واحد سیدخندان آموزشگاه زبان ایرانمهر

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

تاریخچه و مشخصات جغرافیایی واحد سیدخندان

آموزشگاه زبان ايرانمهر واحد سيدخندان اولين و قديمي ترين واحد آموزشگاه زبان ايرانمهر است كه در سال ١٣٨٢ افتتاح گرديد. واحد سيدخندان آموزشگاه زبان ایرانمهر با موقعيت مكاني مناسب و دسترسي آسان به وسايل نقليه عمومي در ضلع شمال شرقی پل سیدخندان واقع شده است.

ویژگیها و خدمات آموزشی واحد سیدخندان

واحد جنت آباد آموزشگاه زبان ایرانمهر با محیطی آرام و حدود 85 نفر پرسنل اداری و اموزشی و با ساختمانی شامل چهار طبقه در قالب 27 کلاس درس و مجهز به سیستم های سمعی و بصری به روز، و باهمکاری اساتید بسیار حرفه ای که برخی از آنها اساتید Native می باشند، در زمینه آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان فرانسه و آموزش زبان ترکی استانبولی تا به امروز توانسته رضایت متقاضیان دوره های مختلف را به دست آورد. همچنین در واحد جنت آباد آموزشگاه زبان ایرانمهر پشتیبانی آموزش زبان و رفع اشکال درسی در تمامی دوره های آموزش زبان بزرگسالان زبان انگلیسی بصورت رایگان توسط یک نفر به عنوان پشتیبان، انجام می پذیرد.

سایر موارد

واحد سید خندان آموزشگاه زبان ایرانمهر با حدود 100 نفر پرسنل اداری و آموزشی مجرب و با انگیزه در دو ساختمان به همراه 25 کلاس درسی مجهز به سیستم ال سی دی و کامپیوتر و فضای آموزشی استاندارد، در تمامی رده های سنی خردسالان، کودکان و نوجوانان، و گروه سنی بزرگسال آماده خدمات رسانی آموزشی به متقاضیان می باشد. آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان فرانسه، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان ترکی استانبولی و سایر زبان های روز دنیا از جمله آموزش زبان ایتالیایی و آموزش زبان روسی و آموزش زبان عربی و آموزش زبان چینی به صورت ترمیک و فشرده و کلاسهای آمادگی آزمون سفارت فرانسه و آزمونهای DELF و DALF از جمله خدمات آموزشی بی رقیب واحد سید خندان در سطح شهر تهران می باشد. همچنین در واحد سید خندان آموزشگاه زبان ایرانمهر پشتیبانی آموزش زبان و رفع اشکال درسی در تمامی دوره های آموزش زبان بزرگسالان زبان انگلیسی بصورت رایگان توسط یک نفر به عنوان پشتیبان، انجام می پذیرد.

خواندن 8052 دفعه

1 نظر

  • پیوند نظر فهیمه وکیلی سه شنبه, 14 فروردين 1397 11:48 ارسال شده توسط فهیمه وکیلی

    ثبت نام در دوره خصوصی زبان ترکی استانبولی

نظر دادن

لطفا فقط نظرات خود را در باره فقط این بخش از سایت مطرح نمایید.

Back to top