دوره های بزرگسالان زبان انگلیسی

این مورد را ارزیابی کنید
(18 رای‌ها)

دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان در آموزشگاه زبان ایرانمهر

english chart adult

دوره های ترمیک عادی

این دوره در طول مدت 24 ترم با بهره گیری از کتابهای(American English File (SECOND EDITION به دو صورت سه روز در هفته(یک جلسه 90 دقیقه ای در هر روز) و دو روز در هفته(یک جلسه 120 دقیقه ای در هر روز) برگزار میگردد . هر ترم به مدت پنج هفته برگزار می شود و رسیدن به بالاترین سطح – از پایه تا فوق پیشرفته – دو سال و نیم طول خواهد کشید.

TERM

COURSE NAME

COURSE BOOK

TERM 1

S1

NAEF STARTER

TERM 2

S2

NAEF STARTER

TERM 3

S3

NAEF STARTER

TERM 4

E1

NAEF B1

TERM 5

E2

NAEF B1

TERM 6

E3

NAEF B1

TERM 7

PI1

NAEF B2

TERM 8

PI2

NAEF B2

TERM 9

PI3

NAEF B2

TERM 10

PI4

NAEF B2

TERM 11

I1

NAEF B3

TERM 12

I2

NAEF B3

TERM 13

I3

NAEF B3

TERM 14

I4

NAEF B3

TERM 15

UI1

NAEF B4

TERM 16

UI2

NAEF B4

TERM 17

UI3

NAEF B4

TERM 18

UI4

NAEF B4

TERM 19

UI5

NAEF B4

TERM 20

AD1

NAEF B5

TERM 21

AD2

NAEF B5

TERM 22

AD3

NAEF B5

TERM 23

AD4

NAEF B5

TERM 24

AD5

NAEF B5

تسلط زبان آموزان بر هر چهار مهارت زبانی در انتهای این دوره ها از مشخصات بارز این دوره ها است؛ این در حالی است که تسلط فراگیران بر مهارت مکالمه بسیار چشم گیر خواهد بود. از جمله اهداف این دوره استفاده از برنامه درسی منظم با هدف به دست آوردن بالاترین نمره ممکن در آزمونهای بین المللی ذکر شده و همچنین تسلط کامل بر مهارت های زبانی خواهد بود.

مجموعه کتابهای AMERICAN ENGLISH FILE در زمره به روز ترین منابع آموزشی زبان انگلیسی بوده، همچنین در رتبه بندی کتب موجود رتبه اول را داراست که در انتشارات دانشگاه آکسفورد در شش سطح از مبتدی تا فوق پیشرفته چاپ شده است. به خاطر تاکید این روش آموزشی بر همه مهارتهای زبانی به طور کامل و همچنین تاکید فوق برنامه بر مهارت مکالمه، پیشرفت غیر قابل وصفی با استفاده از این کتب در سطح زبانی زبان آموزان ایجاد خواهد شد.

کتب کار در کلاس، کار در منزل، سی دی های صوتی و فیلم های آموزشی در این مجموعه، زبان آموزان را برای رسیدن به مقصد نهایی خود کمک می کنند.

 

دوره های ترمیک فشرده

این دوره در طول مدت 8 ترم با استفاده از کتابهای American English File (SECOND EDITION) به صورت سه روز در هفته(دو جلسه 120 دقیقه ای در هر روز) و در سی جلسه برگزار میگردد . هر ترم به مدت پنج هفته برگزار می شود و طول مدت رسیدن به سطوح بالاتر – از پایه تا فوق پیشرفته – ده ماه خواهد بود. شرکت در این دوره به آن دسته از زبان آموزانی که به هر دلیلی نیاز به فراگیری زبان در کوتاه ترین زمان را دارند توصیه می شود. روش به کار بسته شده در این دوره، به سیستم آموزش سه مرحله ای معروف است که با به روز ترین روش آموزش زبان درجهان منطبق است و به زبان آموزان اجازه می دهد تا به جای یادگیری طوطی وار، بتوانند زبان یادگرفته شده را در ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه خود فعال کرده، بعد از تمرین و ممارست همانند زبان مادری صحبت کنند.

