Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

دوره های کودکان زبان انگلیسی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دوره زبان انگلیسی کودکان در آموزشگاه زبان ایرانمهر یک پکیج کامل مشتمل بر 3 بخش متفاوت است که گروههای سنی 3 تا 5 ، 5 تا 8 و 8 تا 12 سال رادر برمی گیرد .

کلاسهای مخصوص گروه سنی 3 تا 5 سال در 2 ترم و با استفاده ازکتابهای Little Pockets برگزار می شود.

·         دوره متوسطه خردسالان شامل 2 ترم 14 جلسه ای می باشد و در غالب کلاسهای گروهی 90 دقیقه ای با استفاده از سری کتابهای LITTLE POCKETS برگزار می گردد. (2 روز در هفته -1 جلسه در هر روز)

کلاسهای مخصوص گروه سنی 5 تا 8 سال مشتمل بر 10 ترم می باشد.دراین دوره ازکتابهای موفقPackets وFirst Friends  استفاده میشود.

·         دوره مقدماتی کودکان شامل 2 ترم 14 جلسه ای می باشد و در غالب کلاسهای گروهی 90 دقیقه ای با استفاده از سری کتابهای LITTLE POCKETS برگزار می گردد. (2 روز در هفته -1 جلسه در هر روز)

·         دوره مقدماتی خرد سالان شامل 2 ترم 14 جلسه ای می باشد و در غالب کلاسهای گروهی 90 دقیقه ای با استفاده از سری کتابهای LITTLE POCKETS برگزار می گردد. (2 روز در هفته -1 جلسه در هر روز)

·         دوره پیشرفته خردسالان شامل 6 ترم 14 جلسه ای می باشد و در غالب کلاسهای گروهی 90 دقیقه ای با استفاده از سری کتابهای FIRST FRIENDS برگزار می گردد. (2 روز در هفته -1 جلسه در هر روز)

کلاسهای ویژه گروه سنی 8 تا 12سال به 27 ترم تقسیم می شود و کتابهای مورد استفاده Family and Friends می باشد.

·         متوسطه کودکان این دوره شامل 12 ترم 14 جلسه ای می باشد و در غالب کلاسهای گروهی 90 دقیقه ای با استفاده از سری کتابهای FAMILY AND FRIENDS برگزار می گردد. (2 روز در هفته -1 جلسه در هر روز)

·         پیشرفته کودکان این دوره شامل 8 ترم 14 جلسه ای می باشد و در غالب کلاسهای گروهی 90 دقیقه ای با استفاده از سری کتابهای FAMILY AND FRIENDS برگزار می گردد. (2 روز در هفته -1 جلسه در هر روز)

کتاب کودکان انگلیسی

خواندن 173 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Back to top