دوره های آلمانی

این مورد را ارزیابی کنید
(15 رای‌ها)

دوره آموزش زبان آلمانی در آموزشگاه زبان ایرانمهر

 

دوره های نیمه گروهی فشرده: (6 تا نفره)

این دوره در طول مدت 6 ترم فشرده برگزار می گردد. مخاطبان این دوره افرادی هستند که به علت مشغله کاری و تحصیلی، زمان کافی برای حضور در دوره های گروهی و نیمه گروهی عادی را ندارند و از طرفی نیازمند یادگیری زبان در کوتاه ترین زمان ممکن هستند. تعداد زبان آموزان هر دوره حداکثر 8 نفر خواهد بود که باعث خواهد شد فراگیران در مدت کوتاهتری به نتیجه لازم برسند.

 

• دوره ویژه آمادگی آزمون سفارت Start Deutsch1 Vorbereitungskurs

این دوره فوق فشرده (نیمه خصوصی) مناسب شرکت کنندگان آزمونA1 می باشد که قصد عزیمت به کشور آلمان در مدت زمانی کوتاه را دارند.این دوره در 4 ماه (از مبتدی تا آزمون سفارت) برگزار می گردد.

 

• دوره ویژه آمادگی امتحانات دیپلم Zertifikat Deutsch/B1 Vorbereitungskurs

این دوره فوق فشرده (نیمه خصوصی) مناسب کسانی است که متقاضی اخذ مدرک ZD/B1 در مدت زمان کوتاه می باشند.

 

• دوره ویژه مکالمه و بحث آزاد Konversationskurs

این دوره برای تسلط و مهارت هر چه بیشتر در مکالمه زبان آلمانی مناسب است. همچنین افرادی که به دنبال محیطی برای فراموش نکردن زبان می گردند می توانند از این دوره ها نهایت استفاده را ببرند.

 

• دوره ویژه شرکت ها

این دوره ویژه علاقمندان کار در کشورهای آلمانی زبان می باشد. شرکت کنندگان پس از پایان این دوره قادر می باشند به طور صحیح و دقیق راجع به مسائل شغلی و اقتصادی مکالمه کنند.

 

• دوره تربیت مدرس Lehrfortbildung

این دوره بر اساس آخرین متد آموزشی موجود به صورت کتبی و عملی ارائه می شود و شرکت کنندگان در پایان این دوره مدرک Zertifikat Lehrfortbildung را دریافت می کنند.

خواندن 6064 دفعه

نظر دادن

لطفا فقط نظرات خود را در باره فقط این بخش از سایت مطرح نمایید.

Back to top