ساعت بعد از ظهر

ساعت صبح

روزهای برگزاری

مدت دوره(هفته)

ساعت آموزشی

سطح

کتاب

نام دوره

17.00-21.15

9.00-13.15

ش د چ

5

60

BASIC

AEF S

ICC1

 17.00-21.15

9.00-13.15

ش د چ

5

60

ELEMENTARY

AEF 1

ICC2

 17.00-21.15

9.00-13.15

ش د چ

5

60

PRE INTERMEDIATE1

AEF 2

ICC3

 17.00-21.15

9.00-13.15

ش د چ

5

60

PRE INTERMEDIATE2

AEF 2

ICC4

 17.00-21.15

9.00-13.15

ش د چ

5

60

INTERMEDIATE 1

AEF 3

ICC5

 17.00-21.15

9.00-13.15

ش د چ

5

60

INTERMEDIATE 2

AEF 3

ICC6

 17.00-21.15

9.00-13.15

ش د چ

5

60

UPPER INTERMEDIATE 1

AEF 4

ICC7

 17.00-21.15

9.00-13.15

ش د چ

5

60

UPPER INTERMEDIATE 2

AEF 4

ICC8

 

دوره های آخر هفته

این دوره در طول مدت 24 ترم با بهره گیری از کتابهای(American English File (SECOND EDITION به دو صورت یک روز در هفته(دو جلسه 120 دقیقه ای در هر روز) برگزار میگردد . طول مدت هر ترم پنج هفته خواهد بود و گذراندن دوره ازسطح پایه تا انتهای سطح عالی دو سال و نیم طول خواهد کشید. این نوع از دوره ها برای آن دسته از زبان آموزان که به علت مشغله کاری و یا درسی امکان حضور در کلاس های طول هفته را ندارند توصیه می شوند.

 

دوره های فقط مکالمه FREE DISCUSSION

این دوره کاملاً مناسب زبان آموزان سطوح متوسط به بالا می باشد که بیشتر به تقویت سطح مکالمه نیاز دارند و یا به هدف ضعیف نشدن سطح زبانی خود علاقمند به حضور در محیط مناسب مورد نظر هستند.

این دوره ها به صورت ترم های 10 جلسه ای (یک روز در هفته دو جلسه در هر روز)برگزار می گرددو هر ترم پنج هفته خواهد بود.

 

دوره های تخصصی که شامل بخش های زیر می باشد:

 

دوره های آمادگی آزمون آیلتس

این دوره ها به صورت فشرده و نیمه گروهی برگزار میگردند.مدت دوره 4 ماه خوا هد بود که در 44 جلسه و ترم در قالب آیلتس و آیلتس برگزار می گردد. استفاده از برنامه درسی فشرده و در عین حال کـــارآمد، اساتیــد متخصـص و صاحب سبک، آزمـون هـای آزمایشـی روزانـه و آخر ترم، تقــویت چهـار مهــارت اصـــلی و کســب نمره 7 IELTS از ویژگی های این دوره می باشد.

دوره های آمادگی آزمون تافل

این دوره ها به صورت فشرده و نیمه گروهی برگزار میگردند.مدت دوره 4 ماه خوا هد بود که در 44 جلسه و 2 ترم برگزار می گردد. بهره گیــری از سیـــلابس فشرده و کـــارآمد، اساتیــد متخصـص دوره هــــای فشــرده و کوتــاه مــدت، آزمـون هـای آزمایشـی روزانـه، تقــویت چهـار مهــارت اصـــلی همسو با روش آزمون و کســب نمره IBT 100 از ویژگی های این دوره می باشد.

