دوره ترکی استانبولی

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

دوره آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان ایرانمهر

 

آموزشگاه زبان ایرانمهر مدیریت آموزش زبان ترکی استانبولی در راستای روش های علمی و استاندارد های جهانی در داخل کشور زبان ترکی استانبولی را به عنوان یک زبان جهانی آموزش دهد.

در این چارچوب تمامی مقتضیات لازم برای آموزش زبان ترکی استانبولی را مهیا ساخته است. مدیریت آموزشی برای کلاس های آموزش زبان ترکی استانبولی هر نوع زیر ساخت و استاندارد های آموزشی را بوجود آورده است و برنامه های کاربردی برای صدور گواهینامه ی آموزش زبان ترکی استانبولی را داراست.

کتاب های Hitit برای آموزش زبان ترکی استانبولی موجود در آموزشگاه ایرانمهر ،زبان آموزان مطایق با استاندارد های جهانی تا سطوح زبانی B2 و به کمک کتاب درسی آموزش زبان ترکی استانبولی که شامل کتاب کار زبان ترکی استانبولی و یک CD می باشد مهیا نموده است.

متقاضیانی که هدف یادگیری زبان ترکی استانبولی را به عنوان یک زبان خارجی را دارند می توانند با مراجعه به شعبات آموزشگاه ایرانمهر زبان ترکی استانبولی را که توسط کارشناسان زبان ترکی استانبولی مورد ارزیابی قرار گرفته و با مدرسان با سابقه و ماهر زبان ترکی استانبولی اقدام به یادگیری زبان ترکی استانبولی کنند.

امروزه زبان ترکی استانبولی حدودا در فضایی 12 میلیون کیلومتر مربع ،220 میلیون متکلم ودر 100 کشور آموزش داده می شود.ریشه زبان ترکی استانبولی به قدیمی ترین دوران تاریخ برمی گردد .زبان ترکی استانبولی در طول زمان تحت تاثیر بسیاری از زبان های عربی ، فارسی ، فرانسوی و غیره قرار گرفته است .

زبان ترکی استانبولی حدودا در تمامی نواحی دنیا آموزش داده می شود و یکی از رایج ترین و با ریشه و اساس ترین زبان های دنیا به شمار می رود. در بخش زبان ترکی استانبولی هدف اساسی ما علاوه بر آموزش زبان ترکی استانبولی فرهنگ این کشور را نیز به زبان آموزان معرفی و آموزش داده می شود. کادر آموزشی ما در مورد تکنیک های آموزش زبان خارجی با تجربه می باشند.سیستم و سطح آموزش زبان ترکی استانبولی شامل 3 سطح می باشد.ترکی پایه (A1,A2 ) / ترکی متوسط (B1,B2)/ ترکی پیشرفته (C1)

مفهوم هدف در آموزش زبان ترکی استانبولی یک مفهوم قابل بحث می باشد.تفکیک دو واژه هدف و آماج بسیار مهم است در مفهوم عمومی هدف به عنوان نقطه ای که می خواهیم به آن برسیم و آماج به عنوان خواسته برای رسیدن به نقطه مطلوب تعریف شده است. در آموزشگاه ایرانمهر هدف از آموزش زبان ترکی استانبولی انتقال مفاهیم زبان ترکی استانبولی به طور کامل و صحیح به زبان آموزان ، تقویت مهارت های خواندن و درک مطلب ،شنیداری و گفتاری می باشد.

در زبان ترکی استانبولی اصطلاح "هر زبان یک انسان " را می دانیم که بیهوده گفته نشده است .امروزه دانستن و استفاده کردن از یک زبان بسیار مهم است. امروزه به دلیل گسترش ارتباطات کشور ترکیه با جهان اهمیت یادگیری زبان ترکی استانبولی افزایش پیدا کرده است . زبان ترکی استانبولی به دلیل اینکه کشور ترکیه حجم تجارت خارجی خود را روز به روز افزایش میدهد و سالیانه میلیون ها توریست را جذب این کشور می کند طبیعتا نیاز به یادگیری این زبان را افزایش می یابد .

