رونوشت از چرا باید ایرانمهر را انتخاب کنیم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

about-us

سیستم آموزشی و بازاریابی مدرن آموزشگاه زبان ایرانمهر بر مبنای عرضه خدمات آموزشی منطبق بر نیازمندی متقاضیان در سال 1384 در تهران شکل گرفت. انعطاف پذیری در ارائه خدمات و اجتناب از شیوه سنتی عرضه خدمت، همواره سرلوحه سیاستگذاری آموزشگاه زبان  ایرانمهر بوده و هست. سیاستگذاران آموزشگاه زبان ایرانمهر همواره سعی در شناخت سطح و پیش بینی و مرتفع ساختن انتظارات متقاضیان داشته اند؛ از اینرو سازمانی با تنوع خدمات در جهت بهره وری هرچه بهتر و سریعتر محصولات آموزشی بوجود آمد.

آموزشگاه زبان ایرانمهر در ارائه خدمات خود تمامی اقشار جامعه را درنظر گرفته و سلایق مختلف آموزشی آنها را ارج می نهد. برای مثال، برگزاری کلاسهای گروهی، نیمه گروهی، و خصوصی در زمینه آموزش زبان در دوره های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، و ترکی استانبولی، دوره های آمادگی آزمون آیلتس و تافل و همچنین آموزش زبان کودکان تنها نمونه ای از انعطاف و تنوع در ایجاد و ارائه خدمات به علاقمندان فراگیری زبانهای خارجی میباشد.

گام نهادن در فراسوی مرزهای زبان انگلیسی، دستاوردی دیگر از آموزش در آموزشگاه زبان ایرانمهر بوده و می باشد. آموزشگاه زبان ایرانمهر مفتخر است تنها آموزشگاه فعال در این عرصه باشد که 10 زبان زنده دنیا را در قالب بسته های متنوع  (package) و با برنامه ریزی دقیق آموزشی (سرفصل آموزشی، طرح درس، و آزمون) به علاقمندان زبان های خارجی ارائه می دهد.

بر آنیم که در برنامه های آتی، به عنوان یک آموزشگاه زبان موفق، با فراهم آوردن خدمات بی رقیب آموزشی، زبان های زنده دنیا را نه تنها در پایتخت بلکه در سراسر ایران گسترش دهیم. 

خواندن 1855 دفعه

نظر دادن

لطفا فقط نظرات خود را در باره فقط این بخش از سایت مطرح نمایید.

Back to top