دوره های آمادگی آزمون های کمبریج FCE,CAE,CPE

هر کدام از این دوره ها در شش ترم (هر ترم پنج هفته) برگزار می گردد. این دوره ها برای آماده سازی زبان آموزان جهت هر کدام از آزمون های معتبر کمبریج (FCE, CAE, CPE) می باشند و زبان آموزان را در هر چهار مهارت زبانی به نحوی مناسب و هم سو با آزمون آماده می کنند. از آنجایی که روش آموزشی در این دوره ها بر اساس سیلابس درسی منظمی - همانند دوره های فشرده – تنظیم شده است، تمرکز تا حد امکان بر روی مکالمه پیشرفته است. این در حالی است که به کار گیری ساختار های نسبتاً پیچیده زبانی – بسته به سطح – در مکالمه، از اولویت های این نوع از دوره ها می باشد.

زبان آموزان بعد از اتمام موفقیت آمیز هر کدام از این دوره ها می توانند به سادگی برای کسب نمره ای قابل قبول در امتحان مربوطه اقدام کنند. لازم به ذکر است آشنایی با نمونه های آزمون و نحوه برگزاری امتحان از ویژگی های این سیستم آموزشی است.

دوره های آمادگی آزمون های پذیرش مقطع دکتری MSRT,TOLIMO,...

این دوره ها مشخصاً برای آمادگی زبان آموز برای شرکت در آزمون های مقاطع دکتری و ... برگزار شده، سطح آمادگی فرد برای این هدف را افزایش می دهد. شرکت در این دوره ها – هر دوره برای مقصد و آزمونی مشخص – فراگیر را از هرگونه سبک و سیاق آماده سازی دیگر بی نیاز می سازد. لازم به ذکر است منابع و تست های مورد استفاده در این دوره ها اصیل و برگرفته از مراجع معتبر می باشد. بنا بر این محل هر گونه نگرانی نسبت به اصالت دوره و مفید بودن آن از میان می رود.

دوره های آمادگی آزمونهای GRE و GMAT

دوره های ذکر شده برای قبولی در دانشگاه های سرتاسر دنیا در رشته های مرتبط برگزار می شود و آمادگی زبان آموز برای شرکت در آزمون های معتبر GRE و GMAT را به ارمغان می آورد. به علت سختی این آزمون ها، مطالعه شخصی و بدون حضور در کلاس به هیچ عنوان توصیه نمی شود؛ بنا بر این گروه آموزشی ایرانمهر دوره های مورد نظر را با به کار گیری منابع مناسب و همینطور اساتید مجرب و صاحب سبک برگزار کرده قبولی در امتحانات را تضمین می کند.

 

دوره های زبان بازرگانی

روش تدریس در این دوره ها بر اساس کتاب های Market Leader بوده و این دوره ها مناسب برای افرادی است که مراودات بازرگانی و تجاری در راس کارهایشان قرار دارد. در این دوره ها، زبان عمومی بر پایه نیاز های بازرگانی و تجاری آموزش داده می شود و بعد از رسیدن به سطح مورد نظر – و یا در صورت بودن در سطح مورد نظر – به مواردی نظیر ساختار ها و لغات و اصطلاحات مربوط به حوزه بازرگانی پرداخته می شود. لازم به ذکر است این دوره ها برای هر دو هدف مکالمات بازرگانی و مکاتبات بازرگانی مورد نیاز و شرکت در این کلاس ها برای افرادی که مشتاق به برگزاری جلسات بازرگانی با شرکت های خارجی هستند ضروری است.

 

دوره های تربیت مدرس

داوطلبانی که مشتاق به تدریس هستند، پس از ارزیابی اولیه – به صورت کتبی و شفاهی – در دوره های تربیت مدرس (TTC) شرکت می کنند. توضیحات این دوره ها به شرح زیر است:

 

تربیت مدرس زبان انگلیسی(مقدماتی)

داوطلبان تدریس در ابتدا پس از گذراندن آزمون های شفاهی و کتبی به مدت 20 جلسه در این دوره شرکت کرده، در طول دوره از نظارت کیفی و راهنمایی کارشناسان مرکز آموزش و اساتید مجرب برخوردار خواهند بود و در پایان، پس از موفقیت در آزمون کتبی و عملی مدرک رسمی تدریس به آنها اعطا می گردد.