آموزشگاه ایرانمهر سعی بر این دارد که آموزش زبان ترکی استانبولی را همگام با متد های نوین روز به زبان آموزان گرامی آموزش دهد. رئیس آموزشگاهYunus Emre دکتر Hayati Develi خاطر نشان کردند که در آموزشگاه هایی که در کشور های بالکان و خاور میانه تاسیس کردیم زبان آموزان زبان ترکی استانبولی دلیل های متفاوتی از قبیل مهاجرت ،تحصیل،مهاجرت و.... برای یادگیری زبان ترکی استانبولی دارند .

اساتید آموزشگاه ایرانمهر علاوه بر آموزش زبان ترکی استانبولی ،اصطلاحات و فرهنگ این کشور را نیزبه زبان آموزان زبان ترکی استانبولی تعلیم می دهند.

 

آزمون های دوره ترکی استانبولی

آموزشگاه ایرانمهر به عنوان یک موسسه آموزش زبان ترکی استانبولی علاوه بر آموزش زبان ترکی استانبولی ،فرهنگ،هنر، تاریخ، و ادبیات کشور ترکیه را نیز به زبان آموزان گرامی آموزش می دهد. در تمامی شعب آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در سراسر تهران و حتی شهرستان کرج توسط اساتید با تجربه و حرفه ای زبان ترکی استانبولی آموزش داده می شود .

 

آزمون TÖMER

آزمون های TÖMER زبان ترکی استانبولی به صورت شفاهی و کتبی در 2 مرحله انجام می شود. زبان آموزان بر اساس معیار های ارزشیابی تعیین شده برای قبولی در آزمون حداقل از امتیاز 100 باید 70 را کسب نمایند. زبان آموزانی که موفق به گرفتن مدرک TÖMER شده اند مدرک آنها برایشان فرستاده میشود.این آزمون برای کسانی که می خواهند کفایت (بسندگی) زبان ترکی استانبولی خود را تعیین کنند می باشد.

آزمون تومر زبان ترکی استانبولی در حیطه مهارت های که در قسمت زیر تعیین شده است برگزار می شود:

1- درک مطلب

2- خواندن

3- مکالمه

4- نوشتار

در آزمون زبان ترکی استانبولی حداقل باید 50% از امتیاز هر یک از مهارت های ذکر شده کسب شود .

به داوطلبانی که امتیاز بین 59-50 را کسب کنند، مدرک (A2) داوطلبانی که امتیاز بین 65- 60 را کسب کنند، مدرک (B1) داوطلبانی که امتیاز بین 70-66 را کسب کنند، مدرک (B2) داوطلبانی که امتیاز بین 100- 71 را کسب می کنند مدرک (C1) اعطا میگردد. به داوطلبانی که جمع امتیاز های آنها از 50 کمتر است مدرک TÖMER داده نمی شود.

 

* سیستم امتیاز دهی در آزمون TÖMER

TÖMER سیستم امتیاز دهی در آزمون

ردیف

مهارت ها

بیشترین امتیاز

کمترین امتیاز

1

درک مطلب

25

25

2

خواندن

25

15

3

مکالمه

15

9

4

توضیح شفاهی

10

6

5

توضیح کتبی

25

15

6

جمع

100

60

 

خواندن 2782 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش:« سایر دوره ها دوره های آلمانی »

2 نظرها

  • پیوند نظر م.ر یکشنبه, 24 ارديبهشت 1396 11:23 ارسال شده توسط م.ر

    کلاس های ترکی در هر واحدی ساعات جداگانه ای داره به لیست واحد ها یه سری بزنین با نزدیکترینشون تماس بگیرین.

  • پیوند نظر مریم قراخانلو سه شنبه, 05 ارديبهشت 1396 19:08 ارسال شده توسط مریم قراخانلو

    کلاسهای یادگیری زبان ترکی چه روزهایی و چه ساعاتی می با شد؟ باتشکر

نظر دادن

لطفا فقط نظرات خود را در باره فقط این بخش از سایت مطرح نمایید.

Back to top