Loading ...
IRANMEHR
آینده از آن توست
لوگو ایرانمهر
+
آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

دوره های بزرگسالان
دوره های ترمیک عادی
این دوره در طول مدت 24 ترم با بهره گیری از کتابهایAmerican English File (SECOND EDITION) به صورت سه روز زوج (یک جلسه 90 دقیقه ای در هر روز) و یا دو روز فرد (یک جلسه 120 دقیقه ای) برگزار میگردد . هر ترم به مدت پنج هفته برگزار می شود و حدودا رسیدن به بالاترین سطح – از پایه تا فوق پیشرفته – دو سال و نیم طول خواهد کشید.
تسلط زبان آموزان بر هر چهار مهارت زبانی در انتهای این دوره ها از مشخصات بارز این دوره ها است؛ این در حالی است که چیرگی فراگیران بر مهارت مکالمه بسیار چشم گیر خواهد بود. از جمله اهداف این دوره استفاده از برنامه درسی منظم با هدف به دست آوردن بالاترین نمره ممکن در آزمونهای بین المللی ذکر شده و همچنین تسلط کامل بر مهارت های زبانی خواهد بود.
مجموعه کتابهای AMERICAN ENGLISH FILE در زمره به روز ترین کتب آموزشی زبان انگلیسی بوده، همچنین در رتبه بندی کتب موجود رتبه اول را داراست که در انتشارات دانشگاه آکسفورد در شش سطح از مبتدی تا فوق پیشرفته چاپ شده است. به خاطر تاکید این روش آموزشی بر همه مهارت های زبانی به طور کامل و همچنین تاکید فوق برنامه بر مهارت مکالمه، پیشرفت غیر قابل وصفی با استفاده از این کتب در سطح زبانی زبان آموزان ایجاد خواهد شد.
کتب کار در کلاس، کار در منزل، سی دی های صوتی و فیلم های آموزشی در این مجموعه، زبان آموزان را برای رسیدن به مقصد نهایی خود کمک می کنند.

adviceBookingمشاوره رایگان

برای مشاوره رایگان کلیک کنید