تربیت مدرس زبان انگلیسی(ترکیبی)

هدف این دوره آموزش مفاهیم تخصصی تدریس زبان انگلیسی به علاقمندان و همچنین افزایش دانش آموزش زبان می باشد . مواد آموزشی این دوره شامل روش های مختلف تدریس، واژگان تخصصی تدریس، استفاده از منابع مختلف، طراحی و برنامه ریزی دروس و مدیریت کلاس می باشد.

این دوره ، دوره¬ی پیشرفته¬ی کلاسهای TTC محسوب می گردد. این دوره یک ترم 40 جلسه ای می باشد و تاکیدی ویژه بر جنبه های عملی تدریس(demos, class observation) دارد.

تربیت مدرس زبان انگلیسی ویژه تدریس کودکان و نوجوانان

این دوره مناسب اساتید دوره های خردسالان و کودکان می باشد تا در طول دوره با راهنمایی های اساتید مجرب بتوانند با استفاده از بازی ها ،ترانه های کودکانه و وسایل کمک آموزشی مناسب ضمن ایجاد انگیزه در کودکان، آموزشی موفق داشته باشند.

داوطلبان تدریس در ابتدا پس از گذراندن آزمون های شفاهی و کتبی به مدت 18 جلسه در این دوره شرکت و در طول دوره از نظارت کیفی و راهنمایی کارشناسان مرکز آموزش و اساتید مجرب برخوردار خواهند بود و در پایان پس از موفقیت در آزمون کتبی و عملی مدرک رسمی تدریس دوره های کودکان و خردسالان به آنها اعطا می گردد.

تربیت مدرس آیلتس و تافل

این دوره مختص اساتید سطوح پیشرفته می باشد که به مدت 20 جلسه و با استفاده از سرفصلی مدون برگزار میگردد.در طول این دوره که توسط اساتید مجرب و برجسته آیلتس و تافل برگزار می گردد، متقاضیان با روشهای کاربردی آشنا می گردند. در پایان پس از موفقیت در آزمون کتبی و سپس کسب نمره 7.5 در آیلتس و یا 105 در تافلiBT ، گواهی صلاحیت تدریس را دریافت می کنند. ضمناً به آنها برای شرکت در این دوره ها مدرک پایان کلاسها اعطا خواهد شد.

 

دوره های نگارش پیشرفته

در این دوره ها با کمک گرفتن از اساتید مجرب  در زمینه مهارت های نوشتاری و نگارش، سعی بر این است تا زبان آموزان به نحو احسن بر این گونه مهارت ها مسلط شوند. تمامی تکنیک ها و باید ها و نباید ها در زمینه نگارش در این دوره ها آموزش داده می شود. از نکات برجسته این دوره ها می توان به تمرینات گسترده و همینطور ارائه الگو های مختلف نگارشی اشاره کرد. زبان آموزان بعد از پایان موفقیت آمیز این دوره ها خواهند توانست به نحوی کاملاً قابل قبول به نگارش های رسمی، مقالات و ... بپردازند.

 

دوره های نامه نگاری پیشرفته

به عنوان قسمتی از دوره های نگارش پیشرفته، در این دوره ها با به کار گیری اساتید با تجربه، هدف آن است تا زبان آموزان را در زمینه نامه نگاری های اداری و رسمی و همینطور نامه نگاری غیر رسمی یاری دهیم. استفاده از نمونه کار های قابل قبول و پیشرفته به عنوان سرلوحه کار از مشخصات بارز این دوره ها می باشد. فراگیران می توانند بعد از اتمام این دوره ها به راحتی و بدون هیچ مشکلی به نوشتن نامه های اداری، رسمی و غیر رسمی بپردازند.

