Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

دوره های بزرگسالان زبان انگلیسی

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

آموزشگاه زبان‌ایرانمهر با بهره گیری از اساتید مجرب و آموزش دیده و به کار گرفتن به روزترین و کارآمدترین روشهای تدریس، دوره های زبان انگلیسی را به سه شکل ترمیک، فشرده و خصوصی برگزار می نماید. دوره های آموزش زبان انگلیسی در واحد های مجهز و مدرن آموزشگاه زبان ایرانمهر با ارائه کلاسهای متنوع در روزهاي زوج يا فرد و آخر هفته انتخاب کلاسهای مورد نظر متقاضیان را تسهیل کرده و نیازهای تمامی گروههای سنی را طبق دوره های مورد نظرشان برآورده میکند..

 آموزشگاه زبان ایرانمهر با جذب اساتید حرفه ای و آموزش دیده، استفاده از آخرین روشهای روز تدریس زبان انگلیسی و منابع و کتب آموزشی به روز و نوین سعی در بهبود هر چهار مهارت زبانی Listening, Reading, Writing, Speaking دانشجویان نموده و با کاربرد دقیق روش های مدرن به بهبود تواناییهای مکالمه(Speaking) آنها را به طرز قابل ملاحظه ای تسریع می بخشد.

·         کلاسهای ترمیک مخصوص آن دسته از علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی می باشد که تمایل به تقویت مهارتهای خود به صورت آهسته و پیوسته و عمیق دارند. گروه آموزشی ایرانمهر در راستای نیل به هدف خدمت رسانی به زبان آموزان، اقدام به برگزاری دوره های ترمیک می نماید.واحد های مختلف آموزشگاه زبان ایرانمهر آماده ی ارائه این دوره ها به صورت ترمیک و در تمامی سطوح از مبتدی تا پیشرفته به متقاضیان محترم می باشد.این کلاسها به صورت سه روز در هفته (روزهای فرد یا زوج)، کلاسهای آخر هفته (پنج شنبه – جمعه) برگزار می گردد. دوره های ترمیک به دلیل حضور افراد مختلف در کلاس که موجب ایجاد موقعیت های مختلف برای برقراری ارتباط گفتاری و تمرین موارد آموخته شده زبان انگلیسی می شود در پیشرفت زبان آموزان تاثیر شایانی خواهد داشت. جمعه) برگزار می گردد.لازم به ذکر است که جلسه دهم هر ترم مختص امتحان میان ترم و جلسه بیستم مختص آزمون پایان ترم می باشد.دوره های ترمیک به دلیل حضور افراد مختلف در کلاس که موجب ایجاد موقعیت های مختلف برای برقراری ارتباط گفتاری و تمرین موارد آموخته شده زبان انگلیسی می شود در پیشرفت زبان آموزان تاثیر شایانی خواهد داشت.

·         کلاسهای فشرده مختص زبان آموزانی است که عجله بیشتری برای یادگیری زبان انگلیسی دارند و یا خواهان شرکت در کلاسهای کم جمعیت تر (6 تا 8 نفره) هستند. آموزشگاه زبان ایرانمهر در واحد های خود در سطح تهران و کرج آمادگی ارائه این دوره ها به متقاضیان را دارا می باشد. کلاسهای فشرده به صورت دوره های 14 جلسه ای به نسبت سطح از Beginner تا Advanced ، و به صورت 3 روز در هفته (روزهای زوج یا فرد)، دو روز در هفته (یکشنبه – سه شنبه) و کلاسهای آخر هفته (پنج شنبه – جمعه یا فقط جمعه) برگزار می گردد. دوره های فشرده به دلیل کم جمعیت تر بودن و امکان توجه بیشتر مدرس بر زبان آموزان و نیز سرفصل آموزشی فشرده تر می تواند انتخاب خوبی برای زبان آموزان گرامی باشد. Beginner تا Advanced ، و به صورت 3 روز در هفته (روزهای زوج یا فرد)، دو روز در هفته (یکشنبه سه شنبه) و کلاسهای آخر هفته (پنج شنبه جمعه یا فقط جمعه) برگزار می گردد.دوره های فشرده به دلیل خلوت تر بودن و امکان توجه بیشتر مدرس بر زبان آموزان و نیز سیلابس فشرده تر می تواند انتخاب خوبی برای زبان آموزان گرامی باشد.

·         دوره های خصوصی مختص زبان آموزانی است که یا به دلیل مشغله زیاد امکان هماهنگ کردن زمانهای کلاسهای خود را با یکی از دوره های ترمیک و فشرده ندارند و یا اصولا علاقه مند به شرکت در کلاسهای تک نفره می باشند. زمان و روز این دوره ها در هنگام ثبت نام با متقاضی هماهنگ می شود و محل برگزاری کلاس نیز به دلخواه زبان آموز در محل موسسه و یا منزل یا محل کار متقاضی انتخاب می گردد.

  

چارت زبان انگلیسی بزرگسالان
 

 

 

 

خواندن 936 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Back to top