجوانان در موسسه ایرانمهر بعنوان بهترین آموزشگاه زبان نوجوانان در تهران، همین کافیست که بدانید بر خلاف تصور عموم مردم، این دوره ها بصورت ویدیوهای از پیش ضبط شده و یا اپلیکیشن موبایل نیست!

آموزش آنلاین زبان آلمانی به نوجوان دقیقا یک ارتباط زنده ویدیویی (Live) با مدرس در یک فضای مجازی و همانند کلاس واقعی در بستر نرم افزار تحت WEB است.

به نحوی که نوجوانان  تصویر و صدای استاد خود را خواهند دید و فایل های صوتی و تصاویر صفحات کتاب در نرم افزار BigBlueButton برای نوجوانان بارگذاری می شود و نوجوانان از این طریق تجربه ای لذت بخش از یادگیری را خواهند داشت.

 

ویژگیها و مزایای کلاس زبان آلمانی آنلاین

از ویژگیها و مزایای مهم کلاسهای آنلاین میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

✅ امکان ارتباط صوتی و تصویری زنده (Live) با همکلاسی ها و مدرس.
✅ امکان به اشتراک گذاری فایل های PDF، فایل های صوتی و فایل های ویدئویی کتاب درسی.
✅ امکان نوشتن متن و تصویر بر روی تخته وایت برد هوشمند موجود در نرم افزار.
✅ برای دسترسی و استفاده از کلاس آنلاین، تنها یک اینترنت با سرعت ۵۱۲kb نیاز است.
✅ امکان تعیین روز و ساعت دلخواه کلاس توسط والدین.
✅ امکان ضبط جلسات کلاس جهت مرور و بازبینی به دفعات متعدد.
✅ احساس آرامش و راحتی نوجوانان در محیط منزل.
✅ پرداخت شهریه کمتر نسبت به کلاسهای حضوری.

 

در کلاس زبان آنلاین نوجوانان چه می آموزند؟

اهداف آموزش در کلاس آنلاین آلمانی نوجوانان شامل موارد زیر می شود:

✅ یادگیری همزمان چهار مهارت اصلی زبان آلمانی (گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن).
✅ یادگیری مکالمه (صحبت کردن به زبان آلمانی) که بالاترین هدف در یادگیری زبان آلمانی است.
افزایش سطح اعتماد به نفس در صحبت کردن به زبان آلمانی.
✅ کسب توانمندیهای لغوی و درک کلمات.
✅ یادگیری تلفظ صحیح کلمات با لهجه درست.
✅ یادگیری جمله سازی به روش صحیح.
✅ تقویت سطح عمومی زبان آلمانی و آماده‌ سازی نوجوانان جهت شرکت در مقطع نوجوانان.

تقویم ترم های حضوری و آنلاین نوجوان

یکی دیگر از وجوه متمایز موسسه زبان ایرانمهر، توجه به اهمیت برنامه ریزی تحصیلی خانواده ها برای فرزندانشان در طول سال تحصیلی است.

از همین رو آموزشگاه زبان ایرانمهر هر ساله به منظور همسو بودن با برنامه ریزی های تحصیلی خانواده ها برای فرزندانشان در طول سال تحصیلی، اقدام به تدوین و برنامه ریزی منسجم آموزشی با ارائه تقویم ترم های نوجوانان با زمانبندی دقیق تاریخ دقیق شروع و پایان کلاسها نموده است.

نکات قابل توجه والدین:

  • تعداد جلسات در تمامی ترم ها بصورت 12 جلسه 90 دقیقه ای برگزار میگردد.
  • تمامی ترم های حضوری در فصل های بهار، پاییز و زمستان بصورت کلاسهای 2 روز در هفته و در فصل تابستان بصورت کلاسهای 3 روز در هفته (روزهای زوج یا فرد) برگزار میگردد.
  • تمامی ترم های آنلاین در تمامی فصل ها بصورت کلاسهای 3 روز در هفته (روزهای زوج یا فرد) برگزار میگردد.
  • برگزاری جلسات جبرانی در هر ترم بدلیل تعدد تعطیلات در تقویم رسمی کشور و به منظور جلوگیری از وقفه های آموزشی لحاظ گردیده است.
  • روز و ساعت برگزاری جلسات جبرانی در هر ترم با هماهنگی قبلی آموزشگاه و والدین گرامی برگزار خواهد شد.
  • از والدین گرامی خواهشمندیم تا 3 روز قبل از شروع ترم جدید نسبت به ثبت نام فرزندان عزیزتان اقدام نمایید تا ما را در برقراری هرچه بهتر نظم آموزشگاه یاری دهید.
  • والدین گرامی میتوانند با مراجعه به قسمت پنل زبان آموزان و وارد کردن “کد ملی” بعنوان نام کاربری و رمز عبور، نسبت به مشاهده ریز نمرات و دریافت کارنامه پایان ترم فرزندانشان اقدام نمایند.

شما و ایرانمهر

خدمات کلاس زبان آنلاین آلمانی نوجوانان در تمام شعب ایرانمهر طبق ساختاری یکسان و یکپارچه بصورت حضوری و آنلاین درحال برگزاریست.

شما والدین گرامی میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش آلمانی نوجوانان با مشاورین و کارشناسان آموزشی ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی همکاران ما که بصورت رایگان ارائه میگردد بهره مند شوید.

امتیاز شما برای این دوره
1
2
3
4
5
5 از 5 از 2 رای

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

دوره های آموزشی مرتبط

برای مشاوره رایگان کلیک کنید