واحد نیاوران آموزشگاه زبان ایرانمهر

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

تاریخچه و مشخصات جغرافیایی واحد نیاوران

براساس تجارب ارزنده، سوابق و کارنامه های درخشان آموزشگاه زبان ایرانمهر و نظر به درخواست های مکرر زبان آموزان در سال 1390 با نظر مدیران عالی مجموعه اقدامات لازم جهت افتتاح واحد نیاوران آموزشگاه زبان ایرانمهر صورت پذیرفت. واحد نیاوران آموزشگاه زبان ایرانمهر در منطقه شمال تهران واقع در تقاطع کامرانیه و نیاوران، از طریق خطوط بیآرتی و تاکسی قابل دسترسی می باشد.

ویژگیها و خدمات آموزشی واحد نیاوران

واحد نیاوران آموزشگاه زبان ایرانمهر با 25 کلاس مجهز به وسایل آموزشی از جمله کامپیوتر و ال سی دی و حدود 100 نفر پرسنل اداری و آموزشی با تجربه و با عملکرد موفق در زمینه آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان فرانسه، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان ترکی استانبولی و سایر زبان های روز دنیا و همچنین آمادگی آزمون های بین المللی زبان نظیر آزمون آیلتس، آزمون تافل واحد نیاوران آموزشگاه زبان ایرانمهر به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در شمال تهران شناخته می شود. واحد نیاوران آموزشگاه زبان ایرانمهر برای شهرهای مختلف کشور از جمله کیش و عسلویه استاد پروازی اعزام می نماید. دوره های تخصصی مکالمه مشاغل همانند دوره های مکالمه مهندسی، حقوقی، پزشکی، بازرگانی، توریسم و دوره های تخصصی آزمونهای دانشگاه کمبریج از جمله KET و PET و FCE و CAE از جمله پرطرفدارترین دوره های واحد نیاوران آموزشگاه زبان ایرانمهر به حساب می آیند. در واحد نیاوران دوره های آلمانی جهت آزمون سفارت از جمله Start Deutsch1 Vorbereitungskurs و همچنین دوره های فرانسه مصاحبه کبک همچون DELF و DALF و TCF و TEF برگزار می شوند.

سایر موارد

واحد نیاوران آموزشگاه زبان ایرانمهر مجهز به کتابفروشی نیز می باشد که با در نظر گرفتن فاصله زیاد نیاوران تا مراکز فروش کتاب واقع در انقلاب، در صرفه جویی در زمان متقاضیان بسیار موثر می باشد.

خواندن 9709 دفعه

2 نظرها

 • پیوند نظر مر یکشنبه, 20 خرداد 1397 19:09 ارسال شده توسط مر

  سلام ببخشید معلم خصوصی ترکی استانبولی و آلمانی هم به منزل ارسال می کنین؟ پاسخ پشتیبان ایرانمهر : با عرض سلام خدمت شما ، بله ، در تمامی شعب موسسه ایرانمهر مدرسین مجرب و کارآزموده برای قراردادهای برون سازمانی آماده خدمت به شما میباشند.

 • پیوند نظر محمد امامی سه شنبه, 19 دی 1396 17:22 ارسال شده توسط محمد امامی

  با سلام ...

  آیا آموزشگاه ایران مهر شعبه نیاوران در مقاطع برزگسالان و از ساعت 6 بعدازظهر به بعد که تقریباَ زمان اتمام ساعت کاری کارمندان می باشد فعالیت دارد ...؟
  ممنون می شم اگه اطلاع رسانی بفرمایئد ...

  با تشکر مجدد ...
  پاسخ پشتیبان ایرانمهر : با عرض سلام ، بله ، لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شعبه نیاوران تماس حاصل فرمایید(02122828404)

نظر دادن

لطفا فقط نظرات خود را در باره فقط این بخش از سایت مطرح نمایید.

Back to top