 

دوره های مقاله نویسی پیشرفته

به عنوان بخش دیگری از دوره های نگارش پیشرفته، مقاله نویسی پیشرفته از دوره های بسیار محبوب مجموعه آموزشی ایرانمهر به حساب می آید. اساتید این دوره ها متخصص در امر مقاله نویسی بوده و تسلط بسیاری در به روز ترین قوانین و الگو های مقاله نویسی دارند. به همین علت انتقال دانش مقاله نویسی به نحو احسن و تضمینی انجام خواهد شد. فراگیران در پایان موفقیت آمیز این دوره ها می توانند بدون هیچ مشکلی به مقاله نویسی در سطوح بالا و دانشگاهی بپردازند.

 

دوره های خاص مشاغل (ESP)

دوره های خاص مشاغل به طور مشخص برای هر کدام از شغل های تجاری و بازرگانی، هنری، پزشکی، تخصصی، علمی، گردشگری، هتلداری و .... برگزار می گردد. داوطلبان برای هدفی مشخص در این دوره ها شرکت کرده و علم مورد نظر خود را به زبان انگلیسی فرا می گیرند. اساتید مجرب و کارآزموده در هر دوره به بالا بردن سطح علمی و دریافت نتیجه مطلوب کمک می کنند. فراگیران در انتهای این دوره ها می توانند به راحتی در زمینه کاری تخصصی خود به گفتگو و مکالمه و مکاتبه بپردازند.

 

ایرانمهر مبتکر طرح پشتیبان آموزشی زبان در ایران

پیشرفت آموزشی و روند درسی یکایک زبان آموزان در طول دوره بطور مستمر توسط پشتیبان آموزشی کنترل و بررسی شده و به اطلاع آنان می رسد تا اقدامات لازم جهت بهره مندی بیشتر زبان آموزان از کلاس صورت گیرد.

خواندن 19590 دفعه

7 نظرها

 • پیوند نظر حسین چهارشنبه, 19 مهر 1396 16:37 ارسال شده توسط حسین

  سلام
  کدام شعب شما دوره های ایلتس برگزار می کند.

 • پیوند نظر پشتیبان فنی شنبه, 06 خرداد 1396 11:22 ارسال شده توسط پشتیبان فنی

  درود بر شما فرزان عزیز
  برای هزینه ترم باید اول سطح شما مشخص بشه و برای همین باید شما به یکی از مراکز تماس بگیرید پیشنهاد من به شما نزدیک ترین واحد به محل سکونت یا محل کار شماست که در همین جا خدمتتون پیوست میشه.
  در مورد مختلط بودن باید عرض کنم که خیر اینطور نیست.
  با سپاس از نظر شما.

  http://iranmehrcollege.com/branches/tehran.html

 • پیوند نظر فرزان پنج شنبه, 04 خرداد 1396 22:46 ارسال شده توسط فرزان

  کلاس ها مختلطه؟

 • پیوند نظر فرزان پنج شنبه, 04 خرداد 1396 22:45 ارسال شده توسط فرزان

  سلام هزینه هر ترم چقدره؟

 • پیوند نظر مهدی نظرعلی زاده پنج شنبه, 04 خرداد 1396 21:30 ارسال شده توسط مهدی نظرعلی زاده

  سلام.
  ضمن عرض خسته نباشید
  لطفا بفرمایید شهریه هر ترم از دوره های 24ترمتون که کلاس ها به صورت دو جلسه 120دقیقه ای در آخر هفته برگذار میشه چه قدره???و این که آیا من میتونم از شهریور شروع کنم یا خیر?
  مچکرم.یاحق

 • پیوند نظر محمدرضا شنبه, 23 ارديبهشت 1396 20:06 ارسال شده توسط محمدرضا

  بله دارد لطفا با نزدیکترین واحد به منزل خودتون تماس حاصل فرمایید.
  iranmehrcollege.com/branches.html

 • پیوند نظر علی شنبه, 23 ارديبهشت 1396 15:12 ارسال شده توسط علی

  سلام .
  آموزشگاه ایران مهر دوره جمعه بعدازظهر هم دارد.
  با تشکر

نظر دادن

لطفا فقط نظرات خود را در باره فقط این بخش از سایت مطرح نمایید.

Back to top